Stary numer z babcią

Ludzie starsi potrzebują troszkę czasu do namysłu,zanim coś powiedzą.Myślę że Arłukowicz Pani Wandzie nachalnie przeszkadzał,chcąc Jej coś niewątpliwie mądrego podpowiedzieć,a Ona na to zareagowała słowami:
„Milcz głupi chłopie,chamie,itd...”

Posługiwanie się starą, schorowaną kobietą jest obrzydliwe.
To jest zwykła łobuzeria.Skrajna podłość ,wykorzystywanie starej osoby, która nie ma już zdolności oceny rzeczywistości... i obok Arłukowicz, spadkobiercą tych, co jej kolegom strzelali w potylicę.
Platforma tę legendowaną ''powstankę'' wozi po wszystkich zadymach niczym jakieś dziwadło, podobnie jak dawniej objazdowi cyrkowcy wozili babę z brodą albo garbatego karła. Stawska chyba nawet nie wiedziała, że bierze udział w imprezie zorganizowanej przez wnuka żołnierza elitarnych jednostek Wehrmachtu. Bohaterka Powstania Warszawskiego, która walczyła kiedyś z Niemcami i widziała jak masowo umierają jej rodacy, chce teraz pruskiego namiestnika w Polsce, który działał w interesie Niemiec ..?

To jest bardzo smutne. Ale dla Tuska i jego kompanów z PO nie ma żadnej świętości, której nie byliby w stanie wykorzystać do swojej brudnej gry.
Wszystko wszystkim ale temu folksdojczowi Tuskowi ktoś z rodziny tej pani powinien gębę obić, wykorzystywanie wiekowej, z demencją kobiety w pampersach, która nie pamięta co jadła na śniadanie czy obiad, to wyjątkowe sk..syństwo, ale co się spodziewać po takich łachudrach jak Tusk czy inny Owsik, z bolszewikiem Arłukowiczem na czele
Oni następnym razem wyciągną z grobu truchło Jaruzelskiego a Arłukowicz będzie za pomocą sznurka poruszał jego szczęką i kikutami

ps.
Pamiętacie, jak ta pożyteczna .......... zaatakowała Zosię Klepacką za to, że ta stanęła w obronie dzieci przed „edukacją seksualną według WHO” w myśl której 3-latki miały być uczone masturbacji, zapewne przez aktywistów gejowskich? A teraz drze japę „Pamiętajcie o dzieciach, bo oni są naszą przyszłością”!
„nie wolno nikogo nie szanować dlatego, że ma inny kolor skóry, inne poglądy czy orientację seksualną. O ile nie wyrządza nikomu krzywdy, ma prawo taki być”
Wanda Traczyk-Stawska odpowiada Zofii Klepackiej. 'Mieszanie LGBT z powstaniem warszawskim jest absurdalne' (wyborczą.pl)
Pani Wanda Traczyk-Stawska to jest osoba postępową. 
Została doceniona przez ludzi reprezentujących postęp i demokrację w stylu europejskim.
20 maja 2021 - Traczyk-Stawska, Rudzińska-Bluszcz i Marta Lempart nagrodzone w plebiscycie Superbohaterka 'WO' . 
Dwanaście bohaterek Wysokich Obcasów 2020 roku - reprezentantki milionów - dają nadzieję na nowy początek. Wśród nich Wanda Traczyk-Stawska, Zuzanna Rudzińska-Bluszcz i Marta Lempart - tegoroczne laureatki.
https://www.wysokieobcasy.pl/a...

Pani Wanda Traczyk-Stawska  jest też wielką przeciwniczką homofobii. Spotkało się to z uznaniem Kampanii Przeciw Homofobii, która odznaczyła p. Wandę Traczyk-Stawską. A razem z nią Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, Anna Błaszczak-Banasiak, Adam Bodnar, Krzysztof Gonciarz.

Jako kobieta " idąca z postępem noga w nogę" pani Wanda Traczyk-Stawska domaga się aborcji na żądanie:

"Jak informuje TVN24, w środę uczestniczki Powstania dołączyły do strajkujących w stolicy kobiet.
My, kobiety, nie ustąpimy (...). W Powstaniu walczyliśmy wszyscy - i chłopcy i dziewczęta o swoją ludzką godność. Wolność jest składnikiem godności. Jeżeli jesteśmy w tej chwili traktowane jak inkubatory to bardzo przepraszam - mamy prawo walczyć o swoją godność" – tłumaczyła w rozmowie z TVN24 Wanda Traczyk-Stawska, która w lipcu tego roku wystąpiła w nagraniu niosącym poparcie dla osób LGBT."

https://wawalove.wp.pl/strajk-...

I na koniec informacja z 2015 roku:

 https://www.tvp.info/19686211/...
 
"Dwudziestu weteranów Powstania Warszawskiego odebrało Krzyże Zasługi na Wstędze Orderu Zasługi Republiki Federalnej Niemiec z rąk ambasadora Rolfa Nikla. [...]
Wanda Traczyk-Stawska ze wzruszeniem przyjęła odznaczenie. Mówiła, że w czasie powstania miała 17 lat, a w czasie walk zginął jej brat, wielu kolegów i tysiące cywilów, dlatego wtedy nie wyobrażała sobie podobnych wydarzeń. Ten gest, mówiła Wanda Traczyk-Stawska, pozwala jej myśleć o Niemcach jako o ludziach, którzy świadomi tego co zrobili, żałują tego – to pozwala im wybaczyć.[...]

Wychodzi na to, że pani Wanda walczyła o to, żeby Europa nie była pod panowaniem Niemiec, a potem nastąpił reset i pani Wanda walczy o to, żeby Europa była pod panowaniem Niemiec. Starość jest okrutna

No to teraz już wiadomo z kim okoliczność.

Źródła tekstu:
Twitter,Albicla,Facebook,Salon24.pl
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

11-10-2021 [08:37] - NASZ_HENRY | Link:

Tusk na pierwszą linię wystawia staruszków albo dzieci. To taki stary germański obyczaj ☺☻
 

Obrazek użytkownika J z L

11-10-2021 [21:36] - J z L | Link:

Komentarz z neta
Wstyd babciu i hańba Polacy wstydzą się za Ciebie Weteranów wojennych oblałaś hańbą ty śmiesz mówić o dzieciach stara ***** a dopiero walczyłaś by twoja macica nie była inkubatorem ,że aborcja jest ok, Obyś tak cierpiała jak te dzieci zabijane , obyś wyła bólu ******

https://twitter.com/Martinkagb/status/1447637851043151886

Obrazek użytkownika u2

11-10-2021 [11:40] - u2 | Link:

Ten gest, mówiła Wanda Traczyk-Stawska, pozwala jej myśleć o Niemcach jako o ludziach, którzy świadomi tego co zrobili, żałują tego – to pozwala im wybaczyć.[...]

Warto przedłużyć cytat :

Maciej Krokos dodał, że to odznaczenie pokazuje jak wielką zmianę przeszli Niemcy. Jego zdaniem jest to potwierdzenie, że „wtedy byli Niemcy hitlerowcy, a teraz są Niemcy przyjaciele”.

Ano, Cz. F. Klimuszko (1905-1980) jak sam pisał, bywał w Niemczech po wojnie i potwierdził w swojej książce "Moje widzenie świata", że byli bardzo gościnni. Dlatego Niemców z wojny nazywał "hitlerowcami" w odróżnieniu od gościnnych Niemców, którzy go przyjmowali po wojnie. Ponoć również widział ich całe życie jak w przyśpieszonym filmie. Może nie widział nikogo z "hitlerowców" po wojnie ? :-)

Obrazek użytkownika J z L

11-10-2021 [21:42] - J z L | Link:

Obrazek użytkownika sake3

12-10-2021 [14:13] - sake3 | Link:

Jakże łatwo dzisiaj wybacza się Niemcom.Nawet wtedy jeśli ich wstyd jest obłudny,słowa przeczą prośbom o wybaczenie,a działania pokazują że nawet żadnego wybaczenia nie oczekują i nie chcą.Pani Traczyk -Stawska swoją wypowiedzią dała im do zrozumienia że popiera ich działania wobec Polski.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

11-10-2021 [12:07] - wielkopolskizdzichu | Link:

Tylko czekać jak Prawdziwi Polacy z NB zaczną zrównywać nieprawomyślnych Powstańców Warszawskich z hitlerowcami, wzorem pana wyszkowskiego.

Obrazek użytkownika u2

11-10-2021 [13:43] - u2 | Link:

"wzorem pana wyszkowskiego."

Nie wiem kto ciebie uczył, ale w Polsce nazwiska pisze się dużą literą. Na pewno jesteś z Wielkopolski ? :-)

Obrazek użytkownika tricolour

11-10-2021 [13:55] - tricolour | Link:

@U2

Jesli chcesz się czepiać, to z sensem.

Nie dużą literą tylko wielką literą. Litery duże są od powiększania szkłem powiększającym, nazwiska piszemy wielką literą.

I poprawnie jest "Nie wiem, kto Cię uczył...". Pisząc pięć słów popełniłeś trzy błędy.

Na pewno jesteś z Polski?

Obrazek użytkownika J z L

11-10-2021 [21:48] - J z L | Link:

Studio TVN24 

- Łączymy się z Placem Zamkowym. Babciu Kasiu?
 - Kurwa!
- Dziękuję, halo Wrocław! Jest z nami legendarny pan Władysław!
- Kurwa, nie bać się! Jebać!
- Dziękuję, wracamy do Warszawy, jest Juras!
- Nie powiem osiem gwiazdek, bo kibel za ciasny. O, Marta przyszła.
- Wypierdalać!!!

Obrazek użytkownika u2

12-10-2021 [13:24] - u2 | Link:

"Nie dużą literą tylko wielką literą."

To ruscy piszą wielikimi bukwami, bo nie mają dużych, ty na pewno Polak ? :-)

Obrazek użytkownika tricolour

12-10-2021 [13:36] - tricolour | Link:

@U2

I po co dalej brniesz? Pomyliłeś się, trudno, nic wielkiego. Gdy będziesz udawał, że się nie mylisz i będziesz brnął, to wlecisz we mgłę. Może dojść do katastrofy.

Obrazek użytkownika u2

12-10-2021 [13:57] - u2 | Link:

"wlecisz we mgłę. Może dojść do katastrofy."

Przecież wiadomo, że twój Szojgu był na miejscu ze Specnazem. Nie udawaj większego durnia niż jesteś :-)

Obrazek użytkownika tricolour

12-10-2021 [15:36] - tricolour | Link:

@U2

Skoro wiadomo, to po co było lecieć na pewną śmierć? Aha... jakoś to będzie, tak?

Mnie zawsze bawią te epitety ludzi doprowadzonych publicznie do rozpaczy. Dureń poucza mądralę i patriotę z języka ojczystego. Mądrala zrobiła trzy błędy pisząc pięć słów. Mądrala chciała się odgryźć, a wychodzi, że samolot celowo polecial do Szojgu, bo przecież wiadomo.

Zmieścisz się, śmiało - to tekst, by wlecieć miedzy specnaz, a szojgu?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

12-10-2021 [22:29] - Ula Ujejska | Link:

Tricolour
Znów pała ... bo obie formy uznaje się za poprawne: Dużą literą i Wielką literą.  Zerknij TUTAJ.
 

Obrazek użytkownika tricolour

12-10-2021 [22:56] - tricolour | Link:

@Ula

Pała to jest wtedy, gdy Pani tchórzy przed trudniejszą sprawą i lawiruje między tematami. Może teraz są duże litery. W mojej szkole były wielkie.

Zresztą Pani pały się zdewaluowały ze względu na wiatrak ilości. Można co najwyżej je wsadzić.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

14-10-2021 [05:17] - Ula Ujejska | Link:

Tericolour
Już więcej pan nie musi nas przekonywać o tym, że jest pan ofiarą tuskowych reform w szkolnictwie  😁😁😁

Obrazek użytkownika tricolour

14-10-2021 [08:43] - tricolour | Link:

@Ula

Co za umiejętności arytmetyczne! Czarnkowe, podparte litanią zamiast choćby na paluszkach do dziesięciu zliczyć?

I ta konieczna liczba mnoga gdy zasoby własne są niewystarczające. Żenada. Na prawdzie zawsze obłuda wykłada się na plecy.

Na swoim osobistym przykładzie widzi Pani, że wchodzenie partii bez wazeliny prowadzi do degeneracji intelektualnej, o śliskiej powłoce już nie wspomnę przez szacunek do przemysłu dziewiarskiego i kosmetycznego, w tym produkcji środków piorących.

No chyba, że Pani lubi publicznie, bez wstydu, ale to nie moja estetyka. Przepraszam.

Obrazek użytkownika sake3

11-10-2021 [17:11] - sake3 | Link:

@u2......Wielkopolski chłopek roztropek z wyraźną dumą tak pisze nazwiska znienawidzonych przez siebie osób z prawicy.To taki swoisty wyraz pogardy małego nic nie znaczącgo człowieczka.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

11-10-2021 [21:28] - wielkopolskizdzichu | Link:

 "znienawidzonych przez siebie osób z prawicy"
Aż takie emocje mi się nie udzielają.
Nie ma co ukrywać, jeśli członek Kolegium Doradczego IPN zrównuje stojącą nad grobem Powstańczą Łączniczkę z hitlerowskim zbrodniarzem to na szacunek nie zasługuje.
Facio pokazał  tym samym typowo pisowską kindersztubę, która dla ciebie sake jest szczytem elegancji.

Obrazek użytkownika sake3

12-10-2021 [13:47] - sake3 | Link:

@wielkopolskizdzichu....Starszej pani nikt nie obraził ani nie porównał do hitlerowskiego zbrodniarza.Wyrażono tylko żal że przed laty walczył o niepodlgłość z niemieckim najeźdzcą,a teraz walczy z polską suwerennością.Wstyd że organizatorzy kryją się za plecami ludzi którym dziś trudno zozumieć pokrętność polskiej polityki.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

12-10-2021 [14:06] - wielkopolskizdzichu | Link:

Wyrażanie żalu w sposób czysto pisowski. 
wyszkowski i tak był miły, przecież mógł wezwać Wszechpolaków do odstrzelania staruchy.

Obrazek użytkownika u2

12-10-2021 [20:40] - u2 | Link:

"chłopek roztropek z wyraźną dumą tak pisze nazwiska znienawidzonych przez siebie osób z prawicy"

Jest kilka antypolskich trolli na NB, "zdzichu" jest jednym z nich :-)

Obrazek użytkownika J z L

11-10-2021 [22:35] - J z L | Link:

Było jednak 100tys.
W "kropce nad i" stokrotka doliczyła tych co w domach zostali, ale identyfikowali się ze spędem, a Kolenda tych co stali na balkonach
Da się?

Obrazek użytkownika J z L

11-10-2021 [21:30] - J z L | Link:

Rafał A. Ziemkiewicz na TT

A my mamy taki plac w Warszawie, co jak go wypełnią kibice, to ich jest 15 tysięcy, jak aborcjonistki, to 30 tysięcy, a jak "marsz podległości" Tuska - to 100 tysięcy. A mówiąc ściślej, mamy u nas takich rachmistrzów w Ratuszu...

Obrazek użytkownika Jabe

12-10-2021 [22:51] - Jabe | Link:

A czy podczas którejś z konwencji PiS spontanicznie nie podbiegł do premiera staruszek, by się przytulić? Słodkie. Stary numer.

Obrazek użytkownika J z L

13-10-2021 [06:37] - J z L | Link:

 Jabe
Stary numer.... dla starych palantów
Polecam ci lekture o leszczach takich jak Ty

https://naszeblogi.pl/60114-tomasz-lis-2021-manipulacja-klamstwo-wscieklizna