Tomasz Lis 2021: manipulacja, kłamstwo, wścieklizna

Mamy wreszcie niezbity dowód na to że za rządów PIS,to nawet podróże w czasie są możliwe: szwedzki fotograf Magnus Wennman w 2016 roku dostał nagrodę za zdjęcie z 2021 roku
"Rzetelne" dziennikarstwo w wydaniu Lisa. Wstawia na Twitterze zdjęcie dziewczynki z Syrii zrobione w Serbii podpisując jakoby było z Polsko-Białoruskiej granicy
Ten chory na umyśle Lis to hiena a nie dziennikarz! Wstawia ludziom kit dając zdjęcie z przed kilku lat i na dodatek nie z Polski.
Propaganda godna Goebbelsa bo wiadomo ze tytuł “hieny roku” zobowiazuje


Jestem pewny że tym fejkiem kolejny raz wygrał wspólzawodnictwo największego buca opozycji roku 2021 wyprzedzając o milimetry inną kanalie niejakiego Tuska
Bóg dał temu nieszczęśnikowi drugą szansę w życiu ale niestety marnuje ją

Źródła tekstu:
Twitter,Albicla,Facebook

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

13-10-2021 [08:15] - u2 | Link:

"Wstawia na Twitterze zdjęcie dziewczynki z Syrii zrobione w Serbii podpisując jakoby było z Polsko-Białoruskiej granicy"

Co na to autor zdjęcia ? Aby lisek chytrusek nie naruszył praw autorskich ?

Obrazek użytkownika sake3

13-10-2021 [11:46] - sake3 | Link:

@u2.....A skąd autor zdjęcia ma przypuszczać,że polska dziennikarska hiena wykorzysta go do manipulacji? Tym bardziej,że że w życiorysie Lisa jest więcej takich obrzydliwych działań.

Obrazek użytkownika J z L

13-10-2021 [20:32] - J z L | Link:

 Profesjonalny warsztat dziennikarski Lisa ale dobry w czasach KGB, bo za FSB mamy internet.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

13-10-2021 [10:27] - NASZ_HENRY | Link:

U Lisa to: bób, humus, wścieklizna ☺☻

Obrazek użytkownika u2

13-10-2021 [10:53] - u2 | Link:

Co z tym Lisem się stało ? Tak się spytam parafrazując tytuł znanej książki tego liska chytruska :-)

Obrazek użytkownika J z L

13-10-2021 [20:34] - J z L | Link:

Bardzo ładna i zgrabna manipulacja jak na dziennikarskie zero

Obrazek użytkownika u2

13-10-2021 [23:41] - u2 | Link:

"zgrabna manipulacja"

Kilkanaście lat temu mój znajomy polecał mi książkę liska chytruska pt. "Co z tą Polską" oraz Gazetę Polską. Książki do dzisiaj nie przeczytałem, choć mam ją w swojej biblioteczce. Ale zacząłem czytać Gazetę Polską i to mi otworzyło oczy co się tak naprawdę dzieje w Polsce. A lisek chytrusek zmienił swoje podejście o 180 stopni. Ciekawe co na niego Niemcy mają ? Za młody ten lisek chytrusek aby robić dla SB lub Stasi.

Na takiego Andreja Babisza muszą coś mieć, bo najwyraźniej szuka u Niemców "kryszy". Ale to nic dziwnego, w czasach komunistycznej Czechosłowacji był agentem czeskiej bezpieki StB o pseudonimie Buresz. Taki zrobi wszystko dla swoich zleceniodawców :-)

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

14-10-2021 [00:01] - wielkopolskizdzichu | Link:

u2 jest przykładem typowego pisiora. Nie głosujesz za PiS, wypowiadasz się negatywnie o Kaczyńskim znaczy się jesteś umoczony w jakieś ubeckie tematy lub jesteś opcją kremlowsko niemiecką.
Niestety tego się nie da wyleczyć.
Dla ludków podobnych do u2 jest to tlenem, bez tego nie da rady żyć.

Obrazek użytkownika J z L

13-10-2021 [20:48] - J z L | Link:

NASZ_HENRY 
Prawo bycia nikim to jego prawo

Obrazek użytkownika Ryan

13-10-2021 [21:53] - Ryan | Link:

Kolejny raz życie pokazuje, na przykładzie T.Lisa że nie ma co się z nimi pier*olić w tańcu, tylko trzeba naparzać na pełnej w te zaprzanskie ryje.