Kiedy Polexit ? Polscy mają powoli dość lewackiej UE

Europoseł Janusz Lewandowski z PO zdradził w rozmowie z portalem Niezalezna.pl, że Polska za rzekome "łamanie praworządności" może utracić pulę centralną Funduszu Odbudowy, natomiast "można sobie wyobrazić, że transferowana jest część samorządowa". Ponadto - nawet gdy od unijnych pieniędzy odcięty zostałby polski rząd, a co za tym idzie polscy podatnicy i firmy - kurek z euro nie zostałby zakręcony dla organizacji pozarządowych walczących "w obronie europejskich wartości" (czyli ze Zjednoczoną Prawicą). Natomiast na pytanie, dlaczego tylko Polska jest karana za niewykonywanie wyroków TSUE, Lewandowski odpowiada, że "kaliber" polskiej sprawy jest zupełnie inny, a ponadto Polska w przeciwieństwie do krajów zachodnich jest przez Komisję Europejską... "oglądana panoramicznie".
(https://niezalezna.pl/410468-u...)

Problem Polski w UE polega na tym ,że w PL nie ma opozycji! Zamiast tego jest banda rozpuszczonych do granic możliwości zdrajców, która sra na ten Kraj wszędzie gdzie się da. Przystają z każdym do nas wrogo nastawionym krajem , organizacją czy wpływową osobą. Wiadomo ,że UE to zlepek krajów gdzie każdy zabiaga o swoje interesy a wsród nich wszystkie prócz Polski mają opozycję , które wspierają swoje rządy o jak największe srodki finansowe. Tylko głupiec nie wykorzystałby okazji aby nie skorzystać z zabranych nam funduszy, które są przecież z uwagi na wielkość naszego Kraju dość pokaźne! Działania KE są wyraźną ingerencją w wewnętrzne sprawy Polski celem obalenia bardzo niewygodnego polskiego rządu i zmuszenie elektoratu do wyboru wskazanego właśnie przez europejskie lewactwo. Trzeba nam rozpisać referendum nad pozostaniem Polski w tym antypolskim burdelu jakim jest UE.

REFERENDUM Polexit kiedy nastąpi ?
UE nie jest już tą samą UE do której wchodziliśmy!Nie umawialiśmy się na coś takiego!Czas zapytać Polaków czy zgadzają się na bezprawne odebranie przez komisarzy UE przyznanych Polsce środków unijnych! Czas zapytać Polaków czy zgadzają się na utratę niepodległości Polski za którą nasi przodkowie oddawali życie! Czas zapytać!Czas na REFERENDUM!
Tu jest Polska mówimy :Dość!

Campus germany PO ustalił program:
- zlikwidować Kościół w Polsce
- zdusić rozwój Polski. Zatrzymać duże inwestycje.
- za wszelką cenę zabrać śr.unijne Polsce
- pełna akceptacja lgbt, gender, homo małżeństw
- wyprzedać co nie wyprzedane
- obronić układ komuna-prokuratura- sędziowie

Takie mam wrażenia, że Polacy powoli dojrzewają  jednak do tej myśli by powiedzieć STOP skostniałej UE. Niech  Niemiecko - lewacka UE dalej atakuje bez podstawy Polskę ingeruje w maszą niezależność wywalczoną ogromnymi ofiarami.
Niech UE zabierze ludziom przyznane środki na odbudowę po Covidzie , a jak myślę cierpliwość Polaków się  szybko skończy. Rudy, jak wiemy, doprowadził do wyjścia Wielkiej Brytanii z UE teraz chce by to się stało z Polską ?

Czas pokaże. Na pewno Rząd RP nie pozwoli na dalsze poniżanie i straszenie oraz ingerencję  w Konstytucję Polski przez lewactwo z UE.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ptr

08-09-2021 [16:33] - Ptr | Link:

Polska powinna przekonać NATO,że działania hybrydowe przy granicy i Zapad  są ponad , a nie poniżej poziomu działania art. 5 NATO. Czyli niech ćwiczą przerzut wojsk na przesmyk.
Jeżeli USA zostawiają władzę w Europie Niemcom , aby zrobili porządek, to trzeba pokazac ,że to nie działa za darmo i w ogóle nie działa. 
Ja bym na miejscu Orlenu tak nie inwestował w Niemczech , bo oni nam te stacje później zabiorą,  znacjonalizują, gdy będziemy poluźniać udział w unii. Tak samo nie pozbawiałbym Szczecina wojsk.
 

Obrazek użytkownika u2

08-09-2021 [16:27] - u2 | Link:

"Polska powinna przekonać NATO"

Umiesz liczyć ? To licz na siebie. USA nie daje żadnych gwarancji, że obroni Polskę. Zwłaszcza pod takimi rządami sklerotyka. Nie ma co liczyć że zostawi za darmo sprzęt wojskowy za 80 mld w Polsce. To niestety trzeba kupić.

Obrazek użytkownika Ptr

09-09-2021 [11:52] - Ptr | Link:

Ale trzeba ich przetestować . Jeżeli nie będziemy testować , w rzeczywistości nie otrzymamy pomocy. Choćby przerzut jakiejś dywizji na przesmyk, aby zrównoważyć zagrożenie. 
jeżeli Rosja zajmie przesmyk to cała pribałtika jest odcięta. Wiem ,że honorowo jesteśmy w stanie pięknie ustawić swoich żolnierzy, ale polityka polega na darciu mordy ,że jest zagrożenie i wysyłanie innych , aby tam byli, nawet jeżeli nic się nie stanie. Nasza odpowiedź ma dać nam wartośc dodaną w postaci przetestowania przerzutów wojsk. A liczyć na siebie będziemy niezależnie. 

Obrazek użytkownika Ptr

09-09-2021 [11:58] - Ptr | Link:

P.S. a jeszcze bardziej powinny tego domagać się Litwa, Łotwa i Estonia. Ale nie naszymi siłami , tylko z udziałem innych krajów NATO.  

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

08-09-2021 [16:31] - krzysztofjaw | Link:

Witam. Ja osobiście uważam, że Polexit lub choć postraszenie nim jest dla Polski obecnie koniecznością. I mówię o tym już od bardzo dawna.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Podchloryn

08-09-2021 [16:36] - Podchloryn | Link:

Lewackość nie ma tu nic do rzeczy. Premier zgodził się na uzależnienie wypłat od przestrzegania praworządności, czymkolwiek jest. Ale największym zagrożeniem jest uznanie przez Polskę wyższości prawodawstwa unijnego nad krajowym, co szantażem wypłaty środków na KPO próbuje wymusić KE. 

Obrazek użytkownika Jan1797

08-09-2021 [20:39] - Jan1797 | Link:

Lewackość nie ma tu nic do rzeczy. 

Ależ oczywiście, nigdy nie miała:))

Obrazek użytkownika Pers

08-09-2021 [16:47] - Pers | Link:

No...
tezeuszek już przestał się maskować.
Marzy ci się "polexit"? To wpadniemy pod but Rosji.
Ale przecież tobie o to chodzi, prawda?

Polska to nie Anglia, my nie mamy takiego protektora jak oni.
Trzeba szukać sojuszy w Unii i starać się ją zmienić.
Nic innego nam nie zostało.

Miło tezeuszek, że już się nie ukrywasz :)))

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-09-2021 [18:16] - Tezeusz | Link:

Persik jesteś faktycznie jak ciebie nazywają " idiotą " i niech tak pozostanie.
A " gnidą internetowym" to ty jesteś nie my jak NB nazywasz.

Obrazek użytkownika Pers

08-09-2021 [18:27] - Pers | Link:

@tezeuszek
//Persik jesteś faktycznie jak ciebie nazywają " idiotą "//
Chyba jednak mniejszym "idiotą" niż myślisz.

Ja już cię dawno rozszyfrowałem. Zwłaszcza ten udawany "patriotyzm" dał mi dużo do myślenia.
Codziennie straszysz Putinem i Rosją zarzucając innym "sowiet" itp.
A tak naprawdę to chciałeś się zalegendować.
Dziś zdradziłeś się całkowicie. Chcesz, żeby Polska wyszła z Unii i trafiła pod rosyjskie wpływy.
Twoje inwektywy na nic się nie zdadzą, zostałeś zdemaskowany, "Sztyrlic" :)))))))))))))

Oj... Na Łubiance nie będą z ciebie zadowoleni :))))
I nie myśl, że jak będziesz starał się mnie opluwać to się wywiniesz :))))))

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-09-2021 [20:23] - Tezeusz | Link:

Persik lecz się czyżbyś już do końca straciłeś rozum.Czytając twoje materiały w Scierwoneonie chyba jednak tak. Rozszyfrować to możesz swoją żonę ! Nigdzie manipulowancie nie napisałem by Polska miała wyjść z Uni klamco. Pisałem o referendum. Nie pij tyle bo efekty już widać.
Straszyć to możesz swoja rodzinę . To ty mnie obrażasz i to ciągle mam dosc na ten temat materiałów. Wkrótce je opublikuje z cytatami i linkami.
Gdy moja cierpliwość  na twoje poniżanie mnie sie skończy.....to " się nie wywiniesz "

"Oj... Na Łubiance nie będą z ciebie zadowoleni :))))"
To jest pomówienie poprosze o dowody inaczej przekroczyłeś granice prawa.

Obrazek użytkownika Pers

08-09-2021 [20:19] - Pers | Link:

@tezeusz
Nie kręć tezeuszku :)
Referendum to pierwszy krok do "exitu".
To bardzo na rękę twoim szefom w Moskwie. Po to jątrzysz i straszysz Rosją, żeby zniszczyć nasze, polskie morale.
(Żebyś chociaż używał poprawnej polszczyzny...)

Teraz już nieważne ile pseudo patriotycznych "materiałów" wkleisz.
Trafiony zatopiony :))

Obrazek użytkownika Pers

08-09-2021 [20:26] - Pers | Link:

@//To jest pomówienie poprosze o dowody inaczej przekroczyłeś granice prawa.//
No to już!
Do sądu :)))))))))))))))))))

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-09-2021 [20:30] - Tezeusz | Link:

Obyś się nie zdziwił.

Obrazek użytkownika tricolour

08-09-2021 [18:44] - tricolour | Link:

Wyjść z Unii!

Trzydzieści procent unijnego transportu pójdzie w ukraińskie łapy, a nasi przedsiębiorcy zostaną ze stoma tysiącami unieruchomionych tirów. Dobrze im tak.

Diabli wezmą unijne dotacje rolnicze, a rolnicy zostaną z niesprzedaną produkcją. Dobrze im tak.

Banki zagraniczne wymówią kredyty, a biedota straci wreszcie to, na co nie miała gotówki. Dobrze im tak.

I szparagi znów zaczną się opłacać. Dobrze nam tak.

A potem z bratnią pomocą przyjdzie Rosja. Będzie dobrze.

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-09-2021 [20:10] - Tezeusz | Link:

Te soviet LGBT gdzie pisałem że mamy wyjść z Uni pisałem o referendum klamco.

Obrazek użytkownika u2

08-09-2021 [20:13] - u2 | Link:

#trzykolorki

Skoro UE ma zamrozić fundusze to rolnicy nie dostaną nic, ale sobie poradzą, bo i tak są bogaci, właściciele TIR-ów sobie poradzą, bo nie dostają dotacji, banki nie zrezygnują z Polski, bo zarabiają tutaj krocie, szparagi nach Niemcy nikt nie pojedzie zbierać z Polen, bo Polacken mają w Polen gut. Rosja uwikła się w kolejną wojnę i nikogo na zapadzie nie zdąży "wyzwolić" :-)

Obrazek użytkownika tricolour

09-09-2021 [07:56] - tricolour | Link:

@U2

Wszyscy są bogaci, ale mediana zarobków to mniej niż tysiąc euro. Sto tysięcy tirów bedzie wozić co?

Nie ma co się bać. Po 123 latach wróci wolność. Będzie git.

Obrazek użytkownika u2

09-09-2021 [10:36] - u2 | Link:

#trzykolorki

To zmartwienie frasunika, skumał się z SB-ekiem Kometką, ma 200 TIR-ów, więc tirówki mają co robić. A w Polsce na szczęście nie ma ojro, więc tym bardziej Polska sobie poradzi bez unijnych biurw :-)

Obrazek użytkownika tricolour

09-09-2021 [12:17] - tricolour | Link:

@u2

Co do produkcji rolniczej to piekny obrazek mialem w sklepie: jaja po cztery zlote za 10szt - brak, wykupione. Ściółkowe i z wolnego wybiegu (po siedem, czy dziesięć zł, nieważne) - pełna półka.

Będą komu mieli rolnicy sprzedawać - takie bogate społeczeństwo, że trzy złote robi różnicę - to skarb dla każdego sprzedawcy. No, prawie.

Obrazek użytkownika Marek Kudła

08-09-2021 [19:07] - Marek Kudła | Link:

Trzeba opuścić Unię Europejską i uwolnić się od tej głupoty !
Polacy , jeśli się tylko zorientujemy, że większość z nas jest przeciwna członkostwu w UE, to róbmy natychmiast referendum !  Jeśli okaże się, że taka jest  wola narodu  to wysyłamy jak najszybciej dokumenty dla Polexitu i rozpoczniemy negocjacje opuszczenia UE !  UE i TSUE to terroryści wtrącający się w nieswoje sprawy. Po drugie UE i PE jest miejscem ciągłego szczucia targowiczan - posłów  opozycji na Polskę i ich żądania do karania swojej Ojczyzny ! Dosyć !!!
 

Obrazek użytkownika Pers

08-09-2021 [20:22] - Pers | Link:

@kudla
//Trzeba opuścić Unię Europejską i uwolnić się od tej głupoty !//
Widzę, że jesteś w jednej drużynie z tezeuszkiem :)
Też chcesz, żeby na Rosja połknęła. 
Jak szybko się zdradziliście...

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-09-2021 [22:36] - Tezeusz | Link:

Persik ty się dawno ujawniles tyle ciekawych rzeczy napisałeś tak lubisz Polskę i jej sojusze, tak pięknie piszesz o Putinie oj pięknie. Wielu to czyta i nawet się nie dziwi może zareaguje..kto to wie ?
Wkrótce o tym materiał. Będzie ciekawie.
Pokaże kim i czym jesteś, jak się wypowiadasz  o Polsce i Polakach, wraz linkami.

Grabowski ,Lipski, Wilecka znają ciebie dobrze a ty ich ? Mamy wspólnych znajomych ! Ciekawe prawda
 
 

 

 

Obrazek użytkownika Pers

08-09-2021 [20:48] - Pers | Link:

@tezeusz
Nie wysilaj się :)))
Trafiony zatopiony :)))))

//Wkrótce o tym materiał. Będzie ciekawie.//
Nie mogę się doczekać. Reklamy nigdy dość :)))))))))

To kiedy mam się szykować do sądu?
Będziesz musiał się zdekonspirować, wiesz o tym?

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-09-2021 [22:38] - Tezeusz | Link:

Pers twoje dane mam kompletnie, są dostępne w sieci.
Twoje wypowiedzi także mnie obrażające. Wkrótce o Tobie materiał.Wielu zainteresuje mojego prawnika także.
Trafiony to już jesteś dawno manipulancie, cwaniaku - trafiony, ujawniony.
Dla mnie jesteś nikim, zerem taki pożyteczny kret..bo nabijasz  wejścia i komentarze.

Grabowski ,Lipski, Wilecka znają ciebie dobrze a ty ich ? Mamy wspólnych znajomych ! Ciekawe prawda

Wiele ciekawych rzeczy się dowiesz i jak się poznaliśmy także.
 

Obrazek użytkownika Pers

08-09-2021 [21:47] - Pers | Link:

@tezeusz
//Pers twoje dane mam kompletnie, są dostępne w sieci.//
No widzisz? Ja nie wstydzę się swojej tożsamości jak ty :)))))

Smaruj do sądu faszysto!
I nie zapomnij zabrać "materiałów".
Hahahahahahahahaha :)))))))))))))))))))))))))))

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-09-2021 [07:34] - Tezeusz | Link:

Jak ja faszysta to ty sowiecki  prostacki cham

Obrazek użytkownika Pers

08-09-2021 [23:41] - Pers | Link:

@tezeusz
//Grabowski ,Lipski, Wilecka znają ciebie dobrze a ty ich ? Mamy wspólnych znajomych ! Ciekawe prawda
Wiele ciekawych rzeczy się dowiesz i jak się poznaliśmy także.//

Nie mogę się doczekać :))))))))))))))
A Wileckiej akurat nie znam.

Obrazek użytkownika Ptr

09-09-2021 [12:13] - Ptr | Link:

Jeżeli pada gdzieś zarzut korupcji politycznej to najbardziej pasuje on do posłów opozycji pracujących politycznie dla unii i Niemiec. Unia i Niemcy skorumpowali dużą część polskiej opozycji. Pieniądze na działalność polityczną, zaszczyty w postaci medali i nagród,  potencjalne i już sprawowane funkcje urzędnicze , wsparcie ideologiczne przez PE, wsparcie medialne na zachodzie , i obietnica oddania władzy w Polsce, gdy już Polska zostanie sparaliżowana. Jak to nazwać jeżeli nie korupcją polskich polityków na rzecz unii. 

Druga rzecz to szantaż. Pieniadze są wstrzymywane nieby z powodów proceduralnych , ale żądanie szantażysty jest wyrażane nieoficjalnie przez wypowiedź któregoś z tych urzędników. To tak samo jak czynią przestępcy - dzwonią i mówią ,że wiesz co masz zrobić po czym rozłączają się. 

Obrazek użytkownika Kaczysta

08-09-2021 [19:22] - Kaczysta | Link:

Należy zlikwidować immunitety sędziom i wtedy Izba Dyscyplinarna będzię zbędna. UE nie miała by się czego czepiać, a efekt byłby daleko lepszy,
Komisja Europejska ( Niemcy) nie ma prawa kształtować w Polsce ustaw w dziedzinach w których nie zostały jej przekazane zgodnie z traktatem. POmagierzy z frakcji niemieckiej i rosyjskiej jak klakierzy jej wtórują

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

08-09-2021 [19:31] - NASZ_HENRY | Link:

Robert Lewandowski kopie  piłkę ☺ a  Janusz Lewandowski kopie Polskę☻☻

Obrazek użytkownika Maverick

08-09-2021 [20:00] - Maverick | Link:

A kto tego Lewandowskiego wybiera? On powinień siedzieć w kiciu za kryminalną reprywatyzację i mieć utratę mienia całej rodziny do kuzynów włącznie.

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Jan1797

08-09-2021 [20:37] - Jan1797 | Link:

Planowane 291 mld naszego funduszu drogowego składa się w 80% z pieniędzy budżetu
Państwa Polskiego. Jak było w czasach platformy, raczej odwrotnie?
Pytanie brzmi; już czas, aby montować tablice; Zbudowane/powstałe z funduszu Skarbu Państwa?

Obrazek użytkownika Kaczysta

08-09-2021 [20:57] - Kaczysta | Link:

1. - wyjść z UE;
2. - stworzyć porządne Trójmorze.
I przestać wreszcie dawać się szantażować!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

08-09-2021 [21:51] - krzysztofjaw | Link:

Mnie nikt nie może zarzucić, że jestem jakimś amerykańskim lub rosyjskim albo unijnym "szpionem". Piszę od 13 lat i zawsze mam stabilne, propolskie i patriotyczne poglądy. Nigdy nie dostałem ani grosza za swoje teksty, choć miałem takie propozycje, ale niezależność dla mnie jest najważniejsza, tym bardziej, że na życie zarabiam inaczej. Piszę to, co - wedle mnie - jest korzystne i dobre dla naszej Ojczyzny. Dziś uważam, że faktycznie nawet postraszenie Polexitem i żądanie reparacji od Niemiec może by jakoś ten Eurokołchoz powstrzymały przed atakowaniem naszego kraju. A jeżeli faktycznie dla zachowania suwerenności warunkiem niezbędnym będzie opuszczenia UE to jestem za takim rozwiązaniem. 
Pzdr

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-09-2021 [22:49] - Tezeusz | Link:

Widzisz  Panie Krzysztofie lewacka agentura wroga Polsce ze Scierwoneona od dawna pokazała kim jest i jak pluje na Polskę. 
Przeczytaj dzisiejszy materiał sowieckiego NDP .
Kim jest Jarosław R .jakie ma lewackie poglądy KOD i jaki ma wpływ na Scierwoneon wiedzą wszyscy. Jak obraża ludzi, wyszydza, np.Szperaczka na blogu NP. 
Nie wart on jest niczego . Przypentał się na NB by trollowac bo w Scierwoneonie mają go dosyć włącznie z Oparą o czym i ja sygnalizowałem. Może ADMIN  NB go wreszcie wywali jak to zrobiono w NP.

Jarus stosuje stare metody komusze " najlepszą obroną jest atak". Znam go, wiem co sobą reprezentuje. Wielu znajomych nie ma o nim dobrego zdania.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Pers

08-09-2021 [23:03] - Pers | Link:

@tezeusz
//Kim jest Jarosław R .jakie ma lewackie poglądy KOD i jaki ma wpływ na Scierwoneon wiedzą wszyscy. Jak obraża ludzi, wyszydza.
Nie wart on jest niczego . Przypentał się na NB by trollowac bo w Scierwoneonie mają go dosyć włącznie z Oparą //

Jak ty się mijasz z prawdą tezeuszku.
Nie dalej jak dziś Opara napisał - "Chciałbym w tym momencie - Panu Informatykowi/Programiście, Panu Lipskiemu oraz wszystkim naszym obecnym (i byłym) administratorom Neon 24.pl - (szczególnie Pani Astrze oraz Panu Ruszkiewiczowi) -
za ich pracę, poświęcenie i dedykację - naprawdę: bardzo, bardzo, bardzo serdecznie podziękować." https://ryszard-opara.neon24.p...

Rozumiem twoją złość tezeuszku... W ciągu dwóch dni złapałem cię na trzech plagiatach i rozszyfrowałem twoją podstępną robotę dla Moskwy.

A Krzysiek pisze na "ścierwoneonie", jest promowany i pod jego notkami zawsze są ciekawe dyskusje.

Może przestań już się ośmieszać :))))))))))))

Obrazek użytkownika Tezeusz

09-09-2021 [09:31] - Tezeusz | Link:

Persik jednak jesteś głupi jak but. Rozszyfrować to sobie możesz swoją rodzinę to po pierwsze, po drugie kłamiesz i manipulujesz jak zwykle to nauka z SB ? po trzecie to wielu ciebie rozszyfrowało już dawno - linki materiałów zamieszczonych są w komentarzach mam przypomnieć, i na koniec zbiorczy materiał kim jesteś wkrótce w sieci w Całej Polsce. ?
Persik zanim cos napiszesz nie pij bo się ośmieszasz zresztą jak zwykle.Jak ciebie nazywają w sieci " dyżurny cham " Podobne z Niepoprawnych i Salonu 24 wykopali ciebie za chamstwo.To są fakty.
https://nowyekran.wordpress.co...
http://1do10.blogspot.com/2019...
Opara jest inteligentny juz kilka razy wywalał ciebie ze Scierwoneona z roli Admina, za banowanie innych, za chamstwo - sam go o to  przecież prosiłem hahahaha.
Na koniec na niczym mnie nie złapałeś tylko swoją głupotę.

By jednak wszyscy wiedzieli kim tutaj jestes Persie i po co tutaj przybyłeś - to twoje slowa w Scierwoneonie  o nas:

" Zajrzyj sobie na naszeblogi.pl. Tam zebrała się sfora gnid internetowych..."

Największą gnidą tutaj jestes ty sowiecki ...

  

Obrazek użytkownika Kaczysta

08-09-2021 [21:01] - Kaczysta | Link:

W Wejherowie "sędzia" Żurek powiedział, że należy jechać na teren objęty stanem wyjątkowym, tam poddać się represji, a następnie zakwestionować to w sądzie. Tak więc "sędzia" jawnie namawia do łamania prawa. Taka jest jakość Kasty sędziowskiej

Obrazek użytkownika Kaczysta

08-09-2021 [22:32] - Kaczysta | Link:

Rosyjski minister do spraw sytuacji nadzwyczajnych Jewgienij Ziniczew zginął,  w trakcie naukowych badań i podboju kosmosu, oraz wyzwoleńczych działań plemion w Afryce.
Były szef ochrony Putina za dużo widział i za dużo wiedział. A to niezdrowe.

ps.
W postsowieckich kręgach władzy panuje niska kultura BHP.

Obrazek użytkownika J z L

09-09-2021 [08:24] - J z L | Link:

Za dużo wiedział
Za dużo 

Obrazek użytkownika J z L

08-09-2021 [23:37] - J z L | Link:

Czas najwyższy by wyjść z tego zwyrodniałego lewackiego kołchozu
1. Polska traci finansowo na członkostwie w UE (vide koszty polityki klimatycznej)
2. Niemcy, których partnerem nr 1 jest Rosja, rządzą w UE (vide Nord Stream)
3. KE łamie unijne traktaty (vide ataki na PL)
Czas na rzetelną ocenę czy ścieżka brytyjska nie jest dla PL lepsza.