Eeee,tam! U nas juz dawno mamy takich magistrów

Gubernator stanu Oregon w USA Kate Brown podpisała właśnie nowe prawo, które pozwala studentom ukończyć studia bez umiejętności czytania, pisania lub liczenia.

Dyrektor wydziału ds. komunikacji w jej urzędzie Charles Boyle oświadczył:
Zawieszenie wymagań dotyczących umiejętności czytania, pisania i matematyki przyniesie korzyści uczniom rasy czarnej, latynoskiej, tubylczej, azjatyckiej, pacyficznej, plemiennej i kolorowej w Oregonie.

Jest to fragment artykułu G.Górnego z portalu wPolityce.pl---źródło...żeby nie było procesu :-))

Zapytacie ilu takich studentów dostajemy co roku do naszego Uniwersytetu? Nie jestem w stanie policzyć...:-)))

Nabór studentów na 2021/2022....na obrazie.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

12-08-2021 [08:57] - sake3 | Link:

Jacy wykładowcy tacy i studenci.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

12-08-2021 [09:57] - RinoCeronte | Link:

Niestety nie! Wykładowcy mają siedzieć cicho i pracować z materiałem jaki im serwuje najnowsza rekrutacja 2.0. Trochę lepiej jest na studiach doktoranckich na kierunkach ścisłych.
Geniusz Gowina unosi się nad szkolnictwem wyższym niczym gołębica...

Obrazek użytkownika sake3

12-08-2021 [12:37] - sake3 | Link:

Rzecz w tym,że niektórzy wykładowcy nie chcą siedzieć cicho i zając sie tym za co im płacą tylko politykują.Mamy takich na wszystkich uczelniach tyle że szanowni profesorowie,nauczyciele akademiccy i doktoranci chcą się podlizać studiującej młodzieży  zamiast nauki sięgają po ubarwione bluzgami polityczne deklaracje.Sprytni studenci wykorzystają politycne ciągoty kadry naukowej by jakoś zdac egzamin i przebrnąć studia przy minimum nauki.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

12-08-2021 [13:29] - RinoCeronte | Link:

Niektórzy mylą wolność z "wolną amerykanką" a lizus to nie zawód a raczej charakter... Parafrazując Rafała Ziemkiewicza, to mamy bal na Titanicu przed uderzeniem w górę lodową. Poczekajmy do końca września może przyjdzie jakieś otrzeźwienie. Pozdrowienia.

Obrazek użytkownika sake3

12-08-2021 [16:02] - sake3 | Link:

@RinoCeronte.....Czy góra lodowa którą przewiduje Ziemkiewicz to Majdan który wspólnymi siłami chcą przeprowadzić długonosy Kramek z Otwartego Dialogu i profesor Markowski -socjolog.Na razie ogłaszają ,,nabór'' chętnych do siłowego przejęcia władzy i już jest pierwszy odzew w postaci jakiegoś średnioutalentowanego wyjca Piasecznego.Piszę to właśnie z myślą o zajęciach polskiej kadry naukowej wszystkim tylko nie kształceniem młodzieży.Nic dziwnego że studenci kończący uczelnie pod okiem takich naukowych sław jak Markowski,Środa,Płatek czy Śpiewak nadają się tylko na zbiory szparagów w Niemczech.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

12-08-2021 [17:24] - RinoCeronte | Link:

Ze względu na mój awatar nie wypada mi krakać...