"Jednak wszyscy ludzie są głupi"...Babilon 4000 lat pne

Ta inskrypcja z tytułu została znaleziona na glinianej tabliczce wypalonej podczas wykopalisk archeologicznych.
Juz wtedy ktoś doszedł do tego...a do dziś głupota postępuje w tempie prędkości światła.

Oto przykład:

"Kontrowersyjne pomysły prof. Simona
Z kolei prof. Krzysztof Simon, specjalista w dziedzinie chorób zakaźnych, ubolewa, że nikt nie zdecyduje się na wprowadzenie obowiązkowych szczepień.
Obawiam się, że nikt nie zdecyduje się na wprowadzenie obowiązkowych szczepień. W związku z tym miejscach, gdzie jest najmniejszy odsetek zaszczepionych, pozostaje tylko przygotować się na jesień
—powiedział Simon w rozmowie z WP „abcZdrowie”.
Trzeba wzmocnić szpitale na tym terytorium i niestety, mówiąc brutalnie, wzmocnić również zakłady pogrzebowe i obsadę księży, bo trzeba będzie tych ludzi chować
—ostrzegał, dodając, że „mamy półtora miesiąca, do dwóch”.
W jego opinii polemizowanie z przeciwnikami szczepień to „starta czasu”. Zamiast tego, należy dotrzeć do osób najbardziej zagrożony i przekonać ich do zaszczepienia się wszelkimi możliwymi sposobami.
Jestem zwolennikiem absolutnie radykalnych metod. Skoro mamy działać prospołecznie i ochronić społeczeństwo, to grupy, które są najbardziej narażone na ciężki przebieg choroby albo mogą przenosić zakażenie na tych, którzy nie mogli się zaszczepić, powinny mieć przymusowe szczepienia. Ale to nie wszędzie znajduje zrozumienie, a pobudza tylko do słownej agresji. Piszą: „Ty gnoju, zabijemy cię” - bo na tym poziomie te grupy funkcjonują
—mówił.
Kogo w jego opinii powinny objąć obowiązkowe szczepienia? Tutaj prof. Simon wskazał trzy grupy: osoby po 80. roku życia albo z wielochorobowością, opiekunów osób starszych w DPS-ach i personel szpitali.
Simon przedstawił również swój kontrowersyjny pomysł na to, jak karać osoby, które „świadomie narażają innych na zakażenie”.
Jeżeli taka osoba kogoś zarazi, powinna być oskarżona o usiłowanie zabójstwa albo ponieść karę. U nas niestety nie ma konsekwencji, a w wielu krajach są takie regulacje
—przekonuje lekarz." -koniec cytatu.

No dobrze...są jeszcze pomysły Horbana,Niedzielskiego...wszyscy doradcy premiera!!

Sam premier wzorem Wałesy,chce gonic Japonię,a nawet przegonić...

Prezydent podczas wywiadu dla tygodnika "Sieci" dał dowód,że juz dawno jego mózg...przeszedł w stan czuwania...czerwona dioda...i brak zasilania.

Nasz "naród"...mam się pastwić nad głupotą tego motłochu? Tej biomasy pokrytej dziarami,brzuchatej i łażącej bez koszul po ulicach?

Kobiety nie lepsze,agresja i chamstwo...i bezinteresowna nienawiść wyzierająca z kaprawych oczu?

Dzieciaki puszczone samopas,zaczepiające ludzi,kopiące psy,brudzące ludzi lodami...a zwróć im uwagę...to Lempart może się uczyć od tego bydła.

Zjechałem z głupoty na cywilizację i chamstwo...to bezbrzeżna głupota emanująca z mediów w "tymkraju",,,TVP,TVN,POLSAT i radia niemieckie,portale niemieckie

i trolle zza obu granic...wszystko to dba o powiekszenie debilizmu "polaków"...

PS.Wyborów wcześniejszych ma nie być...premier obiecał...rozśmieszył Pana Boga?
*******************************************************************************************************
PPS. NEWS,SCOOP a'propos głupoty...

"Prezydent powołał swoich nowych ministrów
Prezydent Andrzej Duda dokonał we wtorek zmian w swej kancelarii: odwołał Krzysztofa Szczerskiego z funkcji szefa Biura Polityki Międzynarodowej i powołał na to stanowisko Jakuba Kumocha; Bogna Janke została sekretarzem stanu w KPRP, będzie odpowiedzialna za dialog społeczny." --koniec cytatu.
******************************************************************************************************************
Bogna Janke...żona Igora Janke...zamieszanego,ale nie wstrząsniętego komuszka,który jako jedyny dostąpił wywiadu z Obamą!!! Nawet książkę napisal...
Bogna Janke...szefowa salonu24,lewackiego portalu dla Libickiego i Pasierbiewicza...za jej rządów s24 stał się ściekiem szamba.

I oto ukazała się prawdziwa twarz Geremka i Michnika,czyli A.Dudy.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Czesław2

13-07-2021 [11:04] - Czesław2 | Link:

Toteż nigdzie nie są publikowane badania socjologiczne dotyczące IQ populacji w rozbiciu na wiek i pleć.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

13-07-2021 [14:45] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

@Czesław 2
Na przełomie XIX i XX wieku profesor Reese w USA,opublikowal pracę,w której podważyl sens badania IQ... i na dodatek stworzył wzór na badanie Zbioru...w każdym razie
nawet gdy sie kogoś bada [obrazki,cyfry,skojarzenia] to raczej dla siebie....tego sie nie publikuje,bo wstyd. :-))

Obrazek użytkownika tricolour

13-07-2021 [11:49] - tricolour | Link:

@Trotel

Niehybnie zbliżasz się do pojęcia "podludzie".

Obrazek użytkownika Trotelreiner

13-07-2021 [15:03] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

@tricol
Co definiuje człowieka?
1.Prosty pionowy kręgosłup?
2.Kciuk przeciwstawny?
3.Brak ogona?

Rzeczownik "podludzie" zawiera pojęcie ludzie...człowiek...a ja odbieram w ogóle tej masie pojęcie LUDZIE,CZŁOWIEK...zostawiam pojęcie "byt niezdefiniowany".

Od kilku milionów lat idzie ewolucja,wytworzyła już trzyczęściowy mózg u ludzi...tzw. gadzi,przedssaczy i obecny...ale ewolucja tych mutantów skończyła sie tam
gdzie sie zaczęła własciwa.

Podludzie, to wyjąłeś od faszystów,nazistów,hitlerowców...dla Niemców Słowianie...zawsze byli podludźmi...niewolnikami...robotnikami za zupę z pokrzyw.
Ta dzisiejsza ewolucja,to siedem kroków wstecz...ludzkość cofa sie do swoich przodków..orangutanów?

Weź sobie kiboli angielskich...a nawet tych na Wimbledonie jeszcze kilka lat temu,takie zachowanie na korcie w Londynie...było nie do pomyślenia ,"dzicz"

 

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

14-07-2021 [06:58] - Kazimierz Kozio... | Link:

Jednostka nie jest rownoznaczna ze zbiorowoscia. Co definiuje masy ludzkie? Na czolo wysunalbym dzialania irracjonalne.

Obrazek użytkownika sake3

13-07-2021 [14:03] - sake3 | Link:

Czy takie odrażające sceny i zachowania są obecne wyłacznie w narodzie polskim? Tak przynajmniej wynika z Pańskiego histerycznego,pisanego urywanymi zdaniami tekściku Czyli w innych krajach pełna kultura,cywilizacja bez chamstwa i głupoty? Motłoch,bydło,kaprawe oczy,biomasa? To określenie Polaków? A czymże Pan jest bo sądząc na podstawie  ordynarnych wypocin to Pan pokazuje kompletny brak kultury której nie zauważa u innych i oczekuje od innych.Tekścikiem dal Pan jedynie upust nienawiści wobec prezydenta,premiera czy ministrów w sposób wyjątkowo prostacki i czyni Pan to od samego początku.Doprawdy w chamstwie mógłby Pan konkurować z niejakim Hartmanem filozofem,profesorami Sadurskim i gwiazdami naszej palestry.Tam gdzie Pan mieszka nie ma ,,debilizmu''polityków,prezydenta,premierów? Sami mądrzy politycy? Nie dziwię się,że nas nie szanują jeśli mamy milczeć na bezczelne obrażanie polskiego rządu i Polaków

Obrazek użytkownika Trotelreiner

13-07-2021 [16:30] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

§ 22
 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

13-07-2021 [16:28] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

@sake3
"Błogosławieni ubodzy duchem,albowiem ich jest Królestwo Niebieskie" ....

Obrazek użytkownika sake3

13-07-2021 [16:37] - sake3 | Link:

Wolę być ubogą duchem niż wrzaskliwym wykształciuchem.

Obrazek użytkownika Francik

13-07-2021 [23:19] - Francik | Link:

"Błogosławieni ubodzy w duchu" a nie duchem. Nie wymądrzaj się na temat spraw, których nie rozumiesz naginając cytaty ewangeliczne do swoich potrzeb.

Obrazek użytkownika Centrystka

13-07-2021 [14:03] - Centrystka | Link:

"Większość jest głupia,a im większa większość, tym głupsza" (S.Mrożek - koniec XX w po Chr._)
A kto ma dzisiaj większość w Polsce...? Oraz tacy jak Trotel mający się za nadczłowieka.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

13-07-2021 [16:25] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

sake już jest zdefiniowana,ale o tobie wiem jedynie,że jesteś lewakiem...płeć obojętna...jedna z 56 .
Mrożek...może gdzieś znalazł wzór Reesego?
IQ [Z]= IQn [z] / x [Z]

Wyjaśnię IQ pewnego badanego Zbioru [Z] = IQ najgłupszego osobnika w badanym zbiorze  n[Z] podzielone przez x[Z] czyli ilość osobników w tym zbiorze.

Czyli im większy Zbior,tym mniejsze IQ .

Czyli teza Mrożka? :-))

PS.Większość w Polsce...mają wyborcy Trzaskowskiego i komuszki niedobite dzięki Kiszczakowi i Jaruzelskiemu...i Mazowieckiemu.Magdalenka.

Obrazek użytkownika angela

13-07-2021 [20:21] - angela | Link:

@Trotel, a gdzie ustawisz siebie.???

Obrazek użytkownika J z L

13-07-2021 [21:04] - J z L | Link:

w pokoju bez klamek

Obrazek użytkownika EsaurGappa

13-07-2021 [21:38] - EsaurGappa | Link:

Na miłość Boską co za bezwstydnie nonszalancki żal!Zakamuflowany autorze tych rzygowin,tak owszem wiele z tych zdań zakręciło się koło prawdy,jednak styl w jakim zostało to wyplute z twego mózgu znamionuje ... ech .
Więcej słońca i wody,oceanu zieleni,ujarzmienia dzikiego zwierza,szalonych pląsów,podróży i po prostu radości...ludzie są jacy są,chcą być lepsi,ale wielu nie daje rady... nie kop ich bez zastanowienia bo są słabsi od ciebie.

 

Obrazek użytkownika EsaurGappa

13-07-2021 [21:39] - EsaurGappa | Link:

Na miłość Boską co za bezwstydnie nonszalancki żal!Zakamuflowany autorze tych rzygowin,tak owszem wiele z tych zdań zakręciło się koło prawdy,jednak styl w jakim zostało to wyplute z twego mózgu znamionuje ... ech .
Więcej słońca i wody,oceanu zieleni,ujarzmienia dzikiego zwierza,szalonych pląsów,podróży i po prostu radości...ludzie są jacy są,chcą być lepsi,ale wielu nie daje rady... nie kop ich bez zastanowienia bo są słabsi od ciebie.

 

Obrazek użytkownika Francik

13-07-2021 [23:10] - Francik | Link:

Podobno autor tych wypocin jest wykładowcą akademickim we Włoszech. Świadczy to tylko o tym, że poziom kulturalny i intelektualny kadry akademickiej w słonecznej Italii nie odbiega od tegoż w Polsce. Wykształciuchy wszędzie są takie same - cechą charakterystyczną odróżniającą ich od prawdziwej inteligencji jest pogarda dla zwykłego człowieka. Ciekawe zresztą, że autor, który od lat nie potrafi nauczyć się polskiej ortografii i ma poważne braki w wiedzy historycznej (przypominam sobie jego twierdzenie, że na Kongresie Wiedeńskim w 1815 r. śmiano się z polskiego hasła "za wolność waszą i naszą", które powstało podczas Powstania Listopadowego w 1830 r.) czuje się upoważniony do poniżania Polaków i nazywania ich motłochem, biomasą itp. Niestety poziom notek jest coraz bardziej  żałosny, co dowodzi rzeczywiście upowszechniania się chamstwa i głupoty.

Obrazek użytkownika sake3

14-07-2021 [08:47] - sake3 | Link:

@Francik.....Pan Trotelreiner czerpie wzorce od takich ,,autorytetów ''jak Palikot,Hartman,Augustyn.To oni są autorami esejów ,,o kołtunie polskim'' i upajają się wyzwiskami pod adresem Polski i Polaków.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

14-07-2021 [08:11] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

ALL!
Kojarzy sie wam...dyskusja na tym portalu?
Tak samo było u Dudka:
https://youtu.be/3bZ9ypZ_et4

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

15-07-2021 [07:51] - Kazimierz Kozio... | Link:

"wszyscy" sa glupi mialoby tez odnosic sie do autore tej starej sentencji? masy ludzkie zachowuja sie irracjonalnie ale medrcy jednak pojawiaja sie choc nigdy nie sa omnibusami. czy medrzec w waskiej dziedinie nadal zasluguje na to miano?