"Zbudowaliśmy Polskę jako kraj taniej siły roboczej. Polsce było bardzo trudno pozbyć się tego wizerunku "- przyznał w wywiadzie dla jednego z niemieckich portali Reinhard Petzold, który od 30 lat zajmuje się wprowadzaniem firm niemieckich na polski rynek.
Reinhard Petzold, który jest szefem Niemiecko-Polskiego Towarzystwa na Rzecz Współpracy Gospodarczej (DePoWi) powiedział dla niemieckiego portalu kurt.digital, że "Polacy zostali rozjechani przez kapitalizm". Również przez nas. Niemcy bardzo mocno przyczynili się do zmian w Polsce, tak by były one dla nas korzystne". Podaje prasa w tym Niezależna.pl (https://niezalezna.pl/37…)
"Polacy zostali rozjechani" oznacza o wiele więcej, aniżeli przyznaje to ten urzędnik IV Rzeszy Niemieckiej. Bo to użyte przez niego obrazowe określenie, nie ogranicza się bynajmniej do niemieckiej czekolady i proszku do prania, czy nawet montowni aut.To jedynie części składowe całego arsenału środków politycznych (UE) i gospodarczych, na drodze do ubezwłasnowolnienia Polski i stworzenia z niej szarej strefy pomiędzy Odrą i Bugiem. Wtedy pozostanie już tylko znowu dogadać się z Rosją, jak się nim korzystnie podzielić. W tym kontekście regularne konsultacje "polityczne" totalnej opozycji w niemieckiej ambasadzie, podniesione ostatnio do najwyższej rangi, bo z udziałem samej Pani Kanclerz, nabierają wyjątkowo złowieszczego znaczenia.
To pokazuje wyrażnie politykę gospodarczą w Polsce, gdzie niemieckich imperialistów gospodarczych, kolonizatorów i niemiecka lichwę począwszy od Balcerowicza przedstawia się jako dobroczyńców i gwarantów rozwoju. Może zlasowane lemingi posłuchają Niemca, który mówi prawdę o oddaniu całej prawie gospodarki w ręce Niemców i poznają prawdę o rabunkowej polityce gospodarczej kolejnych rządów, które dopuszczały pracę za 3 zł i siedzenie 8 godzin za kasą w pampersach i skrajną nędzę w rodzinach wielodzietnych...
To Balcerowicz wprowadzający nowe zasady wolnego rynku oddawał całe gałęzie przemysłu w ręce Niemców głosząc, że należy im oddać wszystko za darmo, bo oni Niemcy nauczą nas gospodarzyć... nauczyli Polaków niewolnictwa...Wczoraj rządowa ZDF nadała obszerny materiał o tym jak to reżim PiS dławi wolność prasy łamiąc wartości UE odkupując przez Orlen część regionalnych tytułów prasowych (w Polsce) z rąk ...niemieckiego wydawcy.
Dzieła zniszczenia dokończyli "politycy" SLD/PO (Donald Tusk) którzy we współpracy z Niemcami rozdali polską gospodarkę i nie zostało prawie nic. I nic by nie zostało gdyby dalej rządzili. Już LOT sprzedawali na szybko zanim przegrali wybory ale nie zdążyli.
Kiedy zatem wreszcie Polska wystąpi do Niemiec o reparacje wojenne. Czy się tego doczekamy ?
A może taki wierszyk na zakończenie : " Szkop i rusek dwa bratanki w gazowaniu i łapanki. Siekiera, motyka, klej, pałatka, na UB donosi matka, Niemiec z ruskim się weseli, syn donosi do Brukseli! Tylko pod Platformą , tylko pod jej znakiem Polska będzie niczym , a Polak żebrakiem...."
- Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
- Odsłony: 6094
Kazde nowe miejsce pracy to orgazm w tvpinfo.
I na tym polega durnota, że na słowa prawdy tylko durnowata agresja. To dzięki tej narodowej tępocie nawet sklepu spożywczego polskiego nie ma, bo durny sieci sklepów nie ogarnie, co najwyżej osiedlowy w baraku - to szczyt możliwości.
Więc do niemieckiej montowni będziesz kupował węgiel u ruskich, by nim produkowac prąd w niemieckiej elektrowni węglowej, a własne polskie kopalnie pozamykacie i pozasypujecie (jak to się teraz właśnie dzieje, choć są chętni do kupna dobych szybów, ale nie - trzeba zasypać i zniszczyć raz na zawsze), by już nigdy w tej części Europy nie powstała siłą mogąca czerpać energię samodzielnie.
Na tym właśnie polega geopolityka - bez energii nie ma technologii, a bez niej nic się nie znaczy. Więc londyński parobku - pozamiatane. Kto podpisał plan likwidacji kopalń? Kto podpisał wyłączenie Bełchatowa (20% mocy) za 10 lat?
Nie masz odwagi i przez gardło ci to nie przejdzie więc o orgazmach raczej nie gadaj...
//Jestem ciekawy jak oceniasz rząd kraju o największych zasobach węgla w EU, który zamyka dostęp do tych źródeł by kupować gaz od odwiecznego wroga za pośrednictwem drugiego odwiecznego wroga a zarazem niszczy dużą części przemysłu, energetyki...i uzależnia nas energetycznie na niespotykaną skalę.//
Mam podejrzenia graniczące z pewnością, że "autor" tej wklejki nie potrafi odpowiedzieć Ci na tak postawione pytanie.
" Dreszczowcu od siedmiu bolesci "....
Chciałem przeczytać twój komentarz ale znowu nie zdążyłem...
/Komentarz użytkownika Tezeusz został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(//
niepoprawni.pl
Popraw się zielonooka!
nie rob tego wiecej
-))
Atakując ryanka będziesz homofobem.
/Komentarz użytkownika Tezeusz został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..//
Źródło: niepoprawni.pl
Co się dzieje?...
KOMPROMITAJCJA ! nr1 ze Scierwoneona.
//tam czeka twój przyjaciel intersariusz pokazując jak kopiujesz nie swoje teksty //
Może jakiś dowód?
Admin! Długo będziecie tolerować tego oszczercę?
Ja nie mam problemu, żeby go znaleźć i pociągnąć do odpowiedzialności ale wtedy NB też będą w to zamieszane.
Czy pan Sakiewicz ma na to pieniądze, że udziela swojego portalu do szkalowania uczciwych ludzi?
Ja mam zrzuty wszystkich przypadków oszczerstw, insynuacji i kłamstw na mój temat tutaj.
Inni już dawno tego "tezeuszka" się pozbyli.
Dla przypomnienia :
Ze Scierwoneonka :
.."@Jarek Ruszkiewicz SL 17:49:11
Wyszukanie, że coś już było, zajmuje kilka sekund. Dodatkowo Wawel dokonał korekty automatycznego tłumaczenia, więc jest lepsze niż Twoje skopiowanie, tak jak automat przetłumaczył. Jak się coś kopiuje, to zawsze należy sprawdzić, gdzie to już jest. Bezsensowne powielanie istniejących treści to spam.
nadużycie link skomentuj
GPS.."
Piszesz o mnie "Wyjątkowa kanalia ". Zanim kogoś ocenisz stan przed lustrem
Za to są konkretne paragrafy
Tezeuszu szykuj szczoteczkę do zębów.
Będziesz siedział
//Prowokowanie do kłótni, zaśmiecanie portalu.
Zawsze używaj tylko tych słów i wyrazów, których znaczenie rozumiesz. Popisywanie się publicznie nieuctwem nie jest w dobrym tonie, zwłaszcza że oprócz swojej miernej osoby reprezentujesz również ...
30 kwietnia 2021ban na stałe// niepoprawni.pl
15 września 2019
ostrzeżenie + ban na pół roku + -200% punktów komentatora + usunięcie komentarza + ranga karanego na 2 lata.
149Spirito Libero
19 sierpnia 2018 - perm ban
brak jakiejkolwiek reakcji na ostrzeżenia. Brak szansy na poprawę - szkoda mojego czasu.
Permanent ban.
Dla mnie ban od tego osobnika to była nobilitacja.
Dla was katastrofa :)))))))))
Tam gdzie naprawdę chcę pisać nie dostanę bana NIGDY.
Ten facet taki jest. Gdy wyleciał z NP, czy Salonu 24.pl wszyscy odetchnęli. Gdy się obraził na NB wszyscy bili brawo i taka jest prawda.
niepoprawni.pl
tu masz rzeczywiście, kapitalny przykład na to, jak dzieje się w III RP za sprawa tych co zostali przywiezieni na ruskich tankietach
Czyli sprawa mordu w Katyniu
niepoprawni.pl
Bloger Zawiedzony to kto jak kto ale umiał zaorać to szemrane czerwone towarzystwo
Jest tam i mój komentarz
niepoprawni.pl
I ten "nikt" tak brzydko cię potraktował, że wyjesz do dziś?
ty to lecz sie
//mnie?//
Ciebie antykomunista.neon24.pl
Wyjesz do dziś :)))
Spadaj leszczu,radziecki plagiatorze i spamerze
Moich notek na szambie nie ma bo pewna neonowa upodlona UB-ecka wsza wysłała je w kosmos
Zapraszam do poczytania kompromitującej dla portalu i jego właściciela dyskusji nt. (nie)bezpieczeństwa:
1do10.blogspot.com
prose Pana
bijom mnie tu od samego rana
prose pana
z kim wygrales proces?
Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(
Co się dzieje?..
niemal kilkaset wylecialo kosmos
//Wulgarny język, spamowanie i zaśmiecanie portalu pyskówkami i prowokowanie do pyskówek// niepoprawni.pl
Ja ZAWSZE podaję linki.
Ile tu jest twoich tajnych komentarzy
pod jednym tylko wpisem
niepoprawni.pl
Ten facet taki jest. Gdy wyleciał z NP, czy Salonu 24.pl wszyscy odetchnęli.
Gdy się obraził na NB wszyscy bili brawo i taka jest prawda.
kim jesteś a tym co piszesz w Scierwoneonie takie oto bzdury pt " Kaczilla kontra Tuskdora" - nowy dreszczowiec :
..."Stawiając wszystkie srebrniki na jednego, zdechłego już konia (czyli Trumpa) stanął pod ścianą i nie bardzo wie co zrobić. Oślepiony strachem robi już ruchy całkowicie irracjonalne - zaczyna gryźć rękę, która do tej pory go karmiła i wyniosła do władzy czyli uSSrael. Takie zagrywki są dobre dla polskiej, ogłupiałej publiki ale z pewnością nie dla towarzyszy z Waszyngtonu czy Telaviwu. Oni na takich żartach się nie znają..."
Za takie publiczne pomówienia ? Uważaj.
Cieszę się, że czytasz uważnie moje notki i publikujesz fragmenty.
Wypadałoby jeszcze podać link spiritolibero.neon24.pl
Media rzuciły się na ten gorący temat bo ciągłe ujadanie o „picdemii” stało się już nudne i kto miał ulec telewizyjnemu terrorowi, to już uległ dumnie wyszczepiając się. Reszta ma to w głębokim poszanowaniu, więc potrzebny jest nowy, nośny temat, który przyciągnie tłumy i zadowoli reklamodawców.
Powrót pana Tuska (co prawda nie na białej kobyle) wywołał zręcznie nakręcaną histerię. Co to będzie, co to będzie?!
Pan Kaczyński i jego akolici poczuli się chyba zagrożeni bo pan naczelnik na pisowskim sabacie posunął się nawet do „ujawnienia” czegoś o czym wiedzieli od dawna wszyscy – nepotyzmu, który jak ten rak złośliwy drąży „dobrą zmianę”. A jak „nepotyzm” to i kolesiostwo i korupcja jako choroby „współistniejące”.
Można oczywiście dociekać jaka jest przyczyna „powrotu” pana Tuska i czy ma to związek z praktycznie oficjalnym scedowaniem Europy Niemcom przez nową, niezwykle postępową, administrację pana Bidena. Wszystko, niestety, na to wskazuje.
I tu dochodzimy chyba do sedna problemu. Wielokrotnie pisałem, że „PiS PO to jedno zło” i zdania nie zmieniam. Gorzej, coraz bardziej się w tym utwierdzam. Dla tych, którzy w akcie rozpaczy wrzeszczą, że przecież „PiS daje a PO tylko zabiera” mam tylko jedną odpowiedź – PiS daje bo najpierw nam zabiera. Mądrość obecnego etapu polega bowiem na tym, że ma zniknąć klasa tzw. średnia, która dzięki pracy własnych rąk i umysłów jest stosunkowo niezależna. Społeczeństwo ma składać się wyłącznie z dwóch klas – Proli żyjących z państwowej jałomużny i oligarchii, do której ma należeć wszystko. W imieniu oligarchii Prolami ma zarządzać skorumpowana kasta partyjnych kacyków. Dla ustawiaczy świata jest wysoce obojętne czy będą to kacykowie z PiS czy z PO. Ważne, żeby zadanie zostało wykonane.
Oczywiście poparcie zewnętrzne ma zasadnicze znaczenie na to, kto będzie zarządzał Polską. Wygląda na to, że po scedowaniu na Niemcy nadzoru nad Europą to właśnie kamaryla pana Tuska ma większe szanse. Tym bardziej, że pan Kaczyński, geniusz intrygi ponoć, sam się zakiwał. (...)
Pan Kaczyński nie zostawił sobie żadnej furtki. Popalił mosty z kim się da. Taki pan premier Orban może spokojnie stawiać się unii jewropejskiej, bo jak ta zechce za mocno fikać to znajdzie się ktoś, kto chętnie Węgry przytuli. Rosja i Chiny tylko na to czekają… Dlatego pana Orbana można nazwać wybitnym politykiem i Mężem Stanu a pana Kaczyńskiego jedynie marnym intrygantem, który zaplątuje się we własne niezawiązane sznurowadła.
Wracając do koronnego argumentu wyznawców sekty PiS, że „PiS daje a PO tylko zabiera” należy stwierdzić, że oni wszyscy nam tylko zabierają. Oddają a właściwie już oddali naszą suwerenność. Każdy zaniósł swojemu Panu (albo Pani) tyle ile zdołał wyszarpnąć.
Dreszczowiec „Kaczilla kontra Tuskdora” może być nawet fascynujący bo co nam innego pozostało niż się przyglądać skoro nie mamy już nic do powiedzenia we własnym (?) Kraju?
To "szambo" ma ponad 1000 odsłon i ponad 50 bardzo życzliwych komentarzy.
Już zostało przedrukowane (a to dopiero początek :) marucha.wordpress.com
Ja nawet palcem nie muszę ruszyć :)
Ty też przyczyniasz się do propagowania moich notek za co ci bardzo dziękuję!
Tylko pamiętaj o linkach.
Zieeeeeewwwwww !
Masz wielu czytelników to fakt ..ahhahahahahahhahahahaha, a gdzie trafiają tego recenzje ?
KAŻDY BLOGER PISZĄC SWOJE ARTYKUŁY JEST AUTOMATYCZNIE WŁAŚCICIELEM TYCHŻE ARTYKUŁÓW…NIESTETY SĄ PRZYPADKI, ŻE MOŻNA TRAFIĆ DO WIRTUALNEGO OBOZU KONCENTRACYJNEGO, W KTÓRYM BLOGER MOŻE BYĆ POZBAWIONY SWOJEJ TWÓRCZOŚCI…
PISAŁEM NA NEON24.PL, WCZEŚNIEJ NOWY EKRAN.PL…PONAD DWA LATA, PRZESZEDŁEM TAM ZA ŁAŻĄCYM ŁAZARZEM, JAK WIELU BLOGERÓW Z NIEPOPRAWNYCH.PL. NIEKTÓRZY ODESZLI Z NE OD RAZU, NIEKTÓRZY PO JAKIMŚ CZASIE, A NIEKTÓRZY PO DWÓCH LATACH, TAK JAK JA…BEZTROSKO BŁĄDZĄC W OPARACH HASEŁEK „PORTALU BEZ CENZURY”.
niepoprawni.pl
Konzentrationslager Neon
rozumiem
//Ten test to szambo interpunkcyjne, zdania tasiemcowe, błędy, powtarzania, urywane myśli, brak wniosków itp//
Dziękuję za konstruktywne uwagi, wszyscy wiedzą, że jesteś miszczem pisowni polskiej :)))
//A komentarzy pod tym czymś jest 5 a nie 50//
A ja widzę 51 spiritolibero.neon24.pl
Może czas zmienić okulistę? Ten cię oszukuje.
//a gdzie trafiają tego czego recenzje ?//
Mógłbyś to napisać jeszcze raz? Tylko tym razem po polsku.
Recenzje tego gòw...gdzie trafiają ? a jak myślisz.
Podałem, spójrz wyżej
//11-07-2021 [18:57] - Pers | Link: tezeuszek
tezeuszek
Cieszę się, że czytasz uważnie moje notki i publikujesz fragmenty.
Wypadałoby jeszcze podać link spiritolibero.neon24.p...
To jak? Poszukasz innego okulisty? :)))))))