Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Dziurawy garnek...zaczął cieknąć...

System, 25.06.2021
https://wpolityce.pl/pol…
Mogłbym teraz wkleić kilkanaście linków z portali,Scoopów i Newsów TV...ale z czego tu sie cieszyć?
Rząd ten powstał na życzenie Dudy w 2017...wylecieli wszyscy ministrowie z cojones,Pani Szydło i Duda zrobił czystkę w aparacie władzy.
Dobrał sobie Gowina,Glińskiego czyli UD/UW z Krakowa...ludzi Geremka i Michnika...sam też pochodzi z tego towarzystwa.
Premierem został po łapance Morawiecki...bankier o "dobrym nazwisku" po Ojcu...a już co zrobili Duda i Morawiecki...to kilometr mułu...ale muł z Morza Czerwonego.
Klęska sie zaczęła w tamtym roku...Gowin w porozumieniu z PO uwalił wybory...i został bezkarny...pokażcie mi kraj na świecie,gdzie taki numer przechodzi i nic sie nie dzieje.
Ja kiedyś tu na tym portalu,na tym forum zadałem pytanie: Czy ten rząd dotrwa do 2023,Ba! Założyłem sie o 100€,że nie...nikt nie podjął zakładu...
Dziś troje posłów wyszło z klubu PiS...w tym Girzyński...ponoć za numer z Hofmanem...zemsta Kaczyńskiego?
Dwoje za politykę energetyczną Morawieckiego....garnek zaczyna juz cieknąć coraz bardziej.
Szykujcie sie na wybory! Kiedy? Jak miśki z PO wyjadą na wakacje do Afryki?...Chyba nie...Polacy zagłosują "ZA NIEDZIELSKIEGO" [] ..Kaczyński pożałuje.
PS.Tusk tylko na to czeka...i Impeachment Dudy...dobra,teraz zakład o wybory? 100€ przeciw orzechom laskowym.  :-))
 
Bez przesady...takich pstrągów w Dunajcu nie ma...
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 7989
AŁTORYDET

AŁTORYDET

25.06.2021 16:06

@Trotel...:
"ZA NIEDZIELSKIEGO" tego scyzorykiem chrzczonego kłamcy... - człowieku, nie jesteś wśród wozaków (mam nadzieję)!
Jabe

Jabe

25.06.2021 16:14

Od wyborów 2015 Mateusz Morawiecki był faworytem prezesa. O łapance mowy być nie może, przeciwnie. Tylko że przed wyborami oficjalnie stawiano na Beatę Szydło (taką anty-Kopacz), a ona złośliwie przeszkodziła, dając się lubić. No i proszę przestać szerzyć dezinformację o „uwalaniu wyborów” przez Jarosława Gowina. Nie on miał obowiązek je przeprowadzić.
Niezalogowany

Niezalogowany

25.06.2021 17:52

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Od wyborów 2015 Mateusz

"No i proszę przestać szerzyć dezinformację o „uwalaniu wyborów” przez Jarosława Gowina. Nie on miał obowiązek je przeprowadzić." To on robił wszystko, by to uniemożliwić.
Jabe

Jabe

25.06.2021 20:29

Dodane przez Niezalogowany w odpowiedzi na "No i proszę przestać szerzyć

Proszę sobie darować.
Pers

Pers

25.06.2021 22:28

Dodane przez Niezalogowany w odpowiedzi na "No i proszę przestać szerzyć

niezalog
//To on robił wszystko, by to uniemożliwić.//
Założę się, że jest na pasku Putina :))))))
Zaglądałeś dziś do lodówki?
Niezalogowany

Niezalogowany

25.06.2021 23:22

Dodane przez Pers w odpowiedzi na niezalog

"Założę się, że jest na pasku Putina :))))))" Pośrednio. Lokalnie jest szantażowany przez pogrobowców WSI.
Pers

Pers

25.06.2021 23:30

Dodane przez Niezalogowany w odpowiedzi na "Założę się, że jest na pasku

niezalog
//Lokalnie jest szantażowany przez pogrobowców WSI.//
No. To wiele tłumaczy.
No ale jak WSI to przecież Putin, nie?
sake3

sake2020

25.06.2021 16:54

Jak już klęska to na całego.Kolejne uderzenie ze strony naszego wielkiego,,przyjaciela'' Izraela i dowściąganie się roszczeń .
Niezalogowany

Niezalogowany

25.06.2021 18:56

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Jak już klęska to na całego

"Jak już klęska to na całego." To prawda, straty Izraela po tym nieprzemyślanym występie będą wielkie. Już ostatnio potężnie ucierpieli na braku wsparcia polskich służb specjalnych, co jest karą wymierzoną im za poprzednie złe zachowanie. Nowy szef MSZ Izraela próbował jakiś czas temu coś wskórać w Polsce, ale został potraktowany co najmniej chłodno i odesłany z niczym. Teraz Izrael pracuje na dalsze straty.
Pers

Pers

25.06.2021 22:37

Dodane przez Niezalogowany w odpowiedzi na "Jak już klęska to na całego.

niezalog
/co jest karą wymierzoną im za poprzednie złe zachowanie. //
A jaką karę wymierzono Izraelowi za uwalenie ustawy o IPN?
Niezalogowany

Niezalogowany

25.06.2021 23:23

Dodane przez Pers w odpowiedzi na niezalog

"A jaką karę wymierzono Izraelowi za uwalenie ustawy o IPN?" Odcięcie od informacji polskich służb specjalnych. Brak poparcia w ONZ.
Pers

Pers

25.06.2021 23:28

Dodane przez Niezalogowany w odpowiedzi na "A jaką karę wymierzono

niezalog
//Odcięcie od informacji polskich służb specjalnych. Brak poparcia w ONZ.//
Nie za ostro z nimi pojechali?
Tak trochę nie humanitarnie...
A kiedy nasze służby odbiorą im prawo do biegania z Uzi po Polsce?
//polskich służb specjalnych//
To my jeszcze jakieś mamy?
Kamień z serca...
Niezalogowany

Niezalogowany

26.06.2021 07:38

Dodane przez Pers w odpowiedzi na niezalog

"A kiedy nasze służby odbiorą im prawo do biegania z Uzi po Polsce?" Nigdy. Te Uzi powodują, że odpowiedzialność za ochronę wycieczek biorą w pełni na siebie.
Pers

Pers

26.06.2021 07:44

Dodane przez Niezalogowany w odpowiedzi na "A kiedy nasze służby odbiorą

niezalog
To już wiem skąd nadajesz :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Niezalogowany

Niezalogowany

26.06.2021 08:48

Dodane przez Pers w odpowiedzi na niezalog

"To już wiem skąd nadajesz" Nie, nie wiesz. Udowodniłeś za to, że masz problemy z interpretacją szyku zdania w języku polskim.
Pers

Pers

26.06.2021 20:30

Dodane przez Niezalogowany w odpowiedzi na "To już wiem skąd nadajesz"

niezalog
//masz problemy z interpretacją szyku zdania w języku polskim.//
Zgłoszę się do tezeusza na korepetycje :))))))))
Adam66

Adam66

25.06.2021 19:23

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Jak już klęska to na całego

@ Sake3 - Przecież między innymi po to Morawiecki został premierem, żeby Izrael robił w Polsce co chce, całkiem otwarcie.  Proszę sobie przypomnieć ustawę o IPN i trzy etapy odpowiedzi Morawieckiego. 1. "nie oddamy ani guzika", 2. "no ewentualnie możemy porozmawiać", 3. "czyj tyłek mamy całować".  Na razie Morawiecki powtarza etap #1, jak się delegacja z NYC pojawi, bedzie etap 2, no i potem, nieuchronny etap 3.
"Do Polski przyjedzie amerykańska delegacja, aby rozmawiać o reprywatyzacji. Na jej czele staną prawnik i były ambasador przy Unii Europejskiej oraz były podsekretarz skarbu USA w administracji Billa Clintona – Stuart Elliott Eizenstat..."  Chyba nie muszę dodawać, że przewodniczący tej delegacji jest wyznania handlowego.
Lockdown, lockdownem ale o ka$ę trzeba dbać...
gospodarka.dziennik.pl
sake3

sake2020

25.06.2021 20:31

Dodane przez Adam66 w odpowiedzi na @ Sake3 - Przecież między

@Adam66.....Zgadza się.Już podano-,,Waszyngton wzywa Polskę do odstąpienia od ustawy''.nie na próżno Radzio pozostawił Chobielin -Dwór i pielgrzymuje po USA razem z żoną jątrząc przeciw Polsce.
angela

angela

26.06.2021 09:18

Dodane przez Adam66 w odpowiedzi na @ Sake3 - Przecież między

@Adam 66,  Adam to nowy Jackowski, wie, i to nie wiadomo skad, kto przyjedzie do Polski, i komu Morawiecki bedzie płacił. 
Slaby wizjoner  jakiś.
tvp.info
Pers

Pers

25.06.2021 22:35

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Jak już klęska to na całego

sake3
//Jak już klęska to na całego.//
Jaka klęska sake?!
Dobra zmiana hula na całego, ludziom żyje się dostatnio (a będzie jeszcze dostatniej) a ty smęcisz...
//uderzenie ze strony naszego wielkiego,,przyjaciela'' Izraela i dowściąganie się roszczeń .//
Jakich roszczeń?
Przecież to całe 447 to ponoć bujda na resorach propagowana przez Konfederację czyli pieski Putina.
To nie jest jednak bujda?...
sake3

sake2020

26.06.2021 05:55

Dodane przez Pers w odpowiedzi na sake3

@Pers......I dlatego Konfederacja głosowała teraz by popierać roszczenia żydowskie? Teraz Winnicki ze swoim kłującym spojrzeniem tłumaczy,że to pomyłka w głosowaniu.To może zrobić sejmowe szkolenie jaka jest funkcja przycisku i jak sie go używa?
Pers

Pers

26.06.2021 07:11

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Pers......I dlatego

sake3
//.I dlatego Konfederacja głosowała teraz by popierać roszczenia żydowskie?//
Takie coś znalazłem:
"W tym głosowaniu za przyjęciem nowelizacji Kodeksu postępowania administracyjnego zagłosowalło 5 posłów Konfederacji, 2 się wstrzymało, a czterech nie głosowało (nie wiem, czy byli na sali, czy też - jak sugerują niektórzy wyjęli karty, udając, że są nieobecni, ale to w sumie nieistotne)."
"Ci z Konfederacji, którzy głosowali za nowelą, publicznie potępili reakcje ministra spraw zagr. Izraela Jaira Lapida oraz wypowiedź izraelskiego ambasadora. To były naprawdę twarde słowa, więc trudno tym ludziom przypiąć łatkę “pejsatych”. Winnicki stwierdził, że szef MSZ Izraela i ambasada tego kraju w Polsce “przekraczają wszystkie granice bezczelności". A potem dodał: ”Przez setki lat Polska była najbardziej gościnnym miejscem dla Żydów na świecie. Mnóstwo Polaków zginęło ratując ich przed Niemcami. W podzięce - nienawiść, kłamstwo, antypolonizm. Mali, podli ludzie”. Trudno się z tymi słowami nie zgodzić, prawda? Jego wypowiedź: “Ambasador Izraela powinien być uznany za persona non grata w Polsce” też trudno raczej nazwać przymilaniem się do “pejsatych”. Na FejsbooGu Winnicki pisał:"Izrael rozpętuje znów nową, antypolską nagonkę. Odwalcie się od Polski!”.
Źródło: niepoprawni.pl
Nie wiem kto ma rację. Z pewnością nie PiS, który jak tylko Izrael tupnął nóżką to w 24 godziny zmienił ustawę o IPN ustalając nową wersję w Wiedniu w siedzibie mossadu.
RinoCeronte

RinoCeronte

25.06.2021 17:00

I tak wejdą Ruskie, więc ZP nie musi się szczypać... Chyba, że Biden Bidenowicz zmieni zdanie.
J z L

JzL

25.06.2021 19:05

Debilna opozycjo
Tacy jak wy,ludzie o kręgosłupie meduzy, zawsze będą budzić jedynie pogardę
J z L

JzL

25.06.2021 19:29

Konfederacja czyli ruska chazaria, latami darła mordy o ustawie "447" a wczoraj zagłosowali w żydowskim interesie. 
Gnidy!
Niezalogowany

Niezalogowany

25.06.2021 19:33

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Konfederacja czyli ruska

"Konfederacja czyli ruska chazaria, latami darła mordy o ustawie "447" a wczoraj zagłosowali w żydowskim interesie." Przecież wiadomo, że to pozoranci i nie są żadną opozycją, tylko pieskami Putina i ich zadaniem jest szkodzić. To, że coś innego wykrzykują, a coś innego robią to klasyczna taktyka agentów wpływu i politycznej dywersji.
J z L

JzL

25.06.2021 19:44

Dodane przez Niezalogowany w odpowiedzi na "Konfederacja czyli ruska

Żydzi mieli przeciw swoim głosować?
To ruskie żydokomunistyczne śmierdzące onuce !
nonparel

nonparel

25.06.2021 20:42

Witam
Na ogół nie jestem zwolennikiem Pana emocjonalnego stylu. Ale w podobnym do tego co Pan pisze duchu przebiegają rozmowy przy stole w polskich domach. Ile takich domów zostało to odrębna sprawa. Tak czy owak garnek przecieka - i nie można udawać, że problemu nie ma.
nonparel
Domyślny avatar

Trotelreiner

26.06.2021 09:20

Dodane przez nonparel w odpowiedzi na Witam

@nonparel
Grazie...
Saluti
jazgdyni

jazgdyni

25.06.2021 22:19

@Trfot
Wiesz wszystkich przyzwitych ludzi moze wkurzac taka hipokryzja i i schadnfreude. Nie lubiłeś PISu, podsrywałeś co rusz, nigdy żadnych dobrych rozwiązań.
Myślałem - kolejny maruda. Ale nie.. destruktor sączący jad, bo on oczywiście wie najlepiej.
Jakaż ta Polska jest intelektualnie biedna, że faceci określającymi się akademikami, są tacy marni.
Co z nimi zrobić? Z tymi mądralami od Sławomira Nitrasa?  Będzie taki umieszczał swoje kolejne egzaltacje i liczył na posłuch.
Nie potrafią się puknąć w czachę.
Domyślny avatar

Trotelreiner

26.06.2021 09:18

Dodane przez jazgdyni w odpowiedzi na @Trfot

@jzg 22.19
Miałem ciebie za myślącego człowieka,ale jak wolisz czytać @kudłe i jego cysternę wazeliny i również innych wrzuconych tu trolli z przekazem z centrali...to wybacz.
Ja zawsze byłem sympatykiem PiS-u i Lecha Kaczyńskiego...z Jarosławem Kaczyńskim bywało różnie..negowałem jego "geniusz"...to mi wolno!
Ale teraz,to co sie dzieje...to katastrofa...rozpad państwa,narodu,społeczeństwa...zamiast nich...mutanty i degeneraci.
EsaurGappa

EsaurGappa

26.06.2021 00:03

Szkoda,jest mi żal,dużo osiągnięto,jeszcze więcej osiągniemy...ale niektóre sprawy,takie małe gówienka które przyklejały się do ZP od 2014 ,teraz się uzbierały i śmierdzą niczym dzikie szambo Trzaskowskiego.Wszedzię mnóstwo partaczy,karierowiczów,agentów,idiotów,wodzów,uzurpatorów wszelkich maści.PiS czy nie PiS,Gowin albo inny jakiś Wódz,zawsze jakiś się znajdzie.Taka to ludzką natura,sami teraz sobie szkodzą.Jak widać prezydent Andrzej Duda wycofał się z polityki...to niestety zauważyło na kondycji rządu i ogólnie na upadku moralnym.Nowe idzie ...jestem ciekaw jakie ruchy na scenie politycznej uczyni armia elitarnych polityków i im podległych urzędasów.
angela

angela

26.06.2021 09:30

Jak zwykle siewcy propagandy antyrzadowej, czy niedoinformowani.
Polacy nie będą nic płacić, chyba ze tak będziecie opluwac rząd, ze przegra wybory, a wtedy inna ekipa moze zrobic wszystko cokolwiek zagranica im powie, zeby upodlić nasz kraj.
tvp.info
Jabe

Jabe

26.06.2021 12:03

Dodane przez angela w odpowiedzi na Jak zwykle siewcy propagandy

Proszę nie zapominać, że jeśli premier coś mówi, to znaczy, że mówi.

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 414
Liczba wyświetleń: 1,725,202
Liczba komentarzy: 4,304

Ostatnie wpisy blogera

  • Eeee,tam! U nas juz dawno mamy takich magistrów
  • Wizja artystyczna... no powiedzmy
  • Reklama i antyreklama...

Moje ostatnie komentarze

  • @jazgdyni [20.41] Ty mi nie tłumacz,co to jest wstęga Mobiusa!! Może spróbuj pomyśleć,dlaczego ja zastosowalem tę paralelę...może przestaniesz wszystkich na NB pouczać i udowadniać jaki z ciebie…
  • A może nie spirala,tylko wstega Mobiusa/ Juz dwa maile do admina o zlikwidowanie mojego konta...i nic!
  • Kolejny naiwny! I na dodatek tych kijów w szprychach nie umie liczyć! Ustawa "sądowa",ustawa IPN,...google.com Ja jestem z Krakowa,po UJ,znam tych z katedry prawa...towarzyszy Dudy z UD,UW...…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • TW BERA I KAZIK STASZEWSKI---DRAMAT HOMERYCKI!
  • DE MORTUIS NIL NISI BENE...CZYŻBY?
  • SZACHY TO GRA DLA WYTRAWNYCH STRATEGÓW

Ostatnio komentowane

  • Ijontichy, Te 10 komentarzy to z 2016 :-))  Obrazek wszedł!
  • NASZ_HENRY, Przez ten feminizm 🌼 to Patryk kwiatek dzisiaj dostał. Pozdrawiam serdecznie obie moje muzy 🌼🌼 P.S. Nie odchodźcie tylko tak gwałtownie bo zawału dostanę 😉
  • tricolour, @sake Moglabyś się odrobinę wysilić i zadać pytanie "dlaczego". Zapytać mnie o powody tej mojej niewątpliwej agresji słownej oraz chamstwa.  Bo jeśli powody nie są istotne to tym bardziej nie…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności