Przyszły święty?

Tak...to Robert Schuman pomysłodawca Unii Europejskiej.
Pomysł był piękny,miało być pieknie,sprawiedliwie,wszyscy mieli być Europejczykami ,mieli sie kochać..państwa miały byc niepodległe i samorządne etc.etc.
Najpierw powstała Wspólnota Węgla i Stali...oczywiście partycypowali w tym pomyśle najbardziej Niemcy...bo ucierpieli w wyniku II WŚ.
I w ten interes juz sie wpakowała Grupa Bilderberg...i Bank Światowy...stworzyli EWG...Niemcy,Francja,Italia i na przyczepke państwa Beneluksu.

Państwa EWG...jeszcze samodzielne,ze swoją walutą,rządem i swoimi interesami...tylko komuś to przeszkadzało..."No jak do qrwy nędzy" my Niemcy mamy
mieć taki sam głos...jak Luksemburg???

Powstaje UE [skracam historię] pod wodzą lewackich kanclerzy Niemiec i prezydentów Francji...reszta ma mieć mordy w kubeł i ruki pa szwam.

Robią wspólną walutę...1 MD=1 € ,a reszta niech buli jak za zborze...następny pomysł...zniesienie granic...już dawno granice byly fikcją,ale trzeba było teraz napisać bumagę i ratyfikowac.
Było fajnie...szedł interes...produkcja wszelkich dóbr...tylko wszyscy sie zatkali...magazyny pełne...i co z tym zrobić?

Trzeba to opchnąć w demoludy...Polska,Czechy,Rumunia,oni wszystko kupią...wepchniemy im na kredyt...20% lichwy,na razie potem im podniesiemy!

Unia...teraz to moloch,banda oprychów spod sierpa i mlota...mafia sycylijska i rosyjska,to harcerzyki przy nich.

Wielka Brytania trzymana za genitalia i straszona wszystkimi klęskami...zwiała z tego syfu...ONI ZAWSZE MYŚLELI O SOBIE!

Dobra...gdzie weszła Polska?! Sfałszowane referendum akcesyjne....Miller i Kwaśniewski...zrobili cud nad urnami....za darmo? Nie żartujcie...

Traktaty... Unia sobie tymi papierami wyciera...po obiedzie...gębę...koniec państw,koniec "waszych konstytucji",koniec przemysłu,koniec rolnictwa...KONIEC!

POINT DE REVERIES MESSIEURS

Premier Orban namawiał Salviniego i Morawieckiego do wyjścia z UE...ale Morawiecki sie boi własnego cienia..."eeee,wicie rozumicie...Polacy nie zagłosuja za"

Czego trzeba Polakom,aby zmądrzeli?

Straty niepodległości,kraju,rządów gejów i innych zboków? To Was czeka...jaszcze nie wiecie...ale już macie kajdanki i knebel.

                                                                        

Schizofrenia niemiecka---kara więzienia za spalenie logo na niebieskim tle...bo to przecież nie JEST ŻADNA FLAGA PAŃSTWOWA!

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

23-06-2021 [18:13] - NASZ_HENRY | Link:

Unia...teraz to moloch,banda oprychów spod sierpa i młota...mafia sycylijska i rosyjska,to harcerzyki przy nich ;-)
☺☻

 

Obrazek użytkownika Centrystka

24-06-2021 [02:51] - Centrystka | Link:

Autorze,
ale ci porządnie odwaliło - nie przedawkowałeś ty czego?