Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Zdjęcie 40/253: Mocny akcent na koniec

Zbyszek, 30.05.2021
Na zakończenie, bo to okrągłe 40, wypada dać jakiś mocny akcent. Było już po zawodach. Wielkie czasze wylądowały. Jeden z uczestników postanowił dać czadu, a my przyglądaliśmy się z przyjemnością. Potrzebujemy mocnych akcentów. Czadu. Ognia i tak dalej 🙂
Na tym, kończę codzienną publikację zdjęć. Była to dla mnie fajna zabawa, ale zabawa jest tak długo, jak długo nie staje się ona zobowiązaniem. Więc będą zdjęcia, ale jak będę miał czas i ochotę. Za oglądanie i ewentualne komentarze dziękuję. Było miło!
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 774
Imć Waszeć

Dark Regis

30.05.2021 23:16

To zdjęcie można spokojnie zgłosić do konkursu. W sieci czasem jakieś poważne gazety organizują takowe. Nazwę trzeba tylko jakąś wymyślić, co wpada w ucho. Jaki "Feniks Czegoś" czy coś pod młodzieżówkę "Przebudzenie Jedi". ;))) worldphoto.org PS: Jest też możliwość sprzedawania grafik z wolnej ręki jako tokeny kryptograficzne, ale jeszcze nie obadałem tematu. polsatnews.pl
Zbyszek_S

Zbyszek

31.05.2021 12:17

Dodane przez Imć Waszeć w odpowiedzi na To zdjęcie można spokojnie

Dzięki za komentarz :)
Pozdrawiam
Zbyszek
Nazwa bloga:
W drodze
Zawód:
wolny
Miasto:
Lublin

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 657
Liczba wyświetleń: 947,502
Liczba komentarzy: 4,831

Ostatnie wpisy blogera

  • Halowe mistrzostwa świata w piłkę nożną
  • MŚ w piłce - bardzo ładne zawody
  • Google, mój blog i wolność słowa

Moje ostatnie komentarze

  • "niezdolności części prawicy do zrozumienia, że wybory wygrywa się nie tylko racją, ale również wiarygodnością. A wiarygodność zaczyna się tam, gdzie kończy się plemienna ślepota."Nie. Wybory wygrywa…
  • "Dlatego nie wierzę ani w całkowicie scentralizowaną energetykę, ani w całkowicie rozproszoną. Przyszłość wg mnie będzie wyglądała inaczej."Polegać na wiedzy i racjonalnej argumentacji, zamiast wiary…
  • Św Michał Archanioł jest - może szczególnie dzisiaj - postacią nieco frapującą. Oto bowiem chrześcijaństwo stało się - pokojowe, to znaczy hierarchia indukuje w ludzie postawy uległości, poddaństwa,…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Czy da się żyć bez Boga?
  • Prawda o nas - głupi, nieodpowiedzialni i źli
  • Pożegnanie roku 2021 i powitanie 2022 w 6 punktach

Ostatnio komentowane

  • r102, 5. Czarni Afrykanie proszę pisać.  W Afryce mieszka z 200 milionów białych ludzi.Jeden z białych Afrykanów - Elon Musk nawet jest najbogatszym człowiekiem świata - jego autor tekstu chyba…
  • Ijontichy, Mecz Francja vs.Senegal...tylko strojami sie różnią...wsio czornyje!
  • Mrówka, Cyt: "chęć kształtowania odbiorców poprzez dobór treści dostarczanych przez wyszukiwarkę, prawdopodobne na 5%"Wg mnie to kształtowanie odbiorców poprzez dobór treści przekracza solennie 50%.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności