Morawiecki będzie interweniował...u kumpeli Merkel?

"TSUE nakazał Polsce natychmiastowe wstrzymanie wydobycia w kopalni Turów. Trybunał przychylił się do wniosku Czech"---koniec cytatu.


No to ilustracja muzyczna...miłej niedzieli!
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

22-05-2021 [08:55] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Od tego momentu,nie będę reagował na żadne komentarze...bawcie sie sami.

Obrazek użytkownika Czesław2

22-05-2021 [09:03] - Czesław2 | Link:

Chór niewolników. Bardzo piękne.

Obrazek użytkownika Ryan

22-05-2021 [19:45] - Ryan | Link:

Targowica wiecznie żywa, to taka nasza polska przypadłość. Jak widać dziedziczna i ponadczasowa, 123 lata niewoli swoje zrobiły i kolaborantów z ościennymi państwami nadal u nas sporo, co jeszcze przez lata potrwa

Obrazek użytkownika Marek Kudła

22-05-2021 [20:59] - Marek Kudła | Link:

@ Autor
Dziękujemy ci !  jesteś wspaniałomyślny !  Takiej decyzji oczekiwaliśmy już od dawna !  Życzymy ci udanego letniego urlopu, wspaniałych podróży i przygód i szybkiego zapomnienia o NB !!!