Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Zdjęcie 21/253: Kotek czy kotka?

Zbyszek, 12.05.2021
No ładne to to było. Chciałem zagadać, ale gdzie tam. Miało mnie w nosie, ale dalej pozowało, jakby wiedząc, że ładne. Kobieta czy mężczyzna? 🙂
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 1090
sake3

sake2020

12.05.2021 16:43

Prawie jak mój Miedziak,tylko ma więcej białej sierści.Mój przybłąkał się do mnie jako mały kotek,uwielbiał być głaskany i przewracany,od pięciu lat już nie towarzyszy Pusi i Lili.
Zbyszek_S

Zbyszek

12.05.2021 17:12

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Prawie jak mój Miedziak,tylko

Psy ponoć bardziej z ludźmi, koty swoimi drogami. Może to lepiej, bo - znów ponoć - wychodzić nie trzeba.
sake3

sake2020

12.05.2021 18:40

Dodane przez Zbyszek_S w odpowiedzi na Psy ponoć bardziej z ludźmi,

Jak widzę obecnie wszechwładną agresję i nienawiść wśród ludzi tym bardziej doceniam miłość moich zwierzaków,które zawsze towarzyszyły mojej rodzinie.Podziwiam ich milość w psich i kocich oczach,bezgraniczne oddanie,. Pamiętam naszą rozpacz jak odchodziły ze starości czy przewlekle chore.Ich cechą wspólną było to że wszystkie były bezdomne,wziete z ulicy lub ze schroniska.
Zbyszek_S

Zbyszek

12.05.2021 19:48

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Jak widzę obecnie

Ludzie i zwierzęta mają realną więź. Tak nam czasem potrzeba więzi szczerych i uczuciwych z ludźmi.
paparazzi

paparazzi

12.05.2021 20:27

Jego oczy mówią, widzę to czego ty nie widzisz. I ten fokus w punkt. Ładne zdjęcie.
Zbyszek
Nazwa bloga:
W drodze
Zawód:
wolny
Miasto:
Lublin

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 658
Liczba wyświetleń: 947,616
Liczba komentarzy: 4,837

Ostatnie wpisy blogera

  • Brexit 23 czerwca 2016. Bilans 10 lat. Wnioski dla nas wszystkich.
  • Halowe mistrzostwa świata w piłkę nożną
  • MŚ w piłce - bardzo ładne zawody

Moje ostatnie komentarze

  • Z tymi samochodami, to chyba przesada, bo to głównie własność firm zagranicznych. Ale różnica potencjałów gospodarczych i poziomu technologicznego jest b.duża. Byłoby dla nas dobrze, gdyby polscy…
  • Coś w tym jest.
  • "niezdolności części prawicy do zrozumienia, że wybory wygrywa się nie tylko racją, ale również wiarygodnością. A wiarygodność zaczyna się tam, gdzie kończy się plemienna ślepota."Nie. Wybory wygrywa…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Czy da się żyć bez Boga?
  • Prawda o nas - głupi, nieodpowiedzialni i źli
  • Pożegnanie roku 2021 i powitanie 2022 w 6 punktach

Ostatnio komentowane

  • Zbyszek, Z tymi samochodami, to chyba przesada, bo to głównie własność firm zagranicznych. Ale różnica potencjałów gospodarczych i poziomu technologicznego jest b.duża. Byłoby dla nas dobrze, gdyby polscy…
  • Zbyszek, Coś w tym jest.
  • Alina@Warszawa, Teraz taką samą analizę ekonomiczną proszę wykonać dla Polski, która (niestety) NIE WYSZŁA Z UE.... Porównać należy budżet, PKB, zadłużenie, zatrudnienie, ilość podmiotów gospodarczych,…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności