Pożegnanie

Szanowni Państwo
Chciałbym bardzo serdecznie pożegnać się z moimi czytelnikami na portalu naszeblogi.pl

Po opublikowaniu sześciu notek doszedłem do wniosku, że to jednak nie jest miejsce dla mnie. Zauważyłem, że przyprawiam o ból głowy niektórych komentatorów a sadystą nie jestem. Rozumiem, że jest jeszcze sporo osób, które mają poukładany, czarno-biały światek i nie są ciekawi innego spojrzenia na świat czy poznania faktów, o których media głównego ścieku milczą.  A ja tego ich poukładanego światka nie mam sumienia rujnować. Dziwne tylko, że sami siebie uważają za "prawicowców". 

W komentarzach pod notkami starałem się dyskutować kulturalnie i przedmiotowo z kim dało się dyskutować. Chamskie zaczepki zbywałem żartem bo nie lubię boksować się z ograniczonymi trollami.

Dziękuję Administracji za życzliwość. Domyślam się, że nie otrzymywali samych pochwał za umożliwienie mi pisania tutaj :)

Czasami coś skomentuję a jak ktoś jednak jest zainteresowany moimi notkami to z pewnością mnie znajdzie. Kilka dobrych portali przedrukowuje moje artykuły więc jest duża szansa, że się natkniecie. Poza tym publikuję na mojej własnej stronie ale z wrodzonej skromności nie podam adresu.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za uwagę.
Jarek Ruszkiewicz - Pers
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

07-04-2021 [10:42] - Pers | Link:

mitomanzgdyni
"odszedłem sam z NE"  - łżesz jak bura suka i doskonale o tym wiesz. Chciałeś przez swój "klub dyletantów" opanować i przejąć coś co ktoś inny zbudował za ciężkie pieniądze i ciężką pracą. Dlatego cię wykopałem. Twoje głupkowate notki wcale mi nie przeszkadzały.

"jak się bęcwał, co mnie wprost na kolanach przepraszał," - jesteś tak pusty i głupi, że zauważasz nawet jak ktoś z ciebie jaja robi. Tylko żeby zrozumieć szyderę to trzeba mieć trochę rozumku a nie ego wielkości słonia tak jak ty.

Ty naprawdę wszystkich tutaj uważasz za głupszych od siebie? Przecież to wszystko można sprawdzić.
 

Obrazek użytkownika Swisspola

07-04-2021 [17:14] - Swisspola | Link:

Widzę, że z tym epitetem bolszewia jest jak z antysemityzmem. Kiedyś antysemita nie lubił Żydów, dziś antysemita to ten którego nie lubią Żydzi. Tak też jest z bolszewią. Kiedyś bolszewik to ten który popierał Marksa i Lenina, dzisiaj to ten który ma odmienne zdanie od jedynie słusznego! A nie daj Boże zęby różniło się ono i od zdania PiS-u i od zdania PO to dopiero bolszewickie ścierwo obrywa. Bez przerwy ląduję w tym kuble z bolszewickimi odpadami to mogę coś na ten temat powiedzieć!

Obrazek użytkownika sake3

07-04-2021 [09:33] - sake3 | Link:

@Pers.....Hm,myslałam że jest Pan bardziej twardy.Ja choc nie mam ambicji ani śmialości bycia blogerem podniosłabym rękawicę.Zachowuje się Pan trochę jak Hołownia skarżący się złe siły i krytykę ale samemu sobie radości krytykowania i opluwania nie odmawia..Pan jak mały Jasio któremu w piaskownicy Franio odebrał grabki a Józio dał w ucho ustepujeMam wrażenie.Proszę sobie odpowiedzieć czy Pan wczesniej jako komentator i teraz jako bloger był w porządku wobec innych jeśli chodzi o sposób wymiany zdań?Pan się obraża,ale uważa,że może obrazać innych.Wazniejsze jednak jest to,że jako bloger nie chce Pan zrozumieć,że inni mogą mieć odmienne zdanie i nie muszą się zgadzać z Panem np.w sprawie Donbasu czy Rosji i nie oznacza to że są głupi i niedouczeni,po prostu ich pogląd jest inny.Mam wrażenie,że Pan ma za złe tym wszystkim których nie przekonał do swojego punktu widzenia.Czy to było Pańskim zamiarem?

Obrazek użytkownika Pers

07-04-2021 [12:18] - Pers | Link:

sake3
"może obrazać innych"
Kogo obraziłem? Proszę wskazać?

"nie muszą się zgadzać z Panem np.w sprawie Donbasu czy Rosji "
Szanuję cudze zdanie jeśli ktoś potrafi i ma chęć je uzasadnić. Ale jeśli jedynym argumentem jest zarzucanie rzekomej "agenturalności" to wybacz ale takich uważam za idiotów.
Z Zygmuntem np się nie zgadzam w kilku kwestiach ale po to rozmawiamy, żeby wyjaśnić i zrozumieć stanowisko drugiego. Tak powinni rozmawiać Polacy.
Jeśli ktoś na mnie głupio warczy to mogę go ugryźć.

"Czy to było Pańskim zamiarem?"
Nie, nie jestem misjonarzem.
Pisanie bloga to przede wszystkim dzielenie się swoją wiedzą, przedstawianie swojego stanowiska. Każdy kto pisze musi być przygotowany na krytykę i musi potrafić bronić swoich racji. Tym się różni blog od publikowania w gazecie. Jednak bronić swoich racji można tylko wobec kogoś kto choć próbuje podać jakieś kontrargumenty, tak jak ty chociażby.
Na podsrywających trolli szkoda czasu.
Przyznaję ze skruchą, że Ciebie początkowo źle oceniłem :)

Obrazek użytkownika sake3

07-04-2021 [12:51] - sake3 | Link:

@Pers.....,,Pisanie bloga to dzielenie się swoją wiedzą''.Tak powinno być ale czy jest? Taka zresztą sytuacja panuje na wszystkich portalach,NB nie jest wyjątkiem.W sieci zbyt dużo jest niestety notek o wszystkim i o niczym ,filozoficznych rozważań,dzielenia wlosa na czworo.Więc gdzie tu miejsce na dzielenie się wiedzą?Tę próżnię wypełniają jakieś osobiste przytyki,wyzwiska,ordynarne odzywki których autorzy uważają że najlepiej błyszczeć dowcipem.najlepiej grubym.Regulamin forum dokładnie określa co jest niedopuszczalne i tego powinniśmy się trzymać.Co wywołało taką lawinę komentarzy,osobiście myślę że Pan zbyt po mentorsku przedstawił problem uzasadniając wprawdzie swój wpis ale też oczekując ,że wszyscy się z takim stanowiskiem zgodzą.To tylko pokazuje,że niestety nie potrafimy rozmawiac ani dyskutować.Przekonałam się o tym najbardziej na S24 gdzie nie ma żadnej dyskusji choć komentarzy bez liku.

Obrazek użytkownika Pers

07-04-2021 [13:16] - Pers | Link:

sake3
Oczywiście, można napisać setną notkę o Nitrasie, Jachirze i d. Maryni. Tylko po co?
Można jednak przedstawić fakty, które są przemilczane albo przekręcane i dać czytelnikowi możliwość wyrobienia swojego zdania. I właśnie to ostatnie staram się robić.
Mam świadomość, że nie piszę prawd objawionych i jestem przygotowany na dyskusję. Powtarzam - na dyskusję a nie na schodzenia do poziomu trolli idiotów, którzy nie mają nic do powiedzenia. 
Wielu komentatorów nie ma wcale chęci czegoś się dowiedzieć i o czymś porozmawiać tylko leczą swoje frustracje.

"zbyt po mentorsku przedstawił problem"
Litości... :) Pewnie byłoby lepiej gdybym napisał pod każdą notką - "mam czelność tak myśleć ale z pewnością wy wiecie lepiej" :)
Jeśli coś piszę to jestem do tego przekonany (przekonany a nie pewny, że mam rację) i jestem gotowy bronić swoich racji. Jeśli ktoś mnie przekona albo udowodni fałsz to bardzo grzecznie go przeproszę. Powinniśmy się uczyć jeden od drugiego.
Nie kupuję i nie czytam prasy papierowej bo nie mogę zadać autorowi pytania jeśli mam wątpliwości albo udowodnić mu kłamstwa jeśli kłamie.

Obrazek użytkownika sake3

07-04-2021 [14:39] - sake3 | Link:

I znów się Pan najeżył a dodatkowo nie zrozumiał dobrze mojego komentarza.Pisałam ogólnie,że zbyt mało pisze się o problemach świata i Polski i nie chodzi mi wcale by bohaterem notek był Nitras,Jachira czy Maryna z grubaśnymi nogami.A jeśli już to w kontekście ich działań w sprawach kraju, przecież tak wiele się dzieje.Sam Pan zresztą dał wpis konkretny o stosunkach międzynarodowych i zebrał wiele komentarzy.I tak powinno być.To że większość komentatorów nie zgadza sie z Panem świadczy tylko o tym,że wpis wywołał zainteresowanie i dyskusję.Drugą rzeczą jest natomiast kultura wypowiedzi i komentarzy.Tu dałam przykład S24 gdzie ten poziom wyraźnie się obniżył a nie krytykowałam kogokolwiek z piszących na NB.To ja tu zreszta robię za przysłowiowego głupka któremu co rusz obniża sie iloraz inteligencji..
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

06-05-2021 [21:45] - Tezeusz | Link:

Za Lemparcicą " Wyp...."

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-05-2021 [15:51] - Tezeusz | Link:

Persik szperaczkowy że Scierwoneonowki pozegnales się to zamknij drzwi z drugiej strony bo śmierdzi trollem komuszym.

Obrazek użytkownika Pers

07-05-2021 [16:03] - Pers | Link:

tezeuszku...
Zrezygnowałem jedynie z pisania bloga (jeśli umiesz czytać ze zrozumieniem).
Komentuję już tu ponad 4 lata (nie jak ty 4 tygodnie :) i tak pozostanie.
Czy ci się to podoba czy nie :))))
Powinieneś się cieszyć bo 50% komentarzy u ciebie to moje komentarze. Reszta cię jakoś omija...

Obrazek użytkownika Tezeusz

07-05-2021 [17:51] - Tezeusz | Link:

Persie szperaczkowy. Twoje komentarze pokazują kim jesteś i ciebie tylko ośmieszają. Twoje miejsce na Scierwoneonie, tam w tym sowieckim bagienku czujesz się jak widać jak w domciu. Twoje antypolskie materiały, jak mniemam, nie czynią z ciebie żadnego patrioty..Ot taki z ciebie WSIowy chłopiec.
 

Obrazek użytkownika Pers

07-05-2021 [18:51] - Pers | Link:

tezeuszku zielonooka
Dziękuję ci tezeuszku za łaskawe słowa. Od takiego asa blogosfery to prawdziwy zaszczyt!
Pozwolisz jednak, że zostanę tutaj i będę się od ciebie uczył?

Też cię lubię i pozdrawiam :)

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-05-2021 [14:16] - Tezeusz | Link:

Będzie mi miło pokazywać kim jesteś.To takie ekscytujące, zważywszy jak bardzo nienawidzisz polaków nazywając ich  "bydłem". Stań przed lusterkiem......

Obrazek użytkownika Pers

08-05-2021 [14:18] - Pers | Link:

tezeuszku zielonooka
"Polaków" piszemy zawsze z WIELKIEJ litery.
Dlaczego poniżasz nas nawet w piśmie?

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-05-2021 [16:28] - Tezeusz | Link:

Ciebie soviet ?

Obrazek użytkownika Oona

26-05-2021 [14:42] - Oona | Link:

Na wątpliwej jakości „niszowym portalu” Polacy.eu.org też się produkowałeś. 

Strony