PŁONĄ KNIEJE I SZUMI OGNISKO...TO NIE JEST BŁĄD!

Ktoś kiedys powiedział,że papiery/dokumenty nie płoną   może na ŁUBIANCE!
Ale w Krakowie owszem.
Nowoczesny budynek,wszystkie znane na świecie zabezpieczenia,alarmy przeciwpozarowe, automatycznie przesuwane regały
no XXI wiek całą gębą magazyn zabezpieczony jak Fort  Knox...archiwalne dokumenty ...i poszły z dymem...

Jak teraz nie wywalą Majchrowskiego i tego oberpolicaja,który został rzecznikiem...to będzie skandal na cały świat.
Wojewoda Ćwik za machloje z Ukraińcami wyleciał...i wylądowal w Kancelarii Dudy...

Pewnie zwalą na śnieżycę,zwarcie w skrzynce elektrycznej,albo na Smoka.Wawelskiego...potomka.

Pustostany w Zakopanym warte miliony...palą się jak watra u Janosika...na zamówienie deweloperów.

Były dokumenty? I nima dokumentów...no nie mamy...płaszcza tyż.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-02-2021 [15:58] - rolnik z mazur | Link:

@ trotel

Nie będzie skandalu. Kto zna na świecie Majchrowskiego? 
Jakie państwo taki pożar. Pzdr

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-02-2021 [17:43] - Imć Waszeć | Link:

"Rękopisy nie płoną" - to powiedział profesor Woland do Mistrza w jednej z ostatnich scen powieści Bułhakowa "Mistrz i Małgorzata" i wyciągnął ów nadpalony rękopis zza pleców. Była sobie kiedyś na YT mniód adaptacja. Obecnie poblokowana przez różnych trolli patentowych. Ale tu jest jeszcze jeden z odcinków ;)))
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-02-2021 [18:06] - rolnik z mazur | Link:

@ imć, 

Quod scripsi, scripsi - co najwyżej powtórzył to co ze 2000 lat temu ktoś inny napisał. Ale i tak jedna z lepszych pozycji do przeczytania. Pzdr

Obrazek użytkownika Marek1taki

08-02-2021 [20:31] - Marek1taki | Link:

Co spłonęło?
"...akta osobowe byłych pracowników magistratu, dawne druki meldunkowe oraz dokumenty z wydziałów urzędu m.in. architektury, skarbu, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Zarządu Zieleni Miejskiej...."
https://wpolityce.pl/spoleczen...

Obrazek użytkownika sake3

08-02-2021 [21:40] - sake3 | Link:

Pożar wybuchł aż w trzech miejscach archiwum,to prawie fenomen taka awaria elektryczna.Czy pan Majchrowski już złożył ubolewanie,a pewien bloger z Krakowa zdążył ubrać w ten pożar Kaczyńskiego?

Obrazek użytkownika terenia

08-02-2021 [23:33] - terenia | Link:

Były urzednik miejski3 godziny temu
"Jak zwykle, wyszło jak zwykle, Miało być tak fajnie, nowoczesne archiwum! Wszystko ładne, superowe - a wyszło jak zwykle, po polsku, po krakowski, po urzędowemu - totalna porażka. Jak w ogóle można pozwolić na to, żeby całe niezdigitalizowane archiwum było pod jednym dachem? Panie Prezydencie, proszę rozliczyć winnych tej chorej koncepcji. Wszystko było źle, projekt architektoniczny, lokalizacja (zadupie - za przeproszeniem), a teraz się okazuje, że jak zapłonął ten papier, to już nie da się go zgasić, bo budynki nie mają śluz powietrznych pozwalających na odcięcie dostępu powietrza. Pomijam już digitalizację. Szkoda, ale trudno - czekamy na wskazanie i ukaranie winnych oraz kto poniesie odpowiedzialność polityczną? który wiceprezydent poleci?"  

Obrazek użytkownika Trotelreiner

09-02-2021 [09:27] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

NIE MA PRZYPADKÓW,ANI POMYŚLNYCH ZBIEGÓW OKOLICZNOŚCI...
"Policja wyklucza podpalenie'---koniec cytatu...ten policaj to Dariusz Nowak...
Dalej...od śledztwa w sprawie podpalenia jast zawsze specjalny wydział Straży Pożarnej i prokurator...policja najwyżej może się przypatrywać...jak niszczone są dowody.
Strazacy już w sobotę podejrzewali PODPALENIE..."ale przyszedł Kazek i zepsuł cały wynalazek"...Kto jest Kazek? TEN KTÓRY MOŻE KAZAĆ.
Co nie zniszcz\y ogień,to zniszczą strażacy...wlewają hektolitry wody...przy takim mrozie...woda zamarza i z papierami tworzy stos śmieci...

PRZECIEŻ O TO CHODZIŁO!!! Trzy ogniska pozaru....to już w sobotę było wiadomo...ale "KAZEK" i cisza...

PS.Bardzo dokładnie opisuje takie metody Żeromski w Ziemi Obiecanej...Majchrowski od tylu lat rządzi w Krakowie,a jeszcze Ćwik...Gadowski opisuje afery Ćwika.

 

Obrazek użytkownika terenia

09-02-2021 [12:20] - terenia | Link:

Tak wiem....były cztery zarzewia pożaru,dziwnym trafem pomieszczenia w kompleksie biurowym nie tknięte. Sprawy byłego wojewody są znane co niektórym w Krakowie,łącznie z "romansem" z podwładną z urzędu wojewódzkiego.(afera z 2019 r) a teraz jak wiemy ma niezłą fuchę przy prezydencie Polski.