Polonizacja...repolonizacja mediów? Chyba jakieś jaja...

Prasa ...kilka gazet prowincjonalnych..kupione przez Orlen...ale funkcjonariusze zostali.

Gazet juz sie nie kupuje...chyba,że do malowania sufitu w kuchni...do wyłożenia podłogi...GW sie nadaje bo dużo papieru.

Weźmy radio...takiego prymitywu nie było nawet za Gomułki i Gierka! Niemieckie różne RMF-y i pochodne...pomijam.

TrUjka  SA...odkąd odeszli starzy agenci,to teraz mamy drugie i trzecie pokolenie UB. Przy telefonie Paweł Turski...rodzina Andrzeja Turskiego? UB-eka,agenta Jaruzelskiago,
twórcy "TU JEDYNKA!!! SŁUCHACIE JEDYNKI!!!...propaganda sukcesu za Gierka.Paweł Turski...nie ma zbiegów okoliczności...zwłaszcza w TrUjce.

Prowadzącym w tym radiu...import z Czerskiej...michnikoid,Anty-Radio i Tok-fm Ciechan ...Ciechański...wyznawca GW,RZEPY  i tabloidu...jakiegoś niemieckiego....
człowiek może wyjść z Czerskiej,ale Czerska wyziera z gumofilców.

Jedynka PR...tuz przed 7 rano..."telefon do redakcji" ...kumpel redakcji dzwoni i gratuluje prowadzącemu stazu w radiu...pan redaktor dziękuje i wygłasza panegiryk:
GDYBY NIE ANDRZEJ TURSKI....NIE PRACOWAŁBYM W RADIU...PONAD 25 LAT! (sic!)

Czołowy agent UB,który weryfikował "dziennikarzy" w stanie wojennym...i przyjmował do TV,radia,gazet...i takiemu się publicznie dziękuje w POLSKIM RADIU???

Pamiętam hasła malowane w przejściu podziemnym w Krakowie..."komuno wróć" ,wracaj Gierek" ....komuno wróć...skad ma wracać? Nigdzie nie odeszła!

Za kilkanaście godzin...odejdzie 2020...rok,który zapamiętamy....i przyjdzie 2021...KTO PRZYJDZIE RAZEM Z NIM?

W mediach elektronicznych przeważają dawni TW....komuchy i zdrajcy....portale nawet s24 stał sie juz dawno tubą lewactwa ...ale Igora Janke zapraszaja
do swojej telewizji bracia Karnowscy...pani Jakubowska jest tam gwiazdą [lwica lewicy za Millera].

QUO VADIS POLSKO?

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

30-12-2020 [10:54] - NASZ_HENRY | Link:

Nabiał wyszedł ☺
 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

30-12-2020 [11:26] - Trotelreiner | Link:

Jakie radio,taka reklama.
Kiedyś to było elitarne radio...dziś też...jaka elita,takie radio...

Obrazek użytkownika Tomaszek

01-01-2021 [15:17] - Tomaszek | Link:

Sralne nie elitarne . Słuchało sie bo muzyczka była najlepsza , taki był prykaz z komitetu . Nikt nie sprawdzał kartotek kolesi , bo nie mógł . Może jeszcze masarnia była anty , bo dobrą kiełbasę robiła . Nie po prostu kierownik kradł z umiarem i innym nie dawał . To się kamuflaż nazywa .Ty lepiej napisz coś o Shaolinie , udawałeś że się znasz . Tylko o tym co stół po pijaku połamał , nie o klasztorze . 
Zdrowia życzę w Nowym Roku 
pod sufitem też .

Obrazek użytkownika sake3

30-12-2020 [12:10] - sake3 | Link:

Śmieje się Pan z obecności Aleksandry Jakubowskiej na portalu wPolityce.pl Karnowskich.Niemniej bez względu na jej przeszłość ,,lwicy lewicy'' trzeba przyznać,że Jakubowska pisze bardzo sensownie,ciekawie,dobrą polszczyzną co dzisiaj u dziennikarzy nie jest takie oczywiste,a niekiedy trudno szukać.

Obrazek użytkownika Tomaszek

01-01-2021 [16:03] - Tomaszek | Link:

A przede wszystkim głodu władzy (kasy) nie ma bo się dobrze nachapała . To się stabilizacja nazywa .

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

30-12-2020 [19:19] - rolnik z mazur | Link:

@autor, 👍

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

30-12-2020 [19:19] - rolnik z mazur | Link:

@autor, 👍