Badania przesiewowe,czyli koniec głosowania na PiS?

Dzięki badaniom przesiewowym możliwe jest zdiagnozowanie między innymi takich chorób, jak:
nowotwór płuc
rak piersi
cukrzyca
gruźlica
nieprawidłowości płodu
choroby układu rozrodczego
rak prostaty
rak jelita

Badaniami tymi mają by objęte dwa regiony,gdzie ludzie głosują na PiS,Podkarpacie i Małopolska...Śląska nie liczę,bo to elektorat niemiecki.

O co chodzi? Gdyby te badania miały "wykryć" choroby psychiczne...to bym zrozumial,ale te wymienione?
Chyba,że chodzi "komuś" ....zniszczyc te dwa ośrodki,dzieki którym PiS rządzi?

Te badania to jest ŚCIEMA...chodzi o coś innego...zupełnie innego...zagonić barany do ogrodzonego pastwiska...zakolczykowac...i juz mieć TEST...na podstawowym materiale.

"NIE MA PRZYPADKÓW,ANI POMYŚLNYCH ZBIEGÓW OKOLICZNOŚCI...A JEŻELI JUŻ SĄ,TO SĄ DOBRZE WYREŻYSEROWANE"---kardynał,książe Richelieu.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

24-11-2020 [09:12] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Wszystkich komentatorów z góry przepraszam,ale nie odpowiem...zebrała sie góra papierzysków do obrobienia...na wszelki wypadek...Wesolych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.

Obrazek użytkownika Marek1taki

24-11-2020 [18:06] - Marek1taki | Link:

@Trotel... Rozsądne rozwiązanie z uniknięciem odpowiedzi. Wesołych Świąt!

Obrazek użytkownika EsaurGappa

24-11-2020 [12:25] - EsaurGappa | Link:

  Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo. Kto nam otworzy oczy na to czego nie widzimy a przed nosem mamy?Gdy rzeczywistość w permanentnym zgiełku daje zbyt wiele wyborów,człowiek przestaje być niepodległy. 
 Robią co chcą i idą za nimi miliardy,jak lawina ta wściekła maszyna się rozpędza,a imię jej Ostatnia Ewolucja.Lecz hola,hola ...czyżbyśmy wrócili do początku, do źródła?Czy to już ten czas ?Czas ostatniej wojny?Wojny o duszę? 
 
  

Obrazek użytkownika Czesław2

24-11-2020 [16:03] - Czesław2 | Link:

https://telewizjarepublika.pl/...
Czekam, aż te przepisy wejdą w życie i przestaję głosować na PIS. Mam dość.

Obrazek użytkownika Marek1taki

24-11-2020 [18:08] - Marek1taki | Link:

To mało. Kierowca na widok pieszego powinien się zatrzymać, wysiąść, ukłonić i przenieść przez jezdnię na rękach.

Obrazek użytkownika angela

25-11-2020 [07:09] - angela | Link:

Czy na te badania, będą ludzi na postronkach prowadzić, tzn " barany do zagrodzonego pastwiska".
Ludzie, opanujcie sie, malo nam piorunujacego zamętu. 

Obrazek użytkownika Czesław2

25-11-2020 [08:32] - Czesław2 | Link:

Słowaków też na postronkach prowadzili? Czy jedyna rzecz, co Polacy mają Europejskiego, to głupota?

Obrazek użytkownika Pani Anna

25-11-2020 [12:13] - Pani Anna | Link:

angela oczywiście nie skorzystała z dobrej rady udzielonej przez Terenie i nie zapoznała się z nowelizacja z 20.11.20.Ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, gdzie w art. 36. 1 stoi jak byk " „Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.” Poniewaz ustawa na wszelki wypadek nie przecyzuje czym są "zabiegi sanitarne", ani "środki profilaktyczne" to owszem, opornych bedzie można i doprowadzić, a wrazie potrzeby unieruchomić i przytrzymać.