Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Wiktor Orban: Węgry zawetowały budżet UE !+ SUPLEMENT 19.30

System, 18.11.2020

No i stała się jasność...
Premier Węgier nie czekał na Morawieckiego,tylko zrobił TO,co obiecał swoim rodakom!
Teraz ruch należy do Mateuszka...ciekawe co zrobi...czy STRACH mu ściśnie pośladki i szczęki...czy dotrzyma słowa?
Orban postanowił nie czekać na niepewnego "pana premiera polskiego"...ten mężczyzna ma honor...dla niego SŁOWO DANE...TO KWESTIA OSOBISTA.
Jak donoszą wiewiórki zza Adriatyku...Orban juz pracuje na Hunexit...nie ogląda sie na Berlin,Brukselę,Warszawę...ROBI SWOJE!
I tym sie różni MĘŻCZYZNA...od innych,którzy nosza spodnie...
SUPLEMENT!
PILNE...SŁOWA J.KACZYŃSKIEGO
"Jeżeli będą takie warunki, to jest zupełnie oczywiste, bo to byłaby utrata suwerenności."
CO TO ZNACZY? JEŻELI BĘDĄ TAKIE WARUNKI???
Już fugas chrustas? Jakie q....warunki???
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 9938
Domyślny avatar

Trotelreiner

18.11.2020 09:26

HISZPANIA VS.NIEMCY...6:O
Nasi z Włochami schodzili jak barany z hali...no to teraz porównajcie to lanie,które dostali Vor allem Deutschland :-))
tricolour

tricolour

18.11.2020 10:05

Dodane przez Trotelreiner w odpowiedzi na HISZPANIA VS.NIEMCY...6:O

Kramer krzyczał: Kwinto, to jeszcze nie koniec!
A po drugie: skoro jedno weto już jest, to drugie nie jest potrzebne, nie wzmocni siły pierwszego. Można powiedzieć, że popieramy cudze weto... z całego serca.
Domyślny avatar

Trotelreiner

18.11.2020 11:59

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Kramer krzyczał: Kwinto, to

Ty aquafresh...prosiłem żebyś mnie nie zaszczycał swoimi wizytami...nawet grubiańsko kiedyś...
Musisz? Płacą ci za to? Nie masz za grosz ambicji?
Napisz mi,że masz płacone...to zrozumiem.
tricolour

tricolour

18.11.2020 12:18

Dodane przez Trotelreiner w odpowiedzi na Ty aquafresh...prosiłem żebyś

@Totel
Już ci pisałem, że nie mam płacone i robię to z czystej amatorskiej przyjemności.
A wkurza cię to, że mam rację. Gdybym pisał od rzeczy, to byś nawet na to nie zwrócił uwagi.
To prawda boli, nie fantastyka, nie kłamstwo. Prawda jest bolesna. Przepraszam cię bardzo, ale nikt mi nie zamknie ust na prawdę. Zresztą ta moja prawda leży bardzo blisko twojej, ale przecież to oczywiste.
foros

foros

18.11.2020 10:49

To efekt precyzyjnej, perfekcyjnej, wieloaspektowej gry na 15 fortepianach realizowanej z żelazną konsekwencją prze Mateusza i Jarosława!
Domyślny avatar

Trotelreiner

18.11.2020 11:45

Dodane przez foros w odpowiedzi na To efekt precyzyjnej,

@foros
Gdyby to było dogadane z Orbanem,ale nie wierzę w takie uklady.
Morawieckiemu juz nikt na świecie nie powinien podac ręki...a Ziobro? No cóż...nie skorzystał z okazji,żeby potelepać tym stęchłym i obrośnietym mchem obozem podczas
"rekonstrukcji"...której nie było!! Gowin i Gliński...i ludzie z łapanki na ministerialnych stołkach.
Do czasu kiedy Morawiecki dotrzyma DANEGO  SŁOWA...jest dla mnie człowiekiem bez honoru!! A i człowiekiem...tylko z wyglądu.
RinoCeronte

RinoCeronte

18.11.2020 10:53

Dla Was Panowie to igraszki a nam chodzi o życie!
sake3

sake2020

18.11.2020 12:01

Panowie po co ta histeria?Macie okazję iść dzisiaj pod Sejm (przynajmniej ci co mieszkają w Polsce),wykrzyczeć swoje żale i apele razem z paniami ze strajku wiedźm.Wprawdzie oczu nie nacieszycie widokiem urodziwych inaczej pań manifestujących,ale niejaka Jachira zapewnia że bedą kanapki,ciepłe napoje,a nawet materace i koce gdybyscie zechcieli zostac dłużej a dla lubiących gimnastykę walenie nóżkami w barierki.Obalenie rządu,delegalizacja PiS-u to przecież wspolny cel pani Lempart,Suchanow,Boniego i wasz nieprawdaż?Nie zapomnijcie pozdrowić przyszłego preiera Budkę. .
Jabe

Jabe

18.11.2020 12:22

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Panowie po co ta histeria

Dlaczego Pani instruuje innych, w jaki sposób mają protestować?
sake3

sake2020

18.11.2020 13:55

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Dlaczego Pani instruuje

Żeby przekuli ględzenie w czyn skoro tak pogardzaja tym rzadem.
Jabe

Jabe

18.11.2020 16:00

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Żeby przekuli ględzenie w

Jest Pani bardzo uczuciowa.
Domyślny avatar

Trotelreiner

18.11.2020 12:22

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Panowie po co ta histeria

Kobieto.Puchu marny! Ty jesteś jak zdrowie!
Ale na litość Boga...jeżeli masz mózg w swojej łepetynie,to zacznij myśleć!!!
Ty uważasz,że ja i kilku blogerów obalimy rząd,prezydenta,senat, sejm i całą UE ?!
Nie dopuszczasz do siebie,że ktos może widzieć dalej,niż piegi na swoim nosie?
Rączki całuję...
sake3

sake2020

18.11.2020 12:35

Dodane przez Trotelreiner w odpowiedzi na Kobieto.Puchu marny! Ty

@Trotelreiner....Gdybym była zagorzałą feministką nazwała bym Pana ,,męską szowinistyczną świnią'' za uwagi o moim mózgu i piegach.Wcale nie myślę,że Pan i blogerzy oraz komentatorzy na NB obalicie rząd tu i teraz.Jednak połączywszy wysiłki z tak prężną organizacją jak strajk kobiet dacie radę.Macie nawet przewagę nad wiedźmami bo akcję wyśmiewania atakowania rządu i PiS prowadzicie już od dawna.Prawdziwi z was weterani.nie zapomnijcie pozdrowić Tuska!
RinoCeronte

RinoCeronte

18.11.2020 13:43

Dodane przez Trotelreiner w odpowiedzi na Kobieto.Puchu marny! Ty

To metafora Mistrzu, zwykła metafora ;-)
Domyślny avatar

ruisdael

18.11.2020 12:34

Na poważnie- nie wyobrażam sobie, aby Morawiecki nie poszedł za Orbanem i nie zrobił tego  samego (pomimo powyższej opinii, że drugie weto nie wzmacnia pierwszego), szczególnie po takim wielodniowym napinaniu mięśni, począwszy od samego Naczelnika. Prawdą też jest ,że nasz premier nie wygląda na człowieka o charyźmie i odwadze Orbana, a w tym kontekście nie zapomnę odtrąbionego sukcesu po ostatnim powrocie naszego premiera z negocjacji dot. powiązania funduszy z praworządnością z Brukseli. Aleśmy im wtedy pokazali!!!
Domyślny avatar

Trotelreiner

18.11.2020 15:36

Dodane przez ruisdael w odpowiedzi na Na poważnie- nie wyobrażam

@ruisdael
To było do przewidzenia,że niemiaszki będą kombinować do końca....i nie popuszczą,bo im w głowie pozostaje...że się dali ograć.
Morawiecki...on do tej pory nie może zapomnieć...ile stracił finansowo na zmianie pracy.
Faktycznie...bez charyzmy,baz mowy ciała...jak jeszcze nie musiał sie zamaskować,to pomimo okularów....było widac kiedy kłamie...źrenice,mięśnie twarzy...tego się nie można
nauczyć,bo to odruchy bezwarunkowe.
Ale ręce,dlonie...to widać,że uczą,ale uczeń marny.
Ciekawe czy jutro okaże się mężczyzną z cojones?
tricolour

tricolour

18.11.2020 16:47

Dodane przez ruisdael w odpowiedzi na Na poważnie- nie wyobrażam

@Ruis
Liczy sie pierwsze weto, wyłącznie pierwsze, drugie nie ma znaczenia. Drugie jest jak dwudzieste - prawnie niczego nie wnosi.
Jutro można powiedzieć, że wyrażamy sprzeciw i bardzo bardzo zgadzamy się z Orbanem, ale to Orban dał weto, a co my zrobimy juz nie ma znaczenia.
Zresztą już szykują rozwiązania - takie ze pięćset miliardów. Dadzą radę...
angela

angela

19.11.2020 18:20

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @Ruis

Tricol, patrzcie!!! ekspert od pokrak, peroruje,  które weto ważne, a które nie. 
Specjalista dyzurny szkodnik, co cały czas nadaje.
Domyślny avatar

mmisiek

18.11.2020 13:51

Przypuszczam, że Orban już się dawno temu zorientował z kim ma do czynienia po polskiej stronie.
Domyślny avatar

Trotelreiner

18.11.2020 15:26

Dodane przez mmisiek w odpowiedzi na Przypuszczam, że Orban już

@mmisiek
Oczywista oczywistość...:-))
sake3

sake2020

18.11.2020 15:59

Dodane przez mmisiek w odpowiedzi na Przypuszczam, że Orban już

Orban też już nas kiedyś wykiwał w głosowaniu w UE.
Domyślny avatar

megalampus

18.11.2020 16:58

Na czas obrony  Polski ,r(eprezentowanej przez polski Rzad )przeciwko probie nowego   Rozbioru  Polski inicjonowanego przez Faszystowsko-Komunistyczna Germanie,udzielam wsparcia polskiemu Rzadowi..Nie czas na podzialy. Czas na wspolprace wszystkich opcji politycznych aby obronic Suwerennosc Polski..Stoimy przed kolejnym,Historycznym wyzwaniem. Nie bedzie Niemiec plul nam w twarz,nie bedzie nas Germanil.
Przysiegam Bronic Polski na czas Wojny wypowiedzianej  Polsce przez Wrogie Faszystowsko-Komunistyczne sily pod wodza Germani.Tak mi dopomoz Bog !
jazgdyni

jazgdyni

18.11.2020 17:37

Dodane przez maxilampus w odpowiedzi na Na czas obrony  Polski ,r

Dobra odpowiedź pyskaczom.
angela

angela

19.11.2020 18:22

Dodane przez maxilampus w odpowiedzi na Na czas obrony  Polski ,r

@maxilampus,  👍👍👍
Jan1797

Jan1797

19.11.2020 18:31

Dodane przez maxilampus w odpowiedzi na Na czas obrony  Polski ,r

Faktem jest, tak więc zgoda!
Jan1797

Jan1797

18.11.2020 17:39

Słuchasz sejmu krajanie? Czy czekasz na opinię ziomali? Pan Premier wyraźnie mówi.
Marek1taki

Anonymous

18.11.2020 19:25

Dodane przez Jan1797 w odpowiedzi na Słuchasz sejmu krajanie? Czy

I co? Morawiecki wykrztusił to veto?
Jan1797

Jan1797

19.11.2020 18:16

Dodane przez Marek1taki w odpowiedzi na I co? Morawiecki wykrztusił

Proszę;
Ulice Berlina w proteście przeciwko globalizmowi i skończyło się na starciach z policją.
Jak twierdzą uczestnicy, to dopiero początek protestów, a linki potwierdzają, że maska
to tylko wymówka. Z przerażeniem stwierdzają, że sytuacja ich kraju, zmierza w bardzo
niebezpiecznym kierunku. Kto krzyczy w Polsce "to jest wojna"proszę się zastanowić?
twitter.com
twitter.com
Marek1taki

Anonymous

19.11.2020 19:37

Dodane przez Jan1797 w odpowiedzi na Proszę;

Rozumiem, że premier nie powiedział VETO!
Co Pana powstrzymuje od przyznania tego faktu?
W Berlinie protestują przeciw komunie i veto też jest sprzeciwem wobec marksistowskiej Unii.
Problem PiSu jest taki, że nie chce wetować tylko się targuje by jednak marksistowska unia rozdzielała polskie pieniądze zgodnie z umową z lipca.
To świadczy o aktywnej agenturze marksistowskiej w PiS, która wodzi rej przy biernej postawie aktywnie antykomunistycznej kiedyś większości.
Jan1797

Jan1797

19.11.2020 20:55

Dodane przez Marek1taki w odpowiedzi na Rozumiem, że premier nie

Tak powiedział Veto.
Problemem małych chłopców w dużych autach jest to, że potrafią tylko zza pleców krzyczeć.
Koniec dzisiejszego szczytu po 15 minutach.
Marek1taki

Anonymous

19.11.2020 23:28

Dodane przez Jan1797 w odpowiedzi na Tak powiedział Veto.

Nie słyszałem jak krzyczał zza pleców ale proszę podać link.
Znalazłem tylko, ze Szymon - jechał go sęk - powiedział:

"„Chcemy jasno wskazać, że weto nie jest celem samym w sobie. Weto jest narzędziem do tego, by ostatecznie osiągnąć negocjacyjny sukces. My nie chcemy niczego blokować,..."
oko.press
Rzeczywiście pada słowo weto. Tyle, że nie wynika z tego chęć weta, tylko kręcenie interesem narodowym żeby na koniec komuchom dać dobrze.

Jan1797

Jan1797

20.11.2020 20:56

Dodane przez Marek1taki w odpowiedzi na Nie słyszałem jak krzyczał

Jeżeli co poniektórym mało słów Premiera Polski to może uwierzą słowom niemieckiej kanclerz.
Szanowny Marku,
Czy mógłbyś dla mnie zrezygnować ze słownika i linków podważających wszystko, co słowem
naszego Rządu jako żywo przypominających „Nie” Urbana.
Marek1taki

Anonymous

20.11.2020 22:27

Dodane przez Jan1797 w odpowiedzi na Jeżeli co poniektórym mało

Nie poniżaj się Janie do tak słabych chwytów. Nie potrafisz wskazać słów Morawieckiego, na które się powołujesz.
Problem kryje się za tą sprawą poważny. Znany od lipca gdy Morawiecki i za nim PiS przyjął srebrniki za sprzedanie Polski.
Nowe wielkie pieniądze są do wydawania:
ec.europa.eu
"zgoda na zwiększenie pułapu zasobów i stworzenie Funduszu Odbudowy sprawi, że po raz pierwszy w historii Unia wyemituje wspólne obligacje. Ten krok silnie zwiąże ze sobą państwa członkowskie na kolejne dekady"
oko.press
Unia nam "da" bo "patrioci" z totalnymi zastawili ojcowiznę aby tworzyć fakty dokonane wiążące Europę z marksistowsko-keynesowską ideologią.
Naści faktów Janie. Od prawdy nie uciekniesz.
Domyślny avatar

Trotelreiner

18.11.2020 19:44

Dodane przez Jan1797 w odpowiedzi na Słuchasz sejmu krajanie? Czy

Mam tu TVP Info...w TVP stream.
Złapałem trochę wystąpienia Morawieckiego...ale słów ZAWETUJĘ ...nie usłyszałem...SUPLEMENT w mojej notce?
Mecz wczorajszy z drugą reprezentacją,a nawet trzecią... Italii  oglądałem do 11 minuty...przecież to kalectwo!!
Jan1797

Jan1797

19.11.2020 18:23

Dodane przez Trotelreiner w odpowiedzi na Mam tu TVP Info...w TVP

Trotel,
Przeczytaj uważnie to co napisałem.
Pozdrawiam.
HenrykH.

HenrykH.

18.11.2020 19:55

"Jeżeli będą takie warunki, to jest zupełnie oczywiste, bo to byłaby utrata suwerenności."
CO TO ZNACZY? JEŻELI BĘDĄ TAKIE WARUNKI???
Naprawdę Pan taki geniusz polityczny nie wie o co chodzi ,czy to z nienawiści do PiS-U Pan nie doczytał.
Podpowiem .Chodzi o te nieszczęsne punkty o pseudo- praworządności.:)
jazgdyni

jazgdyni

18.11.2020 21:41

Teraz ruch należy do Mateuszka.;;;
na niepewnego "pana premiera polskiego"

Klasa. Po prostu klasa i styl.
Domyślny avatar

Trotelreiner

19.11.2020 09:11

Dodane przez jazgdyni w odpowiedzi na Teraz ruch należy do

Tu sobie popatrz,,,kim jest PAN PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI!
youtu.be
angela

angela

19.11.2020 18:35

Jasna wypowiedź premiera. 
tvp.info
W jakim celu, w tak niespokojnej sytuacji, atakow wściekłej opozycji wymyślać takie zarzuty. 
Słyszałam w tv również,  mówił w sejmie  jasno.
Vetujemy powiazanie praworządności z budżetem. 
O co tutaj chodzi.
Jabe

Jabe

19.11.2020 19:01

Dodane przez angela w odpowiedzi na Jasna wypowiedź premiera. 

Tzn. jeszcze nie zawetowaliśmy?
Marek1taki

Anonymous

19.11.2020 19:41

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Tzn. jeszcze nie

Nie chcą wetować. Tylko Saryusz-Wolski powiedział, że sprawa powiązania budżetu z praworządnością jest zamknięta i potrzebne będzie prowizorium ustalane za prezydencji portugalskiej.
Reszta...

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 414
Liczba wyświetleń: 1,725,062
Liczba komentarzy: 4,304

Ostatnie wpisy blogera

  • Eeee,tam! U nas juz dawno mamy takich magistrów
  • Wizja artystyczna... no powiedzmy
  • Reklama i antyreklama...

Moje ostatnie komentarze

  • @jazgdyni [20.41] Ty mi nie tłumacz,co to jest wstęga Mobiusa!! Może spróbuj pomyśleć,dlaczego ja zastosowalem tę paralelę...może przestaniesz wszystkich na NB pouczać i udowadniać jaki z ciebie…
  • A może nie spirala,tylko wstega Mobiusa/ Juz dwa maile do admina o zlikwidowanie mojego konta...i nic!
  • Kolejny naiwny! I na dodatek tych kijów w szprychach nie umie liczyć! Ustawa "sądowa",ustawa IPN,...google.com Ja jestem z Krakowa,po UJ,znam tych z katedry prawa...towarzyszy Dudy z UD,UW...…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • TW BERA I KAZIK STASZEWSKI---DRAMAT HOMERYCKI!
  • DE MORTUIS NIL NISI BENE...CZYŻBY?
  • SZACHY TO GRA DLA WYTRAWNYCH STRATEGÓW

Ostatnio komentowane

  • Ijontichy, Te 10 komentarzy to z 2016 :-))  Obrazek wszedł!
  • NASZ_HENRY, Przez ten feminizm 🌼 to Patryk kwiatek dzisiaj dostał. Pozdrawiam serdecznie obie moje muzy 🌼🌼 P.S. Nie odchodźcie tylko tak gwałtownie bo zawału dostanę 😉
  • tricolour, @sake Moglabyś się odrobinę wysilić i zadać pytanie "dlaczego". Zapytać mnie o powody tej mojej niewątpliwej agresji słownej oraz chamstwa.  Bo jeśli powody nie są istotne to tym bardziej nie…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności