O co chodzi? Otóż ten geniusz z TVN,który jeszcze niczego nie zrobił...nie załozył partii już ma 17% poparcia.
Ale to robota służb...Petru,Kukiz,Tymiński,Lepper....znamy te numery.
Otóż Hołownia "z krótkim lontem" był uprzejmy wyrzec jedno zdanie z sensem...cytuję:
"Ten rząd lata od ściany do ściany,jak kurczaki z ucietymi głowami"---koniec cytatu.
Dwa kapłony Gliński i Gowin...robią wszystko,aby pochlapać krwią ściany...nie swoją...Rządu ZP.
Naczelny bankier w rządzie...MM drukuje pieniądze...i rozdaje każdemu...nawet handlarzom spod cmentarzy...i "artystom" typu Janda,Stuhr...czy Kondrat .
Teraz policzmy,kto popiera ZP...
WOJSKO? wątpię...wojskiem nadal rządzą DEgenerałowie stanu wojennego.
POLICJA? -ta organizacja w mundurach z orzełkiem...pokazała sie przy bandyterce babsztyli z rote blitz i w Marszu Niepodległości....Jakieś uwagi?
Urzędnicy od góry,do samego dołu...gminnego dołu..."j****PiS"
Burmistrzowie...sama platfusiarnia i komuna
I teraz media...mam "pęc" ze śmiechu?
SONDAŻE...ponad 100 moich notek pt> JAK TO SIE ROBI,CZYLI SONDAŻE
Lud pracujący miast i wsi...naród...społeczeństwo...oni też krzyczą "w****lać"
Nadchodzi końcówka listopada..."listopad...niebezpieczna dla Polakow pora"...to było dawno...teraz polactwo ma w d*** listopad!
Grudniowe przesilenie...ciamajdan,"rekonstrukcja #1" Dudy...czyżby OSTATNIA WALKA APACZA? Apaczpan jak to pierdyknie.
Worek "piniendzy' i rozdawnictwo...Gliński,Morawiecki,Gowin,Błaszczak...każdy obiecuje,każdy dosypuje...ale WY będziecie to spłacać!!!
1."„Jeśli jest więcej niż jeden sposób wykonania pracy, i jeden z nich skutkuje katastrofą, to ktoś zrobi to w ten sposób”.
2."NIGDY NIE MA TAK ŹLE,ŻEBY NIE MOGŁO BYĆ GORZEJ"
3."JEŻELI JUŻ JEST TAK ŹLE,ŻE NIE MOŻE BYĆ GORZEJ...TO BĘDZIE"
Te trzy prawa Murphiego...na ogół się sprawdzają do trzeciego mam swój komentarz---JUŻ JEST!!
PS.Murphy był optymistą...
- Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
- Odsłony: 7413
PS
Od pewnego czasu obserwuję jak komentatorzy naszej sceny poitycznej uważający się za "prawicowców" potracili głowy i odbijając się od ściany do ściany (jak np. autor tej notki) podrygują w takt lewackej narracji.
Pozdrawiam
To - po pierwsze Krakowiak. A to coś chyba znaczy. Zapytajcie się Górali.
Po drogie, to piękny przykład samowkręcania się w czarną dziurę, ale chyba nie śladami niezapomnianego blogera Pasierbowicza. Też Krakowiaka.
Więc Autora będę bronił, także jako naukowego obiektu - Polaka na krawędzi.
może już niedługo to zobaczysz...
PiS odetchnie. Będzie miał konstruktywna opozycję (wg TVN) albo sam przejdzie do konstruktywnej opozycji (wg TVP do czasu odwołania Kurskiego). Z jednego będzie zadowolony - przynajmniej Konfederację spacyfikuje.
Matka Kurka kalkuluje dzisiaj interes PiS we wcześniejszych wyborach. To jednak nie wczesna pandemia gdy Gowin zrobił dywersję by utorować drogę Trzaskowskiemu.
z dostatku spokoju, poprzewracało się w d...ch i teraz odczuwają w kieszeniach
i po zapachu nad Wisłą, musisz przyznać, mają do tego pełne prawo. Co prawda
nie masz w uni głosujących przeciw sobie oprócz naszej opozycji, nawet taśmy
przeciw siebie mają prawo publikować po niemiecku i zastanów się spokojnie
trzy lata do wyborów a sztachet im brakło.
Przeorganizowanie na nowe czasy ekipy PiS- u.
A przed nami jazda bez trzymanki, okres zawieszenia w USA i veto w UE.
Bloger niech tak dużo nie pije.
Ja nie piję...nawet na swoim weselu wypiłem tylko kieliszek szampana i jakiś koniaczek z chrzestnym...
Obywam sie bez alkoholu....owszem paliłem papierosy,ale w Andach "zdechłem" na 2500m i kolega lekarz wzięty na wyprawę...okreslil mnie słowem "estás muerto"
Zrewidował mnie...znalezione fajki poooooszły....i od tego czasu...rzuciłem.
Jestem czysty!!! :-))
Pytasz się tutaj głośno - a kto popiera ZP? To ja Ci publicznie powiem - JA POPIERAM !
I co? Łyso? Kakało wykipiało?
.
Ale przynajmniej jeden...każdą podróż zaczynamy od pierwszego kroku...ale w tej podrózy...widzę ciemność...ciemność widzę...na horyzoncie.
Vale!
Czy rząd odbija sie od sciany, NIE, rząd rządzi.
Idzie jak walec, pośród zamętu, plątaniny roznych "patriotów", którzy proponują coraz to różne rozwiązania dla Polaków, a w rzeczywistości sprowadza się wszystko, do " było jak bylo", rudy już się czai w Brukseli i miesza ile wlezie, choćby sposobem bezprawia.
Oni wiedzą, ze jak za tej niemieckiej, prezydencji Polski nie udupią, to potem popij wodą.
Dlatego takie ataki i rewolta wszelkiego rodzaju lewactwa, antypolonusow, ze wschodu i zachodu, bo boj to jest ich ostatni.
Teraz tylko od nas Polaków zalezy, czy poddamy się tej zmasowanej akcji, czy będziemy nadal niezależnym państwem, bogatym i dostatnim.
Szczegolnie nasza Polska pracowitosc, zdolność do przetrwania w trudnych warunkach, i dobry stan gospodarki, jest szczególnie trudny do zaakceptowania, bo to że Polski ma nie być, tkwi od wieków w mentalnosci naszych sąsiadów.
Dane o kondycji naszych firm, i utrzymanie ich, daje możliwość finansowych wypłat dla poszczególnych branż, i szybkiego potem powrotu na prostą.
Dlatego tak tępione jest "rozdawnictwo", kiedy totalnym zlodziejstwem poprzedniej ekipy nikt się z tych obecnych płaczków specjalnie nie zajmował.
MUREM ZA RZĄDEM , bo pajacykow, pacynek w rękach naszych odwiecznych wrogów ze wschodu i zachodu, przewinęło się już na prawdę dość.
A ustawę antyaborcyjną w szczególności powinien popierać pan Hołownia, bo sądząc z wyglądu,i sprzecznych ze sobą przekonań dostał szansę życia, i pomimo krętactwa, wysoko go wywindowali.
Czy za takimi "politykami" będą głosować Ci, którzy chcą Wielkiej Polski, a Polska może być wielka, tylko nie wolno uwieść się pacynkom z TVN.
Przepraszam,że oddaję Ci w ręce @obserwatora...on pisze to samo,tylko bardziej "kawa na ławę"...
Passus o Gowinie z Glińskim i rozpieprzeniu tego rządu,usunięciu Dudy...i oddaniu się Unii...to jest to,co ja bardziej kamufluję w swojej notce.
Oprócz umiejętności czytania,polecam własnoręczne myslenie...
Tak odpowiadać wszystkim malkontentom, marudom, defetystom i histerykom.
Sursum corda!
Pozdrawiam.
NARÓD Z PARTIĄ - PARTIA Z NARODEM niż BBWR.
Jezeli nie, Naród za rządem, to obecnie jest tylko wyjście, Naród za kalifatem.
Takie teraz jest wyjście. Wolny wybór.
ALL...
Widzę,że prawie nikt nie zrozumiał ducha tej notki...a już wpieranie mnie,że jestem zachwycony Hołownią...to idiotyzm.
W takim razie dam Państwu blogerom i komentatorom łatwiejszą zagadkę: Uwaga! Proszę czytac uwaznie!
Facet miał papugę,sprzedał ją za 200 złotych.100 zł przepił,a za drugie 100 zł kupil sobie bilet na pociąg do Warszawy.
I teraz zagadka: ZA CO ZOSTAŁ WYRZUCONY Z POCIĄGU W POŁOWIE DROGI???
Nagroda...nie jest przewidywana,ale będę zobowiązany do publicznego zachwytu. :-))
PS.Za porównanie mnie do echo24...kanalii Pasierbiewicza...przy okazji dam w dziób...przy 56 płciach...nie zrobi mi żadnej różnicy,kto oberwie!
Pan nie rozumie definicji kanalii. To jest mianowicie osoba pozbawiona daru bezwarunkowej wiary w prezesa. Pan jest od pewnego czasu modelową kanalią.
Czyli Ty masz zdefiniowaną płeć...damską...no to ja bym sie nie odważył podnieść ręki :(-
No, czysta, jednoznaczna deklaracja - nie jestem kanalią Pasierbowiczem. Użycie określenia <<kanalia>> świadczy, że nasz dobry Troteleiner nie jest antypatycznym wrogiem naszego zrozumienia dobra Ojczyzny, tylko marudą, jak moja żona. Po prostu perfekcjonista. Tak, tak - Trot zmian nie chce - nie życzy Prezesowi, by po kolanie wysiadł mu mózg, Ziobro utopił się w wannie, a Morawieckiego zabrała lawina w Tatrach, tylko pogania ich wszystkich, by pracowali według jego, Trota, wysokich standardów. To jest chlubne. Warto było narazić się na obicie dzioba. Choć dygresując, Trot jest intelektualistą klasycznym, krakowskim, czyli nikłej postury, a ja jestem jak staropolski żubr. Wiewiórki mogą mnie ugryźć w ucho, ale dobranie się do dzioba, grozi tym miłym rudzielcom pożarciem. Nie, żebym sugerował, że Trot jest kolejnym mikro rudym typu Donka, ale zawsze...
Tak, że mamy konsensus - ty Trocie marudź dalej, a ja będę wówczas nadal się z ciebie podśmiewał. I czytaj ze zrozumieniem - nie porównałem cię do <<kanalii Pasierbiewicza>> tylko stwierdziłem, że może grozić tobie podążanie po spirali do czarnej dziury, jak będziesz się rozkręcał i przekroczysz granicę stabilności Nyquista.
Sursum corda!
Janusz!
Twoja żona jest święta!!! Jak kiedyś jej nie zastaniesz w domu...to nie podejrzewaj spisku...po prostu ją żywcem zabiorą aniołowie do Nieba!!!
Takiego upierdliwca jak Ty...powinna poczęstować zupą grzybową...po tygodniu małżeństwa!!
Ile lat juz z Tobą wytrzymuje? No, ale Ty często na morzach,to miala chwile spokoju...
Wybieraj tedy! Czy to pisałem na poważnie,czy sobie jaja robiłem? :-)))
PS.A zagadka? Nie ruszysz?
Ps. Jaka znowu zagadka? Tak, zgadzam się na co tylko chcesz.