IS FECIT, CUI PRODEST

Ano...najpierw kto stracił na "rządach" PiS ?
Komu przeszkadza to,że Jarosław Kaczyński...nie poleciał i jeszcze żyje?
Komu przeszkadza "niezależna" polityka względem UE prowadzona razem z Węgrami?
Komu przeszkadza,że  Polska zagroziła vetem przy budżecie na przyszłe lata?

KTOŚ TE POGRÓŻKI WZIĄŁ NA POWAŻNIE?

Dlaczego Niemcy na ambasadora wysłali syna ss -mana?
Dlaczego Polska go przyjęła i zrobiła Herr Rau'a ministrem w MSZ?

Co za interes omawiał ten "sierota po Hitlerze" z pania Mosbacher?

Dlaczego podczas pandemii Kaczyński wychodzi z 5 dla zwierząt???

Dlaczego 115 posłów pisze do TK o zbadanie ustawy aborcyjnej?

SPISEK? INTRYGA? DEBILIZM? PROWOKACJA?

Pytania retoryczne? Niby...ja nie oczekuję odpowiedzi...ale może inni?

NIE MA NIC ZA DARMO?

Czy poseł SCERBA i pani poseł [----] wyszliby na ulecę ZA DARMO?

Kto to inspirował,kto rzucił miliony euro na tę próbę obalenia rządu w Polsce?

Już dawno bojówkarze niemieccy byli opłacanie w bramach za rozbijanie Marszu [100€ za godzinę]

Takie akcje są przygotowywane od dawna,pieniądze płyną do samorządów ...i dokładne scenariusze...KTO,KIEDY,JAKIE BUDYNKI,CO ROZWALIĆ...niemiecka dokładność.

Ataki na kościoły...przecież to jest głupota!! Ale lewactwo za pieniądze Sorosa i sanhedrynu światowego...ma w tym geszeft...

Kaczyński,Błaszczak,Morawiecki...i ci dwaj Gowin i Gliński czyli Michnik i Geremek...oni sobie z tym poradzą?

Ja wieszczę ...jak Pytia...ale wreszcie mi się może udać...ten rząd upadnie...

I DOPIERO SIE ZACZNIE....IV ROZBIÓR...OSTATECZNY!

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

27-10-2020 [08:41] - Trotelreiner | Link:

Teraz znalazłem artykuł...o tym samy...ale rozszerzony...widac autor mial więcej czasu i i mu sie chciało...https://www.salon24.pl/u/peacemaker/1086269,te-wojne-od-poprzednich-odroznia-jedno-beda-prawdziwe-ofiary-smiertelne

Obrazek użytkownika RinoCeronte

27-10-2020 [08:52] - RinoCeronte | Link:

Oby Pan się mylił... Jedyne co mi do głowy przychodzi to modlitwa za Polskę.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

27-10-2020 [09:16] - Trotelreiner | Link:

Przypomniał mi się taki dowcip:
Świety Piotr przychodzi do Pana Boga i mówi,że Polacy proszą o interwencję...
Powiedz im,że mnie nie ma!

Obrazek użytkownika RinoCeronte

27-10-2020 [11:06] - RinoCeronte | Link:

Boleśnie celne...

Obrazek użytkownika Jan1797

27-10-2020 [16:16] - Jan1797 | Link:

Przeciętnie żal mi Peacemakera-doczytałem do gumki-wystarczy.
Salonu 24 news B. Janke w wyroku TK ws. aborcji bardziej i tu kilku rzeczy.
Raz-dzisiaj w sejmie lewica wystarczająco udowodniła problem znany w Polsce
od lat dziewięćdziesięciu, to znaczy początku lat trzydziestych ubiegłego wieku.
Czym się to skończyło w trakcie okupacji?
Lewackie plany niewolniczej roli narodu polskiego nie są nikomu obce. Już po wojnie
w PRL-u praca niewolnicza w akordzie była wyłącznością w tej części świata podobnie
jak kartki na żywność i inne cuda wsparcia kobiet np. kolejki to dwa.
Gigantyczne bezrobocie początku lat dwutysięcznych dopełniały ten scenariusz, to trzy.
Jak dla mnie wystarczy, zwłaszcza gdy sobie przypomnę co w czerwcu 2020, kto pisał.
PS
 Hitlerjugend symbol pojedynczej błyskawicy funkcjonował w zjednoczonej Europie
w latach 1939-1945 w dwóch organizacjach: Hitlerjugend i Wehrmachthelferindienst
czyli służba pomocnicza kobiet.
https://twitter.com/Maciej_Swi...
 

Obrazek użytkownika jazgdyni

28-10-2020 [05:40] - jazgdyni | Link:

Wzruszyłeś mnie Trocie swoim kolejnym lamentem. Dobry człowiek jesteś. I mimo chwilowych histerii, jesteś za utrzymaniem kulawej władzy PiSu. Z tej prozaicznej przyczyny, którą do usrania powtarzam - nie ma alternatywy.
Jednego (nie tylko Ty) nie rozumiesz - czy tylko czekać spokojnie i wyłącznie reagować, czy jednak prowokować i zmuszać wszystkich antypolaków, wewnętrznych i zewnętrznych, do gwałtownych reakcji.
Popatrz sobie tylko - antyaborcyjna decyzja TK, w ciągu 3 dni, zmusiła wrogów do uruchomienia (nie po raz pierwszy) takich skrywanych sił, jak bojownicy Antify, szkoleni, karni i nie patyczkujący się (w nocy w Poznaniu zaatakowali obrońców katedry nożami. Ja w relacjach ze smartfonu widziałem, że nie są to ciamajdy w rurkach, tylko wysportowani (w relacji ładnie wykonany atak z ushiro ukemi) wojownicy). Widzimy, jak łatwo mozna uruchomić naiwne i podniecone kobiety i dzieci i użyć ich, jako zasłony dla prawdziwych działań, tworzenia chaosu i zamętu w miastach, by utrudniając życie mieszkańcom, nastawiać ich przeciwko władzy. Czyli poznaliśmy taktykę wroga. Ujawniło się też jedno z centrów zarządzania atakiem - to liderka feministek, niezbyt sprawna umysłowo Marta Lampert.
No i jeszcze jedno - czy sprowokowanie do ataków na kościoły nie budzi wśród większości społeczeństwa wściekłości i nienawiści do lewactwa?

Nieważne. To, co usiłujesz rozwikłać i sobie uporządkować to wyłącznie gry operacyjne i zagrywki taktyczne. Sprawy dosyć niskiego szczebla. I fakt - często denerwujące i także głupie.

Lecz chodzi o znacznie więcej. O kwestie globalne i w tym kontekście trzeba widzieć nie tylko miejsce Polski, ale także realnie oceniać siły i możliwości.
Bardzo mądrze tutaj odezwali się komentatorzy - Roz Sądek, a w szczególności syntetyzujący wszystko kolega MFW. To właśnie tak powinieneś patrzeć na to co się dzieje. 

"Niemcy/Francja chcą budować sojusz UE z Rosją w opozycji do USA i Chin a Demokraci chcieliby zmusić Rosję do powrotu polityki resetu Obamy, czyli budować EURAZJĘ..." [27-10-2020 [14:13] - MFW]

.............

Puszczałem to już wiele razy, ale sobie jeszcze raz posłuchaj (zwróć uwagę, ze w tym klipie Polska też gra rolę - a utwór ma już 5 lat).

https://youtu.be/W4bkNqoJm7Y

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

27-10-2020 [13:05] - Zygmunt Korus | Link:

Jest jeszcze mnóstwo podobnych pytań, konstatacji dających do myślenia... To wszystko wygląda jakby załoga statku zwanego Polską robiła wszystko by go zatopić. Zaciąg z obcego kontraktu w takim celu! To widać jak na dłoni. Bez wyjątku, jak chcą nas omamić ci ze szczytu, przy sterze i "majtkowni".

Obrazek użytkownika Trotelreiner

27-10-2020 [09:14] - Trotelreiner | Link:

Ta intryga,spisek prowokacja...jest tak ordynarnie grubymi nićmi szyta...że musi być niemieckiego autorstwa...a za czyje pieniądze?
Stawiam na Sorosa i jego ziomali...
Czy Putin też też bierze udział w tym bardaku? A po co? On przyjdzie na gotowe...

Obrazek użytkownika sake3

27-10-2020 [10:10] - sake3 | Link:

A ile dostał euro Przewodniczący Mniejszości Niemieckiej w Polsce za próby przywłaszczania sobie Gdańska?I skąd tyle samochodów z niemiecką rejestracją w pobliżu demonstracji?

Obrazek użytkownika angela

27-10-2020 [10:53] - angela | Link:

Nic nie będzie,  rząd będzie trwał,  a neomarksisci zaplują się parę razy i na tym się skończy.
Zółte kamizelki nie tak strajkuja we Francji, i nic się nie dzieje. Nikt nie będzie rezygnowal, tylko dlatego, że v tej kolumnie w Polsce chce się zmienić dobra władzę. Spadać dranie. 
Psy szczekaja..... 

Obrazek użytkownika Roz Sądek

27-10-2020 [11:36] - Roz Sądek | Link:

Dokładnie. 10% ludności Polski interesuje sie jako tako polityką, tzn. głównie zabierają głos w temacie na imieninach. W tych 10% lokują się zawodowcy, tzn. bezzawodowcy po politologiach, socjologiach i pokrewnych "modnych" i dających szybko i bezboleśnie wykształcenie nowej inteligencji z heh wielkich miast. Niemała grupę - też w tych samych 10% to administracja i ich rodziny. Około 0,05% stanowią obecni i tu na NB dziwacy, i to prawie wszystko. Pozostałe 90% społeczeństwa - w Stanach, Japonii i Czechach to 98% ma politykę  nosie, ma rodziny, pasje, hobby, kariery bądź choruje na lenistwo. Statystyczny Polak nie odbiega od świata, bierze bo dają, a wybiera tego, kto daje lub realnie obiecuje więcej.

Obrazek użytkownika MFW

27-10-2020 [14:13] - MFW | Link:

To co dzieje się obecnie na świecie, trzeba widzieć w aspekcie trwającej walki o nowy porządek świata, po załamaniu się porządku pozimnowojennego i jego szczytowej fazy jaką była polityka resetu USA-Rosja, która załamała się w 2013 roku, czego widomą oznaką był Majdan na Ukrainie i w odwecie zajęcie przez Rosję Krymu i wojna na wschodzie Ukrainy.
Do czasu klęski polityki resetu w 2013 roku, elity władzy w USA(Demokraci i Republikanie) byli w miarę zgodni w polityce globalizmu i projektu NWO.
Klęska polityki  resetu z Rosją była czynnikiem radykalnego podziału w elitach władzy i siły stojące za Republikanami uznały globalizację za błąd USA a projekt NWO i Rządu Światowego(realizowany przez neomarksistów) za projekt utopijny, podobny do wszechświatowej Rewolucji Bolszewickiej realizowanej przez marksistów - komunistów.
Stąd wystawienie D.Trumpa w wyborach w 2016 roku i nowa polityka realizowana przez niego po wyborze od 2017 roku i wściekłe ataki na niego i jego politykę przez demokratycznych zwolenników globalizacji i polityki NWO.
Do 2017 roku USA i Demokraci szli w miarę zgodnie w polityce wobec Rosji z UE, ale polityka D.Trumpa zmieniła podejście Niemiec/Francji do Rosji.
Niemcy/Francja chcą budować sojusz UE z Rosją w opozycji do USA i Chin a Demokraci chcieliby zmusić Rosję do powrotu polityki resetu Obamy, czyli budować EURAZJĘ jako konfederację UE i Rosji pod amerykańskim przywództwem jako sojuszu przeciw Chinom.
Ani jedna (niemiecko francuska) ani druga Demokratów nie jest dobra dla Polski, tylko ta prowadzona przez administrację D.Trumpa(świat wielobiegunowy, w którym Polska na czele Trrójmorza, jest jednym z tych biegunów i  sojusznikiem USA).

Obrazek użytkownika Roz Sądek

27-10-2020 [17:27] - Roz Sądek | Link:

I wyobraź Pan sobie, że w takiej Francji podobno jedzą żaby!

Obrazek użytkownika Es

27-10-2020 [17:14] - Es | Link:

@ Trotelreiner.  Nawet zakładając,że komuś o coś chodzi,ktoś stracił i wszelkimi sposobami próbuje odzyskać, coś tam na tym słynnym już spokaniu omawiano,że oprócz tych tysiąca chyba organizacji pozarządowych dostało kasę na te awantury(czytaj:działalność statutową) i razem z tymi 115 posłami i całym Trybunałem pracują dla dogorywającego dziadka z Ameryki, to i tak w niczym by nie tłumaczyło kolejnej odsłony bajzlu fundowanego Polsce przez PIS. Czy PIS właśnie wywalił na zbity ...  większość kasty sędziowskiej, wywalił do kosza ustawy o organizacji sądownictwa, czy cokolwiek w tym duchu zasadniczo zmieniającego życie w Polsce,wbrew i mimo ingerencji Brukseli? Nie . Tradycyjnie cała para idzie w gwizdek. Właśnie rozpoczął i kruszy kopie, a zarazem liczebność własnego elektoratu w nowej bezsensownej wojence, której można było uniknąć i której być w tym czasie  nie powinno.Nie osiągamy jako państwo nic, oprócz 
Prof Staniszkis kiedyś ostrzegała przed bliżej nieokreślonym kretem w PIS-ie. Okazuje się, że tym kretem to jest chyba cały Komitet Polityczny partii, bo takiej parady absurdów trudno wyszukiwać w zdrowej politycznej strategii.
I jeśli ten rząd upadnie to nie będzie tu zasługi jakiegoś Scerby, czy innego Budki.Ten rząd wyłoży się sam, bo potyka się o własne nogi.

Obrazek użytkownika Sternik

27-10-2020 [18:30] - Sternik | Link:

Z treści notki przebija zaniepokojenie o losy obecnego rządu. O niefortunnych posunięciach rządu chętnie posądzamy innych. Nikt z zewnątrz nie kazał zajmować się 5 dla zwierząt. Nikt z zewnątrz nie nakazywał zajmowanie się aborcją z pośrednictwem TK. A to wszystko denerwuje społeczeństwo i prowokuje do gwałtownych protestów. Budzi też powszechną niechęć do partii rządzącej. I spostrzeżenie, że ta niechęć spowoduje kres obecnych rządów, każe blogerom i komentującym wyrażać zaniepokojenie sytuacją. Pod skórą wyczuwa się obawę przed nadchodzącym kresem rządzących. I przebija żal, że pomimo wielu dobrych posunięć, obecnemu rządowi może się nie udać załapać na następną kadencję. A może po prostu pycha kroczy przed upadkiem.

Obrazek użytkownika Czesław2

27-10-2020 [18:53] - Czesław2 | Link:

Powszechna demoralizacja, kompletne chamstwo, pijaństwo itp jest faktem i chowanie głowy w piasek nic nie pomoże. Jak nie dzisiaj, to jutro młodzież zażąda na uczelniach alkoholu, narkotyków i usunięcia wykładowców w ogóle. Wiem, że koloryzuje, ale niedużo. To jest proces wykładniczy.

Obrazek użytkownika Marek1taki

27-10-2020 [18:56] - Marek1taki | Link:

Nikt też nie kazał odnieść serii sukcesów po zrobieniu serii łask. Nikt też nie wymagał od rządu zorganizowania pandemii a zorganizowali.

Obrazek użytkownika sake3

27-10-2020 [19:07] - sake3 | Link:

@Sternik.....W działaniach rządu nie widac żadnej pychy co nieustannie jest podkreslane tym wyświechtanym zwrotem.Oczywiście dziwi rozpoczynanie kilku spraw jednocześnie i przestrzegano PiS przed wrzuconym granatem w postaci ustawy aborcyjnej.Przecież ze wszystkich stron atakowano PiS,że nic nie robi w tej kwestii.Niezwykle aktywna była tu niejaka Kaja Godek nieustannie wymawiająca Kaczyńskiemu krew na rękach.Gdzie teraz jest?Siedzi cicho nie rozumiejąc że walcząc z aborcją eugeniczną wywoła aborcję w każdym przypadku i na życzenie,bo do tego zmierzają protestujące feministki.Te idiotki też wykorzystano bo tu nie chodzi o żadne dzieci ani chore ani zdrowe ale o odsunięcie PiS-u od władzy a zalosne feministki otrzymają tylko swoją gwiazdkę z nieba w postaci legalnej aborcji ,,za współpracę''w zadymach i protestach.