Mnie tylko jedno ciekawi...

Pani Wassermann była przez PiS,a szczególnie przez Kaczyńskiego,traktowana jak sprzątaczka...

W każdych krakowskich wyborach,w ktorych startowała...zostawiali ją samą...kilka banerów na milionowa aglomerację...nawet Gowin [z ostatniego miejsca]miał 20 metrowe plakaty.

"Chcesz startować,to za własne pieniądze"!!

I taką kobietę Kaczyński wystawił samą przeciw komuchowi z poparciem całego komuszego Krakowa!!!

Podobno teraz "jest brana pod uwagę,za Ziobrę"...ciekawe czy się zgodzi?

Chyba...że to fejk..

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Czesław2

21-09-2020 [16:32] - Czesław2 | Link:

Były spekulacje, że wszystko poszło na Warszawę. Ale ile w tym prawdy?

Obrazek użytkownika tricolour

21-09-2020 [17:29] - tricolour | Link:

Na tym właśnie polega amatorszczyzna. Raz sprzątaczka, raz minister, ale nigdy nie ma nic do gadania.

Obrazek użytkownika Czesław2

21-09-2020 [19:24] - Czesław2 | Link:

Tu jest przykład, skąd są kłopoty. A to wierzchołek góry lodowej.
https://dorzeczy.pl/kraj/15427...

Obrazek użytkownika Jan1797

21-09-2020 [20:36] - Jan1797 | Link:

Nie ukrywam, zależy mi na opinii części komentatorów, więc pytam; czy można się dziwić, że fundacja
która ma takie inicjatywy; https://www.obama.org/anguish-....
Angażuje akurat takie osoby.
 

Obrazek użytkownika sake3

21-09-2020 [21:49] - sake3 | Link:

Może stanowiła dla kogoś konkurencję?Młoda,ładna,kompetentna,oddana pracy.Ktoś pewnie zawrzał gniewem niczym pani profesor Środa mająca alergię na widok córki prezydenta.

Obrazek użytkownika Marek1taki

21-09-2020 [22:43] - Marek1taki | Link:

A mnie cała reszta.
W tym:
"Bezetyczna państwowość doprowadziła do tego charakterystycznego pojmowania polityki, jako sztuki dochodzenia do władzy. Tłumaczą nam to, że to dla dobra publicznego, żeby wykonać pewien program; a potem dodają, że ze względu na dobro publiczne muszą pilnować, żeby władzy nie utracić. W praktyce wychodzi na to, że celem rządu jest utrzymać się przy władzy – i nic więcej. (…) Ze „sztuki dochodzenia do władzy” robią się sobkowskie łowy na władzę, nie przebierające w środkach. Głównym zajęciem rządu staje się tępienie wszelkiej opozycji, co po niedługim czasie zamienia się w prześladowanie wszystkich porządnych ludzi, nie chcących się poniżać służalstwem. Rząd taki skupia około siebie zwolenników coraz wątpliwszej wartości, aż w końcu polityka bezetyczna wyradza się w sztukę robienia brudnych interesów. Nieunikniona „ewolucja”!"
I jeszcze jedna opinia Feliksa Konecznego:
"…) socjalizm stał się taranem przeciwko samorządom społecznym. Socjalistom nie chodzi o to, żeby przemysł rządził się prawem swoim, przyznając w tym uczestnictwo robotnikom, lecz żeby przemysł poddać państwu. O ile socjaliści dorwą się do rządów, nastaje nie tylko monizm prawa publicznego, lecz koniec społeczeństwa, oddanego w niewolę państwu, tj. biurokracji socjalistycznej. Nie ma bowiem państwa bardziej biurokratycznego, jak socjalistyczne."
za https://czlowiek.info/feliks-k...

Obrazek użytkownika sake3

22-09-2020 [09:32] - sake3 | Link:

Tępienie wszelkiej opozycji powiada Pan? Tylko zapłakać nad tą biedną,uczciwą do bólu ,,etyczną'' opozycją.Zgraja wilków szczerzących kły na państwowość,bez przerwy ujadająca.Wystarczy dzisiaj zobaczyć wystąpienie łysego czerepa na pajeczych nóżkach żeby mieć zadanie o opozycji.

Obrazek użytkownika foros

24-09-2020 [22:04] - foros | Link:

a Tygrys?

Obrazek użytkownika HenrykH.

25-09-2020 [08:51] - HenrykH. | Link:

1."Pani Wassermann była przez PiS,a szczególnie przez Kaczyńskiego,traktowana jak sprzątaczka.."
Poważnie Pan to napisał?
Wiem ,z pewnego źródła ,że jest kandydatem PiS-u na następnego prezydenta .
2.To fejk