"CHAMSKA HOŁOTA"---Kaczyński o opozycji...

Panie premierze!

Wiemy! Ale Pan się dał sprowokować jak nowicjusz...teraz będzie szczekanie do usranej śmierci...

W dowolnym tłumaczeniu:

"ŁATWIEJ SOBIE UCIĄĆ GŁOWĘ WŁASNYM JĘZYKIEM,NIŻ WŁASNYM MIECZEM"

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

05-06-2020 [09:45] - sake3 | Link:

Przecież nie minął się z prawdą,nawet wyraził się byt łagodnie.Pokrace Budce należało się walnąć w ten łysy czerep za ustawiczne wszczynanie awantur w Sejmie.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

05-06-2020 [15:07] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

@sake3
Toteż napisałem..."Wiem!"
Żeby "walnąć w ten łysy czerep"...potrzeba innego chama pożyczonego z hołoty...daj spokój...wiem,że żartujesz...ale to nie temat do żartów...

Obrazek użytkownika Darek65

05-06-2020 [09:46] - Darek65 | Link:

Zwolenników PIS-u to nie zniechęci, a śmiem twierdzić, że zmobilizuje. Zwolenników PO, to nie przekona. W zasadzie zostanie Status Quo. Niemniej jednak czasami trzeba pokazać się, powiedzieć STOP. Tym przemówieniem Morawiecki przykrył Szumowskiego i Trzaskowskiego. Była to też okazja do przypomnienie Nocnej Zmiany, a to trzeba regularnie pokazywać. 

Obrazek użytkownika Jęzory Pasiukowski

05-06-2020 [10:28] - Jęzory Pasiukowski | Link:

No i ....? Szczekają od niemal 30 lat więc co to zmieni?

Obrazek użytkownika Trotelreiner

05-06-2020 [15:13] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

@darek& Jęzory...

Czy wy nie rozumiecie,że Kaczyński to inna norma człowieczeństwa?

Poniosło go...pomimo,że wie iż wszystko widać i słychac na sali sejmowej...ale polityk tej klasy...powinien trzymać język za zębami...w kuluarach dopiero kląć i bluzgać.
Pod warunkiem...że go nawet "swoi" nie nagrają...

Obrazek użytkownika Jęzory Pasiukowski

05-06-2020 [15:26] - Jęzory Pasiukowski | Link:

Zapomniał Pan, że Kaczyński potrafi nawet "agresywnie milczeć" (copyright śp. Seawolf). Więc to, że nazwał rzecz po imieniu niczego nie zmieni. Dla tej holoty on  był , jest i będzie najgorszym złem...

Obrazek użytkownika Trotelreiner

05-06-2020 [16:04] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

@Jęzory...
Ja pamiętam coś innego...gabinet Tuska 10.kwietnia 2010...Tusk odbiera telefon...CO!? CO?! TYLKO JEDEN?! DRUGI NIE POLECIAŁ?! OŻESZ KURWA MAĆ!
Nie wiem czy to fejk,czy ktoś "sypnął" rudego...może Arab się wygadał...ale jak znam tych platfusów...to jest to bardzo prawdopodobne...

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

05-06-2020 [10:54] - AŁTORYDET | Link:

Zdecydowanie zbyt łagodnie. Nie mógłby się Pan zająć poważniejszymi sprawami? 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

05-06-2020 [15:15] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

@AŁTORYTET

Poważnymi sprawami ja sie zajmuję od poniedziałku godz.9.00---do piątku godz.17.---w pracy.
A tu...to tylko NB...i aż NB
Saluti

 

Obrazek użytkownika Jan1797

05-06-2020 [20:02] - Jan1797 | Link:

Jak w większości zdarzeń, nic nie jest przypadkowe.
Brak relacji z zachowania Budki i pozostałych, brak relacji z zachowań odnoszących się do nieżyjącego
Prezydenta gwarantuje bezkarność sejmowej opozycji. Pytam na podstawie jedynie szczątków relacji
jakiej reakcji spodziewałbyś się po sobie tylko na podstawie zachowań totalnych. Po stronie przyczyn
takich zachowań wskazał bym; https://www.youtube.com/watch?...
Po akcji z szarpaniem i popychaniem Pereiry wiadomo było, że dojdzie do eskalacji takich zachowań.

Obrazek użytkownika Zofia

05-06-2020 [14:24] - Zofia | Link:

Obserwuję zachowanie posłów od wielu lat.Pan Kaczyński wytrzymał zbyt długo tą chamską nagonkę na siebie i Rząd. Wg.Słownika Wyrazów Obcych - "hołota to ludzie zachowujący się w sposób niekulturalny,ordynarny; łobuzeria." Totalna opozycja wpisuje się w te określenia. Widzę na ekranie telewizora wałęsającego się Nitrasa zaczepiającego każdego kto mu się nie podoba,tych wszystkich zapatrzonych w komórki, podczas wystąpień posłów z PiS-u. Te przekrzykujące się przekupki z ław poselskich. Opozycjo,za co was ma p.Kaczyński przepraszać? Za prawdziwe  podsumowanie waszych zachowań  i waszych wyborców ?

Obrazek użytkownika Trotelreiner

05-06-2020 [16:08] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

ALE NIE NA 3 TYGODNIE PRZED WYBORAMI!!!!!
Ten ciemny elektorat,który wierzy w każde słowo TVN24 i GW...nie daruje Kaczorowi.. chamów,hołoty...i se to odbije na Dudzie!
https://naszeblogi.pl/56139-gr...

Obrazek użytkownika sake3

05-06-2020 [18:28] - sake3 | Link:

@trotelreiner........Ja nawet Pana rozumiem,że skoro Kaczyński wytrzymywał obelgi przez 30 lat to i te trzy tygodnie też mógł wytrzymać.tylko nie wiem czy w słowniku brzydkich wyraów znajdzie się choć jeden,którym by go nie obrzucono.Mylnie uważamy ,że chamstwo to wilcze prawo opozycji.Niestety patrząc na zachowanie opozycji na sali sejmowe odnosze wrażenie,że wszyscy oni są po narkotykach,albo my jako społeczeństwo do takich zachowań dopusciliśmy.Czy to zaszkodzi prezydentowi Dudzie-możliwe,bo my zdobędziemy się najwyżej na skwitowanie zachowań Nitrasa,Budki ,Nowackiej słowem skandal,żenua czy incydent.Chciałabym dać jeszcze jeden przykład działań hołoty-KOsiniak -Kamysz zrealizował swój spot wyborczy w postaci filmiku siedząc na ławeczce z jakimś 9-cioletnim chyba chłopczykiem którego pyta -,,czy wiesz że prezydent Duda jest zły? To ja ci wytłumaczę,i tu następuje tłumaczenie,że zły prezydent Duda słucha prezesa ''.Czy taka indoktrynacja dziecka jest normalna?

Obrazek użytkownika Zofia

05-06-2020 [19:01] - Zofia | Link:

Ci co wierzą w słowa GW czy TVN i tak by nie zagłosowali na p.A.Dudę.Oni mają swojego guru Trzaskowskiego albo innego,byle przyłożyć PiS-owi. Im nie chodzi o dobro kraju i Polaków. Słowo "hołota"to b.delikatne określenie tych zadymiarzy.

Obrazek użytkownika Studentka

05-06-2020 [19:40] - Studentka | Link:

Oni i tak na Dudę nie będą głosować, a przynajmniej pisowców podbudował, że też się odgryź  potrafi. Delikatnością i savoire vivrem chama się nie pozyska, a krewkiego prawicowca można stracić.

Obrazek użytkownika Warmia

05-06-2020 [18:58] - Warmia | Link:

Na 3 tygodnie przed wyborami przyłożył Kaczyński w pysk, na 2 tygodnie przed wyborami mlaśnie z drugiej strony, na tydzień przed wyborami zasadzi kopa, a po wyborach  pozwoli, aby okładali i kopali się sami.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

05-06-2020 [20:08] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

@sake3&@Zofia&@Warmia

Wiecie ...ja siedzę od tego bajzlu w bezpiecznej odległości...w linii prostej ok.2500 km.
Mogę to mieć w odwłoku...nie pisze o jazgocie totalsów,ani o pasywności i bezradności PiS.

Jestem socjologiem ze specjalnością socjotechniki medialnej i tego uczę Bari.

Ale też studiowałem politykę w czasach przełomu pne i naszej ery...Juliusz Cezar do Talleyranda ...poprzez Machiavellego,Soderiniego i Richelieu et tutti quanti.
Ja sam jestem cholerykiem i niekiedy nie panuję nad językiem...ale teraz mieszkam i pracuje w kraju...o wysokiej kulturze osobistej,politycznej i....nazwijmy europejskiej.
Polityk klasy Kaczyńskiego musi ważyc każde słowo...bo totalsi albo wyczekują,albo wymyślą..."ŻE KACZOR POWIEDZIAŁ".

 

Obrazek użytkownika sake3

05-06-2020 [22:18] - sake3 | Link:

@Trotelreiner.....Nie tylko totalsi w Sejmie czują się urażeni.Pewien uważający się za ,,rzetelnego blogera oddanego Polsce''osobnik tłumaczy zawile na S24,że Kaczyński obraził Nowacką,choć ten zareagował tylko na rozdzieranie mordy przez Budkę.Urazony jest też niejaki Damięcki (chyba aktorzyna,nie pamietam),który stawia Kaczyńskiemu ultimatum-przeproszenie w ciągu 24 godzin.

Obrazek użytkownika Marek1taki

05-06-2020 [21:02] - Marek1taki | Link:

ALE O CZYM WOGÓLE MOWA?
https://www.youtube.com/watch?...
2.05
nie nazwał Budki łysym ch.
Problem rzecztwisty został podwójnie zadymiony.
O jakie maseczki i drobne interesiki go odwoływać. W całym sejmie nikt nie odezwał się o przekręcie pandemii - to współudział.
widać zdarzenie

Obrazek użytkownika Trotelreiner

06-06-2020 [08:47] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

@Marek1taki
Mogę wiedzieć co nazywasz "przekrętem pandemii"?! Uważasz,że jej nie było,tysiące ludzi ludzi umierało w męczarniach,chowani byli w masowych grobach...to tylko pic i propaganda?

Trzeba było być w Italii,Hiszpanii...zobaczyłbyś prawdę...a "wtymkraju" dzięki Szumowskiemu i Morawieckiemu...tylko ludzie dostali odłamkami...
Co ja myślę o takim [----] jak ty...troll,szumowina,donajęty za 20 groszy do plucia na PiS ,rząd i obsrywanie własnego kraju.

Nie mogę cie zbanować,ani zabronić wchodzenia na mój blog...ale będziesz traktowany jak abstrakcja,un miraggio...

Screw you

 

Obrazek użytkownika Marek1taki

06-06-2020 [10:03] - Marek1taki | Link:

Podobno jesteś ekspertem o propagandy a w zwykłej grypie zobaczyłeś pandemię - bo w telewizji pokazali.
Tak to działa. Tak samo jak łatwo wystraszyć rakiem, a potem trudno udowodnić choremu, że jest zdrowy czy chory na co innego. Nie dowierza.

Też się...