Grzech zaniechania,czyli ręka w nocniku.

Słuchałem dzis fragmenty wywiadu Pani marszałek sejmu...i nie wytrzymałem!
"Grodzki mnie wprowadził w błąd"...zamiast powiedzieć,że OSZUKAŁ PO RAZ KOLEJNY!!!

Przecież on udowodnił,że będzie robił WSZYSTKO,aby uwalic Dude,rząd i Polske!!!
Pani Witek zbulwersowana...no cholera...jak on mógł?

PiS kroczy od przegranej,do klęski totalnej....

Wybory samorządowe...odpuszczone blotką...i PRZERŻNIETE! Postawili na prowincję...a w wielkich miastach...żyje ile milionów elektoratu?
 DZYŃ,DZYŃ dzwoneczek zadzwonił..UWAGA BO KICHA!
Wybory parlamentarne...senat odpuszczony...ludzi,którzy mogli wygrać...Kaczyński wysłał do Brukseli...żeby sobie wyrobili emeryturę.

                 DZYŃ, DZYŃ...dzwoneczek zadzwonił na Nowogrodzkiej..."jedźmy...nikt nie woła".

Solidarna Polska i Porozumienie + PiS...i ledwo 365 głosów!!! Gowin mając 18 szabel...przystawił te szable do gardła Kaczyńskiemu!

               DZYŃ,DZYŃ ,DZYŃ!!! Ten dzwonek...to juz Zygmunt!!!

Wrócę do 2017 do grudnia...i do zamachu w sejmie...za cały ten pucz....OBWINIAM DUDĘ!!! To jego robota...wtedy zaczął się upadek "dobrej zmiany"

PS.Może Czaskowski i DUPKA..eee... Budka nie wszystkich powieszą na latarniach w Warszawie...Gowin i jego ludzie będą wiązać pętle...

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

27-05-2020 [09:16] - Trotelreiner | Link:

Obrazek użytkownika cyborg59

27-05-2020 [09:41] - cyborg59 | Link:

Z diagnozą kolejnych etapów choroby - zgadzam się. Nie wiem natomiast co pacjent cichcem brał. Co się działo pod kołderką.

Obrazek użytkownika Marek1taki

27-05-2020 [10:07] - Marek1taki | Link:

Pani Witek z Unii Wolności już zawaliła ze swoimi KOalicjantami termin konstytucyjny. To ostatnia niedziela była. Teraz każde rozwiązanie oznacza niezgodność z konstytucją. I te niezgodne są uzgadniane przez marszałek z nadania PiS z marszałkiem z KO dla wygody i widzimisię rzekomo tych zwalczanych przez PiS za to z błogosławieństwem Gowina z...mniejsza skąd on teraz jest.
Jak to nie jest granie Polakom na nosie to co nim jest?

Obrazek użytkownika Jabe

27-05-2020 [17:24] - Jabe | Link:

Termin plus.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

27-05-2020 [11:08] - AŁTORYDET | Link:

Daj sobie chłopie na wstrzymanie. Nie widzę tu żadnego błędu E.Witek. Błędy w kampanii samorządowej - bzdura. Nie było ich wiele. Błędy w kampanii senackiej - poważne. Brudziński tą kampanię po prostu schrzanił. Błędy w polityce kadrowej - też ogromne. Odpalenie A.Macierewicza, prof. Szyszki, tępienie Misiewicza, Banasia, w myśl zasady: bij swoich tak mocno, aby się obcy bał - niedorzeczne. O A. Dudzie nie wspomnę. Tyle tylko, że zastąpienie Dudy Trzaskowskim, pociągnie za sobą odejście Gowina wraz z tatą pomysłowego Dobromira, milicjantką z Trujmiasta, nieogolonym i dwoma cipciami, mamy rząd mniejszościowy i panoptikum w opozycji. Sejm się też nie samorozwiąże. A moskiewskie kuranty zabiją głośniej  i rumaki z kwadrygi na bramie brandenburskiej dziarsko wierzgną. Jeśli masz Polskę w sercu, to przynajmniej nie wal w tych, którzy coś dla robią. Niespecjalnie udolnie, ale dla Niej. Szczególnie teraz.

Obrazek użytkownika Darek65

27-05-2020 [12:58] - Darek65 | Link:

Tak, Brudziński spoczął na laurach i zawalił Senat. Gowin wprowadził sporo zamieszania, ale winię za to główny trzon PIS. Poważnym, a może najpoważniejszym błędem PIS-u jest brak spójnej, konsekwentnej polityki informacyjnej. To jakaś kakofonia różnych głosów. Zamiast narzucać narrację, to cały czas się tłumaczą przed opozycją, która robi w tym temacie , co chce. Widać tutaj taką amatorkę, że hej. Dlaczego nie zatrudnią profesjonalistów od wizerunku, którzy cały czas będą czuwali nad przekazem, na wizerunkiem. Polityka kadrowa tez jest nie najlepsza, choć ostatnio się poprawiła. Pojawiło się kilku obiecujących młodych graczy, choć czasami czuję, że bez odpowiedniego wsparcia.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

27-05-2020 [14:19] - Trotelreiner | Link:

@Darek65
Wszyscy spece od wizerunku i socjotechniki medialnej...zostali wywaleni...albo przez Kaczyńskiego albo jego ludzi...
np.Adam Hofman...a dziś najważniejszy jest obrazek w mediach..."bo Czaskowski jest taki ładny",a że głupi...to tego w telewizorze nie widać.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

27-05-2020 [15:04] - AŁTORYDET | Link:

@Trotelreiner:

Podzielam twoje zdanie. Adam Hoffmann, powinien wrócić, bo po pierwsze: zna się na tym co robi, po drugie: skopano jego, Kamińskiego i Rogalskiego, mocno, niepotrzebnie i niesprawiedliwie. Teraz jest order na Szumowskiego, a są na tym portalu dzbany typu Marek, co plują nań, nawet u Godziemby.

Obrazek użytkownika Marek1taki

28-05-2020 [08:25] - Marek1taki | Link:

Odpisałem ci dzbanie u Andy'ego to przeczytaj a potem pluj.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

27-05-2020 [14:14] - Trotelreiner | Link:

"Daj sobie chłopie"...mam prośbe na przyszłość.
Adresujcie swoje komentarze wyraźnie do kogo to dotyczy...np.@marek1taki,albo @Trotelreiner....bo jak mam zgadnąć,czy to ja jestem "chłopie"?

 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

27-05-2020 [14:28] - Trotelreiner | Link:

@AŁTORYTET
w kampanii samorządowej była zbrodnia! Błąd za błędem!
Na 300000 dzielnicę Krakowa był 1 słownie jeden bilbord Pan Wassermann!!!  A Majchrowskiego jeszcze do tej pory gdzieniegdzie wisza.
Szkoda było pieniędzy na Małgosię? Warszawa,Wrocław ,Poznań...przesrane...bo "samo sie wygra"...nawet w Czarnego Piotrusia nie wygra sie samo!

Wszędzie się miało "samo wygrac"...a tu niespodzianka!

PS.Chłopie--- to było do mnie?

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

27-05-2020 [14:59] - AŁTORYDET | Link:

@Troteilreiner:

Tak do Ciebie. Ale przyjaźnie, wręcz z sympatią. Rzeczywiście, z samorządówką nie wyszło. Patryk Jaki, też nie dostał pieniędzy i wsparcia na kampanię w W-wie. Za to dostał, już po kampanii opieprz od prof. Parucha, że sobie nie poradził.. Ale Jaki celnie i złośliwie ripostował. A Paruch lecąc Heglem: "pasie kozy na ruinach Akropolu". Chodzi mi tylko o to, by teraz w nadchodzącym apogeum wojny (tak wojny!) propagandowej, spuścić zasłonę miłosierdzia, na tych naszych wybrańców. Po udanej elekcji, mamy trzy lata bez wyborów, by dać im porządnie do wiwatu. Pozdrawiam. 

Obrazek użytkownika Roz Sądek

27-05-2020 [14:10] - Roz Sądek | Link:

Przed wojną "za Niemca" mój ś.p. dziadek pracował na kopalni. Górników było dużo, a miejsc pracy mało, można powiedzieć - ograniczona ilość. Roztropny i dobry dla wszystkich górników Niemiec, wprowadził coś, co nazywało się turnusami. Podzelił wszystkich górników mniej więcej na połowę i raz jednej, raz drugiej połowie zapewniał zatrudnienie przez trwający różnie, ale zwyczajowo pół roku turnus. Tak na zmianę, raz ci, raz ci. W czasie gdy jedni zarabiali bardzo przyzwoite pieniądze, drudzy pauzowali dostając ułamek tego, ale wiedzieli, że za pół roku się odkują. Mieli to pewne jak w banku. Niestety dotyczyło to tylko jednej branży, Również lista tych przemiennie pracujących była praktycznie zamknięta.

 

Obrazek użytkownika Es

27-05-2020 [14:51] - Es | Link:

Nieskończona naiwność, budzenie się z ręką w wiadomym naczyniu i święte oburzenie post factum, to znak firmowy tej ekipy. Oczekuję obecnie na efekty mianowania nowego prezesa izby karnej sn