Świat oszalał

To już robi się nie do wytrzymania.
Chcą nas wszystkich pozbawić zdrowego rozsądku. Albo mówiąc dosadnie, chcą z nas zrobić idiotów.
 
Świat jest jaki jest i od milionów lat rządzą nim te same prawa fizyczne, reakcje chemiczne, składa się z tych samych pierwiastków, w takich samych proporcjach, a każdy pierwiastek, od momentu jak powstał z prostego wodoru H, ma odpowiednią ilość protonów, neutronów i chmurę elektronów. Fakt, te ostatnie zachowują się nieco dziwnie, ale przeżyjemy to, bo mamy też żony i dorastające córki, więc wiemy, że faktycznie można zachowywać się dziwnie.
 
A tu nagle budują z uporem maniaka, który mając na sobie kaftan z dłuuugimi rękawami i który jest przekonany, że jest Einsteinem, Napoleonem i Jahwe w jednej osobie, piramidę, popularnie zwaną stekiem bzdur, idiotyzmów, kłamstw, wymyślonych bajek dla niedorozwiniętych na przeróżne tematy.
 
Tyran decydujący o życiu i śmierci każdego Rosjanina, niezależnie, gdzie on się znajduje (patrz Litwinienko), pan były kagiebista Putin zmienia bieg historii i unieważnia pakt Ribbentrop – Mołotow. Nawet nową konstytucję pisze w tym celu. Za wszystko, ja zwykle winni Polacy.
A jakże! Ja, ja – potwierdzają Niemcy. Łi, łi – dołączają się Francuzi.
 
Znacie takie świńskie powiedzenie: tak całował Turek Turka, aż mu ....... ?
No właśnie. Tym razem lokalny tyranek, starający się być bardzo cwany, pan puczysta Erdogan, który najpierw wypiął się, albo lepiej, pokazał faka NATO i USA, bo ma armię, że ho, ho i zaczął flirtować z ruskimi, którzy przekonali go, że mają cudowną broń i za Bosfor i Dardanele chętnie mu przehandlują. Zapomniał biedak, jak ruskie kiedyś nabrały Egipt w czasie wojny z Żydami i sprzedali im rakiety. Gdy po czasie egipski głównodowodzący zadzwonił na Kreml z pretensjami, że te rakiety nie trafiły ani jednego żydowskiego samolotu, poważny ośmiogwiazdkowy generał odpowiedział: - Da, toczno. My wam sprzedaliśmy rakiety ziemia – powietrze, a nie ziemia – samolot.
A jak, już Erdogan miał się ośmieszyć nową Wunderwaffe fur Weltkrieg, to mu ruskie skosili oddział żołnierzy. Na śmierć. Więc się wściekł, wyzwał ruskich, ci wysłali dwa okręty wojenne z inną Wunderwaffe i jak niepyszny Erdogan błaga NATO i Trumpa o ratunek.
 
Albo to: jak napisałem od milionów lat wszystko na naszym świecie jest poukładane. I jak uczymy małe dzieci – tatuś ma siusiaka, a mama ma cipkę. A guzik! Wymyśli (poważnie!) w tej swojej nauce, która stała się ideologią, a nawet biorąc pod uwagę kreacjonizm, religią, że tak dokładnie to homo sapiens ma 58 płci.
Kto może nie wierzy, to proszę bardzo, co podaje ABC News: https://abcnews.go.com/blogs/headlines/2014/02/heres-a-list-of-58-gender-options-for-facebook-users(link is external)
Mniam... zawsze miałem się za maczo i samca super-alfa, ale teraz nie wiem... Muszę poważnie pomyśleć i coś sobie dopasować. Może Transmasculine? Two – spirit? Albo Other&Transgender?
No nie wiem... Na razie tylko nabawiłem się tiku w lewym oku i w górnej wardze obnażając kły.
 
Jak przewidywałem panika na całego. Od momentu, gdy biochemia i pokrewne nauki stały się bardzo dochodowe, szczególnie dla molocha naszych czasów – branży farmaceutyczno – medycznej, co parę lat atakuje nas kolejny, śmiertelny wirus. To pewnie przez to globalne ocieplenie ( fajna ściema... Gdzie jest dziura ozonowa?!) wirusy jak szalone zaczęły przyspieszone mutacje, wszystkie skierowane na jeden cel i zadanie – unicestwić człowieka. Czyżby to Reptilianie?
Więc w Chinach znienacka pojawił się nowiutki koronawirus. Działa skutecznie jak siostra Ratched z "Lotu nad kukułczym gniazdem".
Epidemia się rozwija mniej więcej jak w badaniach i symulacjach komputerowych.
Chińczycy zatroskani podają oficjalnie, że już jest, powiedzmy 10 tysięcy zmarłych i 100 tysięcy zarażonych. Te dane z całą naukową i profesjonalną powagą podają wszystkie ważne medyczne organizacje międzynarodowe, jak WHO, CDC, PS, CARE itd., a także u nas: prezydent Duda, premier Morawiecki, minister zdrowia prof. (!!!) Szumowski. I w oparciu o te liczby pracują, jak mówią 24/7 by nas ochronić.
Jakaś pomroczność i świat zapomniał, że przecież Chiny, to ciągle bastion komunizmu. A komunizm polega na notorycznym kłamstwie. Nigdy prawdy nie powiedzą. Wszyscy zapomnieli jak było z Czarnobylem?
Ostrożni znawcy Chin z pełnym przekonaniem twierdzą, że te chińskie dane należy pomnożyć przez 10. A ci najbardziej radykalni, że nawet przez 50. To jak jest? Kochane władze chronią nas przed naszą ulubioną paniką?
A profesorowi, ministrowi się niechcący wymsknęło, że w pierwszym etapie zamówili 30 tysięcy testów na koronowirusa, a gdy już spanikowany dziennikarz, ten w rurkach i bez skarpetek, trzęsącym głosem dopytał dlaczego tyle, to profesor i minister z naukowo – medyczną nonszalancją oznajmił – żeby mieć na zapas...
 
Co się dzieje? Na razie kupiłem zapasy karmy dla psów i kota na miesiąc. Maseczek przeróżnych, medycznych, czy malarskich dawno nigdzie nie ma. Nie sprawdzałem jeszcze sklepów dla płetwonurków i strażaków.
Płyny dezynfekcyjne do rąk też zniknęły. Uważajcie, wkrótce się skończą mydła. A potem Ludwik, Cif i kapsułki do pralek. Na szczęście mam zapas popiołu z kominka i recepturę na mydło własnej roboty.
 
To jeszcze nie koniec.
Ci w czarnych do ziemi – nie, nie w sutannach, tylko w togach, zdecydowali, że dość – trzeba skończyć z tą durną demokracją. Wszyscy narzekali, więc do roboty.
Żadne tam bzdurne wybory po których i tak wszyscy mówią, że zmanipulowane – teraz będą światem rządzić sędziowie. A ponieważ tylko oni wiedzą dokładnie, kto jest na prawdę dobry, to oni będą dobierać do siebie – nowej ogólnoświatowej władzy, właściwych ludzi.
Czy to polski Sąd Najwyższy, czy to arcypoważne i ważne w Europie TSUE, już przeszli w fazę realizacji. Prawa boskie zostaną unieważnione. Naturalne oczywiście też. A prawo rzymskie jest absurdalne i oczywiście zbyt głupie, bo co się dziwić, oni tam dwa tysiące lat temu byli też znacznie głupsi.
Policje, rożne straże i służby sędziowie już mają w garści. Teraz tylko jeszcze wojska ogarnąć. Fajnie to będzie – sędzia generał Tuleya. A pan Strzembosz to chyba marszałka polnego dostanie.
 
Czy to tylko ja zaczynam wariować? I mam wrażenie, że nie sam z siebie, tylko mnie wrabiają.
Jeszcze trochę więcej Zenka i będę miał atak. Jeszcze nie wiem jaki ale na pewno.
 
W młodości był przynajmniej Oddział Zamknięty. To proszę posłuchać mojej ulubionej Andzi:
 

 
No dobra, jeszcze na deser:
 
 
 

 
.

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

01-03-2020 [08:36] - Trotelreiner | Link:

I Pan się zalicza do zbioru...tego z tytułu mojej dzisiejszej notki....

Wszystko to opisałem w notce na temat założenia UE,Grupy Bilderberg...i Rotszyldów,czyli banków światowych.

A jeszcze dokładniej jest w książce "Oni rządzą światem" Jima Marrsa.

Wszystkie "dziwne" sprawy...są dokładnie zaplanowane i wprowadzane w życie...tu nie ma przypadków.

Obrazek użytkownika jazgdyni

01-03-2020 [09:54] - jazgdyni | Link:

Rozważam ten aspekt dominacji nad światem od momentu, jak ze zrozumieniem usłyszałem - Proletariusze wszystkich krajów łączcie się.  To sobie potem postudiowałem fanatyczkę NWO Różę Luksemburg (druga Róża, ta dzisiejsza, też jest miłośniczką Spinelliego) i znaczenie dla świata Cudu nad Wisłą 1920 roku.
Tak, że śledzę te usiłowania dokładnie i z pewnym niepokojem. Nawet sobie dlatego przeczytałem wszystko, co przetłumaczono ze "Zmierzch i upadek Cesarstwa Rzymskiego".
Chyba już z setkę tekstów o tym napisałem. Lecz sytuacja staje się już wykładniczo zmienna. Coraz cięższa artyleria jest w użyciu.
Ci Mistrzowie Nowego Świata chyba się obawiają, że jednak nie dożyją sukcesu.

Jednak na oddanie się całkowicie teoriom spiskowym nie stać mnie. Po prostu tak już jest w matematyce i fizyce (tych nowoczesnych), że jak coś ma pójść nie tak, to na pewno pójdzie (to nie moje, tylko Petera). Jestem zapalonym miłośnikiem matematyki chaosu, więc całkowicie w liniowe działanie teorii spiskowych wierzyć nie mogę.
A jeszcze ta Brzytwa Ockhama...

Obrazek użytkownika Trotelreiner

01-03-2020 [10:45] - Trotelreiner | Link:

"To nie moje,tylko Petera"---koniec cytatu.

To jest w zbiorze, Prawa Murphiego...

1.Nigdy nie ma tak źle,żeby nie mogło być gorzej.
2.Jeżeli juz jest tak źle,że nie moze być gorzej...to będzie!
Suplement: Już jest...

Książka Marrsa,to nie teorie spiskowe,tylko Traktat [przygotowany na przełomie lat 50/60] Traktat  założycielski Wspólnoty Węgla i Stali.
Został on rozwinięty w umowie EWG...i Traktatach UE.
Rzym,Lizbona...i gabinety w NY i Berlinie...Adenauer i Grupa Bilderberg...pod przywództwem Rotszyldów i Rokefelerów.

Są jeszcze tajne aneksy...dotyczące Kościoła,rodziny,wspólnego języka...tylko nie wzięto pod uwagę Islamu...kto będzie szybszy?

Obrazek użytkownika jazgdyni

01-03-2020 [11:18] - jazgdyni | Link:

No Murphiego oczywiście. Zawsze między nimi coś pokręcę. Starość nie radość... A jeszcze jest prawo Parkinsona... 

Dla mnie jak najbardziej charakterystyczne dla przyszłej konstrukcji świata są poza ideologią Karola Marksa : Manifest z Ventotene i raport Klubu Rzymskiego już z lat 70-tych dotyczący Polski, gdzie wyłożono kawę na ławę, jak ma być.
Oczywiście w cieniu dwa rody R, masoneria, Lenin, i liderzy rewolucji 68. Co do roli Watykanu - nie mieszam się

Obrazek użytkownika Czesław2

01-03-2020 [08:52] - Czesław2 | Link:

Wszystko dzięki ustrojowi zwanemu demokracja. Oraz intelig(i)entom biorącym wszystkie ścisłe informacja z jednego medium.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

01-03-2020 [09:10] - Trotelreiner | Link:

@Czesław2
Bo nie ma innych mediów! 95% mediów jest w rękach niemieckich...a jak dobrze poszukać...to w bankach Rotszyldów...et consortes.
 W  związku z tym,NIE MA NIGDZIE W KOSMOSIE NIEZALEŻNYCH MEDIÓW!!!
Redakcje muszą być podległe SWOIM właścicielom...czyli ...PIENIĄDZOM!
A funkcjonariusze tam pracujący...ruki pa szwam,morda w kubeł...bo kop i ulica!
W naszej części Europy...jeszcze dochodzą służby....do nich należą telewizje i sondażownie...czyli dwa ośrodki władzy...

 

Obrazek użytkownika jazgdyni

01-03-2020 [09:57] - jazgdyni | Link:

Są niezależne, są. Tylko trzeba pobawić się internetem, zrezygnować z Googla, Wikipedii (szczególnie polskiej) i z FB i TT.
Miliony na świecie już propagandowy szwindel rozpoznały i powstają "czyste", niezależne komunikatory, wyszukiwarki, etc.

Obrazek użytkownika Marek1taki

01-03-2020 [10:34] - Marek1taki | Link:

Popkultura sięgająca dna jest bazą: szumem informacyjnym , na którym budowane jest kłamstwo. To nie powodowałoby u ludzi szaleństwa. Być oszukanym to się zdarza normalnie, z czasem człowiek się orientuje i przeciwdziała. Dlatego do kłamstwa dodaje się tezę prawdziwą ale nie w opozycji do kłamstwa tylko obok lub wręcz jako jego uzupełnienie. Powstaje dysonans poznawczy i wtedy ludzie zaczynają szaleć. To opisała kiedyś Pani Izabela Brodacka-Falzmann na przykładzie psów. I my jesteśmy poddawani tej obróbce abyśmy się nie przeciwstawiali.
Zatem mamy walkę z pedofilią i jednocześnie kampanie seksualizacji dzieci oraz oddawania ich zboczeńcom. Mamy troskę o naturę i jednocześnie kampanię kłamstwa klimatycznego. Mamy wspólnotę europejską i w jej ramach cywilizację marksistowską. Mamy niezawisłość sędziowską i jednocześnie "wolne sądy" i absurdalne wyroki. Mamy budowaną dumę narodową i jednocześnie bezczeszczenie pamięci historycznej i.t.d.
Trudno się nie wściec a alternatywą jest dać się ogłupić. Jednostka w takich sytuacjach, w których zamiata fakty zbyt nieubłagalnej rzeczywistości pod dywan, a nie dysponuje wrodzonymi zdolnościami do hipokryzji (atut w takim świecie) reaguje autoagresją lub agresją w stosunku do innych. Autoagresja nie musi być uzewnętrzniana. Mamy całą grupę chorób autoimmunologicznych. Spotyka się je nie tylko u pracowników korporacji. Większość radzi sobie z tym bólami serca, brzucha albo głowy. To mniej inwazyjna somatyzacja.
A co w skali społeczeństwa? Wariujemy zbiorowo. Jak już było zauważone, mamy w mediach społecznościowych wyszalnię. Mamy podziały polityczne i możliwość wybierania. Jednym słowem demokracja stała się nie ustrojem państwa tylko TERAPIĄ. Zbiorową terapią pod kierunkiem polityczno-medialnych terapeutów.

Obrazek użytkownika jazgdyni

01-03-2020 [11:28] - jazgdyni | Link:

Panie Marku,

ale nie we wszystkich krajach jest tak samo. Takie społeczeństwa, jak Włosi, czy Grecy nauczyli się generalnie nerwowości świata olewać. Duńczycy i Norwegowie żyjący na tak nieciekawych terytoriach (Dania - bez jednego wzgórza, a lasy jak zeszyt w kratkę; Norwegia - wyjątkowo paskudny klimat (Bergen - rekord - 100 dni non-stop z deszczem)) są w porównaniu z Polakami narodami pogodnymi, żeby nie powiedzieć - radosnymi. Poziom ponuractwa u nas jest niesłychanie wysoki. A nerwowości!

Obrazek użytkownika Marek1taki

01-03-2020 [18:51] - Marek1taki | Link:

Włosi i Grecy nie olali propagandy, oni szczególnie łatwo się zasymilowali. Hiszpanie i Meksykanie już nie - były krwawe rewolucje. Skandynawowie przyjęli protestantyzm i z tego poziomu wejście w kolejne herezje jest łatwiejsze. Nie chroni to przed pogodą - również pogodą ducha - i w Norwegii na budynek zajęty przez podstawowe specjalizacje przypada bliźniaczy psychiatryczny - ale to na północ od Bergen akurat. Może Polacy się słusznie buntują tylko bunt jest nie zawsze uświadomiony a zawsze przekierowywany?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

01-03-2020 [12:18] - Imć Waszeć | Link:

Zupełnie jakby Pan Marek opisywał casus niejakiego Nassima Harameina i paru innych luminarzy "Nowej Nauki Nowej Ziemi" ;) Już dwadzieścia lat temu ostrzegałem przed "sektyzacją" na teorie spiskowe i "płaskoziemcy" są tylko jednym z wykwitów tej lichwiarskiej metody na bezczela.

Obrazek użytkownika Marek1taki

01-03-2020 [18:59] - Marek1taki | Link:

:-) Czysty szamanizm. Na wyłączonym dźwięku przypomina sprzedawcę wydrwigrosza. Aż nie mogłem się skupić na tekście.
Raz byłem na prezentacji pościeli zdrowotnej dla emerytów. Byłem tam wrzodem, na którego wyjście wszyscy czekali. Całkiem jak na Naszych Blogach ;-)

Obrazek użytkownika maxilampus

01-03-2020 [23:12] - maxilampus | Link:

@Imc..
.."casus niejakiego Nassima Harameina i paru innych luminarzy "Nowej Nauki Nowej Ziemi" ..."sektyzacją" na teorie spiskowe i "płaskoziemcy"
Moj drogi..Zastanawiam sie jakie ty posiadasz kompetencje i wiedze ktore leza w obszarze dzialan Astrofizykow i Fizykow Kwantowych ..Wskaz je ? z wielka przyjemnoscia siez nimi zapoznam !
Jakie to posiadasz mozliwosci intelektualne aby po 5 minutach zanalizowac i ocenic czyjes 30 letnia prace i wysilek..
Ze swej strony mam duze watpliwosci co do twojej rzetelnosci i kompetencji  w ocenach.Twierdzisz ,ze jestes Matematykiem poruszajacym sie w obszarach Matematyki Stosowanej..Ja obserwuje u ciebie duza sklonnosc do scholastyki Filozoficznej na polu Matematyki Spekulatywnej..Podkreslam Sklonosci..
Przysluchiwalem sie twoim wywodom ( interesujacym) na blogu (Kmeehow) W twoich wysoce spekulacyjnych wywodach,uderzyla mnie terminalogia i zakres jej stosowania..Te twoje fikusne slownictwo uzywane w tysiacach odmian zabieralo 90 % obszaru dyskutowanego tematu :-))
Pozostale 10 % to niczym nie poparte spekulacje na 1000 roznych tematow jednoczesnie , podpierajace sie znanymi nazwiskami i ich Teoriami a wszystko to mozna wy Googlac w przyslowiowe 5 min.
Twoje scholastyczne rozwazania zawieraly podstawowe bledy ,jak chociazby owe.." dwie  Przestrzenie pedzace obok siebie we Wszechswiecie z predkoscia Swiatla bez punktow stycznych " :-)) Moj drogi ,kazde dziecko wie w 5 klasie Fizyki oraz college Astrofizyki,ze Przestrzenie posiadaja model i charakterystyke Statyczna a nie Kinetyczna..To ty je wprawiles w ruch i nadales im szybkosc swiatla..w ferworze wlasnych spekulacji..o innych nie wspomne ..Tyle o "plaskoziemcach"..
Musze wspomniec o Ortodoxi Naukowej..Ktora w roznych okresach Historycznych nakazywala widziec Nauke w Kanonie "plaskoziemcow" zwroc uwage na Doslownosc tego stwierdzenia..Kazda inna Nauka i odejscie od OBOWIAZKOWEGO "Kanonu Naukowego" skutkowala roznymi "nieprzyjemnosciami" dla tych ktorzy mieli czelnosc wykraczac poza "kanon'"i taki stan rzeczy trwa po dzis..Co prawda nie pali sie juz za te "herezje naukowe" na stosach czy nie obcina jezyka lub konczyn,ale doprowadza sie delikwenta do stanow ,ktore skutkuja  znanymi rezultatami jak np. w przypadku :I.Semmelveisa.G. Mendela N.Tesli Alfreda Wegenera ze tylko tych wspolczesnych wspomne nie mowiac w kolejnosci  od antyku jak Aristarchus,Nicholas Copernicus,Johannes Kepler,Amedeo Avogardo..i tysiace innych..do A. Einsteina..
Moge tylko sugerowac wiecej wlasnej skromnosci mniej szyderstwa ,szczegolnie w tematach w ktorych nie starcza wiedzy wlasnej i kompetencji..
Dedykuje tobie mysl G. Frege. moze to ona skloni ciebie do wiekszego umiarkowania w gloszeniu nieuzasadnionych oraz krzywdzacych opini wlasnych
..."„Filozof, ktory zupełnie nie zna geometrii, jest tylko polfilozofem, a matematyk, ktoremu brak zyłki filozoficznej, jest tylko polmatematykiem.”

Obrazek użytkownika tricolour

01-03-2020 [13:37] - tricolour | Link:

@Autor

W moim przekonaniu świat dziś nie jest ani bardziej, ani mniej oszalały, niż w czasach minionych.

Zmieniła się jedynie możliwość komunikacji więc slyszymy o rzeczach z całego globu, a że lubimy strach, to nam go serwują.

Gdy zaś chodzi o politykę, to komuna podnosi głowę, gdy konkurent ma kampanię tylko słoneczną. Chyba szykuje się przegrana... na własne życzenie.

Obrazek użytkownika jazgdyni

01-03-2020 [18:14] - jazgdyni | Link:

Czy ja wiem...

Nauka poszła do przodu, więc i rozwinęły się techniki manipulacji. Niektóre całkiem nowe, jak przekaz podprogowy.

Ps. Nie będzie źle kolego. Ściągnęli do kampanii mózgowca Bielana. Będzie się działo. Zobaczysz.

Obrazek użytkownika tricolour

01-03-2020 [23:40] - tricolour | Link:

@Autor

Bardzo się z Bielana cieszę. Nie, że go jakoś lubię, bo wręcz przeciwnie, ale z tego powodu, że właśnie może się dziać. Opozycja tandetna plus słoneczna kampania to samo zło, w sensie niczego konstruktywnego. PISowi bardzo się przyda cudzy oddech na plecach, bo się rozdziamolili. Oby tak było.

Obrazek użytkownika jazgdyni

01-03-2020 [18:10] - jazgdyni | Link:

Jako podsumowanie:

NO FUTURE!!!

https://youtu.be/yqrAPOZxgzU

.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

01-03-2020 [21:29] - Imć Waszeć | Link:

W kwestii muzyki ;)
https://www.youtube.com/watch?...
Jasnowidz czy co? :))))
https://www.youtube.com/watch?...
O ja piórkuję! Brzuch mi się zaraz urwie z zawiasów 8) Genialne...
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika paparazzi

01-03-2020 [22:43] - paparazzi | Link:

Dla poprawienia bytu, old wild west new version
https://www.youtube.com/watch?...
moja ulubiona country music.

Obrazek użytkownika Valdi

01-03-2020 [18:48] - Valdi | Link:

Wolę Aptekę .
"Ujarane całe miasto"
Stocznia Gdyńska sami wiecie
Najfajniejsza jest na świecie .

Obrazek użytkownika jazgdyni

01-03-2020 [20:30] - jazgdyni | Link:

Mam zaszczyt być bliskim kumplem Kodyma. Najlepsza gitara obecnie w Polsce i tęga głowa.