Chcecie wejść do szamba?

Chcecie wstąpić do politycznego szamba? Gazeta Wyborcza zaprasza, i to wcale nie od dziś, ani od wczoraj czy tygodnia. Ale coś pękło nawet tam, pewnie ostatnia nitka mózgowych zahamowań. Kiedy tylko powstał organ Michnika, niemal od razu stało się jasne, że większość Polaków to „chamy” i antysemici. Kto chciał uchodzić za Europejczyka, musiał przejść drogę wstydu: bolesną, upokarzającą, wręcz heroiczną. Ale na końcu tej drogi miał szansę być powitany jako oczyszczony z nacjonalizmu i ksenofobii, prawie już nadający się do „open society”. Obrzydliwy jest atak na każdą kobietę, a już szczególnie fizyczny. Tak już mamy w naszej tradycji to zakodowane i dlatego w Polsce, w przeciwieństwie do wybitnie humanistycznej i postępowej Europy, przemoc wobec kobiet w Polsce należy do  najniższych.  

Można zrozumieć, że niektóre zajadłe feministki nie mogą znieść ani urody szefowej kampanii Andrzeja Dudy, ani jej klasy, ani jej osobowości. Boli. Można też samej Pani mecenas zarzucić, że wykazała się jednak pewną naiwnością, chcąc narzucić drugiej stronie kulturalną debatę o Polsce. Takie coś tylko rozwścieczyło pobudzone „elity”. Szambo na takie wezwania nie reaguje, szambo zaprasza do siebie, bo w tej metodzie upatruje, żeby wszystko, co w Polsce udało się zbudować pozytywnego, zostało unicestwione, i by w końcu zapanowała ta rewolucyjna mentalność dobrze znana z pierwszej połowy lat pięćdziesiątych ubiegłego stulecia.  

O tym, że mec. Jolanta Turczynowicz - Kieryłło dotkliwie ugryzła mężczyznę, czytamy  nawet na portalach uchodzących dotąd za umiarkowanie antypisowskie, ale dzięki temu wiemy przynajmniej, że „chłopcy” z niemieckich, polskojęzycznych portali dołączyli do bodaj najpodlejszej kampanii w ostatnich latach skierowanej przeciwko kobiecie, która właśnie weszła do wielkiej polityki.  I która chciała spór  polityczny ucywilizować. Właściwie, to mimo tej nienawiści niektórych dziennikarzy do obozu władzy (obnoszących się jako nieskazitelnie dobrze wychowanych), nie da się pojąć, jak można na podstawie jednego artykułu z małego portaliku, już w tytule opisującym mecenas jako wściekłą, ułożyć sobie w tępej głowie tekst, że ot, tak po prostu, rosły facet został zaatakowany i pogryziony w nocy przez kobietę, że nie działała ona po prostu w obronie własnej. Kogo mają przekonać te brednie? Czytając zeznania strażnika miejskiego i wyniki obdukcji Pani mecenas, można powiedzieć jedno: obecna szefowa kampanii Andrzeja Dudy ma charakter i jest po prostu dzielna. Wszystko na ten temat.      
  

Opozycja prowokuje, robi wszystko by sztab Andrzeja Dudy wszedł do szamba, w którym ona czuje się najwyraźniej świetnie, sądząc, że w takiej kampanii wyborczej, brutalnej i bez zahamowani, będzie górą. Jak bowiem zareagowała kobieta kandydat na Prezydenta  RP? Zwróciła uwagę, że urzędujący prezydent nie ma szczęścia do współpracowników. Małgorzata Kidawa – Błońska tak skomentowała przemoc wobec kobiety. Nie trzeba tego komentować. I żeby nie było, że nadejdzie jakiekolwiek opamiętanie: w sobotni wieczór, w TVN 24,  polityk Koalicji Obywatelskiej mówi o skoku Jolanty Turczynowicz – Kieryłło o skoku na wolność słowa. No cóż, Polakom dano wybór: szambo albo spór polityczny na argumenty, choćby i ostry, ale bez błota.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika maxilampus

22-02-2020 [20:22] - maxilampus | Link:

Moj drogi..chyba nie zauwazasz,ze my wszyscy jestesmy zanurzeni w tym szambie bez wyjatkow od przynajmniej 35 lat..

Obrazek użytkownika xena2012

22-02-2020 [21:23] - xena2012 | Link:

Dotkliwie pogryzła.....Tak podaje GW.Wystarczy obejrzeć pokazywane na portalach zdjęcie tłustego łapska tego niby poszkodowanego a w rzeczywistości damskiego boksera i osiłka. żeby mieć wątpliwości.A przecież parę dni temu feministki pod patronatem GW dały pokaza tańca ,,Jest nas miliard'' przeciw przemocy wobec kobiet.Z rozbawieniem patrzy się na grube d...py Lubnauer,Nowickiej,Nowackiej i pozostałych maszkar trzęsące się jak galareta podczas kretyńskich wygibasów.Teraz przemoc się zaleca,nawet Kidawa wyśmiewa panią Turczynowicz,bo przecież powinna dac się udusić.Pozostaje zmienić zapis w KK odnosnie zakresu obrony własnej uznając go za zbędny.Ale do Brukseli polecą w te pędy skarżyć się na przemoc.

Obrazek użytkownika jazgdyni

23-02-2020 [05:05] - jazgdyni | Link:

Witaj!

Popieram Twój niesmak i oburzenie. Utytłanie nas w gnoju to motto przewodnie antypisu, szcególnie teraz w kampanii prezydenckiej. To w pełni świadoma zamiana dobra i zła, oraz zastąpienie prawdy kłamstwem. Dodam, że półprawda jest całym kłamstwem. Bo prawda nie jest podzielna.

Nie jestem mizoginem. Choć może to czasem tak wyglądać. A to dlatego, że ja zdecydowanie oddzielam babę od kobiety. Każda kobieta jest dla mnie damą. Nawet jesli na wybiegu pokazuje swoje muskularne, natarte olejami ciało. Ot damska fanaberia. Natomiast baba, choćby się mizdrzyła z rozdartym sercem jak Janda, wrzeszczała do mikrofonu jak Stalińska, lub prezentowała czyste, nie zawoalowane chamstwo jak niesławna Ruda kodziara, nie jest damą godną szacunku. To jakiś niepolski twór, przywleczony z obcych cywilizacji.

Bardzo wysoko cenię panie odznaczające się odwagą i asertywnością. I naturalną przyzwoitością, choć to słowo tu nie pasuje, więc powiem - uczciwością. Natomiast wszystkie baby są nieuczciwe, więc w każdej chwili można spodziewać się po nich zdrady, oszustwa, lub zwrotu o 180 stopni.

Kobiety czasami w ekstremalnych sytuacjach wpadają w histerię, a nawet panikę, Baby w histerii są zawsze. 

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Trotelreiner

23-02-2020 [09:11] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

W ilu procentach "ktoś" nas wsadził do tego szamba,a w ilu...to my sami?
Idea lewactwa światowego....zniszczyć wszystko...zostawic tylko niewolników,bezmózgowców...i bydło do roboty!

Obrazek użytkownika xena2012

23-02-2020 [10:04] - xena2012 | Link:

Tyle że bezmózgowców przybywa i to na własne życzenie.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

23-02-2020 [11:35] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

I przecież o to chodzi!!

Obrazek użytkownika RinoCeronte

23-02-2020 [14:16] - RinoCeronte | Link:

No tak, ale właśnie była przerwa na papierosa i trzeba koniecznie ją wykorzystać przed ponownym zanurzeniem...