OTO DOWÓD NA BEMIERNĄ GŁUPOTĘ "POLAKÓW"

https://wpolityce.pl/polityka/486886-andrzej-duda-kontra-rywale-w-ii-turze-najnowszy-sondaz

Po prawdzie jest to tylko sondaż "fabryki" braci Karnowskich...ale ja patrze na TENDENCJĘ w tym zbiorze,czyli elektoracie.

Kilka tzw. sondazy przeglądnąłem...ten z lewego ścieku...z prawej strony...i taz zwanych "niezależnych"....

Duda jest w lejku...i spada coraz niżej.

Jeżeli faktycznie dojdzie do drugiej tury...to ma w plecy.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika kaliszanin

14-02-2020 [09:18] - kaliszanin | Link:

Szanowny Trotelreinerze, z sondażami jest jak z toaletami na lotnisku Changi. dla jednych dziura w podłodze, dla innych znany nam powszechnie kibelek, dla jeszcze innych zestaw rurek do przybrania stosownej pozycji i utrzymania jej w trakcie sam pan wie czego. oczywiście ci co nie są w fazie świstaka to mogą to tradycyjnie olać na ściance czego i nam serdecznie życzę.

Obrazek użytkownika Czesław2

14-02-2020 [09:27] - Czesław2 | Link:

Na całym świecie wyniki wyborów to 50/50 plus minus parę procent. Albo ludzie są podzieleni po połowie ( złodzieje kontra okradani ), albo głosują w/g monety.

Obrazek użytkownika Darek65

14-02-2020 [09:44] - Darek65 | Link:

Sondaże, to gra. Pokazała to dobitnie sytuacja Komorowskiego, który miał ponoć 70% poparcia. I praktycznie wszystkie media za sobą. Polskie wybory cechują się dużą niewiadomą i ogromnym udziałem emocji. Trzeba też pamiętać, że prawa strona ma praktycznie "wszystkich" przeciw sobie. I musi uważać na każdym kroku, dlatego takie "wyskoki:, jak Lichockiej, to samobój. I jestem praktycznie pewien, że ten gest będzie pokazywany przez całą kampanię. Polacy mają niestety krótką pamięć, tzw. pamięć rybki akwariowej. Szybko zapomnieli, co przez te 30 lat z Polską zrobili wszelkiej maści łajdaki od SLD po PO i PSL. Bardzo często słyszę.... szczególnie wśród emerytów, ten pie....ny PIS, pisiory, oszołomy, itp. Na moją uwagę, ale kasę z dodatkowej emerytury wziąłeś ? Tak, bo dawali, ale i tak na nich nie zagłosuję.
Przypominają się słowa hrabiego Wielopolskiego..."czasami dla Polaków można coś zrobić, ale z Polakami nigdy". PIS musi bardzo uważać....

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

14-02-2020 [15:41] - Imć Waszeć | Link:

Bo emeryci oglądają z przyzwyczajenia dwa ośrodki dywersji zagranicznej, finansowanej przez obce służby, a PIS nie umie z tym nic zrobić. Dlatego emeryci zarażają się "hajlowaniem", podobnie jak płacą "wnuczkowi". Proste.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

14-02-2020 [10:53] - rolnik z mazur | Link:

Jakich " Polaków ".?.  Polacy są juz dawno w dziurze z wapnem. Jeśli zostało jakieś 2 % populacji to i tak już wkrótce wymrą.  Czy Duda, czy Kidawa albo Hołownia - jaka to różnica ? Pzdr

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

14-02-2020 [13:51] - Imć Waszeć | Link:

Sam zaczynam mieć takie dziwne wrażenie, że gdyby jakaś kandydatura mogła coś zmienić w "polskim" systemie politycznym, to zostałaby zakazana i opluta medialnie przez wszystkie stacje TV.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

14-02-2020 [17:50] - rolnik z mazur | Link:

Ja takich złudzeń się już pozbyłem. Pzdr

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

14-02-2020 [11:44] - AŁTORYDET | Link:

Poczekam na Pana komentarz po ewentualnej debacie Kidawy z Dudą, przed II-gą turą. Będzie weselej, niż na sławetnym marszu Komorowskiego Krakowskim Przedmieściem. 

Obrazek użytkownika Darek65

14-02-2020 [12:32] - Darek65 | Link:

Proszę uważać z takimi opiniami, pycha kroczy przed upadkiem. Jeśli dojdzie do drugiej tury, to żadne względy merytoryczne mogą nie mieć znaczenia. Wtedy będzie siła złego na jednego.... wszyscy głosują na drugiego, byleby nie Duda. I wtedy 49% procent głosów Dudzie nie starczy.

Obrazek użytkownika Jabe

14-02-2020 [16:15] - Jabe | Link:

Przejście Krzysztofa Bosaka do drugiej tury otrzeźwiłoby Pana. Ujawniłaby się prawdziwa linia podziału.

Obrazek użytkownika Marek1taki

14-02-2020 [14:59] - Marek1taki | Link:

Z sondażu wynika, że Dudzie najłatwiej będzie wygrać w drugiej turze z Bosakiem.
Może się okazać, że elektorat PiS pójdzie głosować wprawdzie na Dudę, ale z lakierkami w lewej a dowodem osobistym w prawej dłoni.
I nie złamią ciszy wyborczej.

Obrazek użytkownika xena2012

14-02-2020 [18:00] - xena2012 | Link:

Młody żonkoś Bosak wierzy w to,że to on doprowadzi opozycję do zwycięstwa po przystąpieniu do koalicji,,wszyscy przeciw Dudzie''.Liczy naiwnie ,że PO i lewica po wygranych wyborach odwzajemnią mu sie miłością a w przyszłości nowoobrany prezydent będzie mu za glosy wsparcia wdzięczny do grobowej deski.Widocznie zbyt długie przebywanie w towarzystwie Korwin-Mikkego padło mu na mózg,bo chyba tylko głupi jest w stanie uwierzyć w szczerosć i wdzięczność opozycji,która natychmiast po wygranych przez szemraną opozycję wyborach da mu potężnego kopa w tyłek.Konfederacja zostanie starta w pył,nawet Marszu Niepodległości nie wolno bedzie im zorganizować.Ty;e,że za głupote takich jak Bosak zapłaci Polska.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

14-02-2020 [19:26] - Imć Waszeć | Link:

Ojoj ojojoj oj aj... no nie wiedziałem, że po tych wyborach oPOzycja bierze szejm, szejmnat, prokuratury i ministerstwa. Pewnie przelicytowała rząd u oficjerów prowadzących z Zachodu w sprawie realizacji becalu za fatamorganę kamienic plemiennych. Musiała coś w tej swojej kwaśniewskiej konsTYtucJA wyczytać, a sond wyżeszy swoim zwyczajem zinterpretował po swojemu jak sam Lenin. ;)

Obrazek użytkownika xena2012

14-02-2020 [20:05] - xena2012 | Link:

Opozycja nie musi opanowac sejmu.Wystarczy że ma senat,sądy i jeszcze może (oby nie) mieć prezydenta wetujacego kazdą reformę.No i jeszcze wsparcie brukselskie,TSUE na każde skinienie i ciapciowaty mało obywatelski naród.