BRZEG WIDAC?

BRZEG WIDAĆ ? – po komentarzu do mojego wpisu „Bluzg antypolski”, w którym Gorylisko pocieszył nas, że widzi brzeg, spałem dobrze jedną noc! Ale rankiem opadły mnie wątpliwości. Czy aby na pewno są powody do odbijania szampana? W porównaniu z poprzednią kadencją parlament nawet się popsuł, bo dostali się ex-komuniści, ponadto 27% PO-kręconych kochasiów Św.Korupcji, wielbionej przez nich jak na ołtarzu. Dostali się też starzy PO-mocnicy dawnej koalicji z PO, czyli chłopcy peeselowcy z Kukizem! Do Sejmu weszli też konfederaci ( ale nie barscy!) tylko w tak różnych kamizelkach, że nie wiem jak się dogadają, a niektórzy to nawet kręcą wokół Sputnika! Dostała się też królowa „piratów” Jachira, to zapowiada się niezły kabaret w Sejmie, co naruszy debaty nad legislacją. Powaga parlamentu zagrożona, a inne pajacyki też ostrzą języki.A czasy znowu są niepewne, zginął właśnie w tajemniczych okolicznościach radny PiS-u ze Zgierza, jego ciało znaleziono w Wiśle. Ta rzeka jest naszą Matką, kiedy Ojczyzny nie starczy...I oczywiście sprawę zamieciono pod dywan, bo w III RP rządzi mafia „prawnicza” i nie chce dopuścić do rządów Prawa i Sprawiedliwości! Skorumpowane sądy, zgniła prokuratura, pazerni komornicy stosują wymiar „niesprawiedliwości”, a lud musi to ścierpieć, choć tyle było ludzkich tragedii i zniszczonych karier ludzi uczciwych, gdy aferzyści opływali i opływają we wszystko! Demokracja ? Nie, złośliwa sędziokracja. Tyrania sędziów i prokuratorów.Ta nadzwyczajna kasta jest bardzo mocna, a państwo bardzo słabe. Nie dostrzegła tego jedna starsza pani ( z dyplomem fizyka) i radziła Prezydentowi wetować reformę Temidy, a zatem teraz państwo jest jeszcze słabsze, a kasta „prawnicza” nadal się panoszy! Więc jaki brzeg widać ? Ale może Gorylisko wie coś, czego my nie wiemy i dlatego jest takim optymistą ?  
W państwach nie tak słabych, o rzetelnej demokracji jest zgoła inaczej. A w XIX-wiecznej Francji, kraju wtedy poważnym ( bo dziś to „makro-mikro” ) republikanie – obawiając się spisków monarchistów  – uchwalili 11 czerwca 1886 roku ustawę zabraniającą rezydować we Francji głowom rodów, które kiedyś rządziły tym krajem. Zakazano im też pełnienia funkcji publicznych i robienia kariery w armii. I tak też umocniła się republika nad Sekwaną.         Rzecz jasna, ja niczego nie sugeruję tu republikanom z PiS-u, ani Prezydentowi – zresztą podobna ustawa w III RP nie ma sensu, gdyż targowiczanie i tak są już w Sejmie, Senacie czy w SN. I cieszą się immunitetami, nawet aferzyści. Podobną ustawę – tylko w zakresie zakazu funkcji publicznych – po roku 1989 uchwalili Czesi. Widać ich państwo było mniej zdemoralizowane niż PRL , potrafili pozbyć się z polityki ex-komunistów. I nie zrobili okrągłego stołu.
A w III RP trwa już lat trzydzieści epidemia czerwonki-bis. Ta dziwna recydywa rozwala od środka konstruowanie niedokończonej III RP. a zwłaszcza nie pozwala stworzyć wymiaru sprawiedliwości. Tak bardzo potrzebnego dla Polski, dla normalnego funkcjonowania państwa. Jeżeli nie odmrozimy Temidy, nie ma nadziei na żadną sensowną reformę RP. Toniemy też w bagnie afer, nie osądzono ich po 1989 r., a czy wyrok co do Amber Gold objął wszystkich? A co z warszawskimi kamienicami? Jeden sędzia śmieje się z tragedii pani Brzeskiej, spalonej przez mafię „kamieniczników”. Zdziczenie towarzyszy bezprawiu. A  praworządność w kraju psują też często prowincjonalne kliki ( burmistrz-sędzia-lekarz-prokurator i zastraszony adwokat), które wymierzają „sprawiedliwość” tak, by chronić prominentnych przestępców. Jaki więc brzeg widzi Gorylisko? Premier Morawiecki marzy o inwestorach, ale w kraju chorej Temidy robić byznes to ryzyko! A w ogóle to jest chore państwo, jeśli rozważa się kandydaturę Tuska w prezydenckich wyborach, człowieka indagowanego przez prokuraturę, która zarazem go ochrania jak może! Tusk, zaplątany w afery i w smoleńską zbrodnię, miałby być prezydentem? Wtedy udowodniłby, że polskość to nienormalność. III RP, proklamowana w 1989, a nigdy nie ukończona, jest państwem bezprawia, notorycznej niepraworządności. Miejmy tylko nadzieję, że w końcu zrozumie to Prezydent, bo ma doktorat z prawa. I krąży plotka, że zamyśla o poprawie...Chwała Bogu!
    Czasy są więc niepewne, a do tego coś się chyba święci, jeśli Gorylisko suponuje, że „skoro sięgnięto po starych wypróbowanych towarzyszy, to będą się dziać sprawy ważne”. Supozycja niewesoła, bo owi towarzysze nie staną przecież po stronie narodu, ale po stronie oligarchów, tej specyficznej kasty, która się wylęgła w PRL-u z partyjnych wojewodów, sekretarzy PZPR-u i tym podobnych figur. A zatem szykuje się nowa batalia o tzw. koryto, za którym tak tęskni PO-głowie PO-kręconych gachów Św.Korupcji ? Marzy im się, aby było tak jak było. A nie jest jeszcze dobrze, Frau Gersdorf ze swoją kliką ciągnie linę w swoją stronę i wypięła się na naród. Zachowuje się niczym premierka jakiegoś rzadu tymczasowego! Ale o tym nie przeczytamy w zachodnich mediach, bo gazety dostają tu teksty spreparowane już w takich kuźniach „intelektu” jak jaskinia Gazety Wyborczej i oczywiście zgadzam się z xena2012, że nie ma chyba kraju, który by komentował obiektywnie polskie sprawy. Pisać o tym jednak trzeba, aby ukazać ich metodę „naczyń połączonych” czyli publikowanie tekstów otrzymywanych z antypolskich ośrodków w Polsce (!), być może nawet tam zamawianych przez media zachodnie.  Artykulik w „The Australian” (14.X.br) też o tym świadczy, gdy np. wytyka rzekomy „autorytaryzm” PiS-u i cytuje apel noblistki Tokarczuk, by oddawać głosy na „demokrację”! Tokarczuk, znana z antypolskich sądów w jej książkach ( za co dostała wawrzyn!) demokrację pojmuje jako twardy autorytaryzm byłego reżimu PO-PSL. I – jak pani Agnieszka – chciałaby, aby było tak jak było. Tych subtelności jednak „The Australian” nie wyjaśnia, a jeszcze przypina łatkę PiS-owi: „the governing populists attack on LGBT rights and Western values”(!?). Znowu kalumnia, bo prawa LGBT nie są w Polsce zagrożone, PiS staje tylko w obronie dzieci nękanych w szkołach sprawami seksu w wieku, kiedy te problemy zupełnie ich nie dotyczą. To LGBT domaga się czegoś „extra”, co wykracza poza ich prawa ( rights) i to psuje ich obraz. A zachodnie wartości ? Oto przykład z Francji. Bojownicy z LGBT zdemolowali gabinet lekarza, dr Rafaela Nogier, w Lyonie, ponieważ ułożył jakąś petycję, która nie spodobała się mało tolerancyjnym bojownikom. Na ścianach przychodni wymalowali napisy: „Precz z rodziną tradycyjną ( hétérogène )”...”Ani ojca, ani państwa, ani ojczyzny...”, a doktora nazwali ...homofobem i faszystą! Oto jakie dziś wartości lansuje się na Zachodzie! Jakieś dziwne lobby chce nam zafundować wielce szczególny raj, stosując terror godny hunwejbinów! Z czerwoną ośmiornicą połączyła się tęczowa pajęczyna ?
     Ale najgorszy problem mamy ze zgniłym wymiarem „niesprawiedliwości” i tu – wbrew optymizmowi Goryliska – jakoś nie widzę brzegu. Ex-komuniści dalej kopcą na świecznikach, a w karczmie „Pod Temidą” niesustannie żądają aplauzów i hołdów. Barmanka Gersdorf serwuje drinki tylko swoim! Praworządność pierwsza padła ofiarą po wojnie, a matuzalemom systemu wydaje się, że ten status quo winien trwać wiecznie. A mumie w epoletach bronią się przed ustawą degradacyjną z pomocą peerelczyków, nie chcą Dobrej Zmiany. Może zatem Gorylisko zdradzi nam, co tak wspiera jego optymizm ? Bo chyba nie chciał nas „usypiać” tanią pociechą...Narazie rację ma Słowacki: „Oto zmartwychwstali, lecz nie mogą odwalić mogiły”.
  
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

02-11-2019 [09:32] - Jabe | Link:

Kto to są peerelczycy?

Obrazek użytkownika xena2012

02-11-2019 [10:55] - xena2012 | Link:

To prawda,LGBT domaga sie czegoś extra i to sie spełnia.Wyłapałam filmik na którym aktywista  urzadza niecodzienny happenning:ubrany w białą obcisłą sukienkę osobnik z wielkim brzuchem imitujacym ciąże nożem rozdziera sukienkę,i brzuch wydobywając niby dziecko demonstrując to z uciechą........Budujące ,prawda? 

Obrazek użytkownika paparazzi

02-11-2019 [15:14] - paparazzi | Link:

Celny artykuł i mam nadzieje ze pan odpisuje do gazet w Australii. Potrzebni nam są adwokaci prawdy i dobrego imienia Polski. Pozdrawiam serdecznie.

Obrazek użytkownika Natalia Zychówna

02-11-2019 [16:38] - Natalia Zychówna | Link:

Aleś ty nudny, autorze tego tekstu i poprzednich: powtarzasz się w koło Macieju o wymiarze sprawiedliwości.,o zgniłym Zachodzie, na którym się ukrywasz tęskniąc za cieplutkim gniazdkiem jakie uwiłeś sobie w PRL, i z którego musiałeś uciekać aż na antypody, jątrzysz i judzisz, i to w sposób raczej dość prymitywny., bo stale powtarzasz te swoje inwektywy i prostackie wyzwiska. I uparcie  udajesz,że nic  ci nie wiadomo o coraz częściej wybuchających w Polsce skandalach i aferach na szczytach władzy, którą tak wychwalasz, no chyba,że nie masz dostępu do tych wiadomościach w szmatławcach, które są dla ciebie źródłem informacji na antypodach. Więc tylko rzucę parę  przykładów: afera dyrektora NBP, afera szefa KFN, afera w Min.Sprawiedliwości, afera szefa NIK - może wystarczy? Przecież i tak będziesz udawał, że nic się nie stało, bo przecież władzy jakoś nie przeszkadza, a aferzystów nawet broni.

Obrazek użytkownika Pani Anna

02-11-2019 [18:11] - Pani Anna | Link:

@Natalia Zychówna
witamy nowe troliszcze, konto od 23 godzin. 
Dziękujemy za przypomnienie tych zapierających dech afer, które jeszcze nasze prawnuki beda pamiętać i spłacac. 

Obrazek użytkownika Natalia Zychówna

02-11-2019 [19:22] - Natalia Zychówna | Link:

@PaniAnnna
oczywiście masz rację, przecież nigdy nie było żadnych afer,a przynajmniej Ty o nich nigdy nie słyszałaś czytając i oglądając "narodowo-patriotyczne" mediia.
P.S.  Dzięki za nazwanie mnie troliszczem! A ty jakbyś chciała być nazwana przeze mnie, bo ta "Pani" to brzmi trochę głupio i dęto.

Obrazek użytkownika Pani Anna

02-11-2019 [21:52] - Pani Anna | Link:

@Natalia Zychówna
dla ciebie, troliszcze jestem i będę "Pani", a twoja opinia mi... wiesz co.
No i wypełzło to to w samo "helołin".

Obrazek użytkownika Natalia Zychówna

04-11-2019 [16:37] - Natalia Zychówna | Link:

@"Pani"Anna
taka z ciebie pani, jak z koziej d.. trąba. I żebyś chociaż coś skomentować potrafiła…
Jakby ci tak nie zależało na mojej o tobie opinii, to byś tak zajadle nie pluła na mnie jadem po każdym moim komentarzu - nieprawdaż? Oj,prawdaż,prawdaż...
 

Obrazek użytkownika Tomaszek

02-11-2019 [18:36] - Tomaszek | Link:

@Natalia Zychówna
Czyżby Lewatzki zmienił płeć . To by usprawiedliwiało jego małą aktywność ostatnio .

Obrazek użytkownika paparazzi

02-11-2019 [19:58] - paparazzi | Link:

Co ty imputujesz panu Baterowiczowi? Trollu za jeden może i pol dnia, zabolało co? O tych skandalach piszesz? Za blogerem: 1) Afera taśmowa

2) Afera hazardowa

3) Afera wyciągowa

4) Afera stadionowa

5) Afera autostradowa

6) Afera stoczniowa

7) Afera AmberGold

8) Afera Elewarru

9) Afera z informatyzacją MSW

10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru

11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci)

12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych

13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł)

14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn

15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów)

16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł)

17) Podniesienie VAT-u na wszystko

18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców

19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych

20) Podniesienie akcyzy na paliwo

21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa)

22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego

23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej

24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!)

25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego

26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego

27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego

28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO

29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej

cdn.

Obrazek użytkownika Natalia Zychówna

02-11-2019 [19:15] - Natalia Zychówna | Link:

Najwybitniejszym na NB komentator(-ko)- m przepięknie dziękuję za serdeczne, pełne chrześcijańskiej miłości bliźniego powitanie mnie na tym blogu,a zarazem proszę o wybaczenie, że się tu pojawiłam dopiero 23 godziny temu!
P.S.  Ale chyba się mnie nie boicie i takie powitanie to taki Wasz żart...? No bo od razu zaczynacie węszyć że jestem kimś innym...

Obrazek użytkownika paparazzi

02-11-2019 [19:59] - paparazzi | Link:

30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń

31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066)

32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi

33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013

34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych

35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty)

36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie)

37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego

38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej

39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów);

40) Ograniczenie potencjału militarnego

41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej

42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi)
 

Autor: Sławomir Marcin Dąbrowski

Obrazek użytkownika Natalia Zychówna

02-11-2019 [20:34] - Natalia Zychówna | Link:

@Paparazzi
Polecam, bo coś pominąłeś:  http://www.100aferpis.pl/?fbcl...

Obrazek użytkownika paparazzi

04-11-2019 [00:33] - paparazzi | Link:

Daj spokój tow. Lewak, kłaniam się zniesmaczony.

Obrazek użytkownika Jabe

02-11-2019 [20:47] - Jabe | Link:

Tak, lista przewin POPiS-u jest długa.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

02-11-2019 [22:18] - Imć Waszeć | Link:

Wszystkie te afery i "afery" ładnie wyjaśnia Jacek Bartosiak:

1) CZEKA NAS WOJNA? Bartosiak: Dochodzi do wielkiego przebudowania świata: https://www.youtube.com/watch?...
2) Jacek Bartosiak o swoich obserwacjach z pobytu w Waszyngtonie: https://www.youtube.com/watch?...

Jeśli stangretom nie daje się wyraźnych poleceń i rozkazów, za to daje się odrobinę władzy (np. nad końmi), to ci we dworze albo polezą obżerać się w kuchni, albo zasną pijani w salonie na komodzie, albo buciorami zaświnią dywany w bawialni, dziwując się z otwartą gębą jakiejś porcelanie. Nami rządzą od 30 lat właśnie tacy stangreci, bo "tak ma być" z punktu widzenia imperiów. My nic nie mówimy (tzn. nasi politycy nic nie mówią i o nic nie wnoszą), więc nikt się nami nie musi interesować i nic nam z własnej woli nie daje. Normalne. Jak ktoś nic nie mówi, to zakładamy, że jest mu dobrze. Czyli inaczej dobrze jest tak jak jest, czyli jak jest tak jak było. To tłumaczy sposób rozumowania ambasadorów o nas i naszych bólach.

Ricky Gervais w swoim programie satyrycznym opisywał kiedyś życie zwierząt w takim pewnym parku krajobrazowym. Wszystkie zwierzęta nauczyły się dbać o swoje sprawy, żebrać o jedzenie i wyłudzać przysmaki. Wiewiórki żebrzą o orzechy i je dostają. Zające o marchewki, ptaki o ziarno, każdy kombinuje jak może. Tylko ślimaczki nic nie dostają, bo nikt ich nie zauważa, nikt się nimi nie przejmuje. Dlatego muszą wpieprzać ptasią kupę. Taka właśnie jest puenta tego odcinka. Ślimaczki to my z naszą "klasą polityczną" zainstalowaną nam przez okrągły stół, czyli tajne porozumienie żydokomuny z CIA.

3) Ricky Gervais: https://pl.wikipedia.org/wiki/...
4) The Ricky Gervais Show - Karl's Diary - Life as a Slug: https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Tomaszek

03-11-2019 [13:53] - Tomaszek | Link:

Tak .  Ale kradzież Księżyca się PISowi przedawniła . A co się przedawniło PO ?

Obrazek użytkownika Tomaszek

02-11-2019 [20:15] - Tomaszek | Link:

To nie węszenie Natalko , tylko stwierdzenie . Ukrywasz sie jak murzyn na Syberii . Zapoznaj sie z tą opowieścią i wyciągnij wnioski .
Powodzenia życze 

Obrazek użytkownika xena2012

03-11-2019 [13:36] - xena2012 | Link:

Szanowna pani Natalia chciała tak z grubej rury a tu pech a centrala może odebrać zaliczkę.Czyżby przypomnienie i wydrukowanie listy afer opozycji to dla pani Natalii problem?Liczyła Pani na słabą pamięć?

Obrazek użytkownika angela

03-11-2019 [01:08] - angela | Link:

@Natalia Zychowna,  no no, ja z celuję, na kolorowego. 
Brejza nie rezygnuje. 

Obrazek użytkownika Tomaszek

03-11-2019 [12:44] - Tomaszek | Link:

Kolorowy to moim zdaniem solista , albo  raczej dobrze się kamufluje . Ale nikt tak jak Lewatzky nie przykleja się do Baterowicza . Reszta to kamuflaż murzyna na Syberii . 

Obrazek użytkownika tricolour

03-11-2019 [13:49] - tricolour | Link:

Hehehe... Fajnie się smażycie. 

Bo w waszych wypranych propagandą głowach nie zakiełkuje nawet myśl , że można mieć własne zdanie i jeszcze je wyrazić. To przekracza sowieckie myślenie o sobie jako niewolniku systemu, który ma bić pokłony za pincetplus.

To dlatego nie ma dla Was alternatywy... żyć i umrzeć za partię.

Obrazek użytkownika Tomaszek

03-11-2019 [16:56] - Tomaszek | Link:

Nawet jeżeli pisałem że jesteś solistą , to daleko Ci do swojego zdania . A jeszcze dalej do jego wyrażania . A z pincetplus to zadje się że z tuobecnych  korzystasz tylko Ty . I nie jest to forma żadnej korupcji politycznej , tylko prosto rozumiana ochronna funkcja państwa . Chyba że bierzesz Kindergeld . Jak nie mówić to to samo . Tyle że umrzesz za Reich i coś około zweihundert . Tu będziesz szmatą sprzedajną tam szmatą kupioną . Może kiedyś marzyłeś że bedziesz wielki . Ale czy być wielkim szmatławcem to jest to ? Twój wybór . Chcącemu nie dzieje sie krzywda .

Obrazek użytkownika tricolour

03-11-2019 [17:31] - tricolour | Link:

@Tomaszek

No to skoro nikt tu nie bierze pincetplus to znaczy, ze albo niedorobiony i stad bezdzietny albo tez stary i sie juz nie nadaje. Albo tez - jak Ty - zagraniczniak. W każdy razie bardziej plankton niż istota rzeczy. Przepraszam, ze tak brutalnie, ale biologia dosięga każdego więc sie i na mnie wyrówna w swoim czasie.

Miłej niedzieli.

Obrazek użytkownika Tomaszek

03-11-2019 [18:20] - Tomaszek | Link:

Nie przepraszaj za nieswoje winy . Rozumiem , konspekt . Ja nie przepraszam .
I Tobie też MN

Obrazek użytkownika Natalia Zychówna

03-11-2019 [17:51] - Natalia Zychówna | Link:

Andżelo
wybacz, ale ten bełkot jest raczej  mało zrozumiały i nie na temat.
 

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

03-11-2019 [18:11] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Sz.Pan Dr
jak zwykle: każdy przez Niego poruszony temat stanowi jedynie pretekst do obsesyjnego wylania swego publicystycznego jadu na  sądy,a raczej sędziów polskich jako komunistów mających na rękach krew polskich patriotów, skorumpowanych do cna, na czele których stoi jako uzurpatorka  I.Prezes SN p.prof.Gersdorf, której należy przyłożyć niewybrednymi i całkowicie nieuzasadnionymi inwektywami. Ubolewać więc przychodzi nad postępującym u Sz.Pana Dra i przyśpieszonym procesem zmian związanych z jego podeszłym wiekiem!
Kłaniam z ubolewaniem!

Obrazek użytkownika Tomaszek

05-11-2019 [00:37] - Tomaszek | Link:

O ! Elvis zmartwychwstał. 

Obrazek użytkownika Natalia Zychówna

07-11-2019 [14:58] - Natalia Zychówna | Link:

@Tomaszek
Elvis fcale nie musiał zmartwychwstawać, bo on fcale nie umarł - nie wiedziałeś?
 

Obrazek użytkownika Tomaszek

08-11-2019 [20:08] - Tomaszek | Link:

Idzie Natalia z łasiczką po ulicy .
Dokąd idziesz z tą małpą , pyta policjant
To nie małpa , to łasiczka odpowiada Natalia .
Ja nie do ciebie ,ja do łasiczki  odpowiada policjant . 
Aluzju poniała ?

Obrazek użytkownika Natalia Zychówna

09-11-2019 [18:40] - Natalia Zychówna | Link:

@tomaszek
który zapewne uważa mnie za damę lub łasiczkę, jako że nie ma pojęcia o co w tym obrazie biega. A poza tym:
·  Nie będą dopuszczane komentarze ad personam,
  Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен