POSŁUCHAJĄ??? A CZY WY PRZECZYTACIE?

https://wpolityce.pl/polityka/469286-wersal-sie-skonczyl-ta-kadencja-ma-byc-wyjatkowa

Ja nie mam pytań...może tylko KIEDY PiS się weźmie do roboty!?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika maxilampus

20-10-2019 [19:56] - maxilampus | Link:

Nie wezmie sie do roboty do Maja przyszlego roku..No bo wicie,rozumicie musimy przepachac Rezydenta na 2 kadencje i cala uwaga i energia pojdzie w tym kierunku....
W czerwcu stwierdza ,ze nie moga reformowac bo im Sady i Senat nie pozwala..Nastepnie beda cala energie kierowac na zwyciestwo w wyborach samorzadowych..i tak w "kolko Macieju"..Juz zaczela sie na NB Presidencka Cenzura wyborcza ..nie puszczaja moich komentarzy..

Obrazek użytkownika maxilampus

20-10-2019 [20:01] - maxilampus | Link:

Joja ,odpowiedzialnego za  Machavieliczno-samobojcze  taktyki ubieglych lat nie widac  :-))..czyzby go wreszcie odstrzelili ???

Obrazek użytkownika foros

20-10-2019 [20:04] - foros | Link:

Strachy na Lachy, jak to powiedział Schetyna: Na zachodzie bez zmian

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

20-10-2019 [20:07] - NASZ_HENRY | Link:

Pusta cela+
czeka już ☺
 

Obrazek użytkownika xena2012

21-10-2019 [05:12] - xena2012 | Link:

Wersal się skończył? A był w ogóle?