Czy coś sie zmieniło od 2016 roku?

Pozwalam sobie wkleić cała notkę...moją...

Polityka,dyplomacja...obiecanki,cacanki...a głupiemu stoi!
Wysłane przez Niezalogowany (niezweryfikowany) w 25-05-2016 [10:22]

##################################################################################

Prezydent ujawni aneks do raportu ws. WSI zaraz po wyborach .......Jak będzie chciał? 
Na przełomie stycznia i lutego minister obrony narodowej Antoni Macierewicz odtajni zbiór zastrzeżony IPN zawierający dokumenty służb specjalnych PRL. O sprawie informowaliśmy w połowie grudnia 2015 r., teraz poznaliśmy datę.----Miało to nastąpić na przełomie stycznia i lutego 2016...miało!
Ktos  kiedyś powiedział,że dyplomacja jest to powtarzanie "dobry piesek,dobry piesek" pod warunkiem,że plecami trzyma sie potężną lagę.
Ale juz polityk,który rusza ustami....kłamie,nawet jak nie rusza ustami,to oczy i mowa ciała wskazuje,że kłamie.
No to zacytuję Wam polityka...Niccolo Machiavellego
"NIE MA PARTII POLITYCZNYCH! SA TYLKO ETYKIETKI WYBORCZE,A POTEM LICZY SIE WŁADZA I PIENIĄDZ"----Listy do Soderiniego.
Panie Prezydencie,Panie Macierewicz..."GROŹBA MA BYĆ REALNA"...nie wystarczy trzymać karabin na ścianie i czekać do ostatniej sceny ostatniego aktu...aż wystrzeli.
Ostatni akt...i ostatnia scena...może juz się odbyć w innym teatrze,przy innym reżyserze i innej widowni.
PACTA SUNT SERVANDA...zawarliście układ z wyborcami,wyborcy Wam uwierzyli...zagłosowali...tylko jesteście następna ekipą,która ma w nosie obietnice i elektorat?
Ten teatr...może sie niebawem spalić...razem z aktorami,reżyserem,kostiumami i widownią...tylko nie chcę widzieć,co zostanie wybudowane i przez kogo...za trzy i pół roku...
Media macie przeciw sobie [Kurski to "cenzura"]...palestrę przeciw,lewactwo z UE przeciw...banksterów przeciw...dopóki nie zrobicie dekomunizacji i nie ujawnicie wszystkich agentów,TW,KO i obcej agentury...to miecz Damoklesa wisi nad waszymi karkami...
I POWIEDZĄ WAM---TO NIC OSOBISTEGO...TO TYLKO POLITYKA I BIZNES
#############################################################################################################
Upłynął rok...i kilka miesięcy...za kilka dni wybory...nie będzie mnie w Krakowie...ale spędzę noc przy telewizorze...tfu,tfu,tfu....na wszelki wypadek!
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

08-10-2019 [09:16] - Trotelreiner | Link:

Czy coś się zmieniło?
Macierewicza skasowali,Duda nie spełnil do dzis obietnicy,a wręcz okazał sie hamulcowym na pasku Izraela!
Do rządu "ktoś" wstawił Gowina,Glńskiego,Ciapciakiewicza...ten "ktoś" powinien być rozstrzelany!
Błaszczak jako szef MON...to kpina...ministrowie ratowali sie ucieczką do Brukseli...[casus Tuska?]

A te "sondaże" ,w których PiS ma już prawie 48%....jak dojdzie do 50...to sprzedać!

Jako czarnowidz,pesymista i narzekacz ....ale lepiej zmilczę...bo niestety moje czarne proroctwa.. lubią sie spełniac :-(((

Obrazek użytkownika paparazzi

08-10-2019 [20:12] - paparazzi | Link:

 

Obrazek użytkownika paparazzi

08-10-2019 [20:00] - paparazzi | Link:

Pewnie ze coś w tym jest, podzielam ale dajmy szanse na zmianę "Polmosa" komunistycznej konstytucji. I zapewne wyborcy po tym mogą postawić SPRAWDZAM. Innej opcji nie widzę. Co do razwiedki, ciezko wygrac z ideowcami kartoszki, ogurca, samogonu i Talmudu oni są wszędzie. A jeszcze ta nieustająca miłość Pruska do Rosji.  Nasza przewaga ze znamy ich od podszewki a inne kraje są bezbronne.

Obrazek użytkownika xena2012

09-10-2019 [11:13] - xena2012 | Link:

A no zmieniło się.Przybyło trolli na NB.