ALBO POLSKA BĘDZIE DOBRZE RZĄDZONA...ALBO NIE BĘDZIE!!

KTO WYPOWIEDZIAŁ TEN GENIALNY TEKST???

Dla ułatwienia dodam,że ma doktorat z prawa na UJ...i jest "dobrze ożeniony" w Krakowie...jest też pogrobowcem UD/UW i samego Geremka.

Nagrodą będzie cała wypowiedź tego pana...szukać na portalu "wPolityce.pl"

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jęzory Pasiukowski

19-09-2019 [10:15] - Jęzory Pasiukowski | Link:

Wydaje mi się Panie socjologu-etnografie, że próbuje Pan z Dudy zrobić idiotę i dlatego udaje Pan, że nie rozumie co on powiedział. Z  tej wypowiedzi wynika, że jeżeli Polska nie będzie dobrze rządzona to wówczas przestanie istnieć. I tyle w temacie...Ja nie jestem entuzjastą wielu poczynań prezydenta ale niech Pan nie manipuluje, zwłaszcza w tak prostacki sposób

Obrazek użytkownika Trotelreiner

19-09-2019 [11:34] - Trotelreiner | Link:

Alarm!
Wstawajcie umarli będziemy żywych żarli!
Wybudzić wszystkich hibernowanych...śpiących...i czekających w szafach zombi!
Wszystkie ręce na pokład!

Nieważne jak! Wszystkie chwyty dozwolone...nawet erystyka sprzed 2000 lat...atak ad personam...opluć,obrzygać,obryzgać błotem..."zawsze coś przylgnie"

Tak... @Jęzory Pasiukowski...udajesz,że nie umiesz czytac,że nie zrozumiałeś? No tak...ale trzeba spełnić swoją role...zainstalowanego na portalu NB.

PS.To,że Polski nie będzie gdy będzie źle rządzona...to truizm...oczywista oczywistość...prezydent 40 milionowego państwa...z doktoratem...powinien traktować
      swoich widzów/słuchaczy /obywateli...nie jak durni...z IQ < 80...chyba...że wie cos więcej o "mądrości narodu".

Obrazek użytkownika Jęzory Pasiukowski

19-09-2019 [23:11] - Jęzory Pasiukowski | Link:

Aleś ty jest durny...

Obrazek użytkownika Trotelreiner

20-09-2019 [08:17] - Trotelreiner | Link:

@Jęzory Pasiukowski
No właśnie...nic więcej nie umiesz i nie potrafisz...typowy troll zadaniowany do plucia i obsrywania...
Get lost

Obrazek użytkownika kaliszanin

19-09-2019 [19:01] - kaliszanin | Link:

ale przez kogo ta Polska będzie dobrze rządzona? brzmi to jak groźba, jakieś cholerne ultimatum.

nie wiem kto wypowiedział ten tekst ale kto go powtórzył wiemy wszyscy.

Obrazek użytkownika maxilampus

19-09-2019 [22:17] - maxilampus | Link:

Projektowane mandaty PIS to 245 mandatow ( potrzebuja 230 do samodzielnego rzadzenia) to tylko 30 mniej aby utrzec nosa dudusiowi i jego mocodawcom..poprzez posiadanie wiekszosci kwalifikowanej w odrzucenie veta Prezydenckiego..Dla mnie i dla wielu z Obozu Patriotycznego to wielka zacheta aby pojsc jednak na te wybory. aby wziasc rewanz za zlamane obietnice wyborcze i uwalenie wielu waznych Reform przez niego..
PIS powinien umiejetnie zmotywowac tych ktorzy pragna zemsty ..Posiadanie sily w odrzuceniu Prezydenkiego veta bylo by zasadnicza zmiana regul w tej grze..

Obrazek użytkownika Trotelreiner

20-09-2019 [08:28] - Trotelreiner | Link:

Tu nie chodzi o zemstę...mszczą sie tylko frajerzy [Ojciec chrzestny]...Duda obiecał podobno żonie--"tylko jedna kadencja"...ale diaspora krakowska pewnie naciśnie,
bo o on ...to interesy żydowskie.
Tylko jedna zagwozdka...kto zamiast niego?!

Obrazek użytkownika maxilampus

20-09-2019 [12:49] - maxilampus | Link:

Widze ,ze nie znasz goralskiej mentalnosci..To uczucie przechodzi z pokolenia na pokolenia :-))
To jedyna satysfakcja ktora pozostala w tym polskim politycznym szambie..
Ponoc jedzie do NY po instrukcje..W co Oni nas wplatali..Wegrzy,Czesi,Slowacy, Rumuni prowadza wlasna polityke..tylko my zdalismy sie na laske i nielaske nowego "sojusznika"..ktory wyraznie celuje w nowy "reset". z Sowietami...
 

Obrazek użytkownika xena2012

20-09-2019 [09:39] - xena2012 | Link:

Tytuł nieprecyzyjny.Polski nie będzie czy dobrego nią rządzenia?