Profesor Nalaskowski może "podziękować" Gowinowi!

Od samego początku tej dziwacznej zmiany w rządzie,byłem ostrym krytykiem Gowina,Glińskiego i Ciapciakiewicza!

Skąd i kto ich wygrzebał??? Podejrzewam Dude...bo to te samo środowisko...Geremek,Michnik,UD/UW  mauzoleum krakowskie.

Gowin...turysta z PiS do PO i z powrotem...zdrajcom sie od zawsze ucina głowę przy samej d***e,a nie bierze sie do rządu!!!

No to wklejam genialne wynalazki Gowina:

"Zawieszenie naukowca było możliwe dzięki Konstytucji dla Nauki, czyli ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, której wprowadzenie w obecnym kształcie przeforsował minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin. Podstawą prawną działań uczelni wobec prof. Nalaskowskiego jest przepis art. 302 ust. 1 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce."

"Rektor może zawiesić w pełnieniu obowiązków nauczyciela akademickiego, przeciwko któremu wszczęto postępowanie karne lub dyscyplinarne, a także wtoku postępowania wyjaśniającego, jeżeli ze  względu na  wagę i wiarygodność przedstawionych zarzutów celowe jest odsunięcie go od wykonywania obowiązków"

I NIECH MI NIKT NIE MÓWI,ŻE GOWIN NIE JEST SZKODNIKIEM I V KOLUMNĄ W PIS!!!
Albo juz jedenastą kolumna...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

12-09-2019 [09:45] - NASZ_HENRY | Link:

Dokładnie trzynastą kolumną dlatego tęczowy Hartman ma się dobrze  ;-)

 

Obrazek użytkownika maks jamnicki

12-09-2019 [16:28] - maks jamnicki | Link:

NASZ HENRY: Niestety, ma się bardzo dobrze. :) Uczy medyków "etyki". Ale nie mogę się doczytać jakiej. Na pewno nie katolickiej. Marksistowskiej? Tęczowej? "Uniwersalnej"? Strach iść do szpitala. Bo z naszymi poglądami można się "nie wybudzić". :)

Obrazek użytkownika ruisdael

12-09-2019 [11:56] - ruisdael | Link:

Tak samo z reformą wymiaru sprawiedliwości. Ziobro mówi ,że trzeba ją dokończyć...jakby cokolwiek zaczęli. Śmiech na sali.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

12-09-2019 [19:22] - Trotelreiner | Link:

@ruisdael
A co zrobił Duda? Zawetował wszystko...nawet emerytury SB-kom oddal.
A dziś składał wieniec na grobie Grubej Kreski...żydowskiej!
 

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

12-09-2019 [16:45] - AŁTORYDET | Link:

Muszę przyznać, że zdębiałem. Czy znajdzie się ktoś, w wielce szanownym towarzystwie tu komentujących, kto wyjaśni mi, jaki jest sens wprowadzenia tej regulacji?

Obrazek użytkownika tricolour

12-09-2019 [17:52] - tricolour | Link:

@autorytet

Sens regulacji byl taki, by mozna bylo  tępić opozycje metodami jak z komuny. Ale okazało sie, że machajac szablą mozna uciąć sobie jaja.

Obrazek użytkownika maxilampus

12-09-2019 [18:02] - maxilampus | Link:

To byla zastawiona celowo popularna "mina polityczna" ktora wlasnie odpalono.przed wyborami...Nie widze tutaj przypadku..Ile takich jeszcze jest ?
 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

12-09-2019 [19:24] - Trotelreiner | Link:

@AŁTORYTET
To wie tylko Gowin,GW i niedobitki z UD/UW!

Obrazek użytkownika maxilampus

12-09-2019 [16:58] - maxilampus | Link:

Brawo kolego ! O tym relatywizmie i udawanej bezradnosci oraz konformizmie i kunktatorstwie  ze strony PIS pisze od 4 lat..Tu nie ma pomylki..Jedno deklaruja a zupelnio cos innego robia !
Ta ich polityka " szpagatu" i poblazliwosci do lamiacych prawo i podstawowe zasady wspiolzycia spolecznego doprowadzila do braku zaufania do nich i ich polityki..
Bylem ciekaw jak daleko przesuna te granice wlasnej poblazliwosci..po tym co sie stalo z prof.Nalaskowskim musze uznac ,ze PIS stracil kontrole i nie jest wstanie stwarzac i bronic granic i interesu Panstwa oraz jego Obywateli....Jakichkolwiek granic..Kto chce przewala sie nad nimi jak walec..Wszyscy maja w 4 literach te stekanie i konstypacje etyczno-moralne PIS..samorzady,Burmistrzowie miast,Sady,urzednicy panstwowi,administracja lokalna,,Policja ,Szkolnictwo Wyzsze Korporacje Lekarskie robia co sie im zywnie podoba. i tak jak Im pasuje..To Oni sa prawdziwymi wlodarzami i wlascicielami swoich enklaw..bowiem Panstwo i jego Instytucje upadly i sa w ruinie.PIS obiecywal ,ze odbuduje Panstwo,jego Instytucje aby odzyskaly sprawnosc sluzenia Obywatelom..Czy ktos jeszcze ma zludzenia ,ze to zrobil ? Totalne bezcholowie..

Obrazek użytkownika xena2012

12-09-2019 [17:11] - xena2012 | Link:

Hm,chyba ma Pan rację.W mediach aż huczy tylko Gowin milczy przezornie.Ciekawe czy stać go będzie na jakiekolwiek kroki czy tez będzie sie nadal obnosił z tą swoja boleściwą miną.

Obrazek użytkownika maxilampus

12-09-2019 [17:58] - maxilampus | Link:

Gowinowi bedac w PO nie wyszlo i bedac w PIS nie wychodzi..Czyli chlop nie ma umiejetnosci i mozliwosci..Powinien podac sie do dymisji..Wizerunkowo szkodzi PIS i Polsce..a moze wlasnie o to chodzilo ???? spioch ??

Obrazek użytkownika xena2012

12-09-2019 [19:22] - xena2012 | Link:

Gowin będąc w PO miał bojowe zadanie opracować ,,kodeks standardów'' PO oraz pochwałę tych wysokich standardów.Pisał ,pisał nie skończył bo i standardy w PO niczym UFO.i  jak na lekarstwo.Szkoda,że pisaniny nie przeniósł na środowiska naukowe gdzie standardów też nie uświarczysz.Nauki zreszta też.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

12-09-2019 [19:27] - Trotelreiner | Link:

@xena2012
Zobacz czy "totalni" KIEDYKOLWIEK krytykowali Gowina,Glinskiego i Ciapciakiewicza...to są nietykalni...od Geremka i Mazowieckiego!

Obrazek użytkownika maxilampus

12-09-2019 [21:03] - maxilampus | Link:

Czy nie probowali w przeszlosci go odwolac zglaszajac votum nieufnosci ?

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

12-09-2019 [17:49] - zbieracz śmieci | Link:

Dwa lata z hakiem płodził dzieło swego życia  a jak już spłodził to kucajcie narody ,żadna ustawa nie miała tylu wrogów co gowinka w PIS ale był potrzebny i nadzieja w tym ,że po wyborach stanie się zbędny bo każdy ma startować pod własnym znakiem a nie PIS.
Gliński to brat bliżniak a jego tfurczość w popełnianiu kolejnych muzeów  dla żydów to już nie brak opamiętania -pracownicy muzeum polin urządzają antyrządowe protesty w oknach instytucji ,bezczelność pracownicy Muzeum w Oświęcimiu to szczyty a to co dzieje się w muzeum sztuki nowoczesnej ...szkoda słów a on `co na to ano nic głupi ,głuchy czy ma tak zadane aby milczał....ale robił co mu zapewne z zewnątrz polecono!?
Teraz ma powstać muzeum chasydów i kolejne gniazdo gdzie się będzie płodzić oszczercze "prace naukowe" tyczące Polaków i Polski ,to setki milionów złotych wydawanych na wrogie publikacje a Muzeum Narodowe i Oddziały ma piwnice zapchane dziełami o naszej przeszłości i nigdy nikt ich nie zobaczy bo nie ma kasy....?
Glińskiego najęto bo miał ocieplić stosunki z kastą z której się wywodzi  a ta jak była pełna nienawiści tak jest dalej a zapytajcie gowina skąd kasa na koncie jego stowarzyszenia to wam odpowie ,że nie będzie się tłumaczy ł bo prawo go do tego nie zobowiązuje i nie tylko jego.
Kukiz nie ma partii ale ma stowarzyszenie i pobrał z jej konta prawie dwa miliony z czego dla zmyły miał pomóc dzieciom ale jak dodali jego przydupasy reszta poszła na zwrot kosztów poprzedniej kampanii wyborczej i zapewne obecnej ale skomleć to potrafią po mistrzowsku o braku kasy.

Obrazek użytkownika maxilampus

12-09-2019 [18:25] - maxilampus | Link:

Grubo !! kuzwa bardzo grubo !! I nie rozejdzie sie znowu po kosciach..Cała sprawa nie jest jedynie dziennikarskim, czy uniwersyteckim skandalem, Bezposrednio dotyczy ona wolnosci slowa,wolności wypowiedzi, wolności krytyki, a nawet praw równości w tychże.Takie to skutki politycznego kunktatorstwa..Czy dotrze to wkoncu do tych zakutych lbow do czego doprowadza to ich  poblazanie i zgoda na stosowanie podwojnych standardow ???

Obrazek użytkownika maxilampus

12-09-2019 [19:05] - maxilampus | Link:

A gdzie jest reakcja wlasciwego Ministerstwa i Urzedu w przypadku tak jaskrawego lamania Prawa jak w tym przypadku ??

Obrazek użytkownika Trotelreiner

12-09-2019 [19:31] - Trotelreiner | Link:

To jest spełnienie zapisów w traktacie założycielskim UE...Soros,Bilderbeg,Rotszyldowie ...punkt 4 traktatu.

PS.Gdzies na NB jest moja notka na ten temat...

Obrazek użytkownika mmisiek

13-09-2019 [23:51] - mmisiek | Link:

Dokładnie - to wcale nie są żadne "pomyłki" czy "błędy" tylko konsekwentne wdrażanie w Polsce zewnętrznych wytycznych.
A że Partii przyszło odwoływać się akurat do prawicowego elektoratu to nie może tego robić oficjalnie wprost tylko musi trochę kombinować, więc kombinuje.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

12-09-2019 [19:52] - Imć Waszeć | Link:

Przecież Gowin nie jest w PIS tylko współtworzy ZP. Ponadto założę się, że prezes nieustannie słyszy ze złotych ust naszych "sojuszników", że jak nie on, to zrobi to chętnie Gowin ;) Prezes ma już swoje lata, a kto po nim na prezesurę? Morawiecki?

Obrazek użytkownika maxilampus

12-09-2019 [20:59] - maxilampus | Link:

Nie widze adekwatnego zastepcy...Nie postrzegam Kaczynskiego jako Meza Stanu i nie stawialbym go za wzor czy punkt odniesienia..ale to jest moja prywatna ocena..Taka sama opinie mam o jego bracie..Moge probowac ich usprawiedliwic i stwierdzic,ze na bezrybiu to i Rak ryba " Kaczynski zostawil po sobie pustynie..Wodzowie nienawidza konkurencji...Morawiecki to w miare sprawny Technokrata.ale brakuje mu odwagi, jego kregoslup etyczny ma konsystencje plasteliny..Wiem natomiast,ze to Musi byc ktos kto reprezentuje nowa generacje Polakow..W miedzyczasie moze sprobowc zalatwic transfer Orbana :-))
Polske drazy podobnie jak w przeszlosci Nowotwor Wielowladztwa..Lekarstwem jest JEDEN silny osrodek wladzy..
ps. slyszales cos o Pegasus..Jak sie zapatrajusz na te info ? realne?..CBA zdementowala ale czy mozna ufac im zapewnieniom? tyle razy dali ciala..ze mam mieszane uczucia....Kuzwa czy jest jakas Instytucja w Polsce ktorej mozna zaufac..???
 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

12-09-2019 [22:05] - Imć Waszeć | Link:

Pegasus? Tak, jak najbardziej. Dziś może każdy to mieć. Podałem wcześniej link do artykułu, w którym chyba ktoś z Białorusi to zanalizował. tu jest inna analiza:

https://info.lookout.com/rs/05...

Naszym problemem nie jest jakiś Pegasus i podobne zabawki, ale brak kadry na odpowiednim poziomie i w odpowiednim miejscu w systemie ochrony państwa, do zabezpieczenia własnych obywateli i odpowiedzenia pięknym za nadobne. Na przykład do stworzenia w oparciu o węzły sieci pod polską kontrolą systemu detekcji i usuwaniu wektorów ataku za pośrednictwem Pegasusów w locie ;) i innych takich Eternal Blue zabawek. Ktos zza oceanu już instruuje naszych jak maja działać, albo raczej grundolić. Stąd takie trudności ze zwalczaniem np. oszustw na e-mailach, gdzie ktoś podaje się za urząd skarbowy albo ministerstwo finansów. Nawet Onet z WP jakoś potrafią ciepnąć emaila do odpowiedniego katalogu typu Oferty albo Spam, czyli czytają adresy, tytuły, więc niech nie pieprzą, że się nie da czegoś ustalić. W tym słynnym darknecie adresy są generowane z powietrza, ale to nie znaczy, ze nie można ich zlokalizować. Można, jeśli dysponuje się odpowiednio rozległą siecią, co opisano w amerykańskiej pracy na temat Oniona. Dlatego właśnie stworzono Oniona 2.0. Ale nawet taka cebulkę da się obrać, o ile w zespole jest ktoś taki, który wie co robić i umie czytać ;) Już pisałem, że u nas celowo dokonuje się wywyższania niekompetencji, bo z głupkami prościej i szybciej się negocjuje i wymusza swoje rozwiązania. Gdy na początku lat 2000 Microsoft wszędzie w Polsce rozmieszczał swoje sieci (byłem na szkoleniu administratorów), to domyślałem się już, że nie będzie to za darmo jak cieszył się MEN, ale za gruby szmal w jakiejś perspektywie. Nawet w oparciu o telemetrię z Windows 10 można namierzać szkodliwe botnety. A jeszcze Nvidia, Intel, Google, Facebook, szpiedzy na stronach WWW...

PS: Podałem sposób, jak to złapać ;) Obserwuj WMI, procesy, wątki i pakiety odpowiednich protokołów. W przypadku ostatniego Eternal Blue był to protokół SMB.

https://en.wikipedia.org/wiki/...

Tam na dole jest też info, że zabawki te rozpinają własne darknety na Torze.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

12-09-2019 [23:02] - Imć Waszeć | Link:

Niech Pan użyje narzędzia Wireshark (osobno chyba trzeba instalować bibliotekę pcap.dll) do analizy pakietów przechodzących przez interfejs sieciowy (kartę z kablem do Internetu). Proszę zwrócić uwagę na protokół STUN i dużą liczbę dziwnych małych pakietów na UDP/IP. To trochę tak wygląda jak dawniej radia na Winampie ;) Większość tego ruchu wygląda na rozmowę dla podtrzymania tematu "stay-tuned" :]

https://resources.infosecinsti...

Bawił się Pan kiedyś w sieci Peer to Peer (P2P)? To właśnie z tej technologii wyewoluował darknet.

Obrazek użytkownika maxilampus

12-09-2019 [23:43] - maxilampus | Link:

Dziekuje za przydatne info ! Mysle ,ze inni  rowniez je  wykorzystaja  bo sa bardzo wartosciowe.
Tak pod koniec 90'tych uzywalem P2P ale zaczelo to byc zbyt czasochlonna wiec przerwalem ta zabawe..
Obecnie uciekam jak moge od Wirtualnej rzeczywistosci
Przed pol rokiem zrezygnowalem z uzywania Smartfona..Przyznam sie ,ze byl to szok dla organizmu z ktorego w dalszym ciagu wychodze..Wracam do korzeni wlasnego jestestwa :-))
Dopiero po tym doswiadczeniu zaczynam rozumiec zmiany swieta w ktorym  zyjemy.Mamy to szczescie pamietac ,ze zylismy w bylym Swiecie.w ktorym obowiazywaly inne zasady i inne "programy" i "aplikacje"....Czesto zadaje sobie pytanie czy obecnie naprawde uczestnicze w realnej rzeczywistosci..
Na szczescie jest jeszcze we mnie pamiec "starego,dobrego Swiata" wiec mimo trudnosci odzyskuje na nowo swoja tozsamosc..Pan rozumie o czym mowie..
Jeszcze raz dziekuje za podarunki wlasnej wiedzy i dzielenie sie nimi z nami tutaj !!

Obrazek użytkownika Marek1taki

13-09-2019 [07:35] - Marek1taki | Link:

Czy zasada domniemania winy dotyczy też rektorów i ministrów? Do  czasu wyjaśnienia oczywiście.