ANALOGIA DO ERDOGANA?

ANALOGIA  DO ERDOGANA!? ALEŻ TO UE PCHA POLSKĘ W TYM KIERUNKU!
Paranoja opozycji sięga zenitu. Straszy Polaków scenariuszem tureckim, usiłują wmówić nam, że Prawo i Sprawiedliwość idzie drogą...Erdogana! ( vide wPolityce.pl, 26.7.19). A wszystko zaczęło się od artykułu sędziego Igora Tulei ( jaki tam z niego sędzia!), ogłoszonego oczywiście w „Gazecie Wyborczej”, która jest nie tylko we wściekłej oozycji do PiS-u, ale od swego zarania trybuną antypolskich kalumnii. Tuleja powołał się na swoich znajomych sędziów z Turcji ( a może sobie to zmyślił ? ), którzy dostrzegają niby podobieństwa między reżimem Erdogana a rządem Prawa i Sprawiedliwości(!?). Fantastyczna analogia! Nic to, podjęła ją Joanna Kluzik-Rostkowska ( PO) powołując się też na świadectwo swego kolegi Turka, który od kilku lat przebywa w Polsce. Tę arcyśmieszną analogię poparła też prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz, a ma nawet już pomysł na rozwiązanie ponurej wizji „alla Turca” przez odsunięcie PiS-u od władzy! Słucham tych idiotyzmów i czuję się jak na tureckim kazaniu! Opozycja chwyta się już tak daleko naciąganych kłamstw, że mogą one tylko przekonać naprawdę wyjątkowo tępych lemingów!
  Jest przecież dokładnie odwrotnie, w stronę reżimu Erdogana pcha nas sama Unia Europejska, a ponadto  blokada reformy Temidy ( weta, nowelizacje ), co podtrzymuje  zepsuty i przegniły wymiar „sprawiedliwości”, odziedziczony w spadku po PRL-u. Ukończenie reformy sądów, prowadzonej przez PiS, jest więc priorytetem dla naszego kraju. I nie wmówi nam Biedroń, że oficjalne uznanie związków między „chłopakami” lub „dziewczynami” jest sprawą ważniejszą. Wiemy, że to co Francuz wymyśli to Polak polubi ( zauważył już Mickiewicz w „Panu Tadeuszu” ), ale powolutku...Niechże nam pan Biedroń nie „biedroni”, że to ważniejsze niż reforma Temidy. A zresztą nie wymyślili tego Francuzi, zaś wielomilionowe demonstracje w Paryżu i w innych miastach Francji sprzeciwiały się wprowadzeniu małżeństw dla gejów i lesbijek! Nic to, reżim prezydenta Hollande’a wymusił ich uznanie mimo licznych protestów merów, którzy odmawiali udzielania tych ślubów. Wiadomy układ dokonał więc gwałtu na Francji. Wyborcze hasła Biedronia zdradzają podobny kierunek, domagają się Polski„równej” tak jakby „równą”nie była! Przecież władza nie wtrąca się w prywatne związki mniejszości „odmieńców”, tak było i za II Rzeczypospolitej. Jak wiemy Karol Szymanowski ( i inni) spokojnie afiszował się ze swym oblubieńcem! Niechże więc pan Biedroń nie skarży się na brak tolerancji, bo to fałsz oczywisty. Tolerancji brakuje właśnie partii pana Biedronia czyli „biedronkom”, które niedawno pobiły dotkliwie księdza w Szczecinie. Ich „postulaty” były też bez podstaw prawnych.  Apetyty tego środowiska rosną nieustannie, oto w Holandii domagają się już uprawomocnienia...pedofilii jako formy seksualności alternatywnej! ( alarmuje CitizenGO). Niezwykły postulat, na celowniku pewnej grupy są już dzieci jako ofiary seksu! 
  Po pobiciu księdza w Szczecinie rzeczywiście można przyznać rację Biedroniowi, który stwierdził, iż w Polsce najbardziej brakuje „miłości i empatii, szacunku dla drugiego człowieka”!! Jako polityk pan Biedroń nie dostrzega wagi problemów dla Polski, a – na przykład – reforma Temidy dotyczy WSZYSTKICH obywateli i jako taka ma priorytet, natomiast pomysł związków partnerskich odnosi się do  mniejszości z LGBT i musi poczekać w kolejce na rozpatrzenie. Tymczasem niech się cieszą tolerancją, okazywaną im na codzień, i przestaną się wygłupiać przed redakcją „Gazety Polskiej” ! Te manifestacje i marsze równości są żałosnymi prowokacjami, obliczonymi na destabilizację państwa i rządu. A o prawdziwych celach lobby LGBT więcej wie np. ks. Prof Dariusz Oko ( autor książki „Dyktatura gender”),  prof. Marek Chodakiewicz z „Historią cywilizacji śmierci w XX wieku” albo prof. Ulrich Kutschera, który wydał książkę „Paradoks gender”, za co spotkał go medialny lincz, a nawet grożono mu odebraniem tytułu profesora. To tylko wybrane przykłady, więcej autorytetów i profesorów demaskuje tę ideologię, która nie jest nauką, lecz szalonym zamachem na ratio, a czasem na praworządność jak szczecińskie przestępstwo. Tym bardziej dziwi więc milczenie Episkopatu, zwłaszcza po pobiciu księdza w Szczecinie, bo brak reakcji – co zauważyła też xena2012 – tylko rozzuchwala atakujących. Wtedy zaciera też rączki i „prowodyr z Brukseli” ( Tusk – wg definicji angeli ), a Biedroń z Rabiejem do...poloneza proszą! Na szczęście odezwał się arcybiskup Marek Jędraszewski, zawstydzając prymasa „nie-tysiąclecia” i Episkopat. Dostał też wsparcie ze strony Prezydenta Dudy, co jest znakiem, że Duda budzi się z negatywnego okresu, w którym tylko wetował polskie projekty, a bronił post-peerelowskie układy. Czy jednak to szczere przebudzenie ? I kiedy zapali zielone światło dla reformy Temidy ? Albo odwoła antypolską kalumnię, że to naród wygnał Żydów w 1968 ? Zrobił to reżim PZPR, który nigdy nie reprezentował Polaków, a wyłącznie peerelczyków! To byłby dobry początek przemiany, oby też odsłonił prawdę o „pogromie” kieleckim albo odwetował ustawę degradacyjną...
     A z niesmakiem można  przyjąć kokietowanie nas przez Biedronia słowami  hymnu narodowego. Nasi przodkowie z tym hymnem na ustach bili się o niepodległość Ojczyzny, a  „biedronki” epatują się tylko postulatami z kręgu  seksu i lubieżnych postulatów! To one mają ocalić Polskę ? To doprawdy gruba, gruba przesada!
                                                                                                                                                                                                       

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

07-08-2019 [12:15] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Sz.Panu Drowi
oczywiście wolno uważać czystkę w sądach za głęboką i niezwykle potrzebną (władzy) reformę sądownictwa, wolno także uważać LGBT za jakąś ideologię (jakby nie rozumiał znaczenia tego umownego skrótu odnoszącego się do grupy osób o odmiennych preferencjach seksualnych lub wręcz dramatycznych  zaburzeniach genetycznych czyli transseksualistów). A abp. Jędraszewski  uważa tych ludzi wprost za "zarazę", a zarazy wszelkiej maści należy tępić - jakież to chrześcijańskie i zgodne z nauczaniem Chrystusa, zwłaszcza w ustach katolickiego hierarchy! Niezwykle przysłużył się w ten sposób ów biskup Kościołowi, być może  rozwijając uczoną myśl ks. (ponoć profesora?) Oko, wybitnego znawcy problemu, ale chyba tylko z autopsji.
Kłaniam zniesmaczony!
 

Obrazek użytkownika paparazzi

07-08-2019 [19:51] - paparazzi | Link:

Czyta bo lubi pana Baterowicza czy służbowo?
Nie kłaniam się. ;-)

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

07-08-2019 [21:01] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Czy Sz.Paparazzi uważają się za komentatorów czy za kogo?

Obrazek użytkownika paparazzi

08-08-2019 [17:03] - paparazzi | Link:

Tak was pytam.
Kłaniam się zniesmaczony.