HIPERAKTYWNY DONALD

HIPERAKTYWNY  DONALD - od jakiegoś czasu Donald Tusk coraz częściej zjawia się w Polsce, a to ma jakiś wykład w auli Uniwersytetu Warszawskiego, a to palnie przemówienie na marszu konfederacji europejskiej ( do kilka tysięcy zwolenników!), a to stawi się na przesłuchanie w sprawie wyłudzania WAT-u. Kiedyś zeznawał też w sprawie smoleńskiej, jest w końcu facetem, który wysłał na śmierć 96 osób w Tupolewie po rozdzieleniu wizyt w Katyniu. Najpierw poleciał sam spotkać się tam z Putinem, a po kilku dniach z Warszawy wyruszył Prezydent Lech Kaczyński. Najwidoczniej Putin nie chciał się z nim zobaczyć, żywił doń urazę za jego interwencję po inwazji Gruzji i za przemówienie, w którym Kaczyński napiętnował imperialistyczną politykę Kremla. Zamach smoleński był zemstą za postawę Prezydenta RP w konflikcie rosyjsko-gruzińskim. A Tusk choć przyczynił się do tragedii rozdzielając wizyty i wystawiając Kaczyńskiego i 95 pasażerów „na odstrzał”, to w końcu mu się upiekło. Skazano za to Arabskiego, który jako szef kancelarii premiera Tuska, załatwiał sprawy związane z lotem do Smoleńska. Wyrok dziesięciu miesięcy z zawieszeniem to kabaret, ale takie mamy nadal sądy, bo nie udało się dokonać reformy Temidy, wetowanej przez prezydenta Dudę i w końcu zablokowanej pod presją szajki Gersdorf oraz Brukseli z jej najgorliwszym krzykaczem Timmermansem, laureatem nagrody Michnika. Preferencje polityczne „Gazety Wyborczej” były zawsze antypolskie. W tle naturalnie działał Donald Tusk. Pokrzykiwać nie musiał, lecz tak prowadził sprawy, aby rząd PiS-u nie mógł oczyścić polskiego wymiaru sprawiedliwości. To on z pewnością – jest w końcu kierownikiem UE - wysyłał do Polski Timmermansa, by ten blokował wysiłki rządu PiS-u zmierzające do uzdrowienia Temidy. I dlatego dalej nie mamy państwa prawa, a tylko państwo prawniczych mafii, zwanych też kastami. 
       Tusk ma zresztą więcej zatargów z Temidą. Był przecież wzywany do składania wyjaśnień w sprawie afery Amber Gold, a nie tylko w/s wyłudzeń podatku WAT – tam miliony, tu miliardy!  I zawsze traktuje komisje śledcze z góry, z arogancją. Myślę, że powinno się też powołać komisję do wyjaśnienia kryminalnej działalności tzw. „samobójcy seryjnego”. Trudno bowiem uwierzyć w bajeczkę o  „samobójstwach”, popełnianych zwykle w piątki, albowiem w weekendy nie przeprowadzano sekcji zwłok i ta okoliczność zacierała do poniedziałku decydujące ślady. A zresztą i tak te upozorowane „samobójstwa” kryły służby specjalne reżimu PO-PSL. A dziś Tusk – który ma wiele na sumieniu – przyjeżdża do kraju i jeszcze rozpuszcza się plotki, że ma startować w wyborach...prezydenckich! ?  Mafioso do Belwederu ?? Spekulacje to chyba mocno przesadzone. Przypomnijmy bowiem okładkę magazynu „Sieci” z 3-9 czerwca 2013 roku, a zatem z czasów rządów koalicji PO-PSL. Widać na niej sylwetkę Tuska w stroju piłkarza ( koszulka z orzełkiem? Co za afront!), wyraz twarzy wyraźnie zmęczony. I napis:  „Polacy mówią: TUSKU, ZEJDŹ. Ponad połowa z nas chce odejścia premiera – przełomowy sondaż TNS Polska dla „Sieci”. A na stronach 16/17 magazynu szczegóły sondażu: 54% Polaków uważa, że Tusk powinien ustąpić ze stanowiska premiera, 23% nie ma zdania, a tylko 23% sądzi, że powinien nadal pełnić funkcje premiera. Łatwo policzyć: za Tuskiem stał zaledwie co piąty Polak! Obok sondaże wyborów do Sejmu i pytanie czy Platforma Obywateloska wygra następne wybory parlamentarne ? I tu 45% respondentów mówi: nie wygra. 24% - że trudno powiedzieć, a tylko 31% sądzi, że wygra. I te sondaże sprawdziły się jesienią 2015 roku! Ponad tymi sondażami redakcja „Sieci” zamieściła konkluzję: PO PROSTU: ODEJDŹ.  A dzisiaj moglibyśmy dodać: NIE WRACAJ, A KYSZ! Ludzie ze starymi nałogami – jak Tusk czy zgrane asy SLD - nie odmienią Ojczyzny! Zgredy PRL-u mają tworzyć III RP?? Nonsens!
    Odeszła niby Platforma ( ale dalej tupie!), jej wódz naczelny nawet wcześniej, a dzisiaj Tusk chciałby powrócić na białym koniu z Brukseli do Warszawy ? I nie ustaje w antypolskich intrygach.  Czy jednak znajdzie rumaka, który zechciałby udźwignąć tak ryzykowny ciężar polityczny ? Odwiedza pewnie wszystkie stajnie w Belgii, a w przerwach zjawia się w kraju i bada sytuację. To chyba stracony czas, bo jeżeli w roku 2013 Polacy mieli go dość, to jakie szanse ma dzisiaj Tusk ? W sześć lat po tak marnych sondażach!? Tusk nie ma nawet moralnego prawa do powrotu. A jego następca  Platformy Obłudy Schetyna, protagonista afery cmentarnej, ciągnie na dno tę partię oligarchów, założoną kiedyś przez służby specjalne Czempińskiego. Wybitnego szpiega PRL-u, który donosił nawet na Karola Wojtyłę, zanim ten został kardynałem, a potem Papieżem.
    Kariera Tuska w Unii Europejskiej dobiega kresu, lecz nawet w tej ostatniej fazie nie ustaje on w wysiłkach, by zaszkodzić Polsce. Z polecenia Merkel ( i swojej inicjatywy ) popierał kandydaturę Timmermansa na przewodniczącego Komisji Europejskiej. Wiadomo, na Timmermansa mogli liczyć wrogowie Polski i całej grupy Wyszehradzkiej. Wspólny front oporu pogrążył szanse Holendra, za to stanowisko powierzono Niemce Ursuli von der Leyen ( lekarce, co jest ministrem obrony!!), co ostatecznie nie dziwi: lobby Merkel musi dbać o interesy niemieckie w UE, które i tak mają się znakomicie. I teraz przynajmniej wszystko będzie jasne dla członkowskich, Niemcy przy sterze!  Tusk zaś załatwił posadę wiceprzewodniczącej dla smoleńskiej kłamczuchy Ewy Kopacz, która z grupką  peerelowskich weteranów ( dziś są w SLD i w PO ) będzie dyrygować nową wojną przeciw Polsce. A 16 lipca hiperaktywny Donald ma stawić się na kolejne przesłuchanie w/s wyłudzania podatku VAT-u, ma na sumieniu wiele afer, a przede wszystkim smoleńską zbrodnię. I ktoś taki miałby czelność ubiegać się o prezydenturę RP ? Wymiar sprawiedliwości jest chory, to prawda, ale czy mentalność Polaków jest już tak zdeptana, że godzą się w ogóle na rozważanie kandydatury Tuska ?  Tusk nie ma żadnego prawa, by mieszać się do polskiej polityki, choćby z tego powodu, że od lat stosuje w niej niemieckie kryteria. Agresywność tej polityki ilustruje niedawne brutalne staranowanie łodzi patrolowych we włoskim porcie Lampedusa ( Agrigento) przez statek Sea Watch, dowodzony przez Niemkę Carolę Rackete. Niemcy nie ustają w narzucaniu uchodźców krajom Europy, a oczywiście irytuje ich obecny rząd włoski, który dba o narodowe interesy i nie godzi się na inwazję przypadkowych imigrantów. Tusk działa podobnie jak owa „dzielna” Frau Rackete i jej zwierzchniczka Frau Merkel, Tusk jest antypolskim taranem kruszącym polskie aspiracje, a już udało mu się zatrzymać naszą reformę Temidy z pomocą Timmermansa i wet Dudy . Na tym nie kończą się jego  antypolskie projekty, a zatem ktoś taki nie może być dopuszczony do prezydenckich wyborów w III RP.
                                                                                                                                   
       
      
                                                                                                                 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ruisdael

11-07-2019 [08:28] - ruisdael | Link:

Cieszy mnie, że prostolinijnie (tak,tak-nie,nie) opisał Pan zamach smoleński i Tuska w nim udział oraz oczywiste fiasko reformy sądownictwa i to, niestety, przy udziale prez. Dudy- szkoda. Szkoda również, że nie ma nadziei na wyłonienie się kandydata w wyborach prezydenckich, który spełniłby bez zastrzeżeń nadzieje Patriotów.

Obrazek użytkownika Tomaszek

11-07-2019 [21:53] - Tomaszek | Link:

 Takie pakietowe czasy nastały . Głosujesz na nieswoich , bo ci inni to w ogóle gorzej jak obraza .

Obrazek użytkownika angela

11-07-2019 [08:41] - angela | Link:

Don ma przykaz i musi działać,  w końcu za coś mu płacą .
Ale to jego ostatnie podrygi,  wkrótce go schowaja,  bo jest dostatecznie skompromitowany.
Na pewno będzie działać z zaplecza,  bo zarzutów ma dużo, i każde utrudnienia dla  tej wladzy, sa mu na rękę. 
 

Obrazek użytkownika tricolour

11-07-2019 [18:02] - tricolour | Link:

Skoro Tusk jest takim oczywistym mordercą to fakt, że nie siedzi, jest dowodem na to, że obecny wymiar sprawiedliwości, z prokuratorem generalnym na czele, jest z nim w zmowie. 

Lub nie jest mordercą.

Do rozstrzygnięcia tej kwestii nalezy użyć rozumu.

Obrazek użytkownika Jabe

11-07-2019 [18:23] - Jabe | Link:

Schiza.

Obrazek użytkownika Ludomir

16-07-2019 [13:31] - Ludomir | Link:

Pisanie bzdetów zrodzonych z bezrozumnej nienawiści nie wymaga używania rozumu. 
 

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

19-07-2019 [17:37] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Sz.Pan Dr
wzbudza moje coraz większe obawy  stan Jego zdrowia: coraz częściej  uczone i poparte naukowymi dowodami teksty swoje poświęca niesłychanej zbrodni  wymiarze światowym czyli zamordowaniu przez Donalda Tuska b.prezydenta RP i i 95 osób ze ścisłej elity polskich polityków, a to za pomocą zorganizowanego w dniu 10.IV.2010r perfidnie zamachu nad Smoleńskiem. A tymczasem władze polskie pomimo upływu  ju ponad 9 lat od tego tragicznego zdarzenia nadal nie wszczęły żądnego postępowania w tym kierunku, zwłaszcza zaś przeciwko domniemanemu wykonawcy tej zbrodni. Może chociaż inkryminowane przez Sz.Pana Dra zbrodnie Tuska polegające na działalności przeciwko i na szkodę Polski (tu należałoby wyszczególnić jakie?) spotkają się ze strony władz polskich z odpowiednim postępowaniem karnym przeciwko temu wielokrotnemu (domniemanemu ) zbrodniarzowi, na co  z pewnością Sz.Pan Dr z niecierpliwością coraz to większą oczekuje....
Kłaniam z niepokojem!