CZY JAKAŚ KLĄTWA CIĄŻY NAD "TYM KRAJEM"?

Poczet "prezydentow" ,czyli agentów Moskwy:

Bolesław Bierut


Agent NKWD i Informacji Armii Czerwonej

Jaruzelski Wojciech,właściwie ten sam resort...czerwony ruski czełowiek

Wałesa Lech...też agent SB...ale coś tam podpisał po pijanemu i potem obalil....

A.Kwaśniewski...TW ALEK...swój chłop...umie wypic i po rusku gada..

Teraz opuszczę profesora Lecha Kaczyńskiego...przecież On  nie pasował i nadał nie pasuje do tych towarzyszy...

Komorowski...ten pasuje i pasował....analfabeta i WSI ....

No to kto nam został? Andrzej Duda...pomimo,że na niego głosowałem...nie nazwe go "moim prezydentem"
Zawiodłem sie...chociaz przewidywalem jego postępowanie..ANEKS i veta...jego rodzina,rodzina żony
zmienił tylko kierunek "prowadzących"...ze wschodu na Bliski Wschod...Morze Martwe....

Kaligula,Neron,może sam Juliusz Cezar...albo Cesarz Bonaparte?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

06-07-2019 [13:38] - Imć Waszeć | Link:

To nie jest żadne fatum, tylko dowód potwierdzający "spiskową" hipotezę, że władzę w Polsce od ponad 70 lat dzierży jakaś podejrzana grupa pozaparlamentarna, czyli inaczej pozademokratyczna, której spoiwem jest "prawdopodobnie" przynależność etniczna (czytaj agentura obcego państwa).

Obrazek użytkownika xena2012

06-07-2019 [16:09] - xena2012 | Link:

Ameryki Pan nie odkryl.

Obrazek użytkownika angela

06-07-2019 [19:37] - angela | Link:

Niestety , nieszczęśliwy nasz kraj, ale jak ludzie dają się zmanipulować, żeby wybierać podobnych,jak  w tandemie ,ryzy  i  bul/ który sam się wybrał/,  oszuści i szkodnicy na niespotykana skalę. 
Bezczelność i zuchwalosc , kłamstwo i manipulacja, tych dwóch tuzów obcej agentury ze wschodu i zachodu, ""RZĄDZILI "" tak, żeby z wydawanych milionów Polska nie miała żadnego pożytku. Marnotrawili, zamykali niszczyli wszystko,  z uśmiechem na tych zdradliwych pyskach.
Okradali Polaków /ofe /, urządzając jednocześnie raj dla zlodziei,  w karuzelach watowskich , kamienicznikach i innych mafii paliwowych, tolerowanie oszustwa, okradania, amber Gold,  pulapki walutowe , na miliardowe sumy, jednocześnie rodzice żebrali o parę groszy dla dzieci.
 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-07-2019 [15:17] - Imć Waszeć | Link:

 A filia obecnego zakładu pracy burmistrza Giulianiego uwijała się jak w ukropie, żeby sprostać ich wszystkim niszczycielskim prywatyzacyjnym zachciankom. Przykładem, że są skuteczni, było wystruganie partii Petru z ogórka:

1) https://niezalezna.pl/80932-sp...
2) O panu w artykule: https://www.gtlaw.com/pl/profe...
3) I kolega Prezesa https://www.gtlaw.com/pl/profe...

Obrazek użytkownika Marek1taki

07-07-2019 [10:38] - Marek1taki | Link:

Nawet Bierut nie byl w stanie zrobic wszystkiego i wrocil w kuferku. A Emilewicz zrobi wszystko. Mniej boje sie min.Kwiecinskiego mimo jego inteligencji. 

Obrazek użytkownika Marek1taki

07-07-2019 [11:29] - Marek1taki | Link:

Nawet Bierut nie byl w stanie zrobic wszystkiego i wrocil w kuferku. A Emilewicz zrobi wszystko. Mniej boje sie min.Kwiecinskiego mimo jego inteligencji.