Rekonstrukcja rządu...suplement czyli Kana Galilejska minus

Tak przewidywałem...jak sie nie ma z czego strzelać...Tylko Jednemu udało sie przemienić wodę w wino.
Nie mam czasu ani ochoty komentować tej "rekonstrukcji"...

Podaję link...ale to tylko fejk Karnowskich...nie biore odpowiedzialności za to co oni wytworzyli.

https://wpolityce.pl/polityka/...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

04-06-2019 [13:19] - angela | Link:

Faktycznie, taki skandal, juz elektryk na prezydenta, albo komunistyczny aparatczyk, psychiatra od wojskowości bardzo pasuje. 
 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

04-06-2019 [14:02] - zbieracz śmieci | Link:

Nasz Admin mimo  strasznej twarzy to człek łagodnego serca i jak sie okazało podatny na molestowanie ! Autor tak długo wciskał kit o zaginionych komentarzach które miały być takie ,że mucha nie kuca więc dla spokoju zrobił z socjologa i etnografa blogerem i wyszło ,że wieś tańczy i śpiewa z Kolbergiem po kraju i tylko tyle czyli nic.Pisze gościu notki okraszając je angielszczyzną i dużymi literami a mnie śmiech ogarnia i  śmieję sie po polsku bo tylko ten język znam.
Z łałtorem to jest dokładnie tak jak z tfurcami których tylko cenzura blokowała a jak już mogli to szuflady okazały sie puste a jak juz to "Skiroławki" i insze pornusy w sztukach wszelakich.

Obrazek użytkownika Studentka

04-06-2019 [16:20] - Studentka | Link:

No i po diabła ten blog otworzyłeś, jak nie masz nic do powiedzenia ! 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

04-06-2019 [20:17] - Trotelreiner | Link:

Ta notka jest tylko suplementem do poprzedniej...stąd zawiera tylko link i dwa zdania.
A! Nie przypominam sobie,kiedy przeszlismy na Ty...ale to niewazne....w końcu to tylko internet i portal...
PS.Widzę,że Pani traktuje studia powaznie...ile to juz lat?

Obrazek użytkownika xena2012

04-06-2019 [17:11] - xena2012 | Link:

Myślę,że rząd nalezy oceniać po efektach pracy a nie w pięć minut po jego utworzeniu.To tylko małe dzidziusie oceniają osoby po obrazkach,tak jak Pan po twarzach na zdjęciach.Zaiste ma Pan coś z Pasiebiewicza czy głupkowatej zołzy Jandy.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

04-06-2019 [20:08] - Trotelreiner | Link:

Proszę mi wskazać,z łaski swojej,gdzie ja kogokolwiek oceniłem!!!
Link zawiera domniemania [okazuje się ze trafne] Karnowskich co do nowych ministrów!
Pani sie rozpedziła w swojej krytyce mnie i mojej notki...no cóż...proponuję przeczytac jeszcze raz na spokojnie.

Obrazek użytkownika tricolour

04-06-2019 [20:41] - tricolour | Link:

Jeszcze kilka podobnych wpisów i podzieli szanowny kolega los Pasierbiewicza. Myślenie i posiadanie własnego zdania nie jest mile widziane, na co mamy pisemne dowody wyżej.

Obrazek użytkownika xena2012

05-06-2019 [08:52] - xena2012 | Link:

Brak ochoty i czasu nazywa się własnym zdaniem?Coś tu nie pasuje.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

04-06-2019 [20:44] - rolnik z mazur | Link:

A u nas na wsi kolejny lumpex otworzyli- lumpex, agencja bankowa, lumpex, kebab, lumpec, agencja ... Jest dobrze a będzie dobrzej i czym sie tu podniecać jakimiś podmiankami ?Pzdr

Obrazek użytkownika Pani Anna

05-06-2019 [00:09] - Pani Anna | Link:

Po co pan prowadzi tego bloga, bo ja nie rozumiem. Ani czasu, ani ochoty, ani nic jak dotąd ciekawego do powiedzenia. Ciekawsze były pańskie komentarze u pasierbiewicza i może niech każdy robi to, co mu najlepiej wychodzi.

Obrazek użytkownika tricolour

06-06-2019 [13:49] - tricolour | Link:

Wyjaśnię Pani, skoro nie rozumie.

Otóż pisanie na cudzym blogu (jak Pani, czy ja) to jest zawsze praca odtwórcza: ktoś wymyśla temat, artykułuje i powstaje wątek. Ale zawsze to autor robi ten pierwszy ruch i tu zaczyna się istota sprawy: żeby założyć nowy temat, to trzeba pomyśleć. Natomiast wpisujący się myśleć już nie muszą, bo mogę dać upust swoim emocjom czy też kompleksom.

W tymże wątku Autor poddaje w wątpliwość jakość zmian rządowych za punkt odniesienia biorąc premier Szydło i ministra Macierewicza (żeby było jasno: ja tych ludzi nie lubię i nigdy na nich nie zagłosuję (powody wykraczają poza ten wpis), ale także ich szanuję, choćby za konsekwencję i stanowczość) i rzeczywiście kolejne zmiany personalne są tylko na gorsze. To wynika z używania rozumu więc Autor to napisał. 

Po to kolega prowadzi blog. Nie "bloga", Szanowna Pani. Prowadzi się samochód, nie samochoda.

Rozumie Pani? Blog prowadzi się z chęci myślenia.

Obrazek użytkownika Pani Anna

06-06-2019 [15:19] - Pani Anna | Link:

Tricolour, znowu wydajesz głos i to w sprawach, na których się nie znasz. Skoro już mnie zaczepiłes, to wyjaśniam:  kłopot w odmianie  wyrazu " blog" sprawia forma biernika : piszę bloga czy piszę blog. 
Blog jest rzeczownikiem męskim nieżywotnym, takim jak stół, samochód, dom czy pamiętnik. Takie rzeczowniki mają biernik równy mianownikowy, czyli bezkońcówkowy: mam samochód, kupiłem stół, piszę pamiętnik. 
 Jednak w użyciu w języku potocznym jest też forma biernika z końcówką -a: piszę bloga. W ostatnich latach pojawia się ona bardzo często, szczególnie w nowych rzeczownikach zapożyczonych: mam laptopa, wysłał SMS-a, napisał mejla itp. Takie konstrukcje są poprawne w języku potocznym, takim, jakiego większość komentatorów uzywa pisząc komentarze.
Natomiast ty trocolour jak zwykle piszesz głupoty.

Obrazek użytkownika tricolour

06-06-2019 [16:17] - tricolour | Link:

Szanowna Pani,

Tak długo, jak będę pisał głupoty, tak długo będę młody, duchem. W dniu, w którym odstawię głupoty, a zacznę na poważnie, zacznie się moje popołudnie. Zatem pozwoli Pani, że będę w niej młodzieńczo widział kobietę (stąd zaczepki), nawet gdy jawi mi się Pani, wyłącznie jako rząd równiutkich literek.

Bo od czego wyobraźnia...