Mam zamiar popełnić duży arykuł o mediach....

Ale na start....coś do śmiechu...ja nie wytrzymałem...ten artykuł Michala Karnowskiego...mnie powalił!

https://wpolityce.pl/polityka/...

Polecam,bo to kwintesencja upadłości medialnej w "tymkraju".
Dawniej się mówilo:prasa,radio,sekretarz,sołtys i telewizja...nawet jeden czarny pułkownik mówił...dajcie mi pluton czołgów
a zdobędę gmach telewizji...i rano będę cesarzem,królem,prezydentem...kim zechcę.

Czasy sie zmieniły...już sie nie liczy prasa [i tak w obcych rękach] ,radia nikt nie słucha,liczy się tylko TV i Internet!
NIE MA NIGDZIE NA ŚWIECIE NIEZALEŻNYCH MEDIÓW,NIEZALEŻNYCH FUNKCJONARIUSZY MEDIALNYCH...JEST TYLKO PIENIĄDZ!!!

Nie ma "naszych"...nie ma "ichnich" telewizji, jest tylko SZEF [ośrodek rządzący] ,rozkaz,przekaz...i na horyzoncie KASA!

To samo co dotyczy TV..dotyczy internetu...a nawet bardziej,bo większość ludzi siedzi tylko w necie.
Stąd ośrodki władzy nad mediami....cenzurują,tworzą zapory ,ACTA2...i bezczelnie łżą na wszystkie tematy.

Portale "spolecznościowe" takie jak FB,TT,i inne...są inwigilowane 24g/dobę...nikt nie jest anonimowy...wszystko jest wywalone na talerzu...
IP,karta sieciowa,adres,imię nazwisko....permanentna inwigilacja.

Portale informacyjne...typu s24,onet,wp.pl,wPolityce,Interia----wszystkie są założone przez służby WSI,SB,GRU,BND i MOSAD...czyli jestes
internauto u siebie...pomniejszych "parówkowych" portali nie wymieniam...to Urban i komuchy z PZPR....wiecznie żywej.

Powoli docieramy do Ośrodków Kształtowania Opinii Społecznej...tzw, sondażowni.
Większość zakładana po okrągłym stole...oficerowie służb i szefowie aparatu partyjnego...przejęli w ten sposób kontrolę nad ludzikami w "tymkraju"
Te "sondaże",to jest juz jawny,chamski przekręt....płacisz---masz....na chama,po trupach...BO CO IM ZROBISZ?

Media...podobno gazetą można zabic polityka...Nixona zabiło dwóch dupków z gazety...śmieciarzy od michałkow gazetowych,którzy trafili SCOOP.

MAFIA,KASTA,ŚRODOWISKO ZAMKNIĘTE....jeszcze od czasów Wiesława Górnickiego...agenci,sprzedawczycy...którzy swoją babcie wykopią z grobu,
gdy sobie przypomną,że miala złotą koronę na zębie.

Nie Sejm,Senat,premier,prezydent...rządzą ...tylko właściciele mediów ...niemiecki właściciel,amerykański kapitał,izraelskie banki...zamknąć i klucz wrzucić do morza,
szukaj se właściciela...a nawet jak odszukasz....to możesz go pocałować...w czarną dziurę.

Pan dziennikarz...bardzo obiektywny...robi jako jedyny wywiad z Obamą,pisze książkę o Orbanie i robi za prowadzącego meeting ....jest szefem lewackiego portalu...przypadkowo.

Bracia bliźniacy maja "podarowaną" gazetę, przez żyda krakowskiego Hajdarowicza,potem zakładają portal,telewizję i sondazownię(?) tej sondażowni nigdzie nie ma!!! Szukajcie ile chcecie...

Inni bliźniacy wzięli GW i TVP..no prawie bliźniacy,ale bracia.

Wszystkie media w Polsce...to już dno...polskie radio Trójka,to już polskojęzyczne radio TrUjka...lewicowy kołchoźnik pod zarządem Pana Świetlika...przypadkowo....import z Gdańska.

EVERYBODY LIES...TYLKO NIEKTÓRZY BARDZIEJ!!

 

Przepraszam za zaniki polskich znaków i chaotyczny przekaz...ciąg dalszy powinien nastąpić...ale lepiej nie planować...nie kusić Pana Boga. :-)))

 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

24-05-2019 [16:55] - Zygmunt Korus | Link:

Piątka! Przybijam dłoń! Koniecznie Pan rozpisz te tezy, co ja mówię?! - PRAWDY. Dowcipnie jak teraz. Wtedy mocne słowa lepiej się mają.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

25-05-2019 [08:16] - Trotelreiner | Link:

Zobaczę...może po wyborach...żeby czegoś nie naruszyć....
Też biję 5 :-))

Obrazek użytkownika marsie

24-05-2019 [16:57] - marsie | Link:

Aleś się rozpisał, no, no, ale – zapomniałeś dodać, pardon, ale to wynika z tekstu – a kto Tobie płaci?

Obrazek użytkownika Trotelreiner

25-05-2019 [08:18] - Trotelreiner | Link:

Uniwersytet im. Aldo Moro w Bari....ale ile..to tajemnica.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

24-05-2019 [17:38] - Imć Waszeć | Link:

Nie zaglądam tam już od niemal dwóch lat od kiedy stali się prekursorami neocenzury. Proszę streścić ten artykuł jeśli jest tam coś ważnego ;)

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

24-05-2019 [17:45] - Zygmunt Korus | Link:

Warto jednak się przemóc ten jeden raz i otworzyć ów link i poczytać - o dziwo! - komentarze pod tekstem. Ja też pewnie dostanę zajadów, gdyż popękały mi kąciki ust od śmiechu. Karnowscy mi za to zapłacą - przysięgam!
 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

25-05-2019 [08:19] - Trotelreiner | Link:

Za duże wymagania....streścić...a sam to osoba nie moze? :-))

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

24-05-2019 [17:47] - Zygmunt Korus | Link:

C.d. Warto do grupy "braci propagandystów" dorzucić Lisiewiczów. A Piotr się tak dobrze zapowiadał... Szaławiła, znawca literatury na emigracji...

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

24-05-2019 [19:27] - zbieracz śmieci | Link:

Długo obgryuzał autor palec trzonowy od lewej nogi aby dojśc do drzwi które już dawmo zostały otwarte ,ich nie zauwazył i dlatego walił główka w ścianę nim odkrył to co od dawna zostało odkryte i opisane. ,
Od czasunjak jeden z pierwotniaków załapał ,ze lepiej byc kierownikiem niz robotnikiem z casem musiał stworzyc grupę najmimordów aby go w szeptance wspierali a konkurentów malowali jak kopulują ze zwierzątkami i tak powstał PR.
Każda władza jak i do władzy inspirujacy takich osobników potrzebują a ci robia co robia też nie za dobre słowo i to jest jedna beczka do której jednak nie wszyscy sie mieszczą .
Można byuc i niezależnym i uczciwym dziennikarzem a i o dziwo niewierzacym ale trzeba byc Arianą Falcii która nie zawachała sie opisać arrafata jako pederastę i npiasać po przeprowadzeniu wywiadu z wałęsą kim jest naprawdę.
Miała odwage napisać ,że w jej otoczeniu sa homoseksualiści ale nie znosi ich gdy biorą się za sztukę w szerokim zrozumieniu!
Można wciskać ,że CNN jest największy o najwiekszych wpływach ale to FOX jest dzi,s na pierwszym miejscu i o dziwo prawicowy a CNN niszowy ale dla wymiotnej po staremu..
Można wmawiac i straszyc ,że to to wyznawcy judaizmu rządzą światem finansów i moga wszystko ale prawda jest taka ,że to mormoni są na dziś potegą i to oni od zawsze związani sa Trumpem i to oni nie zgodzili się na jego bankructwo.
Mam prośbę, nie pisz pan więcj ,że wszyscy coś tam a juz nie wszyscy siedza albo w interneciealbo w tv,są bardziej zajmujace zajęcia !
 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

25-05-2019 [08:21] - Trotelreiner | Link:

Proszę....wysypuj śmieci zebrane gdzieś indziej...nie u mnie na blogu...
Co wąchasz,łykasz,pijesz...płacisz jeszcze za ten szajs?

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

24-05-2019 [20:02] - Kazimierz Kozio... | Link:

@Trotelreiner
to ze piszesz jak piszesz zawdzieczasz tylko chwilowej przychylnosci wlascicieli NB. widocznie to co piszesz im pasuje. ale wielu juz zniknelo z NB i zapewne nie z wlasnej woli. chcesz byc obiektywny (wg. swojej opini) to stworz wlasne media. ale szanse na przetrwanie twoich mediow beda mizerne posrod glownych graczy.
nastaly czasy totalnej inwigilacji. kazde slowo napisane doklada sie do automatycznej analizy profilu piszacego w dowolnych mediach. tym sposobem powstaja doskonale rozbudowane listy proskrypcyjne na miare XXI w.
 

Obrazek użytkownika angela

24-05-2019 [21:04] - angela | Link:

Ogarnij się, jakoś do tej pory, jak był przy władzy Tusk z ferajna, tych rewelacji w tv nie ujrzales.
Pinokio nawijal, całą prawdę, całą dobę. 
A twój bełkot, psu na budę się zda. Bo jak jest, każdy widzi. 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

25-05-2019 [08:23] - Trotelreiner | Link:

angela

Pozdrawiam serdecznie :-)))