Gadają...gadają...gadaja...

Jest taki dowcip: Trojką jadą Rusek,Polak,Francuz i Anglik...jada przez pola Ukrainy...aż tu wypada stado wilków.
Juz dopadaja sań,ąle Rusek mowi: Towarzysze....ktoś sie musi poświęcic,wyskoczyć,wilki zanim go zjedzą....to moze my uciekniemy/
Anglik krzyknął;ZA KRÓLOWĄ i wyskoczyl....wilki sie zatrzymały...zjadły Anglika i dalej biegną.
Kolej na następnego....Francuz krzyknął ZA FRANCJĘ i siup z sań.

Wilki pięć minut straciły i dalej za saniami.....Ruski patrzy na Polaka....Polak na Ruska...ale Rusek wyciąga zza kufajki pepeszę
i trrrrrrrach....wilki leżą.
Polak wytrzeszczył oczy i pyta: Czyś ty zwariował?! Nie mogłeś od razu wystrzelać wilków?!
Rusek zza pazuchy wyciąga flache gorzały i mówi:POŁ LITRA NA CZETERYCH..NIE NADA.

U nas w tym pięknym kraju...rzuca sie ochłapy mediom/wilkom...żeby "społeczeństwo" tego kraju....miało o czym gadać
i pisać w internecie.

Jak wszyscy...to wszyscy! Od staruszki do młodego z gimbazy....pedofile,Sekielski,biskupi,żydzi,U447....ochłap zawsze
się znajdzie...taka śp. "mamamadzi"... im bardziej śmierdzący ochłap...tym bardziej media go pompują a internet podbija.

I OTO CHODZI....jak pisał S.Lem..."najważniejsze to nie mysleć!!!"

I gadające głowy w telewizorze i radio....oraz w telewizjach netowych....zagadać,zaspawać,zaczesać...idioci muszą to kupic!

Połinteligenci ćwierćinteligentom....DUŻYMI DRUKOWANYMI LITERAMI...

W Kioto jest świątynia shintoistyczna....przy wejściu wisza takie flagi/chorągwie z myślami Buddy...namalowane w starym piśmie japońskim....

Jedną tu zacytuję:" Łatwiej sobie uciąć głowe własnym językiem,niż własnym mieczem" ....żeby to NASI politycy pojęli...

sayonara

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

15-05-2019 [20:49] - rolnik z mazur | Link:

Ależ oni to doskonałe rozumieją. Dlatego te wszystkie ściemy. I z pewnością mają dobrych doradców. Pzdr

Obrazek użytkownika Trotelreiner

16-05-2019 [11:14] - Trotelreiner | Link:

Gdyby miał Kaczyński doradców i gdyby ICH SŁUCHAL...toby nie strzelał sobie ....już nie w kolano,ale w wątrobę!
Jestem od tych spraw 1800 km....ale jak dochodza do mnie te wystąpienia....to reszta siwych włosów, mi staje dęba!!

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

16-05-2019 [11:47] - rolnik z mazur | Link:

W kazdym szaleństwie jest metoda. W mętnej wodzie najlepiej ryby biorą.  Też jestem daleko i nawet nie mam zamiaru tych bredni słuchać jakie wygadują polytycy. Jednak doradców do programów rozdawnictwa mają i całkiem dobrze je sprzedają. Pzdr

Obrazek użytkownika paparazzi

17-05-2019 [02:42] - paparazzi | Link:

A mój doradca mówił ze to bylo tak, po Francuzie i Angliku Polak się poświecił krzycząc za Polskę i wywalił Ruska z sani.

Obrazek użytkownika Marek1taki

15-05-2019 [22:47] - Marek1taki | Link:

Oralnie się niepokoimy. To objaw typowy podczas oswajania z bezsilnością.
Rozbijanie okien w samolocie dla wyjaśniania sprawy, robienie z ofiar kata, z okradanego winnego itp. "dysonanse poznawcze" jak robienie w CO2.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

16-05-2019 [11:15] - Trotelreiner | Link:

Chaos wyreżyserowany?

Obrazek użytkownika maxilampus

16-05-2019 [14:36] - maxilampus | Link:

Siec agentur w Polsce jest porazajaca.Jak chociazby najnowsza pod nazwa "pedofilia w Kosciele"
O szkodliwosci tych agentur nie mozna nie mowic.Powoluje sie je do zycia dla  tworzenia chaosu..w Polsce .,budowania niezgody miedzy Polakami rozbijaniu wspolnoty Poskiej i jednosci Narodu...,niszczenie zasad moralnych wyplywajacych z Chrzescijanskiego fundamentu Polski i Polakow etc,etc..cel znany...upadek Panstwa Polskiego i utrata Suwerenosci
Imperatywem i najwazniejszym obowiazkiem panstwa i rzadow w nim jest WALKA z Agenturami dla zachowanie Niezaleznosci i Suwerennosci Panstwa.
I co Kaczynski i Duda robi w tej sprawie ?
Agentury kwitna,powieksza sie ich obszar zniszczen , destrukcji i dzialania .Zaskakuje Polakow niezrozumiala bezslinosc Bezradnosc .i Niemoznosc Rzadu i jego agencji ,w obronie wewnetrznych Interesow Panstwa i,ladu spolecznego,moralnego,prawnego.. Jest to wrecz podejrzane.
Wielu z nas pyta o przyczyny takiego  stanu rzeczy i nie otrzymuje odpowiedzi..
Uzbrojone w dluga,militarna bron agenci obcych panstw poruszaja sie w miejscach publicznych bez skrepowania ( Okecie,Krakow,Gdansk,Oswiecim) prowokuja i stwarzaja konfrontacje i zagrozenia dla Polakow.Tylko kwestia czasu jest zamorduja jakiegos Polaka...Moge byc nim ja lub ty..
Mam nieodparte wrazenie ,ze jest to celowe i stwrzona z premedytacja sytuacja..aby postawic Polakow w sytuacji " My albo Oni"..Dlaczego Kaczynski i PIS nie przeciwstawia sie Agenturom ?
Jak uwazacie ?
 

Obrazek użytkownika gorylisko

16-05-2019 [22:05] - gorylisko | Link:

znaczy się, my bracia słowianie razem musimy sobie radzić... ale na wszelikikij słuczaj, pepeszu iwan trzyma
 

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

17-05-2019 [07:03] - Zygmunt Korus | Link:

Stale podpucha. Ile agentur, tyle podsrywań. Oczywiście szokujących, żeby gadano...
Gniot Sekielskich na YT jest tak nijaki, że szkoda nawet takie CUŚ "otwierać" i tracić czas na oglądanie. Ostrzegam na podstawie swojego przypadku. Ten szambo-materiał jest sklecony na poziomie dziecka z podstawówki, co filmuje telefonem komórkowym ustawki, gdy mu rodzice chcą sprawić przyjemność. Bracia służb robią to za pieniądze. By judzić. Żenada. To są podobno ci odważni, co zmieniają naszą rzeczywistość! Ludzie, gdzie ja żyję?!!! Tak ma wyglądać filmowy dokument!? Pusty śmiech człowieka ogarnia, gdy Sekielscy fastrygują i szyją grubo - mam tu na myśli nie fakty, których w tym video-g... nie ma (po prostu nie ma!), ale formę, która wygląda jakby wieźli stęchły piasek furmanką bez jednej czwarty podczas szarwarku. Przaśność umysłowa tych niby-dziennikarzyn normalnie myślącemu odbiorcy, który dysponuje podstawowym smakiem, powoduje jedynie wypadanie plomb. Stylistyczne beztalencia. Piszę to właśnie, po moim nieopatrznym seansie, siedząc na fotelu u dentysty. Stąd ostrzeżenie przed stratą czasu na zaprzątanie sobie głowy sekielrzastymi bezmózgami, co chcą Polakom mącić w głowach (i grzebać w plombach) swymi śmierdzącymi na milę łapskami, w dodatku z brudem za paznokciami od drapania się pod pachami, paluchami zatrutymi własnymi ideologicznymi wypocinami. Kwalifikacja Sekielscy "Tylko nie mów nikomu" na YT: hemoroidalny.