Niedorżnięta wataha

Chciałem napisać notkę o strategii przedwyborczej Koalicji Europejskiej, jej hierarchii wewnętrznej oraz sposobach nagonki na partię rządzącą.

Ale doszedłem do wniosku, że nie ma się co silić na rozwlekłe dialektyczne egzegezy i zawiłe interpretacje, bo w zasadzie wszystko mówi zdjęcie, którym zilustrowałem notkę.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post Scriptum

Poniżej ściąga dla mniej spostrzegawczych:

Wilcze watahy atakują ofiary równe co do wielkości lub mniejsze od siebie. Wszakże skoordynowane polowanie grupy pozwala przełamać to ograniczenie i polować nawet na duże sztuki. Watahy polują najczęściej poprzez długotrwałą gonitwę ofiary na otwartych terenach trawiastych, gdzie polowanie grupowe ma znacznie większe szanse na zakończenie sukcesem. Wataha goniąca ofiarę o dużych rozmiarach stara się zagonić ją w miejsce uniemożliwiające dalszą ucieczkę, następnie otoczyć i pochwycić za gardło. Broniąca się ofiara jest jednocześnie atakowana z różnych stron, kąsana w miękkie części ciała, co doprowadza do jej osłabienia. Obserwowane przez badaczy wilcze watahy przeprowadzały zorganizowane polowania, złożone z etapów obserwacji ofiary, podziału grupy na naganiających i czatujących w ukryciu, okrążenie ofiary przez naganiających i zapędzanie w kierunku czatujących członków watahy.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Aqua Marina

25-04-2019 [00:24] - Aqua Marina | Link:

Czyli przewidywalne wyniki najbliższych, a także i następnych wyborów? Chyba tak.

Obrazek użytkownika paparazzi

25-04-2019 [01:07] - paparazzi | Link:

Dialektyczne egzegezy a po co? A gdzie autor w tym szyku watahy? Pozdrawiam i zachęcam do twórczości. Główeczką.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

25-04-2019 [18:25] - HenrykHenry | Link:

ZNP , zawiesil strajk (tak to sobie tlumacza ze zawieszaja) ... teraz mam pytanie ... no i jak wygladasz "pajacu" w kontekscie tego co pisales ?!  Napisalbym tak , jak Jasio Himilsbach z angielskim ale , ale  Jasiu to byl ktos i ublizylbym mu porownujac go z takim "blaznem"

Obrazek użytkownika admin

26-04-2019 [11:04] - admin | Link:

@Krzysztof Pasierbiewicz -- zawieszam prowadzenie bloga. Na razie na miesiąc, później zobaczymy. Wiele wiele miałem przez Pana kłopotów, w tym prawnych, roboty itp. Broniłem Pana a teraz żałuję. Bo od tej cynicznej propagandy idzie już naprawdę wyrzygać. Wiele wytrzymałem, ale wplatanie bezpośrednich oszczerstw i wątków religijnych nie przejdzie tutaj. Komentować może Pan nadal ale może lepiej żeby skupił Pan swoją aktywność już gdzie indziej.

Obrazek użytkownika admin

26-04-2019 [11:21] - admin | Link:

Post Scriptum
Specjalnie dla Pana przetłumaczona i rozszerzona nieco przeze mnie wersja "Tomorrow belongs to me" żeby Pan zrozumiał, czym nas tu chce raczyć. Choć pewnie rozumiesz doskonale, prawda.. Ale szwabskiego kina tu nie będzie

https://youtu.be/9ouBhZWPiL4

Obrazek użytkownika maxilampus

26-04-2019 [11:57] - maxilampus | Link:

..." Ojczyzno daj nam znak na ktory czekaja twoje dzieci "...
Polskiego patriotyzmu sie boicie ?...On was w oczy kole i w ideologicznych ramach,wlasnego  relatywizmu ,politycznej poprawnosci,serwilizmu,kosmopolityzmu chcecie ukladac nam zycie i Polske ?
Nie dociera do was fakt,ze "polityka" Kaczynskiego i jego "parti" jest totalnym bankructwem..
Stawianie rownosci miedzy Niemieckim nacjonalizmem a Polskim jest manipulacja i intelektualnym oszustwem..
Przez te wszystkie lata nie bylo mi po drodze z Pasierbiewiczem..Jedno musze mu oddac..Dojrzal ! Potrafil wzniesc sie nad wlasne slabosci i fasmantagorie..
Nic w jego ostatnim poscie nie uzasadnia jego zbanowania na NB..Czekaliscie na jakakalwiek okazje aby sie go pozbyc..Nie znalazla sie wiec ocenzurowaliscie go bez rekawiczek..
Uzyles zwrotu z tego plugawego filmu ""Tomorrow belongs to me" Wam to samo mozna zarzucic...Brzydko gracie i jeszcze brzydziej skonczycie..

Obrazek użytkownika admin

27-04-2019 [13:02] - admin | Link:

Ostatni post KP, który był "pretekstem" do odebrania bloga a nie zbanowania, został usunięty z publikacji. Jest plugawy, dlatego o odebraniu bloga poinformowałem tutaj.

Obrazek użytkownika paparazzi

28-04-2019 [00:37] - paparazzi | Link:

Nie, to wy brzydko gracie.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

27-04-2019 [21:03] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Sz.Pan Admin
miał być adresatem mojego listu otwartego, aliści w porę się zorientowałem że takowe listy , to mogą tu zamieszczać wybrańcy Pana Adminowi, jako to: p.Pasierbiewicz  (do prezesa Polski) czy p.Baterowcz  (do Ducha św.). Wszelako jako użytkownik tego forum uważam, iż mam praw zadać Sz.Panu Adminowi zasadnicze pytanie, na  które – mam nadzieję -  mi odpowie. Dotyczy ono  powodów wybanowania p.K.Pasiebiewicza, co do którego zaznaczam wyraźnie, nie jest mi on ani bratem, ani swatem i często się z nim nie zgadzałem, zwłaszcza gdy bywał on irytujący w swojej megalomanii.
Pisze bowiem Sz.Pan Admin:
 
„Wiele wiele miałem przez Pana kłopotów, w tym prawnych, roboty itp. Broniłem Pana a teraz żałuję. Bo od tej cynicznej propagandy idzie już naprawdę wyrzygać.”
 
Jakież to kłopoty, zwłaszcza prawne mógł stwarzać swomi tekstami p.Pasierbiewicz, że tak SzPanu one dopiekły. gdy Sz.Pan jej przepuszczał do publikacji na tym forum? Czyżby chodziło  o jakieś państwowe tajemnice? A co do cynicznej propagandy, od której można się  wyrzygać, to raczej nie użytkownicy takiego forum ją uprawiają, ale politycy i ich propagandowe medialne tuby - chyba się Sz.Pan z tym zgodzi?
Cóż więc pozostawałoby jako powód wybanowania jakiegoś użytkownika? Chyba tylko podawane każdorazowo zasady użytkowania  NB, jak np. zakaz osobistych  wycieczek pełnych obraźliwych inwektyw, wyzwisk i t.p.. Takich akurat nie dało się zauważyć w tekstach p.Pasierbiewicza ,który każdorazowo obrywał od komentatorów właśnie takimi obraźliwymi inwektywami. Wspominam o tym, jako że  i ja obryw[P1] am ,a wcześniej, gdy pisywałem tu pod innymi nickami,a nawet  znacznie gorzej, Ale żadnych interwencji cenzorskich wówczas nie było.
Piszę do Sz.Pana Admina niestety bez większej nadziei, że mi Pan odpowie, a zwłaszcza, że zamieści te moje pytania na tej stronie….
Mimo to kłaniam z pewnym smutkiem!
 

 

Obrazek użytkownika admin

27-04-2019 [21:22] - admin | Link:

@hr.L-L, po pierwsze Krzysztof Pasierbiewicz nie został "wybanowany" a jedynie odebrałem mu przywilej prowadzenia bloga tutej. Z powodów prozaicznych, że przekroczył granicę, za którą wpisywał się już w goebbelsowską propagandę. Nie chciałbym tego roztrząsać bo sam przyjął to jak mi się wydaje ze zrozumieniem.

Co do kłopotów to też sprawa nie jest tajemnicza a starzy bywalcy wiedzą o co chodzi. Nie chodziło o politykę w każdym razie, przynajmniej nie bezpośrednio.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

28-04-2019 [00:23] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Czyżby więc chodziło o  tę osławioną wolność słowa tak nieopatrznie wpisaną do naszej obecnej komunistycznej Konstytucji ? Jak Sz.Pan Admin wie, nie jestem tu aż tak starym bywalcem, żeby wiedzieć o jakie to kłopoty z p.Pasierbiewiczem chodzi - domyślać się jedyne mogę, że chodzi o tzw. nieprawomyślność, przy czym tutaj znowu kłaniałaby się ta nasza okropna Konstytucja. No, ale jeśli PiS znowu wygra wybory i to z większością konstytucyjną, to zapewne i ta sprawa zostanie porządnie uregulowana - czyż nie mam racji?
Dziękując  za odpowiedź
kłaniam bez większej satysfakcji

Obrazek użytkownika Beskidzki Góral

04-04-2023 [21:55] - Beskidzki Góral | Link:

Tego platfusa przejrzałem na wylot. Hedonista, wlazłby do doopy, każdemu za kilka kliknięć i marzy o zerżnięciu na boku głupiej dziewoi.