Idzie WIOSNA! Wielgus rozjechała Muchę u Olejnik

UWAGA! Trudny przekaz, tylko dla kumatych

Lektura wprowadzająca - https://www.salon24.pl/newsroo...

Ilustracja muzyczna:  https://www.youtube.com/watch?... (polecam wersję pełnoekranową)

Przed chwilą skończyłem oglądać program „Kropka nad i” Moniki Olejnik, która gościła w swoim programie dwie Joanny: Scheuring-Wielgus z partii WIOSNA oraz Muchę z Platformy Obywatelskiej.

I choć posłanka Scheuring-Wielgus nie jest z mojej bajki, to z prawdziwą satysfakcją obejrzałem, jak ta było nie było dzielna bojowniczka biedroniowej WIOSNY publicznie ośmieszyła posłankę Grzegorza Schetyny.

Joanna Mucha, a de facto Platforma Obywatelska dostała od wiosennej fajterki dwa ciosy nokautujące.

Pierwszym był prawy prosty zarzucający partii Grzegorza Schetyny zakłamanie i tchórzliwy oportunizm wyrażony dzisiejszym głosowaniem en mass Platformy Obywatelskiej za „jarkowym” dla emerytów.

Zaś drugim był hak na splot słoneczny po pytaniu Joanny Scheuring-Wielgus zadanym Joannie Musze, dlaczego Platforma Obywatelska była tak zachowawczo tchórzliwa, iż nie było jej stać na poparcie związków partnerskich, - po którym to haku Mucha straciła oddech, a Olejnik z zimną krwią wyliczyła ją do dziesięciu.

Tak. Tak. Dzięki asekuranckiej bojaźliwości Platformy bezobciachowo zadziorna partia Biedronia nabiera wiatru w żagle! I wcale bym się nie zdziwił, jakby to WIOSNA w jesiennych wyborach zajęła drugie miejsce. Specjalnie nie piszę, kto będzie pierwszy, żeby Państwa skłonić ku głębszej refleksji.

A jak napisałem notkę pt. „Nowa partia Biedronia czarnym koniem wyborów 2019” – vide: https://www.salon24.pl/u/salon... , to myślałem, że mnie zarówno pisowcy, jak platformersi ukamienują i rzucą sępom na pożarcie. Przeczytajcie Państwo komentarze do tej notki, bo warto.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jaworowski

05-04-2019 [08:35] - Jaworowski | Link:

Krzysio znowu "bywał" u hrabini Levak-Levacki. Ostro podjadał kawior ruski na Gazecie Wyborczej zamiast zastawy stołowej i zapijał "bele" czym, i na kacu  o "bele" czym napisał. Pean o wyższości  tęczowego yntelektu nad yntelektem splatfusiałym, tak jakby było, co porównywać. Rozwodzić się nad  dwoma pustymi dzbanami  bez denek, to jest wielka  sztuka.

Obrazek użytkownika tricolour

05-04-2019 [10:23] - tricolour | Link:

Człowieku, jeśli chcesz coś wyśmiać, to nie rób rażących błędów ortograficznych, po których nie wiadomo z kim ma się do czynienia.

Obrazek użytkownika Jaworowski

05-04-2019 [14:05] - Jaworowski | Link:

No tak,  tricolour to następny "yntelektualysta" splatfusiałej proweniencji. Czy "bywa"  u hrabini również? Pewnie tylko na ostatkach, czyli  na śledziku. No cóż, nieważne co się je, ważne, że na Wybiórczej Gazecie.

Obrazek użytkownika tricolour

05-04-2019 [15:34] - tricolour | Link:

@ Jaworowski

Kolega zamiast zazdrościć mi wykształcenia sam może pochylić się nad książkami. To nic nie boli, a wręcz przeciwnie. Zachęcam.

Obrazek użytkownika Jaworowski

05-04-2019 [17:39] - Jaworowski | Link:

 tricolour.>>.Kolega zamiast zazdrościć mi wykształcenia sam może pochylić się nad książkami. To nic nie boli, a wręcz przeciwnie. Zachęcam.<<
Tricolor, wasze wszechstronne  wykształcenie to też mity i legendy. O waszym np. legendarnym poliglotyźmie pisał też Krzysiu. Piśdzielce do Brukseli wg Krzycha się nie nadają, gdyż języków nie znają. Tak znają języki wasi tricolor splatfusiali  samozwańczy  nominaci na jedynych wykształconych i zdolnych do przewodzenia temu zdziczałemu narodowi.
Za Rzeczpospolitą:
{Kopacz: Wybory do PE to nie jest wybór na poliglotów.
- Jest ważne, co się mówi, a nie, w jakim języku się mówi. To nie jest wybór na poliglotów, tylko na polityków, którzy twardo będą stawiać sprawy Polski i walczyć o sprawy Polski w Parlamencie Europejskim - powiedziała była premier Ewa Kopacz, kandydatka Koalicji Europejskiej w wyborach do PE, w odpowiedzi na pytanie o znajomość języków obcych.
Kopacz zadeklarowała w Radiu Zet, że jej znajomość języka angielskiego jest "na podstawowym poziomie". - Ale nie przeszkadzało mi to - dodała. Na pytanie o "szlifowanie" języka obcego była premier spytała prowadzącą rozmowę dziennikarkę Beatę Lubecką: - Jest pani przekonana, że wszyscy, którzy tam trafiają, mówią biegle po angielsku?}

tricolor>>Kolega zamiast zazdrościć mi wykształcenia..<
Strasznie zazdroszczę i wkleję moją odpowiedź, jaką dałem podobnemu uzurpatorowi jedynie słusznego wykształcenia.Idealnie do ciebie tricolor to  się odnosi.
DO Robert Gren. Roberciku Gronkowaty, nie przypisuj traumy z dzieciństwa innym, gdyż wyraźnie ją przeżyłeś sam i to była trama bardzo silna, i na twojej psychice odcisnęła się bardzo mocno. Pewnie pani przedszkolanka nie lubiła ciebie wyjątkowo i dzieciństwo spędziłeś w kącie, co odcisnęło się na twojej psychice szczególnie mocno, gdyż pozostałe dzieci wytykały ciebie, jako ruską i żydowską niedojdę. Ten niedowład umysłowy jest widoczny jak na dłoni. A może jakiś klecha zaproponował byś mu zajrzał pod sukienkę i to, co tam ujrzałeś, walnęło ciebie w głowę, stąd to pomieszanie zmysłów i rozprostowanie zwojów mózgowych, a także niezrozumiały u was lemingów durnowatych ciąg na słownictwo, którego w ogóle nie rozumiecie. Piszesz o postępie ewolucji jakby ten postęp ciebie objął, chełpisz się nim, ale ja za grosz tego postępu ewolucyjnego nie zauważyłem. Jesteś wręcz typowym przykładem troglodyty, który cudem zawitał w ten wiek, po odmrożeniu z lodowca alpejskiego, i nazwany Otzi 2. A tu każdy, zdrowy na umyśle i zdrowym osądzie rzeczywistości ma jak na tacy: kompletnego dupka lemingozowatej proweniencji, z opozycji bagażnikowej, rozgarniętego inaczej, który sam za taboreta jest niewidoczny, a który nawet na materiał dydaktyczny się nie nadaje.
c.d.n.

Obrazek użytkownika Jaworowski

05-04-2019 [17:40] - Jaworowski | Link:

c.d.
Jesteś typową umysłową, bezmózgową ofiarą faszystowsko-bolszewickiej propagandy powtarzający bzdury za tą ohydną fabryką werbalnych i obrazkowych kłamstw, czyli TVN, fabryką klozetowych fetorów słowa pisanego, czyli Wyborczą, gdzie rzekomo sama prawda całą dobę, a w rzeczywistości to bujanie naiwnych gości w sposób tak prymitywny i mało wyrafinowany, że tylko mongoidalne dziecko może wierzyć jak ty, w taki przekaz, przecież rzekomym odbiorcą ma być inteligencja celebrycko-mieszczańska do której się łasisz, rzekomo światła, bywała w świecie, a tak w rzeczywistości i w gruncie rzeczy jesteście prymitywami intelektualnymi, zwykłymi kmiotkami, o płytkim, wręcz powierzchownym wykształceniu. Tak naprawdę odór smrodu waszej durnoty jest niedościgniony i zalatuje jak z przepełnionego klozetu.. Zgrywacie tylko ludzi na wysokim poziomie, wykształconych, z dużych miast, bywałych w świecie, obytych, szampanem na Monmartrze opitch, a tak naprawdę, stanowicie szambo umysłowe. W rzeczywistości, co? Umysłowy debilizm, imposybilizm intelektualny, wąskie horyzonty umysłowe, zaściankowość intelektualna godna zapadłej wiochy Podola,..połączona z hiper megalomanią, posuniętą do absurdu, i właśnie godną zainteresowania psychiatrii. Ten wasz rzekomy luz i swoboda to umysłowe żulostwo. Jesteście zwykłą, wściekłą bandą troglodytów. Gdy pozamykano wasze świątynie fetyszów(sklepy kolonizatorów) na niedzielę, to wyliście z frustracji, gdyż nie wiecie, co ze sobą zrobić w wolny czas.. Jesteście biednymi umysłowo ofiarami konsumpcjonizmu i to takiego płytkiego, bo kupienie książki to nawet wam na myśl by nie przyszło. W gruncie rzeczy to jesteście skiśniałymi umysłowo i intelektualnie małpami, powtarzającymi skalkowane z TVNa kłamstwa i manipulacje. Grenek kochanieńki. To, co tu napisałem, jest idealnie twoim odzwierciedleniem. Małpa wydobyta z lodu , która zapisała się do PO, i teraz czuje się w tym stadle, jak wśród swoich pobratymców.

Obrazek użytkownika tricolour

05-04-2019 [18:30] - tricolour | Link:

@ Jaworowski

Czy może kolega powtórzyć, bo ślina przeszkodziła koledze i niewyraźnie mówił?

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

06-04-2019 [00:40] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Sz.Pan Jaworowski
Znowu napawa mnie niejakim niepokojem: tyle ze siebie wydać umysłowego wysiłku, żeby inni naśmiewali się z kulawego stylu i formy, to wszak może być  skutkiem powolnego trzaskania sławetnej PanaJaworowskiej żyłki mózgowej. To samo tyczy się niepoprawnie pisanego mojego nazwiska, zapewne na ze względu na jego dwuczłonowość zbyt dla SzPana trudnego. A zarazem ta samokrytyczna, jakże celna uwaga o swoim na NB pisarstwie: "Umysłowy debilizm, imposybilizm intelektualny, wąskie horyzonty umysłowe, zaściankowość intelektualna godna zapadłej wiochy Podola,..połączona z hiper megalomanią, posuniętą do absurdu, i właśnie godną zainteresowania psychiatrii."
Tedy życzę  odpocznienia od tak wzmożonego wysiłku i następnym razem skrócenia swych bezcennych wpisów celem dostosowania ich do możliwości intelektu swego!
Kłaniam z troską!
Czerwony hr.Levak-Levatzky,
który mordował polskich patriotów tysiącami, a obecnie jego zdradzieckie knowania i działania zmierzają do wepchnięcia SzPana Jaworowskiego  pod bolszewicko-pruski walec.  

 

Obrazek użytkownika Jaworowski

06-04-2019 [11:37] - Jaworowski | Link:

Dobre sobie. Hrabia Żalek-Żyłka tak , jak krul Jewropy Seplen I-szy, czyli Ryży Pajac,  to krul  niekulawego stylu i formy., który nie ma w gruncie rzeczy nigdy nic ciekawego do powiedzenia. Zawsze bełkot w ładnym stylu i  bez treści.
Tricolor, splatfusiały  yntelektualysto za dychę, nie wywijaj cepem poprawnej polszczyzny. Tu jest dokładnie "krul" nie król, gdyż to ma  specjalny wydźwięk, którego nie rozumiesz. Zapożyczyłem to od blogera , który świetne wierszyki prześmiewczo-ironiczne tu zamieszcza.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

06-04-2019 [18:07] - hr.Levak-Levatzky | Link:

SzPana Jaworowskiego
zapienianie się przybiera coraz bardziej monstrualne i groźne (dla jego żyłki) rozmiary, co napawa mnie...a, zresztą co się tu  będę wywnętrzał.Tedy jeno
kłaniam się zatroskany!
Czerwony hr.Levak-Levatzky,
który mordował polskich patriotów tysiącami, a obecnie jego zdradzieckie knowania i działania zmierzają do wepchnięcia SzPana Jaworowskiego  pod bolszewicko-pruski walec.

 

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

05-04-2019 [10:23] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Jaworowski

Patogennie hejterski komentarz niemający nic wspólnego z treścią notki. No comment

Obrazek użytkownika tricolour

05-04-2019 [11:26] - tricolour | Link:

@ p. Autor

Zabawne jest gdy hejterzy nie potrafią sklecić jednego zdania poprawną polszczyzną. 

Obrazek użytkownika HenrykHenry

05-04-2019 [11:12] - HenrykHenry | Link:

Trudno nie zauwazyc ze teraz u "ortodoksyjnego becwala" jest wspierana Wiosna ... byl juz Palikot , Kukiz15 ... caly czas jakies takie "byty" polityczne wymyslane przez dawne sluzby.
No coz ... Pan kaze sluga musi ...

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

05-04-2019 [13:23] - Krzysztof Pasie... | Link:

@HenrykHenry

Komentarz patogennie hejterski, a w dodatku załgany i insynuacyjny. No comment

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

05-04-2019 [14:21] - zbieracz śmieci | Link:

BYli jeszcze oburzeni a ci krzysia głuptaska zrobili na cacy bo obiecali jedynke na liście krakowskiej ale nie za darmo -wpłacił krzys niemałą sumkę i ta paszła przez gardła oburzonych.
Tych oburzonych [kukiz tez należał do oburzonyc] było raptem trzydzestu ale omotali miejscami kilka tysiecy głupoli !

Obrazek użytkownika Roz Sądek

05-04-2019 [11:08] - Roz Sądek | Link:

Panie Krzysztofie, czy nie stałby się pan bardziej wiarygodny podejmując  jakiś zakład czy wyzwanie. Np.: jakem niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa oświadczam, że jeśli Wiosna mojego faworyta Roberta Biedronia nie wprowadzi w najbliższych wyborach wyborach do PE ........ posłów, to zjem publicznie okładkę tygodnika ....... ?

Obrazek użytkownika tricolour

05-04-2019 [11:56] - tricolour | Link:

@roz sądek

Doskonaly pomysł. Rozsądek podpowiada, by zwolennicy większych partii rezerwowali całe biblioteki do zjedzenia.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

05-04-2019 [13:25] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Roz Sądek

Pan Biedroń nie jest moim faworytem, a to, co piszę wynika z racjonalnego postrzegania sytuacji politycznej.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

05-04-2019 [11:56] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Tu powinien być mój komentarz,ale niestety [-------]
Ale w zamian,nie odmówie sobie przyjemności wklejenia mantry Krzysia narciarza i barona Munchausena:

Trotelreiner:

"Patogennie hejterski komentarz niemający nic wspólnego z treścią notki. No comment"

 

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

05-04-2019 [13:26] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Trotelreiner

Gratuluję samokrytyki. Widzę, że zaczyna Pan myśleć.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

05-04-2019 [14:45] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Chyba krzysio nie uważa,że geologia, to nauka gdzie trzeba myśleć...alternatywą w tych latach,kiedy 'krzysio szedł' na studia...była ceramika na AGH...albo w kamasze!
Wojo w wypadku krzysia...to była Marynarka Wojenna...okręty podwodne...stare,dziurawe sowieckie...balie.To był WYROK ŚMIERCI!
Wzrost krzycha...to było 100% MW!
Na AGH szli synowie robotników z Huty im.Lenina...i ci z awansu w PZPR.

Na UJ...trzeba było myślec...jak bywać w Piwnicy Pod Baranami...i nie dać sie wsiągnąć na kapusia SB
Aluzju poniał?

Obrazek użytkownika tricolour

05-04-2019 [16:54] - tricolour | Link:

@ Trotel

Jaką uczelnię należy ukończyć, by nie umieć pisać w  języku ojczystym?
Pytam serio, bo rzadko spotyka się osobę kompromitującą się z takim zapamiętaniem.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

05-04-2019 [19:51] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

tricolour....w miejscu!
Słuchaj uważnie,znaczy czytaj uwaznie,bo nie będę powtarzal!

Jestes dla mnie ETA i HININ...razem...dwie postaci w jednej osobie.
Nie będę rozwijał,bo Admin to potraktuje jako mowe nienawisci...w necie to sobie sprawdzisz...Burakumin wpisz w Google

PS.Też masz mantrę o pisaniu w języku ojczystym? Schizofrenia i obsesja...
 

Obrazek użytkownika tricolour

06-04-2019 [08:01] - tricolour | Link:

@ Trotel

Serdecznie dziękuję za uznanie. Bez względu na to kim są wymienione postacie, to jednak jestem dla ciebie kimś. Niestety nie mogę się zrewanżować więc pora, byś się pogodził, że pozostaniesz nikim.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

05-04-2019 [21:07] - Krzysztof Pasie... | Link:

@trotel

Insynuacyjny hejterski komentarz. No comment

Obrazek użytkownika Trotelreiner

06-04-2019 [09:25] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Absolutnie be żadnej aluzji...pozdrowienia Krzysiu...
https://youtu.be/OK6qpvQUKS0

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

05-04-2019 [14:26] - zbieracz śmieci | Link:

Rozjechać muche to żaden wyczyn szczególnie gdy ta spozywa na ulicy łajno .Uczycielu, obie sa warte siebie z tym ,że wiegus to hard a mucha soft!