Brexit czy Brexshit

Brexit powoli zaczyna zamieniać się w Brexshit. Krótka historia Brexitu i tego co dzieje się w Wielkiej Brytanii.

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

27-03-2019 [14:59] - Trotelreiner | Link:

Jakbym MAXA Kolonko słyszal...

Obrazek użytkownika Zunrin

27-03-2019 [15:25] - Zunrin | Link:

Zgadza się, maniera mówienia podobna. A to akcentowanie... Normalnie jak wraca do kraju, to na swój akcent chyba laski rwie na zabawie w remizie...
Gość nawija sporo o sytuacji z ostatniego czasu (boje z wyjściem z UE), a nad samą przyczyną dlaczego ludzie zagłosowali za wyjściem tylko się prześlizgnął. Szczerze mówiąc paradokumentalny "Brexit: The Uncivil War" o wiele lepiej wyjaśnia całą sprawę.