Tradi atak na Papieża Franciszka!

Jak wielu wiadomo mamy nowego Papieża Franciszka, który przybył do nas z Argentyny („końca świata”, jak to sam powiedział). Lud Rzymski powitał go z radością i wielu katolików takoż. Papież z Ameryki Południowej to i nowy styl sprawowania papiestwa.

Lewakom jak wiadomo nie dogodzisz, „konserwatywny socjalista z niego” z niego taką usłyszałem opinie, bo jak wiadomo, biednym należy pomagać i walczyć z nierównościami społecznymi, ale walka o prawa dla pederastów to przecież misja naszych czasów, na równi z walką z niewolnictwem. Widomo też, że nie dopuści kobiet do kapłaństwa i nie szykują się żadne radykalne zmiany ich zdaniem. Nie będę się zajmował lewakami, bo nie o nich chciałem pisać, ale jeszcze dodam, że nowy Papież to kapuś ;)

Jest taki ruch w łonie Kościoła (część tego nurtu chyba już do niego nie należy), która postanowiła nie osądzać od razu, zły czy nie dobry, ale już zwrócili uwagę, że są złe znaki na początku pontyfikatu, Franciszek powiedział Dobry Wieczór, a nie Szczęść Boże. Czyżby wstydził się tego słowa. A od dłuższego czasu trwa napinka internetowa tego środowiska, bo najsilniejsi są na forach prawicowo – konserwatywnych. Zachowania Franciszka to zły znak, nie dość, że „wszystko robi pod publiczkę” to jeszcze nie będzie powrotu do postanowień Soboru Trydenckiego, w tej kwestii Benedykt XVI też ich rozczarował, bo jak wiadomo msza w rycie trydenckim to gwarant zbawienia, a nie życie zgodnie z przykazaniami.

Ich nieustanne buczenie i wypominanie Papieżowi, braku jakiegoś gestu ( ma swoje zalety), ale on ma docierać do ludu, mas, a nie zadowalać wąską grupę specjalistów od Trydentu. Swoim zachowaniem coraz bardziej przypominają mi faryzeuszy, znali oni literę prawa, czuli się że są lepsi od innych i lepiej przestrzegają prawo mojżeszowe, lecz jak zauważył Chrystus są obłudnikami, bo nie robią tego z miłości dla Boga.

Drodzy Tradsi, wielu z was robi wspaniałą robotę walcząc o pamięć o tradycji, choć wielu z was to też szpanerzy, którzy są na trynitadzie co niedziele dla lansu, bardzo was proszę zróbcie coś ze swoimi kolegami, którzy chcą być bardziej papiescy od papieża, bo wielu ludzi pomyśli, że macie jakieś problemy. Poczekajmy z ostateczną oceną pontyfikatu, jeszcze mamy dużo czasu, nie róbmy awantury z Buena Sera, bo nieświadomie zaczniecie stać tam gdzie banda lewaków ziejących kwasem i pomyjami.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Paweł.pc44

24-03-2013 [21:49] - Paweł.pc44 | Link:

Nie wiem, czy wiesz, ale Msza Święta Trydencka to jeden z wielu punktów, o których mówią Wierni Nauczaniu Kościoła. Jako ignorant nie jesteś jednak tego świadom. Jako ignorant nie wiesz również, że współczesny KK dopuszcza się w pewnych sprawach herezji. Jeżeli ktoś tutaj atakuje jak lewak to właśnie Ty, bo prawdziwa Prawica nie bazuje na bełkocie, ale na faktach.

Obrazek użytkownika hrabiaEryk

25-03-2013 [00:08] - hrabiaEryk | Link:

Msza Trydencka, jest piękna i zgadzam się, że łonie Kościoła pojawia się wiele zachowań o charakterze herezji, ale na miłość boską nie badźcie bardziej   paapiescy od Papieża. 

Obrazek użytkownika gorylisko

25-03-2013 [05:14] - gorylisko | Link:

to co jest faktem dla zbawienia ? udział w mszy trydenckiej czy życie wg przykazań ?
no i tak mi się przypomniało cosik o źdżble i belce w oku...
Szceść Boże...bo pewnikiem za "do więzienia..." uuupssss pardo, za dowidzenia odsądziłby mnie szanowny pan od czci i wiary...pewnikiem zostałbym nawet żydowskim komuchem...