"Żywe tarcze Jarosława"


Warszawski protest rodziców przeciwko podpisanej przez prezydenta stolicy Rafała Trzaskowskiego Deklaracji LGBT. Fot. PAP/Marcin Obara

Motto: Jakakolwiek próba nakłonienia „ortodoksyjnych pisowców” do zrozumienia czegokolwiek w temacie LGBT jest znacznie trudniejsza, niż mojżeszowe przeprowadzenie Żydów przez Morze Czerwone (Krzysztof Pasierbiewicz)

Skąd taki tytuł notki?

Przyjrzyjcie się tedy Państwo uważnie tytułowemu zdjęciu z warszawskiego protestu rodziców przeciw seksualizacji dzieci, którym dzisiejszą notkę zilustrowałem.

Biedne te dzieciaki na pierwszym planie, widać to po ich buziach, - a tych protestujących „rodziców” gdzieś już chyba wcześniej widziałem.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post Scriptum
Nie wiem jak Państwo, ale ja, choć uważam, że po wypowiedzi pana Rabieja ludzie słusznie zaprotestowali przeciw adopcji dzieci przez małżeństwa jednopłciowe, - to jestem jednak kategorycznie przeciwny wykorzystywaniu dzieci w protestach ulicznych. Powiem więcej, głęboko wierzę, że Jarosław Kaczyński również się temu sprzeciwia.

Post Post Scriptum
Niektórych z Państwa może dziwić, dlaczego tę przyznaję kontrowersyjną notkę napisałem?

Więc śpieszę z wyjaśnieniem. Napisałem tę notkę, dlatego, iż uważam, że ci rodzice, czy raczej dziadkowie, którzy te Bogu ducha winne dzieci przyprowadzili na tę ponurą i dołującą demonstrację kompletnie nie zadają sobie sprawy z tego, że narazili te dzieciaki na okaleczenie ich osobowości traumą, której skutki mogą rzutować na ich całe przyszłe życie.

Że te dzieci nierozumiejące, o co w tych demonstracjach chodzi odbiorą to, jako atak na nie ze strony złych ludzi, co może się przerodzić w poważne okaleczenie osobowościowe nazywane w literaturze psychologicznej „zaburzeniem osobowości z pogranicza” (ang. Borderline Personality Disorder, w skrócie BDP), objawiające się lękiem przed prawdziwym, bądź wyimaginowanym odrzuceniem przez społeczeństwo.
A to z kolei może się przerodzić w niestabilne i burzliwe relacje interpersonalne oraz niewspółmierną do sytuacji, silną, a często niekontrolowaną złość, częste okazywanie gniewu i niemożność nawiązania kontaktu z rówieśnikami. Dlaczego? Bo dziecko, narażane na taką traumę nie dostrzega szerszej perspektywy i nie potrafi rozpoznać wzorców kierujących jego zachowaniem i często wikła się wciąż na nowo w coraz bardziej destrukcyjne relacje.

A przekładając to na ludzki język, takie dziecko może się w przyszłości stać człowiekiem po uszy zakompleksiałym, zgorzkniałym, nienawistnym i nieprzyjaznym innym ludziom.

Już pierwsze dodane komentarze zdają się wskazywać, iż jakakolwiek próba nakłonienia ich Autorów do zrozumienia czegokolwiek w omawianym temacie będzie znacznie trudniejsza, niż mojżeszowe przeprowadzenie Żydów przez Morze Czerwone.

Resztę dopowiedzcie sobie Państwo sami.

A tu można przeczytać więcej na rzeczony temat (Świat osobowości z pogranicza; Chaos i pustka; Geneza zaburzenia osobowości; Społeczeństwo z pogranicza 99) - vide: https://www.wuj.pl/page,produk...

Post Scriptum
Lekturę dodanych komentarzy kwituję następująco: "psy szczekają, Pasierbiewicz jedzie dalej"

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

19-03-2019 [15:13] - zbieracz śmieci | Link:

Notka  krótka i głupia a wyjaśnienie długie i równie głupie chociaż w jednym jesteś szczery i sobie dopowiadam-jestes zakompleksiałym,zgorzknialym,nienawistnym i nieprzyjaznym innym ludziom,po prostu złym człowiekiem i to z własnej nieprzymuszonej woli bo tak masz !

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

19-03-2019 [17:33] - Krzysztof Pasie... | Link:

@ALL    Już pierwsze dodane komentarze zdają się wskazywać, iż jakakolwiek próba nakłonienia ich Autorów do zrozumienia czegokolwiek w omawianym temacie będzie znacznie trudniejsza, niż mojżeszowe przeprowadzenie Żydów przez Morze Czerwone.

Obrazek użytkownika paparazzi

19-03-2019 [19:40] - paparazzi | Link:

A mnie Rabin uczył ze Mojżesz przeprowadzał przez pustynie. Krzycho niepokoje się o ciebie. Główeczką koreczek, polecam.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

19-03-2019 [16:20] - Trotelreiner | Link:

Obłuda sie wylewa z tej notki strumieniem!
Czy Pan Admin nie widzi kim jest Pasierbiewicz?
TO JEST SZKOLONY AGENT WPŁYWU RZUCONY NA WSZYSTKIE PORTALE I MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE.
Opłacany i popierany przez dawne i niezweryfikowane słuzby....to szkodnik i parrycyda!
Na 100 czytelników "jego" dzieł...niech 80 oleje ten bełkot,ale 20 pomnożone przez wszystkie jego media...to wieje zgrozą...

Myślałem że NB będzie wolne od agentury,lewactwa i hejtu...trolli,których należało wykopać po pierwszym komentarzu...ale zostali na łamach...DLACZEGO!?
Pasierbiewicz jest dobrze zalegendowany...od 1965 roku ma napisany życiorys...ktory pęka po dobrym sprawdzeniu.

On ma za zadanie NISZCZYĆ każdy portal,który się mieni prawicowym i niezależnym...UE najmuje takich pasierbiewiczów....aby zniszczyć niezależne media.

ONI WALCZĄ Z INFORMACJĄ,KTÓRA WYCIEKA PRZE INTERNET..BO TO DOSTĘP DO INFORMACJI....TO DOSTĘP DO PRAWDY....I WŁADZY.

 

Obrazek użytkownika Studentka

19-03-2019 [17:54] - Studentka | Link:

Jaki tam z niego agent wpływu! Wg.mnie to jest stary, głupi człowiek, który robi wszystko, żeby jakoś zaistnieć, ale z racji ograniczonego intelektu,a jednocześnie wybujałego ego i bez niezbędnej  siły przebicia jest poza zainteresowaniem ludzi ,na których mu zależało. Chciałby ,a nie może, i tu jest pies pogrzebany. Panie Pasierbiewicz, pisz pan lepiej te swoje powieści dla znudzonych hrabin .

Obrazek użytkownika Pani Anna

19-03-2019 [22:45] - Pani Anna | Link:

 Trotelreiner  "TO JEST SZKOLONY AGENT WPŁYWU RZUCONY NA WSZYSTKIE PORTALE I MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE."? 
 Czyżby  mieli AŻ TAKIE braki kadrowe? ???

Obrazek użytkownika angela

19-03-2019 [16:21] - angela | Link:

Faktycznie,  jest Pan zatroskany baaardzo, kiedy rodzice bronią swoich pociech przed deprawacją .
lAle jak Owsik w środku zimy,  wysyła dzieci na żebry ,  żeby panu  Owsiakowi ptasiego mleczka nie zabrakło, to jest wszystko ok, jeszcze się z czerwoną plakietka  obnosi.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

19-03-2019 [21:47] - hr.Levak-Levatzky | Link:

SzPani Angelo!
Nawet sama SzPani musi przyznać,że ten żarcik nie jest wysokich lotów, żeby już nie określać go dosadniej.  Znacznie jednak lepiej i łatwiej jest uprawiać szydełkowanie, niż wypisywanie swoich głębokich przemyśleń na internetowych forach.
Kłaniam się z troską!

Obrazek użytkownika Roz Sądek

19-03-2019 [16:46] - Roz Sądek | Link:

"Że te dzieci nierozumiejące, o co w tych demonstracjach chodzi odbiorą to, jako atak na nie ze strony złych ludzi, co może się przerodzić w poważne okaleczenie osobowościowe nazywane w literaturze psychologicznej „zaburzeniem osobowości z pogranicza” (ang. Borderline Personality Disorder, w skrócie BDP), objawiające się lękiem przed prawdziwym, bądź wyimaginowanym odrzuceniem przez społeczeństwo."
=========

Panie Krzysztofie, Pan to ma głowę...

 

Obrazek użytkownika gorylisko

19-03-2019 [18:44] - gorylisko | Link:

dobrzy ludzie ile razy mam powtarzać, że poważne traktowanie drrrrrra grozi cięzki atakiem wzruszania ramion tak jak kiedyś posłowie moskiewscy zarządali ścięcia głowy podczas uczyt kidy szambelan pominął jakiś tytał cara... po prostu wzruszono ramionami... dlaczego traktujecie tego jegomościa serio ?
proponuję poczytać coś ciekawego np. http://szkolanawigatorow.pl tam takich różnych ludziów po prostu się wyrzuca... warto poczytać choćby o konferencji w Baranowie Sandomierskim,,,

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

19-03-2019 [19:40] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Faktycznie,  że nowe hasło przed wyborami do PE czyli "Wara od naszych dzieci!" w niektórych umysłach zakiełkowało: pewnikiem po wyborach, to ta okropna, wroga Polsce Unia zacznie nam deprawować dzieci, chociaż dotychczas nie zajmowała się sprawami rodzinnymi w krajach członkowskich. No, ale skoro prezes tak mówi...
A regulamin NB mówi:
Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób.
Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

A tzw. komentatorzy mówią:
Jesteś zakompleksiałym,zgorzknialym,nienawistnym i nieprzyjaznym innym ludziom,po prostu złym człowiekiem
 
Czy Pan Admin nie widzi kim jest Pasierbiewicz?
TO JEST SZKOLONY AGENT WPŁYWU RZUCONY NA WSZYSTKIE PORTALE I MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE.
Opłacany i popierany przez dawne i niezweryfikowane słuzby....to szkodnik i parrycyda!
 
Wg.mnie to jest stary, głupi człowiek, który robi wszystko, żeby jakoś zaistnieć, ale z racji ograniczonego intelektu,a jednocześnie wybujałego ego i bez niezbędnej  siły przebicia jest poza zainteresowaniem ludzi ,na których mu zależało.
 

I jako szczyt głupoty kompletnie  zindoktrynowanej:
Ale jak Owsik w środku zimy,  wysyła dzieci na żebry (!!!) ,  żeby panu  Owsiakowi ptasiego mleczka nie zabrakło (!!!), to jest wszystko ok, jeszcze się z czerwoną plakietka  obnosi.
 

 

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

19-03-2019 [21:36] - Krzysztof Pasie... | Link:

Psy szczekają, Pasierbiewicz jedzie dalej

Obrazek użytkownika HenrykHenry

19-03-2019 [22:20] - HenrykHenry | Link:

Skoro ... pasierbiewicz jedzie dalej  ... bo psy szczekaja to ja ci proponuje w odpowiedzi do poprzedniego twojego wpisu "Naród sam napisał, co myśli!" 
Przepros za ojca !!!

Obrazek użytkownika Jaworowski

20-03-2019 [08:06] - Jaworowski | Link:

Krzych >>>Pasierbiewicz jedzie dalej<<
Pasierbiewicz jedzie dalej na ośle tyłem do kierunku jazdy, twarzą do zadka.
Spytasz. Skąd i dokąd zmierzasz? Znikąd donikąd, donikąd, donikąd...do.. - odpowiada echo.
Krzysia wpis typowy dla osobników dyssocjalnych. Gdy platfusowe dzieci biorą udział w pochodach swoich brunatno-czerwonych rodziców to jest ok, jeśli pisowskie, to, to pada im na mózg. Co za SS-mańska pokrętność logiki. Nieprawdaż?

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

21-03-2019 [00:06] - hr.Levak-Levatzky | Link:

SzPan Jaworowski
jednak trochę przejął się moim ostrzeżeniami o możliwościach pęknięcia żyłki i już tak zaciekle się nie zapienia pozostając na stopie szyderczo-prześmiewczej wobec autora tekstu. Poziom wprawdzie i sens jego - przepraszam za wyrażenie:"komentarzy" nadal taki sam, jednak forma nieco zelżała - dobre i to, nieprawdaż?
Kłaniam z troską!
Czerwony hr.Levak-Levatzky,
który mordował polskich patriotów tysiącami, a obecnie jego zdradzieckie knowania i działania zmierzają do wepchnięcia SzPana Jaworowskiego  pod bolszewicko-pruski walec.

 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

20-03-2019 [09:29] - Trotelreiner | Link:

Jedzie...na ulicę Kobierzyńska...do szpitala  ...im.Babińskiego!

Obrazek użytkownika PIOTR Z GDAŃSKA

19-03-2019 [21:18] - PIOTR Z GDAŃSKA | Link:

Ja nie mogę! Geolog psycholog !