Prezes brzydko się bawi. Rzecz o dialektyce bólu i odwetu

UWAGA! Na wstępie pragnę złożyć istotne dla czytelnika niniejszej notki oświadczenie, że jestem wierzącym katolikiem wychowanym w domu o patriotycznych tradycjach chrześcijańsko-narodowych i ojcem rodziny, która jest dla mnie nadrzędną wartością.

Ilustracja muzyczna: https://www.youtube.com/watch?... 

Portal internetowy „Dziennik Gazeta Prawna” – vide: https://wiadomosci.dziennik.pl... informuje:

Pod płaszczykiem obrony dzieci i rodziny, Kaczyński dał sygnał do ataku na osoby LGBT+, podobnie jak w poprzednich latach, gdy za cel obierano uchodźców" - to jeden z komentarzy po ostatnim wystąpienie prezesa PiS. Zawrzało też w sieci i na wizji. Podczas konwencji PiS w Jasionce pod Rzeszowem prezes partii Jarosław Kaczyński podkreślał, jak ważna jest rodzina. - Ale jeśli stawiamy na rodzinę, to musimy zwrócić uwagę na to, że mamy tutaj także wielki kłopot, wielką trudność, wielkie zagrożenie, którym jest atak na rodzinę i to atak przeprowadzony w sposób najgorszy z możliwych, bo jest to w istocie atak na dzieci - mówił. Kaczyński oceniał, że w niektórych miejscach w Polsce ma być zastosowana, a w niektórych miejscach już właściwie jest stosowana "pewna specyficzna socjotechnika". - Trudno to nazwać wychowaniem; to nie jest wychowanie, to jest właśnie socjotechnika, mająca zmienić człowieka. Co jest w jej centrum? Otóż w jej centrum jest bardzo wczesna seksualizacja dzieci. To jest nie do uwierzenia; ja sam póki nie przeczytałem, nie mogłem w to uwierzyć, ale to ma się zacząć w okresie 0-4, czyli od urodzenia do czwartego roku życia - podkreślił prezes PiS. Nawiązał w ten sposób do faktu, że w połowie lutego prezydent stolicy Rafał Trzaskowski podpisał dokument "Warszawska polityka miejska na rzecz społeczności LGBT+" – tzw. deklarację LGBT+. Dokument zakłada działania w takich obszarach, jak: bezpieczeństwo, edukacja, kultura i sport, administracja, a także praca. W dziedzinie edukacji w deklaracji zapowiedziano m.in. wprowadzenia edukacji antydyskryminacyjnej i seksualnej w każdej szkole, uwzględniającej kwestie tożsamości psychoseksualnej i identyfikacji płciowej, zgodnej ze standardami i wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia (WHO)…

Ja również zareagowałem na te słowa pana Prezesa i przedwczoraj opublikowałem notkę pt. „Fejk argumentem pisowskich tępicieli deklaracji LGBT ” – vide: https://www.salon24.pl/u/salon... , w której między innymi napisałem, iż najprawdopodobniej twierdzenie o zbyt wczesnej seksualizacji dzieci zostało oparte na krążącym w mediach „fejku” o rzekomym przyzwoleniu deklaracji LGBT na masturbację dzieci w wieku 0 - 4. Napisałem też, że przewertowałem część rzeczonej deklaracji poświęconą edukacji dzieci i osobiście nic złego nie widzę w tym, co tam napisane o możliwie najwcześniejszym edukowaniu dzieci o konieczności używania prezerwatyw, a wręcz odwrotnie uważam, że tego rodzaju edukacja jest jak najbardziej wskazana, a nawet konieczna dla bezpieczeństwa zdrowotnego naszych pociech.

Notka ta opublikowana także na Salonie24 uruchomiła tam lawinę niezwyczajnie licznych komentarzy, których liczba doszła do szóstej setki i nadal rośnie. Ale w tym przypadku nie liczba komentarzy jest ważna, lecz przebijająca z nich niekontrolowana i płynąca z krańcowo złych emocji, nie zawaham się powiedzieć, - patogennie zwierzęca nienawiść do intruza, który się ośmielił sprzeniewierzyć tym razem prawicowej poprawności politycznej i sprostować fejk odnośnie rzekomo tragicznych konsekwencji deklaracji LGBT dla polskich dzieci. Powiem więcej. Wielu stałym komentatorom mojego blogu, których miałem do tej pory za ludzi rzeczowych i kulturalnych puściły wszelkie emocjonalne hamulce, co odsłoniło drzemiące w nich najniższe instynkty, o czym do tej pory nie miałem pojęcia.

Przeczytajcie Państwo konieczne te komentarze, a przekonacie się, że nic, a nic nie przesadzam. Bowiem podług ich Autorów skandalicznie zuchwały autor zdradzieckiej notki został zmieszany z błotem, opluty, upodlony, poniżony i zwymyślany w słowach, których nie przytoczę, bo się wstydzę. Ale pal sześć insynuacje, przekleństwa, wyzwiska i zniewagi. Najgorsze w tych komentarzach jest to, że ociekają trudną do opisania, ordynarnie plugawą i wynaturzoną nienawiścią wzbierającą momentami do takich rozmiarów, iż można odnieść wrażenie, że ci obłąkani niepohamowaną agresją osobnicy, gdyby tylko mieli ku temu okazję posunęliby się nawet do linczu. Powiem jeszcze więcej. Zawstydzająca zaściankowo pretensjonalna głupota tych komentarzy niemieszcząca się w granicach podstawowych standardów dzisiejszej cywilizacji europejskiej,  - a także charakteryzująca się brakiem choćby elementarnej tolerancji bezkompromisowo fanatyczna wrogość tych nienawistników do wszystkich inaczej niż oni myślących to świadectwo, że poziom świadomości seksualnej bogoojczyźnianych Polaków jest po stokroć niższy niż w niejednym z krajów Trzeciego Świata. I nie pozostaje nic innego jak zakrzyknąć: Ludzie! Rany Boskie! Gdzie my żyjemy?! Bo poziom tych komentarzy po prostu poraża. Pocieszam się tylko, że ich Autorami są ludzie w wieku przez grzeczność powiem 60 Plus, - zaś młodzi Internauci kompletnie zignorowali tę, jak przypuszczam śmieszną dla nich dyskusję „leśnych dziadków”.

Kończąc notkę powiem, że widzę dwa możliwe powody postraszenia Polaków przez Jarosława Kaczyńskiego deklaracją LGBT+, - co moim zdaniem może się nawet jakąś uliczną draką skończyć.

Bo, albo Jarosław Kaczyński nie doczytał, co naprawdę głosi deklaracja LGBT w zakresie edukacji małych dzieci, - i działając w najlepszej wierze nie do końca zdawał sobie sprawę z tego, jak niskie instynkty wyzwoli w ludziach swoją wypowiedzią. Albo w rozpoczynającej się właśnie wyborczej walce na śmierć i życie pan Prezes z premedytacją postanowił zagrać na instrumencie dialektyki bólu i odwetu licząc na to, że bolesny strach o bezpieczeństwo polskich dzieci spowodowany jego wrzutką o szatańskim LGBT wzbudzi w Polakach chęć zemsty przy urnach wyborczych na usiłujących ich dzieci okaleczyć „degeneratach i zboczeńcach”. A, że Kaczyński to wybitnie przebiegły i bezwzględny egzekutor, - bardziej prawdopodobną zdaje się być ta druga opcja. 

Wszakże Jarosław Kaczyński zapomniał, że o wyniku tegorocznych wyborów zdecydują głosy ludzi młodych i bardzo młodych, którzy niekoniecznie dadzą się nabrać na takie numery i w lokalach wyborczych mogą panu Prezesowi pokazać „gest Kozakiewicza”. O ile wcześniej nie wyjdą na ulicę, - jak to zrobiła polska młodzież w styczniu roku 2012, kiedy w proteście przeciw ACTA rzucili Tuska na kolana, gdy chciał się na Internet zamachnąć. 

Słowem pan Prezes bawi się zapałkami, a to już naprawdę nie przelewki!

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

13-03-2019 [22:01] - tricolour | Link:

Wygląda zatem na to, że grunt zaczyna palić się pod nogami i to na każdym z możliwych obszarów. W takiej sytuacji wszczynanie wojny (choćby światopoglądowej) to jedyne wyjście. Przykro pisać, ale władza zmierza ku upadkowi...

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

14-03-2019 [05:56] - Krzysztof Pasie... | Link:

@tricolour

"Przykro pisać, ale władza zmierza ku upadkowi..."
-------------------------
Najgorsze, że na własne życzenie. Oto najnowszy sondaż - vide: https://pbs.twimg.com/media/D1...  

A teraz czekam na komentarze tych wszystkich nienawistników, którzy na mnie pluli i wylewali mi na głowę hektolitry pomyj i fekaliów jedynie za to, że wytykałem błędy PiS-u prowadzące do katastrofy.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

14-03-2019 [19:35] - RinoCeronte | Link:

Jest jeszcze coś gorszego Panie Doktorze... Właśnie wszystkie agencje prasowe podały smutną wiadomość o śmierci słynnego "Tulipana" czyli Jerzego Kalibabki:  https://pl.wikipedia.org/wiki/...

Obrazek użytkownika HenrykHenry

14-03-2019 [20:59] - HenrykHenry | Link:

He he he ... stary zalosny pokomuszy .b  ...  , no nie napisze dalej ze wzgledu na Admina. Przekaz  plynie od Miska Kaminskiego <?!  ... bo taki spojny , z instrukcji ...

Obrazek użytkownika Jabe

14-03-2019 [21:32] - Jabe | Link:

Kamiński to ten z PiS-u?

Obrazek użytkownika maxilampus

13-03-2019 [23:55] - maxilampus | Link:

Jestesmy na Wojnie..Wojnie w ktorej nie bierze sie zakladnikow  czy jencow..
Cywilizacja upada z szybkoscia swiatla..Barbarzyncy sa u bram..Toczy sie walka o przetrwanie..Innej drogi nie ma..https://www.youtube.com/watch?...
Z jednym sie moge zgodzic z panem..co do osoby Kaczynskiego..Jest on w mojej opini ostatnia osoba ,ktora powinna zabierac glos na jakikolwiek temat..Mial swoj czas..i przepultal go spektakularnie,tracac przy tym twarz i zaufanie Obozu Patriotycznego..Emerytura to najlepsze co moze zrobic...

Obrazek użytkownika Jaworowski

14-03-2019 [14:43] - Jaworowski | Link:

Na rany boga Quetzalcoatla, co też tu waść za  androny wypisujesz. Stopień nonsensu też powinien mieć swoje granice, a jednak ich tu  nie ma.
Krzych>>> O ile wcześniej nie wyjdą na ulicę, - jak to zrobiła polska młodzież w styczniu roku 2012, kiedy w proteście przeciw ACTA rzucili Tuska na kolana, gdy chciał się na Internet zamachnąć. <<
Tak Krzysio masz rację. Młodzież lada chwila wylegnie tabunami w obronie swoich małych braciszków i sióstr, którym Kaczor zabrania/ał bawić się ich własnymi  siusiakami i c..p..kami. Ta młodzież nie wybaczy dorosłym, którzy odebrali im poprzez pisowskie zakazy tę możliwość wiele lat temu kiedy byli dziećmi i tracili czas na jakieś samochodziki, żołnierzyki, miśki, laleczki, kretyńskie klocki, czy kretyński pompowany pęcherz, piłką zwany. Młodzież już sposobi się, by zamachnąć się na pisowców, którzy odmawiają im niezbywalnego prawa do  zabawy w dzieciństwie tym, czym wydalają mocz. Oczywiście ta młodzież nie myśli o sobie tylko o przyszłych pokoleniach i to dla ich dobra domagać się będzie by PIS na kolanach się pokajał za niezrozumienie potrzeb naszych maluchów. A najlepiej, by spadał na drzewo i władzę oddał  " światłej" platfusowni, za której dewiza "róbta co chceta" obowiązywała na co dzień w każdej dziedzinie aktywności ludzkiej, i było gites.

Obrazek użytkownika angela

14-03-2019 [18:26] - angela | Link:

I kto to się odzywa, i w czyjej obronie?   I dlaczego Kaczyński , ma niby nic do powiedzenia.?
Napisze krótko,  ponieważ autor notki powołał się na  Katolików.  GRZECH SODOMSKI, TRZEBA TEPIC,  a nie legalizowac ustawami.
W przeciwnym wypadku,  czeka nas los Sodomy, i nie ma żadnego usprawiedliwienia,  dla zamykania ust ludziom, którzy tej ułomności nie przyjmują.
Tusk  miał ich kastrowac, my postapimy delikatnie. Zero tolerancji dla wszelkich homo.
Homo, do domu, i tam mogą ze sobą robić co chcą.  Nikt im nie broni. Ale od Dzieci, WARA.
II ulice oczyścić od tego wyuzdania.  Nikt nie ochoty na to towarzystwo patrzeć , z podwiazanymi genitaliami. Szok.
 

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

15-03-2019 [01:40] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Troszkę zmartwiałem przeczytawszy, że „prezes brzydko się bawi”, bo w końcu w dobie rozgorzałych sporów o LGBT zabrzmiało to dwuznacznie. Okazało się jednak, że nie chodzi o to, co rzekomo WHO nakazuje Polakom czyli nauczanie niemowlaków technik masturbacyjnych, ale o znalezienie nowego wroga, którym trzeba będzie postraszyć Polaków  przed wyborami. To stara sztuczka prezesa, na którą zawsze się nabiera  żelbetonowy elektorat PiS (vide: wpisy, a zwłaszcza niektóre komentarze na NB). W starożytnym Rzymie  niektórzy dyktatorzy stosowali zasadę divide et impera, a we współczesnej Polsce dodaje się jeszcze wyszukiwanie wroga dla straszenia przed próbą odebrania władzy. Byli już „komuniści i złodzieje!”, wpuszczanie zawszonych imigrantów, którzy będą na ulicach miast gwałcić polskie kobiety, ta wredna opozycja, która gdyby doszła do władzy, natychmiast odebrałaby „pincet plus” i byłoby jeszcze gorzej, niż przedtem, skorumpowani niesprawiedliwi sędziowie, donosiciele na Polskę do Brukseli, wroga nam UE, Niemcy i Rosja oraz niektórzy nasi sąsiedzi (poza Bałtykiem).
Do pierwszych wyborów, a zwłaszcza tych drugich jeszcze trochę czasu, więc poza ostatnio obiecaną kiełbasą wyborczą można będzie jeszcze wymyślić paru naszych zagorzałych wrogów.