Epokowe słowa cioci Tosi

Portal internetowy RadioMaryja.pl – vide: http://www.radiomaryja.pl/info... podaje:

W sobotę po godz. 12:00 w Jasionce pod Rzeszowem rozpoczęła się konwencja regionalna PiS; oprócz Jarosława Kaczyńskiego bierze w niej udział m.in. premier Mateusz Morawiecki. Na konwencji ma zostać zaprezentowana europejska deklaracja programowa. Prezes PiS podkreślił, że wybory do Parlamentu Europejskiego oraz do polskiego parlamentu, „to w gruncie rzeczy jedne wybory, których stawką jest przyszłość Polaków i Polski”. „Przywrócenie godności Polaków jest naszym wielkim celem, inwestujemy w rodzinę, ale nasi przeciwnicy tego celu nie rozumieją. Jeżeli wygrają nasi przeciwnicy, to nie będzie tak, jak było tylko będzie gorzej niż było” – oświadczył Jarosław Kaczyński…

Mój skromny komentarz:

Pamiętam z dzieciństwa, że jak z naszego domowego radia spłynęły do naszych uszu te oto słowa pierwszego sekretarza KC PZPR towarzysza Władysława Gomułki (tylko pół minuty):

https://www.youtube.com/watch?... 

to nasza ciocia Tosia kategorycznie orzekła:

Srali muszki, do pietruszki, idzie wiosna, będzie lepiej trawka rosła!

I tylko nie mówcie, że Biedroń to moja obsesja.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post Scriptum
Mam nadzieję, że pan Prezes wybaczy mi ten niewinny wiośniany żarcik.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

09-03-2019 [19:31] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

echo24&levak levazki...czy jak mu tam Pasierbiewicz wymyślił----dedykacja.
https://youtu.be/6VqQxflkwVo

Obrazek użytkownika Roz Sądek

09-03-2019 [21:42] - Roz Sądek | Link:

"Mam nadzieję, że pan Prezes wybaczy mi ten niewinny wiośniany żarcik."
================

Pan Prezes nie mógł się doczekać Pana komentarza i koło 15:10 wyłączył neta, ale jutrzejszy ranek będzie dla niego szczęśliwszy.
Pewnie że Panu wybaczy, jest Pan przecież jego ulubionym prozaikiem.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

09-03-2019 [22:30] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Jak można nie żałować  biednego Pana Trotelreinera, który niczego, ale to zgoła niczego nie pojął z zestawienia tych 2 przemówień wiekopomnych przywódców Narodu Polskiego...

Obrazek użytkownika Jaworowski

10-03-2019 [10:07] - Jaworowski | Link:

Habia Żalek rozdaje  swoje żale to na lewo, to na  prawo. Hojność waści jest godna poklasku. Gdy w gruncie rzeczy nie ma się nic do powiedzenia i argumentacja cienka, jak szczaw Jurnego Stefana, to szafuje się tym, co nic nie kosztuje.  W istocie sam waść  nic nie zrozumiał z własnego zestawienia. Debilność zestawienia tak oczywista, że to ja zacznę za chwilę szafować współczuciem nad pogarszającym się stanem waści umysłu. Nie zrobię tego, gdyż nie lituję się nad czerwonymi. Mordowali polskich patriotów tysiącami, a obecne ich zdradzieckie knowania i działania zmierzają do wepchnięcia nas pod bolszewicko-pruski walec.

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

10-03-2019 [20:14] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Sz.Pan Jaworowskki
znowu potwierdza, że żalić się nad nim trzeba - więc żalę się jeszcze bardziej
i kłaniam!
Czerwony hr.Levak-Levatzky,
który mordował polskich patriotów tysiącami, a obecnie jego zdradzieckie knowania i działania zmierzają do wepchnięcia SzPana Jaworowskiego  pod bolszewicko-pruski walec- Ameeen!

Obrazek użytkownika Jaworowski

10-03-2019 [10:10] - Jaworowski | Link:

Pni uczucielka pokazuje całej klasie rysunek na którym widoczny jest domek, drzewko, kwiatki w ogródku i i pyta kochane dzieci z czym im się to co widzą, kojarzy. Wyrwał się Jasio i trzepnął, że z seksem. Dlaczego z seksem pyta zdziwiona uczycielka? Bo mnie wszystko kojarzy się z sksem - odpowiedział Jasio.
Naszemu blogowemu bohatyrowi Krzysiowi wszystko kojarzy się z Kaczorem i znienawidzonym PISem. On już w maleńkości widział w Gomułce cechy przyszłego duce Kaczora. Mania, obłęd, pomieszanie zmysłów? Jaki błąd w wychowaniu popełniła mama bohatyra ? Nie biła, a może biła za mało i może nieopacznie po główce?

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

10-03-2019 [12:44] - zbieracz śmieci | Link:

Uboga ta rodzina pasierbiewicza ilo,sciowo no bo raptem cztery osoby-tatko ,mamam co stukała w klawisze fortepianu wyniesionego z dworu a pod strzecha wynaleziono mu całkowicie inne przeznaczenie,brat no i łon !
Uboga, to powiekszył o kolejną mityczną osobę ciocię Tosię,może i nie mityczna ale jak tak to to uczyciel wiele ma z nią wspólnego -niezbyt wyszukany język !

Obrazek użytkownika jtuszko

11-03-2019 [12:11] - jtuszko | Link:

Jeżeli po wyborach nowa władza odbierze 500+, to stwierdzenie, że będzie gorzej niż było, jest uzasadnione, ponieważ nasza teraźniejszość będzie już przeszłością...

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

12-03-2019 [01:57] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Szanowne jtuszko!
Trzeba było posłuchać w niezależnej TV zapowiedzi tej wrednej opozycji już kilkanaście miesięcy temu, a także przed kilku dniami, która zapowiadała, że utrzyma program 500+ rozszerzając go także na pierwsze dziecko (co podchwycił teraz prezes czyniąc z tego jedną ze swych kiełbasek wyborczych).