Za mundurem panny sznurem!


autor: Twitter/Ryszard Terlecki

Ilustracja muzyczna: https://www.youtube.com/watch?...

Dziś Dzień Kobiet, więc jak tylko rano otworzyłem oczy zacząłem rozmyślać, co mógłbym miłym Paniom podarować w dniu Ich Święta, żeby sprawić jednakową radość zarówno miłośniczkom partii rządzącej, jak wielbicielkom zjednoczonej opozycji.

I już miałem się poddać uznawszy, że to zbyt ambitne wyzwanie, gdy sobie przypomniałem pewne selfie, które od przedwczoraj robi prawdziwą furorę w Internecie.

Przyznacie Panie, że męska focia! Jak z filmu "Złoto dla zuchwałych". Nawet Anthony Quinn w przedbiegach wysiada.

Z bratnim pozdrowieniem życzę Paniom wszystkiego, co najlepsze!, - wraz z okolicznościową piosenką - vide: https://www.youtube.com/watch?... 

Czuj Duch!

Krzysztof Pasierbiewicz  (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post Scriptum
A teraz, w oczekiwaniu na grad komentarzy, zakładam kamizelkę kuloodporną i hełmofon z pawim piórem. Zaś tych, którzy myślą, że Terlecki to moja obsesja uprzejmie informuję, że jakiś czas temu, to poseł profesor pierwszy mi brudną wojnę wypowiedział robiąc mi koło pióra tam, gdzie trzeba - vide: https://www.salon24.pl/u/rysza... Lecz spoko! Dałem radę! A korzystając z okazji, w wolnej chwili zapraszam Państwa do lektury mojej notki pt. "Nagi instynkt marszałka profesora Terleckiego" - vide: https://www.salon24.pl/u/salon...

Post Post Scriptum
Nie wiecie Państwo, czemu tak mało komentarzy?

Post Post Scriptum
Ledwie na chwilę do fitnessu wyskoczyłem, a ilość komentarzy na Salonie24 już do setki się zbliża - vide: https://www.salon24.pl/u/salon.... Niektóre bardzo błyskotliwe i dowcipne, - niestety znakomita większość to, że się tak wyrażę istny wysyp prawdziwków. Słowem, jak w soczewce widać Polskę posierpniową.

Post Post...
Temperatura dyskusji po prawej stronie zbliża się to granicy wrzenia. Boże! Jak ja to lubię! Więc komentujcie Państwo! To lepsze niż Marycha! Ba. Nawet heroina. Marszałek profesor powinien wiedzieć nieco więcej na ten temat.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jaworowski

08-03-2019 [12:19] - Jaworowski | Link:

>>zakładam kamizelkę kuloodporną i hełmofon z pawim piórem.<<
Największą radochę byś sprawił swoim kobitom z platfusowni gdybyś zamieścił swoje zdjęcie w czerwonej kurtce(tej z lumpeksu za połowę ceny), czerwonej beretce i tych swoich słynnych już dżinsach (też pewnie z przeceny z neta). Nie zapomnij sprawdzić prawidłowości sznurowania czerwonych butów.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

08-03-2019 [14:12] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Jaworowski

Wiedziałem, że Pan będzie pierwszy. Słowem wszystko podług mojego planu. Teraz czekam na komentarz Trotelreinera.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

08-03-2019 [14:22] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Jak Admin puści....to służe z rozkoszą!

Obrazek użytkownika RinoCeronte

09-03-2019 [17:50] - RinoCeronte | Link:

Więcej empatii Mistrzu, jak powiedział Johann Wolfgang von Goethe.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

08-03-2019 [14:21] - HenrykHenry | Link:

Obejrzenie  odcinka "Magazyn sledczy" Anity Gargas , Nr.105 , pozwoli po czesci zrozumiec jaka role w blogosferze pelnia tacy jak pasierbiewicz . Jakie zadania tu i na innych portalach spolecznosciowych realizuja.

https://vod.tvp.pl/video/magaz...

Wsparcie tu ma tez innych , takich udajacych prawicowych blogerow ale tez tych co zapewniaja im "krysze" . Przykladem niech bedzie poprzedni wpis tego "blagiera" i komentarz pod nim ... cos nie "zagralo" , w korespondencji ?! , w przekazywaniu instrukcji , miedzy tymi "zadaniowymi" ... przytocze moze te wpisy ... 
Po "nie naszemu" napisal , taki swiatowy ...

W kolejnosci ...
06-03-2019 [20:47] - jazgdyni | Link: It's all about getting the
It's all about getting the hang of things. Easy does it; take it easy. You'll figure everything out in time. But for right now, just keep trying. Pay attention and avoid the temptation to go further than you're ready. Talk less. And listen more.

W wolnym tlumaczeniu to mniej wiecej tak ...
 "Chodzi o to, żeby się przyzwyczail. Łatwo to robi; Spokojnie. Wszystko zrozumiesz na czas. Ale teraz, po prostu próbuj dalej. Uważaj i unikaj pokusy pójścia dalej, niż jesteś gotowy. Mów mniej. I słuchaj więcej."

Zamiescilem  taka uwage ...

06-03-2019 [21:17] - HenrykHenry | Link: Chyba nikt nie ma watpliwosci
Chyba nikt nie ma watpliwosci z czym czy raczej z kim mamy tu do czynienia ...

Co na to panowie ... ano chyba "zatkalo" .... bo stac ich bylo tylko tyle wystekac  ...

07-03-2019 [12:26] - jazgdyni | Link: Bardzo ładnie. To do Autora.
Bardzo ładnie. To do Autora.
odpowiedz

07-03-2019 [22:29] - Krzysztof Pasie... | Link: @jazgdyni :-)))
@jazgdyni
:-)))

  PS.-  Zreszta po obejrzeniu tego "Magazynu"  A.Gargas ... prosze sie wsluchac co mowi Prof.Zybertowicz.
 

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

08-03-2019 [15:58] - Krzysztof Pasie... | Link:

@ALL   No i rozsypał się komentatorski worek z koksem. Czekan jeszcze na @Panią Annę i niejaką @angelę. A może nawet profesor Woleński się odezwie?

Obrazek użytkownika Jan1797

08-03-2019 [18:45] - Jan1797 | Link:

<hełmofon z pawim piórem.>
Bez urazy; bliżej pawia pióro z tyłu. Panie Chwała Bogu emerytowany; przynajmniej z dzieci
akademickich coś będzie, a nie przenoś nam tu salonu, bo spapciał do reszty w stronę der
sznycla zmierzając w nowej odsłonie.

Nie o tym dzisiaj; Paniom Prawym, pociechą naszą będącym, radości na co dzień z kwiatów
w prezencie.

Pozdrawiam serdecznie,Jan.
 

Obrazek użytkownika RinoCeronte

08-03-2019 [20:26] - RinoCeronte | Link:

Ja tam nie mogę się nasłuchać samej Anity ;-)

Obrazek użytkownika Trotelreiner

08-03-2019 [14:21] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Dziadek? Czy ty wiesz co jest selife?!
Polecam se te zdjęcie powiększyć i powiesi c nad łóżkiem...
https://i.iplsc.com/-/00013N4T...

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-03-2019 [09:48] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Trotelreiner

Mam lepsze - vide: https://3obieg.pl/wp-content/u...
 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

09-03-2019 [10:50] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

Tyż pikne!
Ale bez hehehehehełmu....Kabaret Moralnego Niepokoju...taki skecz mieli...."bez he,he,he hełmu pod Grunwald nie puszczę'"

Obrazek użytkownika HenrykHenry

08-03-2019 [15:02] - HenrykHenry | Link:

Zauwazcie tez Panstwo jak pasierbiewicz powiela przekaz opozycji ... jak jednakowo brzmia ... np. z "Misiek" Kaminski 

Obrazek użytkownika Jasmien

10-03-2019 [22:01] - Jasmien | Link:

Panie Henryku Henry, zaintrygował mnie jeden z Pańskich komentarzy dot. peerelowskiej historii Krakowa (dajmy pokój dr. P.). Widzę, że ma Pan rozległą wiedzę dot. Krakowa. Specjalnie w tym celu zarejestrowałem się na tym forum, by Pana o tę kwestię zagadnąć. Czy jest jakieś inne medium (e-mail, FB), przez które moglibyśmy porozmawiać?
 

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

08-03-2019 [16:44] - hr.Levak-Levatzky | Link:

Dla Pana Krzysztofowych fanów na NB nawet ta przecudnej urody podobizna  mistera piękności Sejmu RP  i to w jakże twarzowym żołnierskim odzieniu, wyzwala falę niezwykle jak zwykle merytorycznych komentarzy, pochwał i t.p.okrzyków. Jest się z czego (i z kogo) pośmiać, jest, zaiste... A to przecie dzisiaj Dzień Kobiet, a więc zapewne święto i takich pań, jak Anna, Angela, Xena -  niech się więc Panie  nasze nacieszą, a uradują wpatrując się  w facjatę umiłowanego idola swego, którego tak dzielnie, z pełnym  samozaparciem przed krytykami Pana Krzysztofowymi na tym forum bronią!

Obrazek użytkownika RinoCeronte

08-03-2019 [22:07] - RinoCeronte | Link:

Najlepszą obroną jest atak, jak mawiał mój trener Kung Fu.

Obrazek użytkownika xena2012

09-03-2019 [10:41] - xena2012 | Link:

Wczesniej a nawet jeszcze w tamtym roku Dzień 8-Marca przebiegał inaczej na blogach pana Pasierbiewicza.Miłe zyczenia,sympatyczne zdjecia,piosenki,wirtualne kwiatki od autora i panów komentatorów.Przyjemnie było poczytać,odpowiedzieć,poczuć że ten choć moze z przymrużeniem oka jest dla nas kobiet jakimś świętem. Wczoraj zamiast zyczeń Autor zadedykował paniom upust swojej nienawiści do wicemarszałka Terleckiego jako swoisty prezent. Cóż widać siły ,,postępu cywilizacyjnego''biorą górę i stają się obowiązującym trendem.Szkoda. 

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

09-03-2019 [12:55] - Krzysztof Pasie... | Link:

@xena2012

Kiedyś, gdy zajadle krytykowałem Tuska i jego Platformę, na Saloni24 mój blog nazywano "Kawiarenką u pana Krzysztofa". Wtedy Pani podobni komentatorzy nosili mnie na rękach. Lecz po prawdzie było to wiecznie rozgadane towarzystwo wzajemnego zachwytu nad samymi sobą, a do tego nieobiektywnie jednostronne politycznie. A więc nasze pogawędki były bezproduktywnym biciem piany. Rozmową przekonanych z przekonanymi. Ale już wtedy zacząłem powoli wyznawać się na PiS-ie, który zacząłem krytykować, co skutkowało tym, że odeszli niektórzy starzy komentatorzy, a przyszli
nowi, także z innych opcji politycznych, czego Pani podobni starzy komentatorzy nie mogli mi wybaczyć wytykając mi, że rozmawiam ze zwolennikami
opozycji. Niektórzy nawet uznawali to za zdradę pisowskich ideałów. Więc pytam. A niby dlaczego nie miałbym rozmawiać także ze zwolennikami
opozycji? Skoro PiS mnie zdradził, robiąc swoimi twarzami takich ludzi jak Piotrowicz, Kujda, Pawłowicz, Tarczyński, Sasin, kontrolujący premiera Suski, jadący po bandzie Jacek Kurski, przebijające towarzysza Gierka w propagandzie sukcesu media prawicowe i tak dalej. Polityka
polska się zmieniła i jako rzetelny bloger staram się za tym nadążać. I to nie ja Was, tylko Państwo mnie odrzucili. Bo zaczęliście fochy stroić, jak zacząłem początkowo konstruktywnie, a potem już bezpośrednio krytykować PiS, za ewidentne błędy, które robił i nadal robi. Chcieliście Państwo, żebym pisał tak ,jak wy myślicie, czyli, że kto nie wielbi partii Jarosława Kaczyńskiego jest zdrajcą narodowym i nie ma prawa Polakiem się mienić. To jest właśnie ten pisowski szowinizm. A prawda jest taka, że patriotyzm ma się we krwi i wynosi się go z domu. Natomiast PiS po zdobyciu władzy uznał, że tylko oni są patriotami, gorzej, postanowił wszystkim Polakom na siłę narzucać ich model patriotyzmu i Europę chrystianizować. I to ich zgubiło. Bo z jednej strony chcą na siłę chrystianizować Polskę i Europę, a z drugiej są haniebnie bezkrytycznie ulegli wobec żydowskiej polityki Izraela. A tego część ich elektoratu im nie wybaczy. I proszę się na mnie nie obrazić, ale Pani należy do tych pisowców, którzy obłudy PiS-u nie widzą, bądź nie chcą widzieć, co jest jeszcze gorsze. Jest Pani w stanie to zrozumieć? A, że nam się drogi trochę rozeszły? Zejdą się na jesieni jak PiS przegra wybory. I wtedy Pan być może zrozumie, że krytykując PiS miałem rację. Pozdrawiam Panią.

Obrazek użytkownika xena2012

09-03-2019 [14:44] - xena2012 | Link:

Jak rozumiem zdjecie wicemarszałka Terleckiego to Pański protestsong przeciwko chrystianizacji Polski i Europy? Jeśli tak to czemu w tak zawoalowanej formie jak Terlecki w hełmie i kuloodpornej kamizelce?W jaki sposób PiS tej chrystianizacji dokonuje? Że jeszcze w Polsce wiszą krzyże,że odbywają się msze,że ci co chcą odmawiają Różaniec?Przecież to jak na razie gwarantuje Konstytucja a więc nie jest zadną chrystianizacją. A kto miałby dokonywac tego w Europie? PiS wiecznie atakowany za wszystko,wyzywany i poniżany?PiS do którego brudne łapska wyciągają i grożą nasi pożal sie Boże polscy europosłowie wsparci unijnymi notablami?Nikt Panu nie wytyka rozmów z opozycją tylko czy Pan w swoim zauroczeniu zauważa że w opozycji jest  multum osób które mają grubo więcej na sumieniu niż ci których Pan wymienił.Aferzystów,notorycznych kłamców,podzegaczy do ataków na posłów PiS-u i wysmiewanie jego elektoratu to przeciez teraz norma ,a Pan tego nie widzi?Ja tylko w jednym wypadku zgadzam sie z Panem.Tak PiS wybory przegra i będzie Polska krajem mlekiemi miodem płynąca,no i co najwazniejsze nie będzie chrystianizacji.Ale PiS nie przegra przez swoje błedy tylko przez nienawiść jaką do tego ugrupowania żywicie,tak wielką że nawet władze UE daliscie radę do tego zaprząc.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

09-03-2019 [18:21] - zbieracz śmieci | Link:

Wątroba ci się rozkłada ze złości i zazdrości fajansie,że prof.Terlecki jest na szczycie a ty no ,cóż ,sam wiesz najlepiej jak i bywalcy rio.
Dał ci kopa i dopilnował aby twoja nóżka nie zawitała ani na chwilkę w PIS a i Pan Prezes w liściku w odpowiedzi na twój raz na zawsze pozbawił cię złudzeń o karierce w PIS i kasie.