Coś niedobrego się dzieje wokół Naszych Blogów

Długo się zastanawiałem, czy o tym pisać publicznie, ale zdecydowałem się Państwa o tym poinformować.

Otóż dostałem dziś w popołudniowej porze niepokojącą wiadomość, ale nadawca prosił mnie o dyskrecję, więc nie mogę zdradzić od kogo. Oto treść tej wiadomości, cytuję dosłownie:

"Witam. Na NB działa zorganizowana grupa płatnych troli Brudzińskiego. Admin (Józef.P) jest im w pełni podporządkowany. Sakiewicz uznał, że NB jest dla PIS i jego samego politycznie niebezpieczne. NB stały się platformą krytyki PIS, Dudy i Kaczynskiego. Zdecydowano o stopniowym wygaszaniu NB...", koniec cytatu.

Mam nadzieję, że to tylko jakaś prowokacja. Ale sami Państwo widzicie, że coś się dzieje niedobrego i jakieś siły polityczne rozpoczęły jakąś akcję. Nie mam zielonego pojęcia, co o tym myśleć? Ale uważam, że sprawy nie należy bagatelizować.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika smieciu

30-12-2018 [21:09] - smieciu | Link:

Naszeblogi niestety długo już raczej nie pociągną no przynajmniej takie jak teraz, podpięte pod niezależną.
Nie ma co się oburzać. Kiedyś były potrzebne, jako krytyka władzy. Teraz już nie :)
Takie czasy nastały.
W każdym razie jeśli krytyka zostanie wykoszona to umrą śmiercią naturalną gdyż nie będzie żadnej dyskusji. No bo skąd dyskusja skoro nie będzie adwersarza?

Ok. Obecnie widać coraz więcej ostrych wpisów, także z mojej strony ale co można poradzić? Albo ma chodzić o prawdę albo o klakę. Po tych kilku latach mamy naprawdę już wszystko jasno wyłożone. Czyli że żadnych poważnych zmian, o których wielu tu myślało za rządów PO, nie będzie.
To jest zwykły FAKT, którego nikt nie podważy. Trwa budowa państwa, nowoczesnego kołchozu w którym aparat urzędniczy będzie w stanie kontrolować każdą czynność obywatela. Jest to zjawisko światowe. PiS nie byłby w stanie „rządzić” gdyby nie postępował zgodnie z tą ideologią. PiS bardzo dobrze nadaje się do wprowadzania tych rozwiązań gdyż dzięki 500+ i domniemanej opozycji w stosunku do PO nie napotyka na opór.
Wyobraźmy sobie że to PO wprowadza CETA, ACTA, JPK, RODO, kolejne tony prawnej makulatury i kolejne tysiące urzędniczych etatów. Ile by się działo! A tak to spokojnie, krok po kroku, pętla po pętli człowiek zostaje ubezwłasnowolniony.

I cóż, komu ludzie zaufają kiedy zabraknie J. Kaczyńskiego? Bankierowi który o włos nie znalazł się w rządzie PO?
Będą szczęśliwi kiedy powstanie jakaś nowa partia? Nowoczesna i patriotyczna, która odsunie PiS i mając w ręku te wszystkie narzędzia ogłosi początek nowej ery. Rok 1. Polska, związkowy land Europy wraz kolorowym (biali, żółci i przypalani) wesołym miejscowym ludem świętuje Nowy Lepszy Porządek.

Obrazek użytkownika paparazzi

31-12-2018 [18:31] - paparazzi | Link:

Dopóki będziecie wy, NB nie umrze. Proszę się nie martwic. Pluralizm dopiero sie rozpoczyna. Brawo PiS. Oczywiście nie wszystko co robi partia prezesa Dr Kaczyńskiego jest perfekt lecz po mimo błędów nie da się ukryć ze Polska podnosi się z kolan. Nazywanie Polski nowoczesnym kołchozem zakrawa na kabaret w Północnej Korei. Psy szczekają karawana jedzie dalej.

Obrazek użytkownika Jabe

01-01-2019 [15:18] - Jabe | Link:

Ambasadoressy już nawet nie ukrywają, że uważają Polskę za już nawet nie teoretyczny podmiot prawa międzynarodowego. W tej sytuacji to mówienie o wstawaniu z kolan trąci kabaretem.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

30-12-2018 [21:15] - Kazimierz Kozio... | Link:

korzystanie z czyjejs platformy cyfrowej to cos jak wystepowanie w okreslonym medium tv, radio czy pisanie do czyjejs prasy. chcesz szanowny autorze miec swoje media to utworz je i dopusc autorow-blogerow na swoich zasadach a szybko przekonasz sie co dobrego i niedobrego dzieje sie wokol srodkow publicznego przekazu. podaj przyklad medoiw obiektywniych; moze twiter, fb, russia today, onet, wp, prawy.pl rmf24 ? :-)
kazdy macher medialny kreci swoje lody a jezeli wlasnie gdzies cie nie zbanowali to tez w ramach krecenia swoich lodow zgodnie z madroscia etapu

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

30-12-2018 [21:17] - Kazimierz Kozio... | Link:

korzystanie z czyjejs platformy cyfrowej to cos jak wystepowanie w okreslonym medium tv, radio czy pisanie do czyjejs prasy. chcesz szanowny autorze miec swoje media to utworz je i dopusc autorow-blogerow na swoich zasadach a szybko przekonasz sie co dobrego i niedobrego dzieje sie wokol srodkow publicznego przekazu. podaj przyklad medoiw obiektywniych; moze twiter, fb, russia today, onet, wp, prawy.pl rmf24 ? :-)
kazdy macher medialny kreci swoje lody a jezeli wlasnie gdzies cie nie zbanowali to tez w ramach krecenia swoich lodow zgodnie z madroscia etapu

Obrazek użytkownika paparazzi

30-12-2018 [23:42] - paparazzi | Link:

To  jest to, cala mądrość o to chodzi. Próbuje się przejmować coś stworzone  pieniądze przeciwko copyright.

Obrazek użytkownika Jabe

30-12-2018 [21:59] - Jabe | Link:

W miarę postępów Dobrej Zmiany™ coraz więcej prorządowych blogerów wycofywało się rakiem z Naszych Blogów, niewielu miało odwagę przyznać się, że błądzili. Również prawomyślnym komentatorom para uszła, brak im argumentów. Najdłużej trzymali się napastliwi trole, ale i oni przychodzą rzadziej. (Może to rzeczywiście cięcia w etatach?) Nic dziwnego, że krytycy gadają sami ze sobą. No i na co partii blogownia, skoro ma telewizję Kurskiego.

Obrazek użytkownika Jan1797

31-12-2018 [00:03] - Jan1797 | Link:

Panie nauczycielu akademicki, przynosisz wstyd środowisku, wstyd miastu, w którym mieszkamy.
Przekupka nie poniżyłaby się do tego stopnia. Proponuję, zajmij się; https://twitter.com/i/status/1....

Obrazek użytkownika Pani Anna

31-12-2018 [02:25] - Pani Anna | Link:

I co, pańskim zdaniem ktoś tu zorganizuje pospolite ruszenie w obronie takich osobników jak pan i jeszcze paru innych? No, może Novalia... Czas najwyższy przewietrzyć to towarzycho wzajemnej adoracji. Zresztą nie tak dawno pan się  wypłakiwał, że tutaj poziom nie ten i w ogóle nikt tu pana nie kocha., nie to, co na pewnym "salonie". Zawsze może pan też wydać pamiętniki... Będzie bestseller jak nic, jeszcze przed wydaniem, zupełnie jak "dzieło" życia Kasi Tusk.

Obrazek użytkownika Novalia47

31-12-2018 [16:43] - Novalia47 | Link:

Samozwańcza „pani” czyli Anna Jakaśtam, kobieta szukająca wyładowania swoich frustracji życiowych, rodzinnych, zawodowych (niepotrzebne skreślić) na hejtowaniu w sieci (tu: na NB), znowu dała głos pouczająco-potępiający. Może tym razem po to, aby udawać, że nie napisała swojego  hejtersko-obrzydliwego niby „komentarza: w pierwszym dniu Świąt BN i nie czytała mojej odpowiedzi. Na pewno jednak dała znowu, dowód, że ludzie zaczadzeni, zaślepieni wręcz  nienawiścią i pogardą do innych, mają tym zaślepieniem znacznie ograniczoną możliwość prawidłowej oceny swoich publicznych produkcji, jak na NB i stąd  produkcje owe przynoszą im raczej mały zaszczyt nie tylko w kategoriach moralnych, ale i kulturalnych.
Przy okazji pragnę tej „pani” podziękować, że nie kazała mnie ogolić na łyso!
gdzie takie coś jak ty (czyli ja,Novalia47) było (wy)chowane...
 
 

Obrazek użytkownika Pani Anna

31-12-2018 [18:09] - Pani Anna | Link:

Novalia "Przy okazji pragnę tej „pani” podziękować, że nie kazała mnie ogolić na łyso!"- nie ma za co,  nie ma za co.

Obrazek użytkownika Novalia47

31-12-2018 [18:44] - Novalia47 | Link:

"Pani" znowu pokazała klasę...

Obrazek użytkownika paparazzi

31-12-2018 [22:54] - paparazzi | Link:

Eeeh kiedyś tak było. To były honorowe czasy. Pomyślności w 2019 Roku.

Obrazek użytkownika angela

31-12-2018 [08:17] - angela | Link:

Nareszcie, ktoś się za to wziął,  bo Pan Pasierbiewicz zrobił z NB opluwaczke  Rządowa, a wtoruje mu towarzystwo wzajemnej adoracji,  Novalia , Śmieciu, Zdzichu, i inni, którzy  rządy poprzedniej ekipy, ewidentnych sprzedawczykow i zlodzie, i niemieckiego hycla, na siłę chcą  zrównać  z Dobra Zmianą. 
Nie powinni rozpaczac,  'salun 24 na dobę' pomieści wszystkie antyrzadowe wklejki, a niemiecki Łonet,  zawyje z zachwytu.

 

Obrazek użytkownika Jabe

31-12-2018 [13:22] - Jabe | Link:

którzy rządy poprzedniej ekipy, ewidentnych sprzedawczykow i zlodzie, i niemieckiego hycla, na siłę chcą zrównać z Dobra Zmianą. – Proszę przy okazji napisać o różnicach, zamiast zajmować się opluwaniem innych.

Obrazek użytkownika angela

01-01-2019 [11:05] - angela | Link:

Jeżeli Jabe nie dostrzega różnic pomiędzy poprzednikami, a obecna ekipą rządząca, to za mało jest tutaj miejsca, żeby to wszystko opisać. 
Zreszta mowi się o tym bez przerwy, /ostatnio  nawet pan Zakowski/, tylko że Jabe jak mantrę powtarza swoje.

Obrazek użytkownika angela

01-01-2019 [11:14] - angela | Link:

Jabe, ja pisze o 'dokonaniach' poprzedników,  a nie opluwam . skoro takimi chcą byc, 
Jak nazwac kogos kto kradnie, aniołkiem.

Obrazek użytkownika Jabe

01-01-2019 [15:20] - Jabe | Link:

Proszę podać jedną zasadniczą różnicę.

Obrazek użytkownika admin

31-12-2018 [08:49] - admin | Link:

Panie Krzysztofie, naprawdę napisał moje dane osobowe?
Co do porządków, to obiecuję, że do końca roku nie będę robił gwałtownych ruchów. 

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

31-12-2018 [18:06] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Admin

"Panie Krzysztofie, naprawdę napisał moje dane osobowe?..."  
--------------------------
Skopiowałem słowo w słowo ten tekst nie zmieniając ani jednej literki. Autor prosił jednak o dyskrecję. Jedno, co Panu mogę zdradzić to, że tę wiadomość dostałem na pocztę wewnętrzną Salonu24.

Pozdrawiam i wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku życzę,
Krzysztof Pasierbiewicz

 

Obrazek użytkownika HenrykHenry

02-01-2019 [19:17] - HenrykHenry | Link:

Mam nadzieje ze nie zrobi Pan tu drugiego Salonu z "Gwiazda" Pasierbiewiczem. 
 A tak a pro po ... niech Pan sie zastanowi dlaczego Pasierbiewicz "to to" zamiescil tu i teraz ...

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

31-12-2018 [14:26] - Imć Waszeć | Link:

Zaczyna się robić ciekawie. Idę po precelki, bo to zawsze pobudza apetyt. Tajne bractwa i jeszcze bardziej tajne stowarzyszenia chyba podjęły niezwykle ważną decyzję, o czym niezwłocznie poinformowały przypadkowych internautów. :)
Kolejny już raz z kazamatów twierdzy magdeburskiej wypuszczono harcowników. Jeżeli sam Józef Piłsudski postanowił wygasić wraże blogi, to sprawa jest najwyższej i to nieziemskiej wagi ;)

Szczęśliwego Nowego Roku życzę Autorowi i dyskutantom.
 

Obrazek użytkownika admin

31-12-2018 [19:39] - admin | Link:

Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku drodzy dyskutanci. 

Obrazek użytkownika Jaworowski

31-12-2018 [19:56] - Jaworowski | Link:

Gdy czytam Krzysia ostatnie wypociny, to zastanawiam się czy gdy je produkował to był nawalony, czy nie wziął leków? Sądzę, że obie te przyczyny..  Halucynacje, złudzenia, uporczywe urojenia,   jednym słowem majaki stetryczałego konfabulanta jak na dłoni. Szkoda czasu i atłasu.

Obrazek użytkownika Teofila77

31-12-2018 [20:13] - Teofila77 | Link:

Hm, ciekawie się robi na sam koniec roku. Są dwie skrajne możliwości :-) 1 - coś jest na rzeczy, to przeciek, 2 - nic nie jest na rzeczy, to prowokacja. Czy prawda leży po środku? Nie sądzę. Ale jakby co, to już teraz zapraszam niektórych blogerów do siebie na http://bmiroslawska.pl/. I życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roku 2019. Naprawdę szczęśliwego i dobrego. Bez wyjątku :-)

Obrazek użytkownika admin

31-12-2018 [20:30] - admin | Link:

W wielkiej tajemnicy powiem, że po północy będą się dziać na Naszych Blogach straszne rzeczy..