Precz z bufetową komuną!

Zanim ostatni pójdzie z Nas
W Niebieskiej Partyzantce służyć,
Wszyscy staniemy jeszcze raz.
Może historia się powtórzy...

Nie damy się zagonić do kąta. Nie damy sobie odebrać prawa do Święta Polski Niepodległej. Wolna i Niepodległa Polska zamelduje się 11 listopada na Marszu w Warszawie na czele z Prezydentem i Premierem. Będzie nas setki stysięcy a może nawet milion! I niech tylko łotry spróbują prowokować zadymy, to będzie krótko: gaz pała wąskie drzwi!  Zdradziecka swołocz musi zobaczyć naszą siłę i determinację. Nie zakneblują młodych patriotów. Nie dadzą nam rady. Pójdę z młodymi, jak zawsze. I jak zawsze na Marszu, będziemy im krzyczeć:

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę!

Słońce Peru mistrz bajeru - ale tylko dla frajerów!

Program Marszałka naszą nadzieją - na pohybel ku...m i złodziejom!

Niech się prostuje nieszczęść splot
I niechaj drżą moskiewskie karły.
Hańba wierzącym w Sierp i Młot,
CHWAŁA ZA NIEPODLEGŁOŚĆ ZMARŁYM !

Zapraszam wszystkich Polaków 11 listopada do Warszawy na Marsz Niepodległości.

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

08-11-2018 [10:22] - Jabe | Link:

Nie zakneblują młodych patriotów. – Przecież właśnie wspólnymi siłami POPiS-u próbuje się ich zakneblować.

Obrazek użytkownika Lektor

08-11-2018 [10:28] - Lektor | Link:

Precz !!!

Obrazek użytkownika Jabe

08-11-2018 [10:31] - Jabe | Link:

Pan prezydent nie zapowiedział obecności na Marszu Niepodległości, tylko na jakiejś oficjalnej atrapie. Dla uczestników prawdziwego Marszu Niepodległości przewidziano właśnie gaz i pałę. Miejmy nadzieję, że wykażą się determinacją i nie dadzą się zdradzieckiej swołoczy wpuścić w kanał.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

08-11-2018 [11:15] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Tekst notki to zbyt trudny przekaz dla Pana. Proszę się skonsultować z kimś rozgarniętym zanim znów się Pan tutaj odezwie.

Obrazek użytkownika Swisspola

08-11-2018 [15:06] - Swisspola | Link:

Jeśli się nie mylę to prezydent jak i premier odmówili udziału w marszu niepodległości zanim ten został zdelegalizowany. Teraz tworzą jakiś własny (PO)twór, który ty nazywasz Marszem Niepodległości i będą sobie sami spacerować, może nawet ze Schetyną i Bufetową która pomogła im wyjść z twarzą z arcytrudnej sytuacji!

"Pijcie wino, idźcie spać, my weźmiemy win kielichy, by je w szklany sztylet zlać” To również cytat dla kuma tych!
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

08-11-2018 [15:24] - Ula Ujejska | Link:

Jak co roku, mam dylemat z takimi jak Pan... ale ja "pisiorka" uczestniczyłam we wszystkich Marszach razem z narodową młodzieżą. Nie udało się go zohydzić ani wmówić Światu, że to my paliliśmy ruskie budki, że to my biliśmy policjantów. Przypominam: jedynym skazanym za zadymy na Marszu był tuskowy policjant ! Bił i kopał moich kolegów. Z taśm od Sowy wynika, że to bandyci Tuska podpalili ruską budkę. Z filmów robionych na marszu zidentyfikowano innych tuskowych prowokatorów … TUTAJ

Jasne?

A Pan tu próbuje w myśl tej starej łże propagandy odwrócić kota ogonem ?  To się nie uda, i moja rączka i nie tylko moja w tym, aby narodowa młodzież właściwie odczytała intencje łże kundli.

Obrazek użytkownika Valdi

09-11-2018 [01:05] - Valdi | Link:

Masz rację Ulu !
Prowokatorzy ujawniają się właśnie w takich chwilach. Pewno za chwilę zmienią identyfikatory ...
No ale ich pisanina przepadnie.
Pamiętajmy Swisspol i Jabe !
Pozdrowienia

Obrazek użytkownika Swisspola

09-11-2018 [21:01] - Swisspola | Link:

Ależ kochana pani czy jutrzejszy marsz będzie Marszem Niepodległości czy Marszem Państwowym? Przecież jeszcze przedwczoraj pan prezydent i pan premier nie mieli czasu na udział w marszu Niepodległości, a już dzisiaj mają! Proszę mi wytłumaczyć co się zmieniło przez ten czas! Czyżby naprawdę jutro nie poszli razem? Czy obroną demokracji i Konstytucji było poparcie Marszu Niepodległości czy natychmiastowe zastąpienia go własnym marszem Państwowym! Po drugie, jeśli się nie mylę to dwa takie przemarsze musza być od siebie oddzielone a według prawa Marsz Niepodległości po decyzji sadu na tej trasie na razie jest jedynym legalnym! Czy naprawdę nie widzi pani tutaj problemu i manipulacji? Ostatnie pani zdanie bardzo mnie uspokoiło, bo po wypowiedzieć widać, że POZIOM MARSZU PANSTWOWEGO będzie zagwarantowany! Życzę miłego przemarszu bez prowokacji wszelkiej maści łże kundli!

Obrazek użytkownika Chatar Leon

08-11-2018 [11:47] - Chatar Leon | Link:

Niestety. Prezydent z premierem wydają się wpisywać w scenariusz pisany przez totalnych, działanie bufetowej (zakazywanie wolności zgromadzeń to chyba właśnie incydent neonazistowski) jest wynikiem zimnych kalkulacji.
Nie wiem jak wyglądały rozmowy pomiędzy Kancelarią Prezydenta i organizatorami Marszu, ale Marsz od początku był inicjatywą oddolną a nie uroczystością państwową.
Narodowcy nigdy nie byli z mojej bajki ale to oni zorganizowali to przedsięwzięcie, nie mówiąc o tym że w dużej mierze to dzięki ich wieloletniej pracy było możliwe - nie bójmy się powiedzieć górnolotnie - odrodzenie patriotyzmu, zneutralizowanie propagandy czersko-tefałenowskiej oraz odsunięcie PO od władzy. Marsz jest największą taką patriotyczną imprezą w Europie. Zawłaszczanie tej inicjatywy jest nie w porządku i tak zostanie odebrane.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

08-11-2018 [14:58] - Ula Ujejska | Link:

W żadnym wypadku nie może być mowy jakimś zawłaszczaniu. Gdyby ktokolwiek w PiS choćby przez chwilę o tym pomyślał, TO PRZEGRAŁ z kretesem. Nikomu nie uda się odciąć RN od tradycji organizowania Marszów. Ruch Premiera i Prezydenta po decyzji HGW, jest  właśnie w obronie tego prawa do świętowania w Marszach dla wszystkich Polaków. Za rok znów będzie 11 listopada i mam nadzieję, że RN wyciągnie wnioski z komuszych prowokacji w tym roku, i wcześniej uzgodni z Premierem i Prezydentem właściwe formy obchodów tego Święta. Dla RN jest to niepowtarzalna okazja by wybić się na scenie politycznej pod własnym sztandarem ku chwale Ojczyzny. Dzisiaj muszą pokazać że wszystkie te "gęby" jakie im łże media przykleiły są wierutnym kłamstwem.

 

Obrazek użytkownika mjk1

08-11-2018 [16:45] - mjk1 | Link:

Przepraszam Ulka,  ale muszę zadać to pytanie: Ty naprawdę taka tępa jesteś, czy tylko udajesz kretynkę?    
 

Obrazek użytkownika smieciu

08-11-2018 [17:43] - smieciu | Link:

Też nie chciałem ale w sumie dla dobra prawdy się przyłączę.
Pani Ulu. Kto ochrania marsz i wie najlepiej jakie zagrożenie niesie? Policja (rządowa) czy urzędnik miejski? Na jakiej podstawie HGW uznała że będzie niebezpiecznie? Na podstawie informacji z jakiej instytucji? Czy policja (rządowa) nie może dostarczyć do sądu informacji że nie ma zagrożenia? Że oni zrobią wszystko żeby było ok? Żeby dla sądu było jasne jak to wygląda. Dzięki czemu generalnie nie byłoby żadnych wątpliwości od początku że decyzja HGW będzie nieskuteczna i marsz w oryginalnej postaci się odbędzie?

Niestety mamy coś innego. Minister Dera jasno stwierdził że tamten marsz niesie zagrożenie a ten nowy, prezydencki już nie. A zatem... niech pani sobie dopowie. I niech pani zapamięta swoje słowa, z nad wpisu mjk1.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-11-2018 [18:23] - Imć Waszeć | Link:

A ja bym dekretem wyposażył straż marszu w dyby, żeby zakuwali w nie każdego, kto złamie prawo i umowę. Dyby powinny być stawiane w taki sposób, żeby po spuszczeniu spodni u delikwenta do połowy masztu, świecił on rufą w kierunku totalnych, w tym komandosów z LGBT. Kiedyś widziałem jak to świetnie działa na zadymiarzy. Było to w Szczytnie podczas święta powitania lata. Z jednej strony dziewczyny puszczały na wodę wianki, z rumieńcem zerkając zezem na sterczących na skarpie w dybach tęgich miejscowych rozbójników. Dyby mają przyszłość w Polsce.

https://cdn-images-1.medium.co...

PS: Tu też paru bym zakuł w dyby ;)

Obrazek użytkownika Gniewko

08-11-2018 [16:55] - Gniewko | Link:

Propaganda sukcesu jak za Gierka. Będzie marsz, ale bez patriotów. Sami działacze jedynie słusznej partii z przyległościami.

Obrazek użytkownika Jabe

08-11-2018 [20:41] - Jabe | Link:

Teraz jest problem: Kto ma iść pierwszy, naród czy państwo? Wydaje się, że jednak naród. Radziłbym wziąć sobie tę kolejność do serca.

Obrazek użytkownika Jan1797

09-11-2018 [22:20] - Jan1797 | Link:

Szanowna Pani,
Nic to, że tną się od słowa wstępu. Ja to wiem, nie sprzedam siebie, ni mojego kraju.
Będę w Marszu z Wami, dziękuję za piękne zachowanie, pozdrawiam Jan.