Cysorz to ma klawe życie!

Ilustracja muzyczna: https://www.youtube.com/watch?... 

Pan Marszałek Ryszard Terlecki pisze na Facebooku vide: https://www.facebook.com/rysza..., opatrzywszy tekst robiącą wrażenie fotką. Dodałem więc stosowny komentarz, ale po kilku minutach wyparował i tylko stąd się wzięła moja druga napisana tego samego dnia notka, bo jestem uczulony na cenzurę.

Więc mam słowo do Pana Marszałka.

Wielce Szanowny Panie Marszałku!
Ja pitolę! Widzę, że Pan Marszałek wreszcie się dorobił jako tako wyglądającego gabinetu. Bo jak byłem u Pana w krakowskim biurze na Szewskiej w roku 2011 w celu uzyskania porady poselskiej, po raz pierwszy i ostatni zresztą, kiedy to Jarosław Kaczyński zaproponował mi kandydowanie do sejmu z list PiS-u jako znanemu blogerowi Salonu24, vide: https://scontent-waw1-1.xx.fbc... , co ku mojemu rozbawieniu, gdyż ostatnim czego bym chciał byłoby pójście do polityki, - przyprawiło Pana wtenczas o widoczny gołym okiem skok tętna, - Pańskie biuro poselskie wyglądało jak za przeproszeniem lupanar w czasie przeprowadzki i przyjął mnie Pan przy stole pingpongowym, po czym musiałem się szybko zdezynfekować wewnętrznie i zewnętrznie w mieszczącej się vis a vis Pańskiego biura poselskiego pijalni wódki.

Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, gdyż widzę, że moja działalność blogerska nie poszła na marne, a moja krytyka anty-estetycznych pisowskich biur poselskich uzyskała pożądany skutek.

Zaś w wolnej chwili zapraszam Pana Marszałka do lektury mojego tekstu pt. "Toporni i paradygmatycznie nieestetyczni” - vide: https://www.salon24.pl/u/salon...

Z poważaniem,

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Post Scriptum
Chciałbym jeszcze tylko zapytać, jakiej marki jest pióro, które na za załączonej fotce trzyma Pan Marszałek w ręku? Bo niestety rozdzielczość nie pozwala mi odczytać czy to złoty Pelikan, czy może nawet Cerruti 1881.

Post Post Scriptum
I tylko nie mówcie, że Terlecki to moja obsesja.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika gorylisko

19-09-2018 [02:31] - gorylisko | Link:

no jaaasneee...drrr pan nie miewa obsesji... to tylko hobby...

Obrazek użytkownika Trotelreiner

19-09-2018 [11:32] - Trotelreiner | Link:

Faktycznie! To nie jest obsesja...tylko syndrom anankastyczny [nerwica natręctw] i ostry stan schizofrenii ...gdzie tam obsesja!

Obrazek użytkownika Lektor

19-09-2018 [16:46] - Lektor | Link:

Ta nienawiść z tego zajefanego nie wyjdzie już nigdy !!!  Jezu, ale patologia !

Obrazek użytkownika Vadim Niżyński

20-09-2018 [01:38] - Vadim Niżyński | Link:

Patologią to jest bycie fanem tego zmurszałka Sejmu. Albo Lektorem.