ANTYPOLSKIE HORDY

ANTYPOLSKIE  HORDY – cenną glosę Lektora ( do mojego wpisu „Opozycja czy terroyści?”) wypada nawet rozwinąć, bo podjął w niej aspekt bardzo istotny, który w owym wpisie pominąłem dlatego, że już nieraz pisałem o podziale na Polaków i na perelczyków cytując wtedy prof. Ryszarda Legutko i jego wnikliwy  „Esej o duszy polskiej” ( 2008).  Lektor zauważył, że wystarczająco długo traktowano owych „peerelczyków” normalnie, ale dodajmy że od początku z nieufnością, bo jakże  ufać osobnikom angażującym w pochodach własne dzieci, niosące podobiznę Kaczora, do której celowano ze strzelby!  Tak brutalne wzywanie do morderstwa Jarosława Kaczyńskiego ( a przy tym wpajanie dzieciom zbrodniczych instynktów!) świadczy o całkowitym zaniku człowieczeństwa tejże o-PO-zycji, która degraduje się sama do poziomu grupy przestępczej. Czego można spodziewać się po „o-PO-zycji”, która w czasach oficjalnej demokracji uprawia pochwałę zbrodni ? Gdyby dorwała się do władzy nastałby czas otwartego terroru, okrutniejszego od egzekucji seryjnego „samobójcy” za rządów PO-PSL! Byłby to terror wymierzony w  patriotów, kryterium represji znanych z lat stalinizmu.  
  Lektor dorzucił słusznie, że oponenci rządu PiS-u bojkotują najważniejsze święta narodowe i obchody ( nawet 550-lecia parlamentaryzmu! – więc pewnie nie lubią demokracji!), a zatem są to albo peerelczycy ( jak ich sklasyfikował Legutko) , albo po prostu anty-Polacy, sami wykluczający się z narodowej wspólnoty. Tylko nie wiemy czy robią to z jakiejś idiotycznej przekory czy może z chęci zysku ? Może liczą na złote kokosy, obiecane im przez obce agentury ?  I – dodaje Lektor – wyją z tęsknoty za komuną,  teraz raczej chyba z tęsknoty za utraconym korytem! I nie jest ich mało, Lektor ostrzega, że siedzą w wielu fundacjach i organizacjach pozarządowych. I są częścią tej post-peerelowskiej gangreny i nienawiści do polskości, do idei naprawy Rzeczypospolitej. Blokują i hamują reformę RP jak tylko potrafią, a niestety pewne posunięcia Prezydenta wydatnie im w tym pomogły. Jednak teraz wszelka zwłoka w usunięciu peerelowskich sędziów z SN byłaby tragicznym błędem. Do dzieła, Panie Prezydencie! Budowa POLSKIEGO państwa wymaga przyśpieszenia, a III RP – ogłoszonej w 1989 -  nie ukończono! Przeciwnie, po 1989 budowano ją z peerelowskich klocków.
     Cenne uwagi dołączyła i xena2012, ale o groźbach Bolka i jego manii defenestracji, o aktorce proponującej zbiórkę pieniężną na wynajęcie zabójcy Prezesa i o wyczynach ex-prezydenta Komorowskiego już wspominałem w innych wpisach. Ale dobrze, że xena2012 owe chore wyskoki ponownie przypomniała. Wielkie dzięki, niechże pamięć o łajdackich wystąpieniach nie zaginie! A lepiej ją od czasu do czasu przypominać, racja.
     Peerelczycy,  narodek opisany przez prof. Legutko, ma jeszcze sporo u-bywateli i mutantów polskości, ma także baletmistrzów od logicznych absurdów i inwektyw jak Niżyński czy Temperatus  ( bo brak im argumentów), mają nawet  swoją arystokrację jak hr.Levak-Levatzky...Jest to jednak plemię troglodytów na wymarciu, choć nadal fikają, pienią się albo przeklinają na blogach. Hejterzy to rzecznicy antypolskich hord szalejących na ulicach, czasem za granicą.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika gorylisko

08-09-2018 [05:28] - gorylisko | Link:

Michalkiewicz zdiagnozował problem już dawno, w Polsce od 1944 żyje polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza...zdaje się, że Legutko doszedł do podobnych wniosków...niestety ten prosty fakt z trudem przebija się do świadomości Polaków

Obrazek użytkownika xena2012

08-09-2018 [08:31] - xena2012 | Link:

Optymizm przewijąjący się w mediach i na portalach nawet na tym blogu-,,plemię troglodytów na wymarciu choc nadal fikają,plenią się przeklinają'' jest złudny.Widać wyraźnie to w posiedzeniach i przesłuchaniach Komisji Reprywatyzacyjnej czy Komisji d/s Amber Gold.Czy bezczelność i arogancja a nawet kpina z jaką odpowiadają przesłuchiwani nie są formą terroryzmu?Przecież oni mówią wyraźnie -,,i co mi zrobisz'? Więc nie mówmy że to ostatnie podrygi.krzyk rozpaczy czy bezsilność opozycji,nie cieszmy sie przed czasem. Widząc kompletną obojetność części społeczeństwa patrzacego na takie zachowania,beznamiętne tolerowanie kłamstw,ordynarnych działań opozycji śmiem wątpić że to się skończy.

Obrazek użytkownika Jabe

08-09-2018 [08:40] - Jabe | Link:

Czy bezczelność i arogancja a nawet kpina z jaką odpowiadają przesłuchiwani nie są formą terroryzmu? – Nie.

Obrazek użytkownika Lektor

09-09-2018 [10:51] - Lektor | Link:

No, teraz wiemy przynajmniej to, jacy ludzie dostali miliony $ na zakładanie nowych partii politycznych, w tym PO, i jacy ludzie (SB), i skąd (FOZZ) mieli te pieniądze. To jest logiczny ciąg powiązań, którego wynikiem jest obecna PO. Komuniści byli i są zdrajcami narodu polskiego i to samo prezentują np. europarlamentarzyści PO. Już tylko ich głosowania w PE za sankcjami przeciwko Polsce, a ostatnio kłamliwa wystawa w PE o rzekomych prześladowaniach, braku wolności i demokracji w Polsce mówię, że obecni, bez wyjątku europosłowie PO to zdrajcy narodu polskiego.
Po drugie - to zawodowi kłamcy. Proszę sobie uświadomić słowa Schetyny na ostatniej ich konwencji, a mianowicie: „musimy obronić miasta, regiony i gminy przed PIS-em, który jest przeciwko samorządom”. Takie kłamstwo powtórzone kilka razy daje do myślenia zwykłym ludziom, że coś z tym PIS-em jest nie tak. Nieprawdaż ?!!. Ich kłamstwa nie mają końca.
I na koniec, mówię to z całą odpowiedzialnością, że to przestępcy. Proszę sobie uświadomić, że począwszy od Tuska w dół, ci ludzie mają problemy z prawem. Przecież nikt mi nie powie, że żółwiki Tuska i Putina były gestem żałoby. Problemy z prawem już dziś mają tacy prominenci PO jak Gawłowski, Neumann, HGW, Adamowicz, Brejza, Zdanowska, Grobelny, Kwiatkowski, Małkowski,  Szczurek, Karnowski i wielu innych. Jednym słowem, PO to partia polityczna skorumpowanych ludzi i przestępców finansowych.
A obecnie, pieniądze się skończyły, pomysły kłamstw też, w obietnice tych szubrawców Polacy już nie wierzą ....... to niewiarygodne ile ci postkomuniści narobili zła Polakom i w jakim stopniu robili to wszystko przeciw państwu polskiemu . przeciw przecież własnej ojczyźnie. Tak to niewiarygodne !
 
P.S. Dlaczego zaś twierdzę, że ci z Nowoczesnej to wyedukowani analfabeci, lub inaczej mówiąc kompletne przygłupy.  To, że PIS zagląda im za firanki (Lubnauer – też niemieckie nazwisko – matematyk analfabeta) to schizofrenia spowodowana nienawiścią.  Jedyna nadzieja, że utrzymają obecne poparcie w wys. 3% i podobnie jak palikociarnia znikną z życia publicznego.
 

Obrazek użytkownika Vadim Niżyński

14-09-2018 [20:21] - Vadim Niżyński | Link:

„...w Polsce trwa jeszcze wojna z siłami bezpieczniackimi, które przejęły władzę w stanie wojennym i do tej pory nie chcą jej oddać. Platforma Obywatelska została wyznaczona na pierwszy oddział szturmowy w tej wojnie, wystawiony przez bezpieczniacką soldateskę”.
Powoływanie się na owego gawędziarza-nudziarza, starego konfabulanta i pierdołę Michalkiewicza, a także znanego na NB mega hejtera, opluwacza bez krzty merytoryczności okazu o ksywie Lektor, już dyskwalifikuje ten tekst wzorowany  jak zwykle na stylu J.Urbana z lat 1980-tych. Dochodzą do tego jeszcze łgarstwa autora o rzekomych obraźliwych, chamskich inwektywach niektórych komentujących jego teksty, przy czy żadnego przykładu na te twierdzenia łgarz ów nie przytacza.
 

Obrazek użytkownika Vadim Niżyński

14-09-2018 [20:48] - Vadim Niżyński | Link:

ANTYPOLSKIE  HORDY – cenną glosę Lektora ( do mojego wpisu „Opozycja czy terroyści?”) wypada nawet rozwinąć,(…)
I faktycznie „glosa” owego hejtera Lektora do tekstu Baterowicza  rozwinęła określenia opozycji z terrorystów na hordy, czekamy więc na dalsze  w stylu moskiewskiej „Prawdy” z lat 1950-tych w rodzaju: imperialistyczne świnie, niemieccy odwetowcy, nasłani agenci  i.t.p., i t.d., etc…
A tymczasem w Kraju mamy codziennie nowe przykłady ziobrowskiej praworządności, i to zarejestrowane przez kamery:
- podczas tajnego(!)głosowania w obecnej tzw.KRS na kandydatów do SN, mianowana przez Ziobrę prezes krakowskiego sądu podeszła otwarcie do siedzącego trochę dalej Ziobry z kartką  w ręku, coś z nim uzgadniała i dopiero potem wrzuciła swój głos do urny
- prokuratura ziobrowska umorzyła śledztwo w sprawie pobicia kobiet przez  „patriotów” z ONR na Marszu Niepodległości, ponieważ sprawcy w ten sposób chcieli tylko okazać swoje niezadowolenie z faktu, że na swej drodze spotkali te kobiety, ale ich nie bili w newralgiczne miejsca na ciele !!!
Oba przytoczone zdarzenia zostały utrwalone przez kamery telewizyjne. Politycy PiS jak pytani o te fakty przez dziennikarzy, jak zawsze odpowiadali, że nie mają w tych sprawach wiedzy (stara formułka).
 
 

Obrazek użytkownika Vadim Niżyński

16-09-2018 [15:23] - Vadim Niżyński | Link:

A co nasz wierny wyznawca smoleński powie na to:
https://crowdmedia.pl/minister...