Pytanie na inteligencję

Jak Państwo myślicie? Dlaczego właśnie dzisiaj to pytanie Edwarda Gierka przypominam? – vide:

https://www.youtube.com/watch?... 

A tu materiał pomocniczy z cyklu "Rozmowy niedokończone", nagrany UWAGA! - w dniu 2.11.2012 - vide:

https://www.youtube.com/watch?...

Przykro mi, ale urodziłem się w roku 1944, doskonale pamiętam gierkowską propagandę sukcesu i jako uczciwy Polak musiałem zareagować. W Internecie po raz pierwszy od trzech lat zaroiło się od prześmiewczych memów, także na portalach prawicowych. A to źle wróży.

Na litość Boską! Nie idźmy tą drogą! Bo będzie nieszczęście!

Krzysztof Pasierbiewicz ( em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa )

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika gorylisko

20-08-2018 [07:30] - gorylisko | Link:

na intelygencję pan powiadasz... najpierw musi pan zrozumieć co ten termin oznacza... bo moje zdanie a propos pana jest skorelowane dosyć ściśle z terminem "yntelygencja" ale to tylko dla kumatych...

Obrazek użytkownika spike

20-08-2018 [12:34] - spike | Link:

"bo moje zdanie a propos pana jest skorelowane dosyć ściśle z terminem "yntelygencja"
no coś Pan, Dr jest "zajebiście" yntelygentny do tego uroczy i wyjątkowo szarmancki  :)))))
PS ciekawe jest, co ten studencik z poprzedniej opowieści sobie myślał, uroczo chwaląc Dr, że jest "zajebisty", może po wysłuchaniu opowieści z "łabędziej budki" ??

Obrazek użytkownika gorylisko

21-08-2018 [09:11] - gorylisko | Link:

no fakt, jest też szambiancki... ;-) a studenciak...młode, głupie...chyba mu drrrr dziewczyny nie spaskudził na egzaminie...stąd pewnie uwielbienie...

Obrazek użytkownika Temperatus

20-08-2018 [16:46] - Temperatus | Link:

Na litość Boską! Nie idźmy tą drogą! Bo będzie nieszczęście!

Jakie nieszczęście, jakie? Że media przestaną być komuchowato-idiotyczne, bo nie będą miały takiej komuchowato-idiotycznej pożywki w rodzaju wieców z Matołuszem premierem, pajacem i kłamcą? Że i t.p., i t.d.,etc.......................................

Obrazek użytkownika Trotelreiner

20-08-2018 [19:52] - Trotelreiner | Link:

Sparafrazuję pytanie Poncjusza Piłata: CO TO JEST INTELIGENCJA? 
Nie ma jak do tej pory jednoznacznej definicji...psychologów,psychiatrów,socjologów,neurologów...patologów,antropologów...i geologów.
A już dyskusja o inteligencji....z autorem...to tłuczenie kamieni...po drodze co całodobowego...