Tęczowy Jacek

Po tym incydencie Poznań może mieć problem z postrzeganiem go jako tolerancyjne miasto. Podczas Marszu Równości miały zawisnąć tęczowe flagi na tramwajach. Zostały zdjęte w błyskawicznym tempie. "Chcę, żeby MPK zrozumiało, że nam jest przede wszystkim przykro, bo odwrócili się od nas, choć nie zrobiliśmy nic złego" – tłumaczy w motorniczy Aleksander, który ostro zareagował na hejt ze strony mieszkańców i kolegów z pracy. I motorniczy założył teraz (byłą w ramach protestu) skarpetki w kolorze tęczy, czy ostra jazda po bandzie bez trzymanki. Wiece szanowny p. Aleksandrze, w jednej sprawie między nami istnieje pełna zgoda, Poznań ma problemy z postrzeganiem... Tęczowy Jacek zaprowadził mieszkańców tego pięknego, starego grodu w krainę eksperymentów, gdzie obywatele Poznania są przedmiotem prac badawczych, prac które mają dać odpowiedź, na ile są w stanie wytrzymać nachalną propagandę skrajnych środowisk homoseksualnych. Jeżeli więc p. Aleksandrowi jest teraz "przykro", to powinien w pierwszej kolejności pędzić z adresem prezydenta Poznania. Po drugie, ciekawe jak się czuli koledzy z pracy p. Aleksandra, gdy swoje codzienne czynności zawodowe musieli realizować pod tęczową flagą? Prawdopodobnie wówczas czuł się dobrze jedynie p. Aleksander i kilku jego kolegów tej samej proweniencji. Gdyby było inaczej, to tęczowe flaszki powiewałyby na tramwajach do dzisiaj, ba do końca świata a nawet jeden dzień dłużej. Zadbał by o to, już sam osobiście Tęczowy Jacek. Swoją drogą, to interesująca informacja dla p. Biedronia, który właśnie szykuje się do powołania lewicowego bloku. którego zadaniem będzie otwarcie trzeciego, a może i czwartego frontu walki z PiS - taki odgromnik siły właściwej. Widocznie Polacy, nawet z wielkich miast, nie akceptują takiego modelu społeczeństwa, które miały promować poznańskie tramwaje. Pan Aleksander przez chwilę, do czasu opuszczenia flaszek, "czuł się jak na zachodzie". I tu jest - że tak to ujmę - pies pogrzebany. Pan chce zachodu, cokolwiek to znaczy, a my tu w Polsce, chcemy...Polski. Czasem niedoskonałej, ułomnej, z wieloma wadami, ale naszej.
Dorota Arciszewska-Mielewczyk
Poseł na Sejm RP

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

16-08-2018 [15:52] - wielkopolskizdzichu | Link:

Niech Pani Poseł przypomni Ministrowi MON że na jego pensyjkę oraz na tych parę procent na zbrojenia składają się też ludzie, których nazwał on sodomitami. Dość ciekawie brzmienie zważywszy na to że w Armii USA, na którą liczymy, sodomitów nie mało. Czy w związku z tym PiS zamierza wprowadzić jakieś prawo około sodomickie.
Na przykład sprawdzanie kto z kim się puszcza i w jaki sposób, i od tego uzależniać zezwolenie na wjazd do Polski w amerykańskim mundurze. 
Swoją drogą trzeba być niespełna rozumu by w taki sposób nabić punktów kandydatowi z PO i jednocześnie wystawić do wiatru własnego na Prezydenta Poznania.

BTW.
Pośród uczestników tej manify ilość gejów i lesbijek była niewielka, większa część to normalni obywatele, którzy mają prawo czuć się obrażanymi i zaszczutymi przez obecne polskie władze. 
 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

16-08-2018 [18:25] - Imć Waszeć | Link:

Kodomici to jeszcze nie spłacili pensyjek Grada, Dziada i paru innych cwaniaków rozlokowanych przez 8 lat po spółkach przez niemiecką agenturę.

Obrazek użytkownika Lektor

16-08-2018 [20:44] - Lektor | Link:

" większa część to normalni obywatele, którzy mają prawo czuć się obrażanymi i zaszczutymi przez obecne polskie władze. " 

Zdzichu, masz rację !!!  Ja też czuję się obrażony bo chciałem zarobić na moje dzieci a rząd PIS-u dał mi te pieniądze za darmo.  I mówią do tego, że to jakiś program pro-rodzinny. No obraziłem się – i co ?!  Tak zdzichu, słyszałem, że kilkoro w Polsce jest zaszczutych. Chodzi o kilku profesorów, w tym Środa, i kilku celebrytów, w tym Janda.  I wiesz zdzichu, oni są tak zaszczuci, że planują przejść do podziemia.
A tak po prawdzie zdzichu to ty jesz chyba tylko pyry ?! Zmień dietę chłopie !
 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

16-08-2018 [23:50] - wielkopolskizdzichu | Link:

W mojej diecie obok pyrów pojawia się też gzik na oleju lnianym a w piątki sama cebula, na tym samym oleju. Na monotonie nie narzekam.
Nim zacznie tłuc w klawisze Pan Lektor, proponowałbym  mu ten olej przyjąć, potem wino..

Obrazek użytkownika Tamburyn

17-08-2018 [22:48] - Tamburyn | Link:

Zdzichu, przynosisz nam Pyrom Poznańskim wielką porutę. Alboś durak, alboś sprzedajny?!

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

18-08-2018 [15:28] - wielkopolskizdzichu | Link:

Nam to znaczy komu. Przecież ty nie jesteś z Poznania jesteś elementem napływowym pozbawionym tego co prezentują Poznaniacy - rozsądku i umiaru.
Minister nie jest od tego by obrażać obywateli. 
Zresztą co to za minister którego pozycja uzależniona jest, od dobrego humoru niewielkiego wzrostem szeregowego posła rządzącej obecnie partii.
Chamstwo i buta tegoż ministra jest odwrotnie proporcjonalna do jego faktycznych możliwości tak w Polsce jak i w NATO. 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

16-08-2018 [18:23] - Imć Waszeć | Link:

Pan Aleksander musi wreszcie dorosnąć i zrozumieć, że łatwiej mu będzie dopędzić mityczny zachód w pojedynkę i bez balastu, a nie tarabaniąc za sobą całą Polskę i jeszcze tych wszystkich Polaków. Czy jak pan Aleksander idzie na wódkę albo na dziewczyny, to też tarabani ze sobą żonę, dzieci, babcię, psa i sąsiada Waldka, co podarował mu siatkę gruszek, żeby też sobie równie miło jak on poużywali?

Obrazek użytkownika Darek65

17-08-2018 [08:05] - Darek65 | Link:

Wielkopolskizdzichu, nie jedz tyle cebuli, ona wzdyma. U Ciebie chyba, to mózg. Mieszkam w Wielkopolsce, w Poznaniu jestem bardzo często. I chciałbym zwrócić uwagę, że Prezydent miasta jest po to, aby dbał o miasto, a nie zajmował się ideologią. Niech się zajmie zarządzaniem miastem, rondo Kaponiera - ścisłe centrum miasta -  remontowane i poprawiane wiele lat, brak linii tramwajowych z nowymi osiedlami, itp. Porozmawiaj z mieszkańcami Wielkopolski. Są wściekli, bo Poznań, jak stał się miastem stolicą Wlkp. zabrał inwestycje. Miasta takie, jak Leszno, Konin, Piła, nie wymieniając pomniejszych, zdychają.
PS
W Polsce nie ma prześladowań osób homoseksualnych, ale nie ma  też przyzwolenia na ordynarną propagandę gejowską.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

17-08-2018 [12:24] - wielkopolskizdzichu | Link:

Co mam moja dieta i sposób pełnienia prezydentury przez Tęczowego Jacka do idiotycznej wypowiedzi Ministra Błaszczaka, który publicznie nazwał wielu Polaków zoofilami. 
W języku polskim sodomia i zoofilia są jednoznaczne.
O posługiwanie się językiem biblijnym kamarylę skupioną dookoła Prezesa nie podejrzewam dlatego że są to katolicy których gorliwość wynika z pragmatyki, a nie z potrzeby ducha. 

Obrazek użytkownika Jan1797

17-08-2018 [20:51] - Jan1797 | Link:

Kolejny raz zwracam uwagę na fakt, że inni, również normalni, wstają wcześnie rano
i zasuwają za 16 stówek miesięcznie teraz z perspektywą rocznego wzrostu wynagrodzeń
w przedziale 8-10 procent, również w Wielkopolsce. Stąd ludzie, którzy mają godność życia
w prawdzie, zachowają się jak większość motorniczych poznańskich, bez przymusu.
Proszę bardzo; http://www.gloswielkopolski.pl.....
Pozdrawiam serdecznie.