Nowa partia Biedronia czarnym koniem wyborów 2019

Dlaczego tak uważam?

Bo, w Polsce nie może wiecznie być tak, jak to napisałem przed trzema dniami w cieszącej się niezwyczajnie pokaźnym zainteresowaniem Internautów notce pt. „Zapytanie blogerskie do pana Rafała Ziemkiewicza” – vide: https://www.salon24.pl/u/salon..., cytuję:

politycy Trzeciej RP doprowadzili naród do choroby umysłowej zamieniwszy Polskę w jeden wielki dom wariatów, od lewa, przez środek, do prawa. I myślę, że się Państwo ze mną zgodzicie, że Polska weszła już na dobre w ostatnie stadium paranoidalnej schizofrenii zrodzonej z maniakalnej nienawiści wszystkich do wszystkich, za czym jest już tylko czarna dziura. Zaś najgorsze jest to, że skundlenie, chamstwo i zapaść estetyki intelektualnej rosną w postępie geometrycznym, - co nikogo już nie dziwi"

A teraz coś Państwu opowiem. Na przełomie lat 80./90. ubiegłego wieku, w czasie między pierwszym, a drugim małżeństwem utraciłem płynność finansową, a ponieważ na uczelni zarabiałem mniej więcej tyle, co paryski kloszard, - przez kilka lat z rzędu jeździłem latem do Prowansji, gdzie dorabiałem przy zbiorach czereśni. Zatrudniał mnie zaprzyjaźniony francuski farmer, właściciel ciągnących się po horyzont sadów czereśniowych, opodal pełnego rzymskich zabytków baśniowego miasteczka Mazan koło Awignonu. Ale nie tylko pieniądze i nieodparte piękno prowansalskiego krajobrazu ciągnęły mnie na południe Francji, lecz także, a na dobrą sprawę przede wszystkim mieszkający tam ludzie. Bo każdego dnia przed pracą, jak przed szóstą rano szedłem do miejscowej bulanżerii po bagietkę to wszyscy, powtarzam wszyscy mieszkańcy tego zaczarowanego miasteczka uśmiechali się do mnie jakby mnie znali od zawsze, pozdrawiając mnie życzliwie promiennym „bonjour!”, co już wtedy uświadamiało mi, że mieszkam w kraju nie do końca sobie przyjaznych ludzi patrzących na siebie wilkiem. I tak z upływem czasu, choć nie znaliśmy się przecież osobiście, zacząłem się w tym francuskim miasteczku czuć pośród zamieszkujących je mieszkańców bardziej swojsko niż w Polsce, gdzie wtedy trwała już tocząca się do dnia dzisiejszego wojna polsko polska rozpoczęta wybuchem stanu wojennego, kiedy to generał Jaruzelski i jego ludzie wypowiedzieli wojnę ludziom „Solidarności”, a potem orędownicy Jaruzelskiego zdradzili przy okrągłym stole tych, którzy się nigdy nie wyrzekli solidarnościowych ideałów. Bo to już wtedy Polska pękła na pół dzieląc się na tych, którzy dzisiaj są za Platformą i KOD-em, oraz tych, którzy poszli za Jarosławem Kaczyńskim.

Ale było jeszcze coś, co mnie ciągnęło na południe Francji, a mianowicie tolerancja. Już tłumaczę, o co chodzi. W maleńkim Mazan przeżyłem czarownie szaleńczy romans z pewną boską paryżanką. Manu, - tak na nią wołano od imienia Emanuele, miała wtedy 24 lata, ja zaś 46 wiosen. Nie dziwota tedy, że w małym miasteczku, w którym wszyscy wiedzą wszystko o wszystkich, romans dojrzałego mężczyzny, w dodatku Polaka, z młodziutką studentką z Paryża wywołał sporą sensację. Ale z biegiem dni, gdy mieszkańcy Mazan spostrzegli, że jest to prawdziwe uczucie, sami nas pokochali. Nikt się na ten flirt zrodzony w rajskim czereśniowym sadzie  nie oburzał, a wręcz przeciwnie całe miasteczko przeżywało razem z nami tę miłość, wspomagając nas dobrym słowem i szczerymi uśmiechami pełnymi serdecznej życzliwości. A gdy pewnego dnia Manu oznajmiła mi, że przyjeżdżają do niej w odwiedziny rodzice, śmiertelnie przeraziłem się tym faktem. Lecz, okazało się, że tata Manu, francuski pisarz, i jej mama znana paryska dziennikarka spędzili z nami przeuroczy weekend jednym słowem nie wspominając o różnicy wieku, między mną, a ich jedynaczką, a gdy na pożegnanie ojciec Manu uścisnął mi przyjaźnie rękę i patrząc mi w oczy powiedział, iż bardzo się cieszy, że Manu spędza najszczęśliwsze w jej życie wakacje, - zrobiło mi się wstyd, że moja zaściankowa mentalność nie dopuszczała możliwości takiej reakcji rodziców kochających ponad wszystko swoją córkę. Wtedy po raz pierwszy zrozumiałem, jak my Polacy mamy jeszcze daleko do prawdziwie wolnego i wyzwolonego świata od tego, o czym mówi teraz w swoich encyklikach tak nielubiany przez polskich purpuratów papież Franciszek.

Dlaczego to opowiedziałem? Otóż myślę, że jest coś, czego dzisiejsi Polacy podświadomie pragną kompletnie sobie tego nie zdając sprawy. Czuję bowiem przez skórę, że po tej bezustannej politycznej młócce trwającej od czasu wybuchu stanu wojennego Polakom jak kani dżdżu potrzebny jest:

                            „przyjazny ludziom, bezinteresownie szczery uśmiech na co dzień

A, co by o nim nie mówić, to właśnie może dać Polakom zawsze życzliwie i szczerze (?) uśmiechnięty Robert Biedroń, który jako prezydent Słupska pokazał, iż mimo naszego polskiego kołtuństwa potrafił zmienić kody komunikowania się z ludźmi, czym moim zdaniem trafia w gusta młodego pokolenia, które porozumiewa się w języku kompletnie niezrozumiałym dla przeżartych wciąż żywą dulszczyzną jajogłowych zgredów dzierżących obecnie w swoich rękach kluczowe stanowiska w państwie. A młodzi chcą, żeby było po polsku, patriotycznie, ale jednocześnie radośnie, miło, sympatycznie, bez tej dołującej ludzi toksycznej martyrologiczno-bogoojczyźnianej żółci, a przekaz idący z góry był zgodny z formami komunikacji, jakie oni preferują. I mówcie, co chcecie ale Robert Biedroń wyraża swoje myśli w takim właśnie opakowaniu, - bez trucia, marudzenia, doradzania, pouczania i moralizowania. Ma być miło i radośnie. Powiem więcej. Pomijając kontekst partyjnych programów gospodarczo-politycznych, który dla znakomitej większości polskich wyborców ma znaczenie, jeśli nie trzecio, to drugorzędne, nikt nie może zaprzeczyć, że zawsze przyjaźnie uśmiechnięty Biedroń ma tę potrzebną ludziom do szczęścia charyzmę, przyjazny ludziom sposób bycia i magnetyczną osobowość, która pozytywnie wpływa na innych, poprawia im samopoczucie, poszerza wyobraźnię i budzi ochotę do życia i działania. A do tego ma jeszcze polot, wrodzony instynkt aktorski, sporo malarskiej fantazji i cały ocean dobroduszności. Ale to jeszcze nie wszystko. On potrafi się bawić tym, co robi. I jeszcze jedno. Biedroń stara trzymać się zasady: „nic złego o nikim”, a co bardzo ważne, ma ten naturalny i nieudawany luz blues, który uwielbiają ludzie nieobciążeni komuną.

Zaś Polacy, szczególnie ci młodzi, mają już po dziurki w nosie tej nieznośnej i nierokującej końca chamskiej naparzanki między PiS-em i Platformą.

Teraz zapewne platformersi powiedzą, że albo zwariowałem, albo jestem nieznającym praw rządzących polityką ignorantem, zaś „ortodoksyjni pisowcy” okrzykną mnie diabłem wcielonym, tęczowym homosiem, bezbożnikiem, degeneratem, dziwkarzem, zboczeńcem i cholera wie, kim tam jeszcze.

Ale choć faktycznie politologiem nie jestem (zresztą moim zdaniem politologia to nie nauka), to urodziłem się w roku 1944 i znam życie.

A jak chodzi o to, co za chwilę spadnie na moją głowę, to na szczęście jestem już zaprawiony w bojach z orędownikami zarówno Donalda Tuska, jak Jarosława Kaczyńskiego, więc te wszystkie obelgi, złorzeczenia i przekleństwa kierowane pod moim adresem po napisaniu tej notki, jak mówią młodzi spuszczam po brzytwie chłodnym leszczem, bo ja nie bloguję ani dla Platformy Obywatelskiej, ani dla Prawa i Sprawiedliwości, - tylko dla Polski.

Krzysztof Pasierbiewicz ( em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa )

Post Scriptum
To, że napisałem tę notkę nie oznacza jeszcze, że w roku 2019 będę głosował na nową partię pana Roberta Biedronia, natomiast celem napisania notki było uświadomienie politykom oczywistej oczywistości, z której sobie nie zdają sprawy ani partia rządząca, ani totalna opozycja. A tak już między nami, po wypowiedzi ministra obrony narodowej w rządzie PiS-u o sodomitach, choć pan Robert nie jest moim idolem, - wolę Biedronia od Błaszczaka.

Post Post Scriptum
Czytam pierwsze komentarze i tak sobie myślę. Jarosław Kaczyński to bez wątpienia niezwyczajnie zdolny polityk, ale za żadne skarby nie chciałbym być na jego miejscu, bo pan Prezes musi mieć świadomość, że z takimi orędownikami w dzisiejszych realiach nie uciągnie na dłuższą metę. Szkoda. Bo miał obiecującą receptę na Polskę.

Czytaj także: „ Salon24 News”: "Wyborcza": Biedroń nie będzie walczył ponownie o prezydenturę w Słupsku. Zakłada partię” - https://www.salon24.pl/newsroo...  

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pani Anna

14-08-2018 [21:29] - Pani Anna | Link:

Świat wstrzymał oddech, co ja mówię, wręcz zamarł. Oto, po latach, ba  wiekach, nasza umęczona ojczyzna zostanie zbawiona przez pedalską partię z magnetycznym Biedroniem na czele. To jest to, czego wszyscy potrzebujemy! Co nie udało się nowoczesnym ryśkom, uda się sodomitom. A ostatecznie przekonało mnie do tej koncepcji to pańskie udane bzykanie z przed 30 lat.

Obrazek użytkownika paparazzi

15-08-2018 [00:25] - paparazzi | Link:

Pani Anno, jakie bzykanie, to erotoman gawędzasz. Bagietkę przeleciał nominowany przez rodziców na kandydata i klops. A taki ładny polański ;-).

Obrazek użytkownika Novalia47

17-08-2018 [15:57] - Novalia47 | Link:

@Pani Anna
No,no, jestem w szoku. Taka inteligentna, kulturalna, wyważona  wypowiedź takiej wytwornej pani pisówki - szapoba, ale do góry dnem.Pedalska partia, sodomici -  to się ojciec dyrektor raduje czytając takie "komentarze polityczne"... 

Obrazek użytkownika gorylisko

14-08-2018 [22:02] - gorylisko | Link:

tiaaaa...to proszę na spotkamnia z nim zakładać koronkowe kalesony...może mianuje pan wickiem...

Obrazek użytkownika norge

14-08-2018 [22:40] - norge | Link:

Panie em. nauczyciel.
Prosze, idz do spowiedzi. Zresetuj sie.
Pan oszalal.
Z Niepowazaniem
Zdzislaw Jan Nizialek
Lektor UiO.

Przepraszam. To moj ostani wpis. Juz , sie nie odezwie. Prosze o refleksje. I kontakt jesli szanowny Pan sobie tego zyczy. 
Google Panu pomoze.,

Obrazek użytkownika PIOTR Z GDAŃSKA

14-08-2018 [22:51] - PIOTR Z GDAŃSKA | Link:

O widzę autor idzie w kierunku nowoczesności. Proponuję zainwestować w Hemorectal :-)

Obrazek użytkownika Lektor

14-08-2018 [23:23] - Lektor | Link:

No tak, jakby mało było tego tałatajstwa, myślę szczególnie o posłach przygłupach z  PO i Now.,  w polskim parlamencie, to jeszcze tam tylko zboczków brakuje ?!  Panie Krzyśku, skoro pan urodziłeś się w 1944 to ma pan już nieczynne komórki mózgowe, a synapsy zmurszałe wapnem. Innymi słowy, pan jesteś po prostu wapniakiem ! Jeśli pan prorokujesz, że ten facet będzie czarnym koniem, to pozwolę sobie jeszcze jednym przydomkiem pana nazwać – pan jesteś po prostu zajobkiem !
A w końcu powiadasz pan, że te pańskie głupoty piszesz pan dla Polski. No nie, to pan w tym wieku masz czelność zajmować się Polską ?!!!  Skończ pan – i nerwów oszczędź !
P.S. A co pan powiesz na to, jak za parę miesięcy jakiś zoofil założy swoją partię składającą się z kóz, oślic, owiec itd ?!!  To będzie ale czarny koń – no nie panie Krzyśku ?!

 

Obrazek użytkownika Roz Sądek

14-08-2018 [23:43] - Roz Sądek | Link:

Częsty i regularny opis pańskich sukcesów damsko męskich, oraz sposób w jaki Pan to przekazuje, skłania mnie do wysnucia wniosku, że na tej niwie nie szło Panu w życiu najlepiej. To moje wnioskowanie ma umocowanie w nauce i to na dodatek w kilku jej dziedzinach. W beletrystyce również.

Obrazek użytkownika gorylisko

15-08-2018 [07:14] - gorylisko | Link:

szanowne koleżeństwo, proszę się nie złoscić na drrra, ona zdaje się dorabia do emerytury...czas pompowania biedronia się zaczyna, no to go pompuje...taki rozkaz... pewnikiem, kadry z nowoczesnej dostały rozkaz... "w prawo zwrot do biedrina na służbę marsz..." jakoś te kadry trzeba zagospodarować... ostatnio Michalkiewicz z  Kowalskim wspominali, że sama wsi miała około 20 tys konfidentów...więc czy kogoś to dziwi...bo mnie wcale...

Obrazek użytkownika xena2012

15-08-2018 [07:14] - xena2012 | Link:

Pan Biedroń jako prezydent Słupska nie zajmował się jego problemami wojażując po świecie,biorąc pieniądze za nic,zostawiając sprawy miasta w rękach radnych.Jak widać i to go znudziło i zmeczyło.Jedynym chyba jego przejawem energii i działalności było usunięcie z gabinetu portretu Jan PawłII do magazynu i udzielanie ślubów w Słupskim Ratuszu.Szczery choć powiedziałabym raczej obleśny uśmiech pana Biedronia być może podoba się panu ale to chyba nie wystarczy żeby było miło i radosnie. Niestety ktoś musi jeszcze rządzić.Jeśli już tyle pan się wysilił aby radością Biedronia obdzielić nas wszystkich proszę w pierwszym rzędzie zmienić swój język nienawiści.Epatowanie irytującym i śmiesznym patosem na blogach,te wszystki epitety-skundlenie,zapaść estetyki,paranoidalna schizofrenia,czarna dziura ,chamstwo,jajogłowi jakoś przeczą polityce miłości ,uśmiechu,radości która pan tak szczerze i z zachwytem chwali u pana Biedronia.Takim jzykiem,nienawiścią i pogardą do ludzi jak na blogach chce pan przekonywać młodzież,której z takim uporem i śmiesznie się podlizuje?Proszę naśladować swego uśmiechniętego idola póki czas zamiast wyżywać się na innych.

Obrazek użytkownika Zunrin

15-08-2018 [14:26] - Zunrin | Link:

Właśnie, Biedroń na dniach błysnął jak to potrafi rządzić miastem - zwołał nadzwyczajne zebranie rady miasta żeby uzyskać akceptację dla sporych wydatków i pojechał lansować się nad morzem.

Obrazek użytkownika Jabe

15-08-2018 [08:13] - Jabe | Link:

Jeszcze kilka lat tej popisowskiej naparzanki i faktycznie do władzy dojdzie jakaś eurotęczowa formacja. Dla świętego spokoju. Ale czy to będzie pan Biedroń? Wątpię.

Obrazek użytkownika xena2012

15-08-2018 [14:59] - xena2012 | Link:

Gdzie Pan widzi popisowską naparzankę bądź wojnę-polsko-polską którą z taką grozą przedstawia pan Pasierbiewicz? Nie ma tego natomiast jest cała złowroga koalicja PO z mniejszymi partiami przeciw PiS.Ten upragniony święty spokój będzie dopiero wtedy wynikiem jak opozycja uzyska władzę prawda? Nieważne jakich sposobów ima się opozycja:groźby,szkalowanie,zmyślone fake newsy,protesty,pucze ,wyzwiska,donosicielstwo do Bruksli i wołanie do niej o pomoc-jakoś nie chcecie opozycji obarczyć tym obrzydliwym bagażem,łatwiej odpowiedzialnością obdarzyć obie strony-tą atakowaną i tą napastliwą.

Obrazek użytkownika Jabe

15-08-2018 [16:52] - Jabe | Link:

Zaś rządowa telewizja jest wzorem cnót?

Pucze są produktem chorej wyobraźni, a protesty są czymś normalnym w normalnych krajach, wyzwisk może Pani i tu znaleźć sporo. Gdy sobie PiS uroił, że były jakieś fałszerstwa wyborcze (czas pokazał, że temat był dęty), zaraz poleciał za granicę ze skargą. I tak dalej...

Obrazek użytkownika Trotelreiner

15-08-2018 [08:43] - Trotelreiner | Link:

Notka dla kumatych? No bo nie wiem...czy autor sobie robi jaja,czy pisze poważnie...
Autor pisze,że jeszcze w 2019 nie będzie głosowal na Biedronia...a ja pamiętam...casus Kukiza....otwarcie autora na Petru...wcześniej na pana/panią A.Grodzką..
Biorę tę notkę za żart....bo gdyby to było na poważnie...to moje wcześniejsze diagnozy...byłyby w 100% trafne.
Gdybym miał wróżyć...to 85 % stawiam,że to poważna notka...
 

Obrazek użytkownika mjk1

15-08-2018 [10:01] - mjk1 | Link:

Zilustruję pański wpis pewną starą anegdotą. Przychodzi Pan Bóg do Francuza  i pyta dlaczego taki zmartwiony? Sąsiad ma taki duży nowy samochód i to mnie martwi. Chciałbyś też taki? Oczywiście. I Pan Bóg mu dał. Przychodzi Pan Bóg do Polaka i zadaje identyczne pytanie. Polak odpowiada, że sąsiad  ma krowę, która 400 litrów mleka daje. Chciałbyś też taką? Ależ skąd, chciałbym żeby mu ta krowa zdechła. I Pan Bóg zapłakał. Ktoś tu kiedyś cytował Norwida. Komentatorom przypomnę, że to taki nielubiany polski poeta, który tworzył w okresie romantyzmu, choć  nazwanie go idio… romantykiem znaczy się, byłoby wielkim nadużyciem. Tenże Norwid napisał kiedyś, że nie jesteśmy żadnym Narodem. Choć zmarł w 1883 roku, nic się nie zmieniło do dzisiejszego dnia. Tak jak nie byliśmy, tak dalej nie jesteśmy żadnym Narodem. Jesteśmy zbieraniną drobnych cwaniaczków i spryciarzy, gdzie każdemu jednemu wydaje się, że jest sprytniejszy od drugiego. Po micie najdłuższej wojny nowoczesnej Europy, stworzyliśmy w stu procentach realne, największe dziadostwo ówczesnej Europy. Nie czas tu na wyliczenia, ale dla przykładu, wyśmiewani przez nas Czesi w czasie tego samego okresu, dwudziestu lat, przegonili gospodarczo Austrię, odwiecznego zaborcę. Z wszystkich krajów, które na mocy Traktatu Wersalskiego uzyskały niepodległość, tylko ten „sanacyjny bękart” nie przywrócił nawet poziomu rozwoju z okresu zaborów i to w żadnym z zaborów. W czasie wojny, II-giej Światowej, Ci głupi Czesi mieli dodatni przyrost naturalny. My za to daliśmy się fantastycznie wytłuc dla obcych interesów. Finlandia, dokładnie tak samo olana przez tych samych aliantów, potrafiła obronić niepodległość. Sama, bez niczyjej pomocy. Dlaczego wiec mamy to co mamy? Dlatego, że nigdy nie mieliśmy żadnych elit a elit nie mieliśmy i nie mamy, bo nie będąc narodem, nie wiemy jakie owe elity mają być. Dlatego każdy zainteresowany, podstawia nam co pewien czas kolejną pacynkę w tym teatrze marionetek a my łykamy to bez opamiętania. Dzisiaj jest Biedroń, jak się zgra podstawią Winnickiego, albo inny kontrolowany taniec z gwiazdami. Blogerzy zrecenzują ten teatrzyk na kilka sposobów i tak to będzie leciało do samego tragicznego końca. Autor niniejszego bloga przedstawi oczywiście swoją autorską wersję, która zdecydowania będzie różniła się od innych wersji. To że nie będzie miała nic wspólnego z rzeczywistością nikogo nie będzie obchodziło.    
 

Obrazek użytkownika Dorota M

15-08-2018 [13:04] - Dorota M | Link:

@mjk1
Proponuje opuścić ten blog i przenieść się do Czech, lub Finlandii, jak polski Naród się nie podoba. 

Obrazek użytkownika Pani Anna

15-08-2018 [15:36] - Pani Anna | Link:

Ja już wolę tę, jak pan to nazwał "zbieraninę drobnych cwaniaczków i spryciarzy", od społeczeństw zachodu, które to bardziej przypominają zombi, niż żywych ludzi. 
Według Hitlera: „Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie… Polacy według mojej opinii, oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Gubernii, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany.
Na podstawie ostatnich badań, prowadzonych przez Reichsrassenamt, uczeni niemieccy doszli do przekonania, że Polacy powinni być asymilowani do społeczności niemieckiej jako element wartościowy rasowo. Uczeni nasi doszli do wniosku, że połączenie niemieckiej systematyczności z polotem Polaków dałoby doskonałe wyniki”.
Data powstania memoriału, 4 marca 1944 roku nie jest przypadkowa. Opinie Fuehrera o Polakach była prawdopodobnie efektem klęski tzw. General Plan Ost przewidującego eksterminację milionów Słowian z Europy Środkowej.
Tekst ten nie powinien dziwić, ponieważ jest on typowym wyrazem kompleksu jaki Niemcy od stuleci odczuwają w stosunku do nas. Jeżeli ktoś nie wierzy, to proszę sobie poczytać opinie na temat Polski Fryderyka II lub Ottona von Bismarcka, w których obsesyjna nienawiść miesza się z mniej lub bardziej ukrytym podziwem.

Obrazek użytkownika mjk1

17-08-2018 [11:26] - mjk1 | Link:

„…uczeni niemieccy doszli do przekonania, że Polacy powinni być asymilowani do społeczności niemieckiej jako element wartościowy rasowo”. Przejawem tej asymilacji były kolejno: Intelligenzaktion, Sonderaktion Krakau i mord inteligencji lwowskiej już bez przyrostka „aktion”, czyli taka oddolna i spontaniczna asymilacja. Najlepiej przy pomocy „Null-Acht” . Pomału zaczynam rozumieć, dlaczego nawet Panu Bogu w niektórych przypadkach pozostaje tylko zapłakać.   
 

 

Obrazek użytkownika HenrykH.

15-08-2018 [18:06] - HenrykH. | Link:

Jprdl .I to 15.08  tfu.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

15-08-2018 [11:00] - NASZ_HENRY | Link:

Masoni, cykliści i ich pedały ze wszystkich krajów łączcie się z TVN24 i jego klonami ;-)
 

Obrazek użytkownika gorylisko

16-08-2018 [02:23] - gorylisko | Link:

a co z drrrrrrr...on też ma się łączyć ?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

15-08-2018 [13:29] - Imć Waszeć | Link:

Skomentuję ten obleśny żart z Polaków podobnym przykładem. Pani Grodzka powinna koniecznie zasiąść w radzie uczelnianej UJ albo AGH. Jakie ma do tego kwalifikacje? Najmocniejsze z możliwych - jest transwestytą. Jeżeli zaś szanownemu Autorowi propozycja owa nadal wadzi z przyczyny braku jakichś kompetencji u kandydata, to ja spytam wprost: A czy Autor byłby w stanie dać sobie jaja obciąć dla uczelni? No właśnie. ;)))

Obrazek użytkownika Słoń Podwawelski

15-08-2018 [13:40] - Słoń Podwawelski | Link:

Dla Pani/Pana Grodzkie(go)(j) rekomenduję AGH. Świetna uczelnia prowadzona wzorowo przez pozerów i klakierów Jego Magnifikcji wywodzących się głównie z kasty galicyjsko-małopolskich fornali z niewielka domieszką inteligentów w drugim pokoleniu. Trzecia domieszka inteligentów z dziada pradziada została już dawno zneutralizowana. Ta druga grupa doznała awansu społecznego i transferu ze wsi do miasta za czasów nieodżałowanej nieboszczki komuny. Zasada fornali z AGH: "chłop żywemu nie popuści, jak się żywe napatoczy - nie pożyje se, a juści", jest wiecznie obecna w działaniach władców uczelni.

Obrazek użytkownika Słoń Podwawelski

15-08-2018 [13:27] - Słoń Podwawelski | Link:

Krzysio wróży z TVN i Polsatu, jak stara Zagulina. Splunie dwa razy za siebie, kości kurze rozrzuci niedbale, ekran telewizora posmaruje sekretnym balsamem przygotowanym o północy na Babiej Górze w nocy po dniu świętym, komarzego sadła do pilota przyczepi i ukaże nam homo-przyszłość.

Obrazek użytkownika HenrykH.

15-08-2018 [17:19] - HenrykH. | Link:

:) Genialne.

Obrazek użytkownika paparazzi

16-08-2018 [01:27] - paparazzi | Link:

Potwierdzam. :-)